mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 12:36 
Cytuj  
Tak jak mowilem, Thorax wyladowany dronami (+5 dzialek do pomocy, korzystalem z railgunow) FTW ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 11 sie 2006, 12:39 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 12:38 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Amarr ftw.

Wszystko co amarrowie robia jest poprostu masywne, troche jak ruska technologia :) Do tego specjalizacja w laserach, ktore imo sa najlepsza ze wszystkich broni bo poprostu nie potrzebuja amunicji :)

Klimat rasy jest bardzo fajny, czuje sie ze to wielkie imperium ktore rzadzi swiatem, a nie hatki z gliny jak u minnies :)

Huba daj linka do tych screenow bo mnie sie szukac nie chce ;p



Dopoki ktos im capa nie zassie;]]]]]]
Ta:d Imperium rzadzi swiatem, Imperator rzadzi swoim imperium, a imperatorem jego stara:D wniosek? Imperium maminsynkow:P

Edit: to jeszcze nie to ale warto zobaczyc.
http://www.zazzle.com/product/228187936231959806
Prownanie wielkosci statkow w eve, dajcie large look albo i wiecej;]
Nadal nie to ale niezle info: http://en.wikipedia.org/wiki/Spaceships_of_EVE_Online wikipedia rox

Nie moge znalesc tego zip packa ale znalazlem galerie.
http://www.battleclinic.com/Gallery/view.php
Generalnie screeny nie tylko z EVE ale sa tez te nowe grafy. Skorpion robi wrazenie http://www.battleclinic.com/Gallery/vie ... p?file=270

Model: http://www.battleclinic.com/Gallery/vie ... p?file=265 Amarry znowu zrobily armor i zapomnialy dospawac statek:D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 13:06 
Cytuj  
A tak w temacie Eve, to tutaj wywiad na temat nowego dodatku do tejże gry.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 13:08 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Grałem kiedyś w triala ale ugrzęzłem w interfejsie i mnogości opcji, no i gdyby sterowanie statkiem byloby bardziej arcadowe niz point n clickowe :)


Zaraz mnie wyzwą od ignorantów :D


Interface zabija ale tylko przy pierwszym spotkaniu. Potem jest juz lajcik, tylko trzeba sie zorientowac jak z nigo korzystac, co nie zawsze jest oczywiste, ale pomoc na kanale lub przez venta (nieoceniona pomoc kolegi obok) i jest git. Wiem co mowie bo sam tak sie uczylem :]


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 13:16 
Cytuj  
Keii napisał(a):
A tak w temacie Eve, to tutaj wywiad na temat nowego dodatku do tejże gry.


Nie ma co maja rozmach.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 13:24 
Cytuj  
Fakt, blastery tna niezle, ale to jest praktycznie melee weapon :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 13:33 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Dana napisał(a):
Grałem kiedyś w triala ale ugrzęzłem w interfejsie i mnogości opcji, no i gdyby sterowanie statkiem byloby bardziej arcadowe niz point n clickowe :)


Zaraz mnie wyzwą od ignorantów :D


Interface zabija ale tylko przy pierwszym spotkaniu. Potem jest juz lajcik, tylko trzeba sie zorientowac jak z nigo korzystac, co nie zawsze jest oczywiste, ale pomoc na kanale lub przez venta (nieoceniona pomoc kolegi obok) i jest git. Wiem co mowie bo sam tak sie uczylem :]

tak i co najważniejsze nawet jak sie spytasz o coś co pewnie jest manie opisane nikt cie nubów nie wyzwie. Ja tak kiedyś poprosty whispnełem do kogoś (nie wiedziałem jak minerały wydobywać) to sie dowieziełe tego + jak walczyć + jak wysyłać maile + wogóle o co chodzi w GUI + na koniec zeby jak czegos nie wiedział to napisał znowu.. :D

Gra fajna, ale jak dla mnie za duzo czasu pozera ;]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 14:26 
Cytuj  
A co wogole jest fajne to community EVE jak czegos nie wiesz to nie odpisuje:

nOOb
L2P
FU

Sad but true.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 14:31 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
A co wogole jest fajne to community EVE jak czegos nie wiesz to nie odpisuje:

nOOb
L2P
FU

Sad but true.


Na Rookie help czesto siedza goscie ktorzy pisza na zielono i profesjonalnie pomagaja z kazdym problemem. Generalnie na odpowiednich kanalach dostac help to 0 problemu. Lole sie trafiaja ale rzadko. A co do community to polecam kanal eve radio;]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 14:40 
Cytuj  
w miare czytania eve-online.com i eve-centrala.pl zaczynam sie bac tej gry.

chodzi oto zeby mnie nie pochlonela


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 14:58 
Cytuj  
Ja po długich rozmyslaniach zdecydowałem sie na Caldari achura stargazers, fajne poczatkowe staty. Jak narazie tutorial parogodzinny trzeba przejsc :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 15:19 
Cytuj  
Po co. Jak juz wiesz jak latac to po co sie meczyc z tutorialem. Ja tego nie robilem jak drugi raz zaczynalem gre.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 15:25 
Cytuj  
Reward za okolo 1m afaik ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 15:26 
Cytuj  
Tutorial daje troszke kasy na poczatek, pozatym warto przejsc pierwsze storyline misje i dostac implant ktory jest troche warty na start. A jak jest dobry to mozna uzyc. Co do statow to zapomnialem dodac ze staty najlepiej maxowac w kierunku kariery ktora obieramy. A postac najlepiej robic przez custom;].

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 21:40 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Gadałem ze znajomym to co mi powiedział na temat Gallente, moze ktos to potwierdzic ?


Prawda, t2 large blasters megathron to obecnie najwiekszy dps w grze, nie liczac dreadow itp (ale musisz byc w okolicach 3-5km).

Xanth napisał(a):
To sa stopnie bezpieczenstwa sektorow. Od 1.0 do 0.0 w skali po 0.1. Krotko mowiac 1.0 to super bezpieczne sektory, gdzie nic ci nie grozi, zero piratow, co pare kilometrow guard, czujesz sie jak w domu, 0.0 to totalne bezprawie


Nie do konca prawda. Obecnie popularne stalo sie gankowanie haulerow w 0.9-1.0 za pomoca battleshipow, jak dobrze wybrac cel (cargo scanner ftw) to ~40mil ktore traci sie na insurance i t1 fit mozna spokojnie odrobic, i jeszcze zostaje spory zysk :]

Z drugiej strony w 0.0 jest zwykle tak pusto, nie liczac gate'ow do hi sec gdzie zwykle ktos campi, ze naprawde trudno dac sie komukolwiek zabic.


Ostatnio edytowano 11 sie 2006, 21:42 przez Mac, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 21:42 
Cytuj  
Dla zainteresowanych stopniem skomplikowania gry, wrzucam skrina mojego chara 5miesiecznego z czasow gdy go sprzedawalem...
http://www.soulless.bezduszni.net/eve/skille.jpg

Aha, ten char zna jakies 15% wszystkich istniejacych skilli... :D

A teraz sie bojcie stopnia skomplikowania craftingu, ale to juz ktos inny, bo ja jedyne co sobie craftowalem to amunicja i rakiety :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 22:31 
Cytuj  
Pamiętam że jak ostatni raz próbowałem pograć to znalazłem gdzies całkiem fajny link do wyszukiwarki agentów. Ma może ktoś pod ręką ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 22:34 
Cytuj  
http://eveinfo.com/agents/

5 zlotych


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 04:56 
Cytuj  
wlasnie ukonczylem tutoriala, jakby to powiedziec brak mi slow. boje sie tej gry, wow przy niej to faktycznie zabawka. no nic jutro juz na wlasna reke bede probowal.

ach jak to mowia nowemu szczescie sprzyja i pierwszy pirat (w tutorialu) dropnol mi jakis item za ktory placa 250.000 ;-) lowlevel epix? ;-)


mam pytanie odnosnie marketu a wlasciwie kolumny price, czy to jest cena za sztuke czy calkowity budzet w przypadku oferty zakupu czy calkowita cena w przypadku sprzedazy?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 9
Dołączył(a): 12.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 09:14 
Cytuj  
Za sztuke

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.