mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2012, 09:01 
Cytuj  
No dobra, pvp i pvp. Ale co skilowac do pvp?
Kiedys gdzieś czytalem o "core skillach" i w sumie tez nie wiem ktore to. Narazie skilluje po trochu, tak aby rozsadnie moc urzywac sprzetu i wzmacniac skile ognia (caldari - missile).

Korpa nie mam jakiegos wyjebanego bo gram bardzo nieregularnie i tak naprawde chce porobowac troche roznych rzeczy. Mam "freelancerski" z zerowym taxem. Skoro nie mam za duzo czasu na granie to chociaz mnie nie gola ;P
Chwilowo robie misje i chce dociagnac do BS'a (Raven). Potem może troche skanowania. Jakies PI.
Docelowo chcialbym latac covert opem (bomber) i pobawic sie w przemytnika. Tylko czy jest na takie uslugi zapotrzebowanie?


A co do kasy to narazie nie jest zle. Znajomy dal mi na poczatek duza banke (bezcenne na poczatku zabawy) i jakos udaje mi sie oscylowac kolo tej kwoty. A dzieki dobremu startowi moglem spokojnie kupic sobie Caracala, potem Drake ostatnio Noctisa do salvage i nie martwic sie, ze za chwile mnie ktos zdejmie, albo ze musze zarabiac, zarabiac, bo do 1 juz tuz, tuz a jak na plexa nie mam.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2012, 17:17 
Cytuj  
Tak naprawde to chcesz lyknac po trochu kazdy aspekt gry, a na to niestety potrzeba czasu.
Poczytaj sobie eve wiki i zastanow sie co ci sie najbardziej moze podobac i pod to ukierunkuj postac.
Inaczej bedziesz potrzebowal miesiecy aby chociaz troche podciagnac skille we wszystkich katergoriach.
A jesli chodzi o pvp to chyba nadal najlepiej sie spisuja matarzy , popros aby ktos ci linknal uniwersalny fit dla danego shipa (jakiegos tacklera na poczatku) i trenuj te skille jakie sa w nim wymagane.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2012, 10:25 
Cytuj  
z pvp jest tak, najpierw trochę latasz na noobowych skillach i potem kupujesz sobie chara za 300 zł na eve market z około 15-20m sp, ale jak idziesz taką drogą jak teraz to raczej pvp nie będziesz zainteresowany.

Cytuj:
Docelowo chcialbym latac covert opem (bomber) i pobawic sie w przemytnika. Tylko czy jest na takie uslugi zapotrzebowanie?

Są covertowe indyki (statki transportowe), więc bomberem nie bardzo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 paź 2012, 11:36 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Docelowo chcialbym latac covert opem (bomber) i pobawic sie w przemytnika. Tylko czy jest na takie uslugi zapotrzebowanie?


^^ i co może ktoś Ci za to zapłaci.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2012, 12:38 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
KromeR napisał(a):
Docelowo chcialbym latac covert opem (bomber) i pobawic sie w przemytnika. Tylko czy jest na takie uslugi zapotrzebowanie?


^^ i co może ktoś Ci za to zapłaci.
Kupisz coś małego i bedzisz wystawiał na markecie w 0.0 na stacjach npców. Zarobić zdecydowanie można.

Ja jednak tego nie polecam, żeby latać po 0.0 covertem też trzeba umieć latać. jako początkujący częściej wtopisz niż dolecisz.

nie baw się bomberem w przemytnika (covert tak, ale nie ten który jest bomberem)


_________________
psn

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2012, 12:45 
Cytuj  
tia zadokuje, ekipy postawią bańki i tyle będzie z interesu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2012, 13:01 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
tia zadokuje, ekipy postawią bańki i tyle będzie z interesu.
To musi mieć noob alta w obrębie konta 10AU od stacji. Skanować stacje i szybko relog i undock :P


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2012, 13:34 
Cytuj  
Juz sprawdzilem ze sa covert indyki wiec covert opy odpadaja.
Co do PvP to nie chce ladowac all skilli w to, aby jak najefektywniej killowac NPC. W chwili obecnej rozwijam postac tak aby skille rpzydawaly sie potem tez do innych rzeczy a nie tylko PvE.
Inne aspekty to tylko tak z doskoku, zeby liznac. Nie laduje all np. w PI bo nie :) Prio zostaje latanie.

A co do kupna chara to juz o tym myslalem, ale jak w kazdej tego typu do Eve grze sam char to nie wszystko. Trzeba umiec jeszcze grac. I tego sie narazaie ucze. Powoli, ale juz czasy HC zapie... na drugi etat przy mmo mam za soba :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2012, 13:40 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Juz sprawdzilem ze sa covert indyki wiec covert opy odpadaja.
skoro się uczysz nie oceniaj zbyt szybko.

nie wiem czy potrzebny ci indyk, a indyk kosztuje u matarów z 80 mln podczas gdy nie bombowy covert u ammarów kosztuje z 10mln.

pomijam o ile więcej jest to skilowania konkretnie w indykach.


_________________
psn

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2012, 13:55 
Cytuj  
Ja mam (miałem?;p) w swojej flocie prowlera czy jak to się zwie z cloackiem i takim odchudzeniem że warpował w mgnieniu oka. Bardzo przydatne przy handlu jak nam itemy wypadną w low sec gdzieś.

W związku z zamykaniem biznesu mam zamiar popełnić materiał video gdzie zdradzę sekretne tajemnice mojego handlowania i opowiem jak to było od zera do miliardera;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2012, 14:10 
Cytuj  
Mam prowlera nie polecam uczyć się tym latać - za drogo wychodzi, lepiej za jednego kupić 8 anathem :P

Kurde ja to nawet carriera mam, ale tak mało mam czasu że żydze na PLEXA


_________________
psn

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2012, 17:08 
Cytuj  
Sou napisał(a):
W związku z zamykaniem biznesu mam zamiar popełnić materiał video gdzie zdradzę sekretne tajemnice mojego handlowania i opowiem jak to było od zera do miliardera;)


Wtedy wracam do EvE ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2012, 17:45 
Cytuj  
Pewnie trzeba odpalić kilkanaście botów :p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2012, 09:04 
Cytuj  
Napiszcie jaka była historia waszych postaci. Nie chodzi mi szczegóły ale chciałbym wiedzieć jakie były losy waszych postaci i co robicie for fun w EvE poza PvP ofc ;)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 11 paź 2012, 21:02 
Cytuj  
Moja Historia z EvE:
2 miesiące Unseen Academy ->>
1 miesiąc w WH UA ->>
BUFU czasy Atlasu (ponad 1 rok)
-uczestniczenie w RoadTripach
-wojna ofensywna z NA
-wojna obronna z PL
Najlepsze Blob Wars mimo ze przegrane dla Atlasu
Handel w trakcie wojny ->>
PBN (Curse) 4 miesiące
Najlepsze small scale pvp jakie miałem w EvE

No i po prawie 2 latach Quit :-)

Potem powrót na krótko ok 3 miesiące FW i corp w WH, ale ostatecznie koniec gry w EvE ;-)

Finalnie gra na 4 konta.
Zarobek głównie 0.0 PLEXY, Sanctumy, Moon Mining potem wielkie kokosy na wojennym handlu HaC-ami dzięki siatce JB z HighSec do 0-W. Potem misje w CURSE, ale bardziej dla rozrywki niż zarobku.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 11:45 
Cytuj  
Hm to ja pochwalę się swoją :-) a co:

Narodziny w Cistuvaert ( jakoś tak )
W prezencie na start frejka i kopanie minerałów w stacmon :-)
Przyjęcie do grona LFC siedzącego w y4y
bicie kasy na ratach, anomalkach i polowaniu na shadow-y
utworzenie stricko polskiego korpa 8 osób w strukturach LFC ( wielki zaszczyt i jednocześnie uznanie za zaangażowanie w walkach i działaniu corpa),
pierwszy własny carier
Czasy gdy 90-dniowy gtc kosztował TYLKO 350M !!!!!
Udział w bitwie w jh gdzie spadł pierwszy enemy dread ( mam nawet filmik gdzie mnie słychać jak się drę :-) )
przenosiny do deep 0.0 fountain
własny mały pos i klepanie kasy na ratach i oficerach
wdupcyłem cariera na ratach :-)
w związku z kłotnią z ojcem ( tak grał ojciec z synem :-) ) ceo aliancu powrót do iges :-)
klepanie misji w low secu
dołaczenie do FOOM ponownie w y4y :-)
ZŁoty okres mojego życie w EVE...
Pierwszy dredzik w corpie 2 i w aliansie :-) ( którego prawie straciłem po tygodniu zostało mi jakieś 15% struktury ale 3 cariery wroga i sporo mniejszego spadło, najbardziej znana jatka od kiedy FOOM siedzi w y4y)
Pikne roamy z kolesiami i drunk nighty.
Piknie rosnący statsy zestrzeleń ( ulubiony ship sniper mega, strzały z 230km, lock poniżej 2s, i 75% final blow, eh aż się łezka w oku kręci).
otrzymanie oficjalnego statusu " Drunk Maniacal Polish Pilot" po ratowaniu carierem w pc9 po pijaku i wywołaniu małego hot dropka (4 cariery z czego mi nic a 3 z nich spadły:-) )
DD na żywo podczas przenosin po raz kolejny do Fountain ( cyno wpada tytan strzela i na bramie w pc9-jh spadło około 100 shipów )
ponownie w Fountain ciężkie walki o terytorium bodajże z czerwonymi
Jeszcze bujniejszy rozwój statsów.
Zdrada sojuszników ( tylko FOOM naparza wrogów :-( )
decyzja o powrocie do low seca w Aesche ( jakoś tak nie mam dostępu do mapy teraz )
Terytorialne naparzanki z korpem w systemie i dołączenie do factional warfare
FOOM staje się corpem stricte pvp, ja z braku czasu muszę odejść
mało grania głównie misje w high secu
Mały epizod z coven w deep 0.0
Z powodu komplikacji w życiu osobistym powrót do high seca i klepanie misji od czasu do czasu
powrót do y4y i dołaczenie do młodziutkiego corpa yyy zapomniałem nazwy
walka o terytorium z najeżdzcami znowu ruskie, coś tam nawet wychodziło ale po hot dropie 4 momsów na 2 drake i astarte, korp się zwinął
powrót do high seca do Dodixi
Klepanie gazyliona misji lv4, czasem wyskoki do low seca poszukać draki
Od ponad roku zmiany skilli i czasem poklepanie paru misji czy anomalek a low jeśli się uda
A i cały czas byłem active :-)

Oto moja krótka historia :-)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 20:14 
Cytuj  
Macie moje sekretne życie handlowca: http://www.youtube.com/watch?v=fDwr8o_4dYE

Jeśli ktoś wytrzyma do końca to może się czegoś nauczy o handlowaniu ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 21:41 
Cytuj  
super filmik

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 13:40 
Cytuj  
Kurcze moze wlacze suba i sprawdze pare twoich patentow :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 00:08 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Macie moje sekretne życie handlowca: http://www.youtube.com/watch?v=fDwr8o_4dYE

Jeśli ktoś wytrzyma do końca to może się czegoś nauczy o handlowaniu ;)



A jak sobie radziles z suicide gankerami? Z tego co słyszalem to w Jita jest to dośc popularne.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.