mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 18:49 
Cytuj  
A to nie carbon, tylko APEX? Tak z ciekawości pytam, bo myślałem że CCP wszystko zrobili sami. http://www.youtube.com/watch?v=Gf26ZhHz6uM&feature=player_embedded#at=20


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 18:57 
Cytuj  
Wlasnie, mialem do filmu dodac adnotacje ze APEX to nvidia zrobila;p

Ogolnie silnik graficzny to carbon CCP;p


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 18:59 
Cytuj  
nawiasem mówiąc postać można zmieniać ile razy się chce wystarczy napisać petycje. U nas w korpie laska chyba 11 razy zmieniała wygląd charka.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 19:06 
Cytuj  
Kobiety... ja napisalem jedna petycje o moje okulary, mam nadzieje ze dostane szybko odpowiedz albo niech mi oddaja 4 plexy ;]


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 19:06 
Cytuj  
Chciałem zmienić skila a tu czytam że koniecznie trzeba bawić się w tworzenie postaci :/. Fail.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 19:07 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Chciałem zmienić skila a tu czytam że koniecznie trzeba bawić się w tworzenie postaci :/. Fail.


Kliknij random i ci zrobi randomowa jakas;p Troche dziwne by bylo chodzic po stacji postacia ktorej nie ma:P


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 19:13 
Cytuj  
Nie. chcę zrobić kiedyś gdy będę miał ochotę pobawić się edytorem. Teraz chciałem tylko zmienić skila. Chodzić po stacji nie potrzebuje. Zwłaszcza, że na razie tego nie ma. Powinni dać opcję całkowitego wyłączenia tego wynalazku...

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 19:45 
Cytuj  
soul noobie ty te okulary musisz wsadzić w charka pewnie jak druta, ale w sumie kto wie. 8). Na sisi można sprawdzić pewnie.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 19:55 
Cytuj  
lol itemshop w p2p grze i to z takimi cenami, a się zastanawiałem czy nie zrobić 2 podejścia do eve. No to już wiem - nie zrobie.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 20:02 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
soul noobie ty te okulary musisz wsadzić w charka pewnie jak druta, ale w sumie kto wie. 8). Na sisi można sprawdzić pewnie.


Co za druta?


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 20:34 
Cytuj  
sula napisał(a):
lol itemshop w p2p grze i to z takimi cenami, a się zastanawiałem czy nie zrobić 2 podejścia do eve. No to już wiem - nie zrobie.

przecież nie ma przymusu kupowania tych itemów :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 20:50 
Cytuj  
Sou napisał(a):
White Trox napisał(a):
soul noobie ty te okulary musisz wsadzić w charka pewnie jak druta, ale w sumie kto wie. 8). Na sisi można sprawdzić pewnie.


Co za druta?

Pewnie cyborgizacje (augumentation, czy jakoś. Nie pamiętam). To co daje +x do stata/skila.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 20:51 
Cytuj  
Havok napisał(a):
sula napisał(a):
lol itemshop w p2p grze i to z takimi cenami, a się zastanawiałem czy nie zrobić 2 podejścia do eve. No to już wiem - nie zrobie.

przecież nie ma przymusu kupowania tych itemów :)

W żadnym item shopie nie ma.
Zresztą ja jak mam płacić kilkanaście dolców/euro (w Eve nie jest jakoś prawie 20$ / mc atm?) za grę to nie chcę tam żadnego item shopa. Cały content ma być dostępny tylko przez grę (z wyjątkiem ew. przeniesienia na inny serwer lub dodatkowego slota na postać no i rozszerzenia płatne.).
No ale to tylko takie tam moje. Nie szukam poparcia dla mojego stanowiska.

Tylko dla mnie osobiście ten item shop to wielki Lol i jeden z większych faili , bo po rezygnacji z Lotro zastanawiałem się nad Eve. No coż przynajmniej nie mam już dylematu grać czy nie.


Ostatnio edytowano 22 cze 2011, 20:53 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 20:53 
Cytuj  
Ale to nie jest item shop. Ja zaplacilem za okular ISK czyli normalnie go kupilem w grze. To co market NPC to item shop?!


Implanty sie wsadza PKM i insert czy cos. Tutaj nie ma zadnej opcji poza trash; ]


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 20:59 
Cytuj  
Dobra jako Vet masz mase ISK lub/i PLEX-ów to cię to nie ruszą, zresztą po to ten item shop narazie jest żeby ściągnąć od graczy nadmiar PLEX-ów.

Tylko, że ja jakbym startował (nawet nie pamiętam log/pass do starego konta zresztą tam była b.młoda postać) to albo miesiące grindu ISK na okularki/szmaty (oprócz ISK które będe potrzebował na statek , i całą resztę) albo twarda rl waluta.

Żadna z opcji nie jest specjalnie ekscytująca także dlatego nie zaczynam/wracam do Eve.

Ja wiem, że to tylko pierdółkowy fluff (przynajmniej narazie) ,ale ja jestem uprzedzony do item shop-ów w mmorpg. Po prostu nie mogę zdzierżyć na dłuższą metę ich.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 21:10 
Cytuj  
Dreda tez mam i nie stac na niego nowego gracza. Maja rozdawac je za darmo w takim razie bo ludzi na nie nie stac?;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 21:14 
Cytuj  
Masz inne opcje, start od zera, bez learnigów szybko mozna latać sensownie plus trial od naszego forumowego dawcy i masz 200mln na start, druga opcja to zakup konta, często można coś przyzwoitego kupić za bardzo małe pieniądze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 21:18 
Cytuj  
embe napisał(a):
Masz inne opcje, start od zera, bez learnigów szybko mozna latać sensownie plus trial od naszego forumowego dawcy i masz 200mln na start, druga opcja to zakup konta, często można coś przyzwoitego kupić za bardzo małe pieniądze.


Ale przeciez miesiac by musial na okulary farmic ISK wiec sie nie oplaca zaczynac. Chyba nie wyobrazasz sobie ze bedzie gral drugi miesiac bez itemow ze sklepu dla szlachty galaktyki?! ;]


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 21:27 
Cytuj  
Sou napisał(a):
embe napisał(a):
Masz inne opcje, start od zera, bez learnigów szybko mozna latać sensownie plus trial od naszego forumowego dawcy i masz 200mln na start, druga opcja to zakup konta, często można coś przyzwoitego kupić za bardzo małe pieniądze.


Ale przeciez miesiac by musial na okulary farmic ISK wiec sie nie oplaca zaczynac. Chyba nie wyobrazasz sobie ze bedzie gral drugi miesiac bez itemow ze sklepu dla szlachty galaktyki?! ;]

Tu chodzi o zasadę i o moje uprzedzenie do item shopów bardziej niż o to, że te rzeczy mi są potrzebne.

Druga sprawa to ewentualna możliwość w jaką może (albo i nie) w przyszłości ewoluowac ten sklepik z cosmetic itemami.

W każdym razie nie chce się kłócić ani udowadniać, że mam czy nie mam racji. Wyraziłem tylko swoją opinie bo czułem taką potrzebę lol tym bardziej, że nie śledziłem od dawna rozwoju eve i mnie to zaskoczyło.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 21:54 
Cytuj  
Item shopy sa chujowe bo ludzie z realna kasa moga sie obkupic a inni nie. W tym shopie kupuje normalnie za ISK zamienione na AUR i nie ma tego problemu. Jak wrzuca te okulary za 1,5b to bedzie to dla ciebie jakas roznica? I tak nie bedziesz mial na nie kasy a inni wezma wymienia plex na ISK i sobie kupia.

WIeC O CO CHODZI?!


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.