mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 11:38 
Cytuj  
Trenowanie wielu skili jednoczesnie i respece to dobre info dla kazdego :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 12:54 
Cytuj  
To jest kolejka skili, a nie wiele skili na raz.

Fajne, bo od cholery mam skili po 3-4 godziny, które juz dawno bym skonczyl, ale nie mam kiedy wrzucic.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 12:59 
Cytuj  
ta tylko kolejkować można do 24h w przód. wiec nie za wiele ale dla mnie super.

na SISI można oblukać sobie nowe efekty jumpów, smartbomb itp. polecam.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 13:07 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
To jest kolejka skili, a nie wiele skili na raz.

Fajne, bo od cholery mam skili po 3-4 godziny, które juz dawno bym skonczyl, ale nie mam kiedy wrzucic.

Widzialem skrina na ktorym koles jednoczesnie skilowa 5xskill po 10 minut kazdy.
Cytuj:
na SISI można oblukać sobie nowe efekty jumpów, smartbomb itp. polecam.

No troche bieda. Mialbyc takieg jak na filmikach, ale wyszlo jak zwykle ;p. No ale moze to dopracuja.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 25 lut 2009, 13:08 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 13:08 
Cytuj  
a ja włączyłem SISI i skolejkowałem je. one poprostu sa zaznaczone ale skiluje sie jeden.

myśle że przeceniasz "screeny"


_________________
psn


Ostatnio edytowano 25 lut 2009, 13:10 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 13:09 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
a ja włączyłem SISI i zkolejkowałem je.

myśle że przeceniasz "screeny"

No ok. Pewnie macie racje. A szkoda ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 13:06 
Cytuj  
http://www.eveonline.com/apocrypha/index.html oficjalny site dodatku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 13:13 
Cytuj  
Ladny dodatek, chyba kolejne rekordy online beda :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 16:47 
Cytuj  
jak dla mnie to nic specjalnego ...

t3 beda kosztowac koszmarna kase
wormhole to taki niby system i oprocz sleepersow nic tam niema
skanowanie nowe przyprawia o chec do rekoczynow na devsach :)

brakuje mi normalnych nowych systemow 0.0 (az sie prosi zeby tego bylo wiecej bo ludzie juz sobie na glowe wchodza)

jedyny plus jaki widze to mozliwosc zapisywania fitow doshipow jako prywatne i corpowe


_________________
Nauka jazdy w Tychach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 18:42 
Cytuj  
zapisywanie fitów jest extra, jest też exportowanie ustawień overwiew do pliku.

jest też masa bugów, z tego co widać na SISI zostało im wiele do poprawienia. osobiście wole żeby przesuneli tego pacza z miesiąc bo jak wrzuca to co jest to bedzie kiepsko.

ciesze sie że daja tak duzo zmian za free ale niech sie nie śpieszą bo popsuja nam zabawe na kilka tygodni tą zbugowaną grą.


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 22:51 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jest też masa bugów, z tego co widać na SISI zostało im wiele do poprawienia. osobiście wole żeby przesuneli tego pacza z miesiąc bo jak wrzuca to co jest to bedzie kiepsko.

Spoko spoko, Jeszcze mają dwa tygodnie i SISI do testowania.
Wszystko będzie w jak najlepszym porządku.

CCP to nie AV, a EvE to nie DFO. ;-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 23:34 
Cytuj  
Cytuj:
jest też masa bugów, z tego co widać na SISI zostało im wiele do poprawienia. osobiście wole żeby przesuneli tego pacza z miesiąc bo jak wrzuca to co jest to bedzie kiepsko.

Zawsze to tak wygladalo, wiec nie ma co panikowac.

Cytuj:
brakuje mi normalnych nowych systemow 0.0 (az sie prosi zeby tego bylo wiecej bo ludzie juz sobie na glowe wchodza)

Systemow jest duzo. To ludzie siedza w kilkuset wybranych i dlatego jest ciasno, nikt nigkogo nie zmusza zeby siedzial tam gdzie wszyscy. W przeciwnym wypadku dodanie nowych systemow, zmieni tyle, ze poprostu bedzie wiecej pustych ;p.

Cytuj:
t3 beda kosztowac koszmarna kase

No albo zmniejsza koszty produkcji, albo buffna t3, bo narazie bo bajeranckim wygladaem, jest zbyt srednio zeby inwestowac 500mln/modul...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 08:58 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
http://www.eveonline.com/apocrypha/index.html oficjalny site dodatku.

Swoja droga to: fap fap fap fap fap fap....

....no, seriously....

fap, fap, fap, fap, fap...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2009, 19:06 
Cytuj  
ustawcie długie skille, dziś w nocy paczują !


_________________
psn

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2009, 19:10 
Cytuj  
Dobre... ja od 3 dni nie moglem skilla zmienic a na petycje cos nie chcieli odpowiedziec, teraz mam wyje... windowsa bo myslalem ze szybko zrobie formata i tak jak sie poloiczy to juz z 6 dni nic nie skilluje ;o FML ;d


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2009, 19:12 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Dobre... ja od 3 dni nie moglem skilla zmienic a na petycje cos nie chcieli odpowiedziec, teraz mam wyje... windowsa bo myslalem ze szybko zrobie formata i tak jak sie poloiczy to juz z 6 dni nic nie skilluje ;o FML ;d

usuń folder CACHE.

bardzo czesto pomaga na tego typu kłopoty i skasowanie go nie usuwa żadnych ustawień (zawsze możesz sobie kasować cache kiedy chcesz)

jest w folderze na dysku systemowym (nawet jak eve masz na innym dysku) obok folderu settings który właśnie trzyma wszytkie cenne ustawienia EVE jak np. overview (ten warto backupować)

bookmarki, znajomych itp masz zapisane po stronie serwera

EDIT
w viscie
c:\users\nazwa\appdata\local\CCP\EVE\dysk_i_scieżka_do zainstalowanego_klienta\cache

folder appdata jest UKRYTY
ze wzgledu na specyficzną scieżkę zastępowanie folderu CCP żeby przywrócić ustawienia nie działa jak client jest zainstalowany na innym dysku.
dodatkowo settings to pare plików a cache to kilkanaście tysięcy niepotrzebnych. dlatego warto backupować sam folder settings a nie cały ccp


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2009, 19:48 
Cytuj  
nie wiecie moze jak wyglada sprawa z klientem premium lite? od jutra classic ma byc nieobslugiwany, a premium lite wciaz nie ma do sciagniecia - martwie sie, bo pomimo tego,ze na stacjonarce premium swietnie chodzi, to jednak sporo gram na laptopie :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2009, 20:29 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
nie wiecie moze jak wyglada sprawa z klientem premium lite? od jutra classic ma byc nieobslugiwany, a premium lite wciaz nie ma do sciagniecia - martwie sie, bo pomimo tego,ze na stacjonarce premium swietnie chodzi, to jednak sporo gram na laptopie :/
nie wiem, ale w premium możesz wyłaczyć premium grafike haczykiem i podobno chodzi szybciej niz classic.

zakładam ze lite bedzie w premium ustawialny. śmiało instaluj premium.


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2009, 20:51 
Cytuj  
Ktos wyczytal do kiedy patch?
Skilla mam jeszcze 2d niecale, chyba starczy co?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2009, 21:48 
Cytuj  
dzis o 3am et do jutro do 4pm et (13 godzin planowane dt)

ale ponad giga pacza bedziesz musiał sciagnać a wiadomo jak to z takimi dodatkami. ja mam 5 dni+

"EVE Online: Apocrypha extended downtime

Deployment of the free expansion, EVE Online: Apocrypha will begin at 03:00 GMT on 10 March. We anticipate the extended downtime for the deployment may take up to 13 hours and we expect to be back up at 16:00 GMT. We recommend starship pilots prepare for the unveiling of that which is hidden by setting a long-training skill."


EDIT
odnośnie clienta, bo sie natknąłem

"Step 1: In Apocrypha, March 10th, we discontinue support for ShaderModel 1, making ShaderModel 2 (GeForce FX (5 series) or ATi R300 series cards or compatible) the minimum requirement and discontinue the "Classic client" version of EVE, replacing it with "Premium Lite"

Step 2: In the Winter Expansion 2009 we are considering discontinuing support for ShaderModel 2 and make the minimum specification ShaderModel 3(GeForce 6 class cards or ATi x1300 or compatible)"


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.