mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 11:17 
Cytuj  
dementuje dwie rzeczy napisane w tym topicu wczesniej
1. wcale nie trzeba skillowac rok zeby moc sensownie robic pvp, obserwowalem wiele osob ktore zaczynaly grac w eve a po 3-4 miesiacach bardzo dobrze radzili sobie w pvp i mieli t2 statki z fitami, wszystko jest kwestia dobrego zaplanowania postaci a nie klepania skilli przypadkowo.
2. jesli ktos pisze, ze nie ma co robic w EVE to jest albo w niewlasciwym miejscu albo korpie, ktory nie zapewnia odpowiedniej rozrywyki, zorganizowanych akcji, celu gry i beki na vencie


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 12:39 
Cytuj  
Mark ty jestes taki "tempy" czy tak udajesz?

Mark24 napisał(a):
Nestor napisał(a):

Jak eve nie jest zespolowe, to pokaz mi inna gre gdzie w pvp naraz klepie sie 300 osob w jednym miejscu :)

rotfl ludzie wy graliscie w inne mmo? A moze od przelaczania skilli w eve zapomnieliscie co znaczy "zespol".
... pokaz mi przyklad gdzie postac 1-miesieczna ownuje w PvP, przeciez to mi probujecie wmowic...

Gowno wiesz, gowno widziales, w dupie byles ... to cytat, a teraz szczegoly.

Wymagane skille do zabawy w PvP na poziomie od poziomu entry do pro:

Propulsion Jamming 1+
Afterburner 1+
Caldari, Amarr, Gallente or Minmatar Frigate 1+
Sensor Linking 1+
Warp Drive Operation 3+
Target Painting 1+
Weapon Disruption 1+
Electronic Warfare 1+

Przy czym np Cladri > Soldier > Specjal Force dostaje to skille na lv 3-5 po pierwszym logowaniu ! Malo ?
Dalej, link do strony akademi PvP gdzie cie naucza walczyc za kase, i fitowac statek, i wymagaja skillz jak wyzej abys mogl zalozyc moduly

http://www.agony-unleashed.com

No i jak juz tak bardzo chcesz wiedziec czy sie da, to masz link do ich killboard :
http://www.agony-unleashed.com/pvpu_killboard/

Link do mojego artykułu na centrali wklejonego jak tekst szkoleniowy dla noo - bow

http://eve-centrala.pl/index.php?option ... pic=3795.0

cały tekst jak komus sie chce czytac :

Zasady fitowania małych statków wspierajacych operacje dużych statków, i grup bojowych.

Do it, or don't do. No Try ! - Mistrz Yoda


UWAGA ! Tekst przeznaczony dla osob nie majacych pojęcia o PvP głownie, a mogących coś jednak zdziałać pomimo braku skilli na bardziej mordercze kombinacje. Nie przeznaczony jako poradnik do solo-!

Kolor czerwony zarezerwowany jest dla adminów/ moderatorów. F.

Małe grupy operacyjne lekkich jednostek bojowych często są nazywane wilczymi stadami, i działaja podobnie do watahy wilków osaczajacej samotnego przeciwnika aby go pokonać
Taktykę wilczych stad w dalszym ciągu stosują RaGoons, Najemnicy i rózne inne jednostki operujace w Deep Space. Wymaga to jednak zgrania i taktyki ktorej się trzeba nauczyć,i nie o tym chciałem napisać

Nie będę się rozwodzić nad taktyką i zastosowaniem grup bojowych złożonych fregat, destorjerów, interceptorów af, i interdictorów, ale postaram się napisać kilka słów o tym jak należało by fitować małe jednoski aby były w stanie działać efektywnie jako wsparcie dla cięzkich statków.

0. Start
Potrzebne skille :

1. Absolutne minimum
* Propulsion Jamming 1+
* Afterburner 1+
* Caldari, Amarr, Gallente or Minmatar Frigate 3+
* Warp Drive Operation 3+
* Energy Emission Systems 1+

2. Optymlanie
* Propulsion Jamming 3+
* Afterburner 3+
* Caldari Frigate 3+ or Gallente Frigate 3+ or Minmatar Frigate 3+ or Ammar Frigate 3+
* Warp Drive Operation 3+
* Small Hybrid Turret 3+ or Small Projectile Turret 3+
* Standard Missiles 3+ lub Rocket 3+ ( Caldari )
* Weapon Upgrades 3+
* Engineering 3+
* Electronics 3+
* Long Range Targeting 3+
* Navigation 3+

3. Specjalne :
Minmatar
* Target Painting 4+
* Signature Focusing 4+
Ammar
* Weapon Disruption 4+
* Tturret Destabilization 4+
Caldari
* Electronic Warfare 4+
* Signal Dispersion 4+
Gallente
* Sensor Linking 4+
* Signal Suppression 4+

4. Implanty :
- Zestaw +1, +2 lub wcale, jesli mamy komplecik +3 lub lepiej to potrzebny bedzie JC ( Jump Clone )


I. Wybór statku.

1. Według mojej oceny fregaty dostępne w EvE możmy podzilić na lekkie ( np Kondor, Executioner ), ciężkie ( np Tristan, Rifter ) i specjalne ( np Gryffin, Malaus ). W dalszej części tekstu bede się posługiwał tym własnie podziałem

2. Wyboru statku dokonujemy w oparciu o posiadane skille i specjalizację, nie zalecam używania statków typu "specjalne" bez odpowiednio wysokich skilli w ich zastosowaniu praktycznym

3. Głownym kryterium wyboru statku jest ... ilość slotów medium, każdy slot medium jest ważny ! Dlatego praktycznie do wyboru pozostają nam tylko fregaty ciężkie i specjalne
I tak, od najlepszych do najgorszych dla zastosowań standardowych :
- Merlin 4 sloty medium
- Kestrel 3 sloty medium
- Tristan 3 sloty medium
- Incurus 3 sloty medium
- Rifter 3 sloty medium
- Vigil 3 sloty medium ( specjalna frejka ale też może być )
- Punisher 2 sloty medium
- Tormentor 2 sloty medium

Dla zastosowań specjalnych :
- Gryffin - Sensor Jammer
- Malaus - Sensor Dampering
- Crucifer - Tracking disruptor
- Vigil - Target painter

II. Wybór fitu.
Nasza rola w grupie polega na wsparciu dla innych statków grupy, z tego wynika ze nie jestesmy ukierunkowani na zadawanie dmg, my mamy wesprzec i tylko tyle albo az tyle. Życie fregaty T1 na polu walki jest kórtkie, postarajmy się wykożystać nasze 20 sekund walki aby coś zdziałać !
Jeśli brakuje CPU lub PG aby zamontować jakiś moduł z tych które umieszczamy na medium i low slocie, nalezy zdemontować działko lub wyżutnie, nasza walka i nasz rola to co mamy na med slocie !
Podstawą planowania fitu jest jego cena, walka w EVE to walka ekonomiczna. Im mniej wydamy tym mniej stracimy, ale są oczywiście pewne granice Preferujmy raczej tanie i dobre moduły rarowe ( takie z dropu ) niż T1 lub basic Cały fit z cena statku nie powinien przekroczyć sumy ok 1 mil isk, nasze zadanie to ułatwić zadanie strat finansowych przeciwnikowi a nie bankructwo

1. Podstawowe moduły które powinnismy mieć bezwzględnie w hangarze.

Standard :
- Afterburner, najlepiej rarowy typu Monopropelant, nie jest drogi a dobry.
- Stasis webifiers, najlepiej X5, ale jak cena bedzie wysoka moze być 'langour' lub fleeting. Interesuje nas % obniżenia predkosci, więc im wyzszy tym lepiej.
- Warp Jammery : Są dwa rodzaje - 20km zasiegu i sile 1 pkt i 7,5 km zasiegu o sile 2 pkt. Zasadniczo róznia się tylko ilością żużywanej energi na cykl pracy i potrzebnym CPU ( ilość energi jest bradzo ważna dla tych 20 km ) I znów wybieramy takie rarowe za w miare rozsądne pieniądze
- NOS - wersja small, i znów rarowe są lepsze niż T1, ale bez szaleństw finansowych.
- Broń rasowa, czyli projectile dla minmaterów, rocket/standart missile / cladari / hybrydy caldari itp .. ważniejszy zasięg niź dmg więc raczej ammo na zasięg i raile niż blasterki Potrzebny zasięg ok 8-11 km.

Specjal :
Te same zasady co wyzej, lepsze rarowe za rozsadne pieniadze.
- Sensor Booster ( caldari - merlin )
- Target Painter ( Minmatarzy )
- ECM racial , nie multi !!! ( Caldari )
- Sensor dampers ( Gallente )
- Tracking Disruptors ( Ammar )

3. Przykładowe fity dla fregat, czyli to co tygrysy lubią najbardziej.

Merlin - Fast Blocker
Zadanie : Szybko zlockować przeciwnika i zablokowac mu warp. Bardzo dobry do lapania szybkich statków np ceptorów, interdictorów itp
HI : 2 x rocket lub standar launcher / 2 x 125 lub 75 mm hybrid rail
MED : AB, Sensor booster, disruptor 20 km, web
LOW : PDU + nanofibre/ overdrive lub 2 x nano/ overdrive

Tristan - Tackler
Zadanie : złapać i zatrzymać przeciwnika typu cruiser, industrial, batteship, battlecrusier
HI : 2 x 125 hybrid rails/rocket launcher + 2 x NOS
MED : AB, warp 7,5km, web
LOW : Nanofibre/Overdrive + PDU / RCU wg potrzeb

Rifter - posokowiec
Zadanie : szybko dotrzeć do przeciwnika np stojacego w cloaku po wyjsciu z gate i go zatrzymać.
HI : 2 x rocket laucher, 2 x NOS
MED : AB/MWD, web, warpscrabler 7,5 km
LOW : Nano/ Overdrive / PDU / RCU wg potrzeb

Specjalne :

Gryffin - Caldaryjski wkurwiacz
Zadanie : uniemożliwić przeciwnikowi namierzanie celu
HI : NOS x 1-3, Rocket launcher 1x-2x
MED : Sensor Booster, 2-3 x Racial ECM - Ammar/ Caldari/ Gallente/Minmatar wg uznania i przypuszczalnego przeciwnika, opcjonalnie AB
LOW : AUX, lub PDU lub co tam wejdzie

Crucifer - Ammarski negatyw
Zadanie : Obniżyć trackin działek przeciwnika - najlepszy przeciw minamtarskim gunship.
HI : NOs ... y same, ile wejdzie
MED : Sensor booster, 1-2xTracking disruptor, AB opcjonalnie
LOW : Wg potrzeb PDU, RCU itp.

Vigil - Minmatarska Trybuna Ludu hehehe
Zadanie : Podświetlić małe jednoski ułatwiajac namierzanie i przyspieszając namierzanie przez gang
HI : Nos ...
MED : Sensor booster, 1-2xTarget Painters, opcjonalnie AB
LOw : według uznania, nano. ovedrive, pdu, rcu itd

III. Rola w gangu.
Pozwole sobie zacytować, bo to bardzo dokładna definicja "pracy" jaką mamy wykonać:

Cytuj z: Kalressin Luty 21, 2007, 10:48:03
Po prostu tackler we fregacie to jest robota samobujcza wiec nie ma co inwestowac w przezywalnosc.
Po pierwsze masz doleciec do celu, zarzucic scrambla i weba utrzymac orbita a dopiero na koncu ewentualnie przezyc :}Jak cie zestrzela misslami albo dronami to trudno, padles, ale dales czas ciezszemu supportowi na zalozenie celowi EW i wlasnie od tego tu jestes.


Zadanie tacklera to DOGONIC i ZATRZYMAC przeciwnika na wystarczający czas aby cięższe statki zdązyły właczyć się do walki i przejeły cel.
Nie mamy zdobywać KM, nie mamy robic dmg, mamy ZATRZYMAC na 20-30 sec przeciwnika. To tylko tyle albo aż tyle. Dlatego nie używamy implantów, dlatego nasz statek i fit do niego to głownie tani i łatwo dostepny drop, tanie statki których powinnismy mieć w hangarze kilka gotowych do użytku. Dlatego np. fit dla tackerów najlepiej jak by kupowany był przez korporację w dużych ilosciach np po 30 web'ow itp ...

Zadanie jednostek specjalnych to ... baw sie dobrze kiedy przeciwnik dostaje piany hehehe ...
Trzymamy się blisko duzych wolnych okretow naszej floty, podpinamy sie pod nie NOS-ami i kozystajac ze zwiekszonego zasiegu utrudniamy życie wrogowi !



Cytuj:
btw. wszystkie corpy w eve sa nastawione na slavikowanie czy tylko shocky?


Nie wiem do czego pijesz, ale jesli do obowizku przeniesienia się do STAIn i obowiązku brania udział w korpowych Op-ach to każdy korp który do czegoś dąży nakłada obowiązki, a SHCK i tak nakłada bardzo mało obowiazków. Inaczej mówiąc, skoro dostałeś polecenie przenieść się do STAIN i tam pracować i bawić się w grupie ale wolałeś odejść z korpa bo bawią cię solo misje, transportowanei industrialem gowna po empire i nabijanie standow do npc korpow to wybrałeś sam. Pozatym, powiem ci uczciwie ze na ten list pozegnalny cały korp zareagował jednym wielkim rotfl, bo bycie w SHCK jest dobrowlne, a skoro chcesz byc w korpie masz byc jego czescia i masz byc na opach korpa i tam gdzie cie korp potrzebuje.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 12:51 
Cytuj  
noo i to "masz byc kiedy ci kaza jak ci kaza i o ktorej ci kaza" mnie rozpierdala.
ja rozumiem ze duza czesc "wladcow" korporacyjnych probuje w ten sposob powetowac sobie niepowodzenia w rl i sprawia im przyjemnosc dominowanie nad jednostkami slabszymi w grze ale jak badania dowodza z reguly takie zachowania maja zwiazek z tym ze dostaja po dupie gdzie indziej ;-)
to taki zarcik a tak serio to mark ma racje, dlatego ja grajac w eve gram dlatego ze graja jacys tam znajomi a nie po to zeby zapierdalac dla jakis pojebow :-)
imo korp powinien byc po to zeby komus dowalic, ew. czasami skoczyc razem ze znajomymi na jakies male bang bang a poza tym sluzyc jako ogolny chat dla wszystkich. no a jak ktos chce to przeciez moze sobie organizowac eventy, ale niech nie ma pretensji ze zamiast spedzac 5h razem z baranami kopiac rude wole obejrzec film w tv czy sie napic piwka ze znajomymi.
co nie zmienia faktu ze teraz eve naprawde zapewnia calkiem niezly fun, i nawet solo misje dla agentow sa calkiem ok

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 13:04 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
noo i to "masz byc kiedy ci kaza jak ci kaza i o ktorej ci kaza" mnie rozpierdala.
ja rozumiem ze duza czesc "wladcow" korporacyjnych probuje w ten sposob powetowac sobie niepowodzenia w rl i sprawia im przyjemnosc dominowanie nad jednostkami slabszymi w grze ale jak badania dowodza z reguly takie zachowania maja zwiazek z tym ze dostaja po dupie gdzie indziej ;-)
to taki zarcik a tak serio to mark ma racje, dlatego ja grajac w eve gram dlatego ze graja jacys tam znajomi a nie po to zeby zapierdalac dla jakis pojebow :-)
imo korp powinien byc po to zeby komus dowalic, ew. czasami skoczyc razem ze znajomymi na jakies male bang bang a poza tym sluzyc jako ogolny chat dla wszystkich. no a jak ktos chce to przeciez moze sobie organizowac eventy, ale niech nie ma pretensji ze zamiast spedzac 5h razem z baranami kopiac rude wole obejrzec film w tv czy sie napic piwka ze znajomymi.
co nie zmienia faktu ze teraz eve naprawde zapewnia calkiem niezly fun, i nawet solo misje dla agentow sa calkiem ok


Z takimi załozeniami nie znajdziesz żadnego sensownego korpa ktory coś robi, poza slave korpami gdzie liczy sie tylko podatek.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 13:07 
Cytuj  
no to nie znajde. gram dla przyjemnosci wiec jebie mnie to troche tbh ;-)
dalej bedziemy se pierdolic z ae o gejach na # w grze i tez bedzie fun.
mi eve sprawia ta frajde ze czuje sie jakbym gral w singlowego sf fruwacza i jest git.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 13:12 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no to nie znajde. gram dla przyjemnosci wiec jebie mnie to troche tbh ;-)
dalej bedziemy se pierdolic z ae o gejach na # w grze i tez bedzie fun.
mi eve sprawia ta frajde ze czuje sie jakbym gral w singlowego sf fruwacza i jest git.


Wlasnie o to idzie, z takim podejsciem nie gra sie mmorpg, bo po co ?
A już zupełnie nie rozumiem po co chcecie z takim mysleniem wstepowac do korporacji low-sec / 0.0 ???


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 13:23 
Cytuj  
lol no ja gram bo lubie? bo mnie stac? bo moge sobie pogadac?
jakos juz tak jest ze kazdy z nas robi to co chce.
a nawet w eve mozna solo misje robic z kumplem jak jest ciezko.
i jest fajnie.
chcemy to mozemy, poza tym jakos mi sie widzi ze ni chuja nie twoj interes to jest :-)

i ja rozumiem scorpio ze twoj punkt widzenia jest diametralnie inny od mojego ale juz tam, nie bede sie rozpisywal na ten temat, co dlaczego kto jak i gdzie :-)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 13:29 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
lol no ja gram bo lubie? bo mnie stac? bo moge sobie pogadac?
jakos juz tak jest ze kazdy z nas robi to co chce.
a nawet w eve mozna solo misje robic z kumplem jak jest ciezko.
i jest fajnie.
chcemy to mozemy, poza tym jakos mi sie widzi ze ni chuja nie twoj interes to jest :-)

i ja rozumiem scorpio ze twoj punkt widzenia jest diametralnie inny od mojego ale juz tam, nie bede sie rozpisywal na ten temat, co dlaczego kto jak i gdzie :-)


Moj interes w zakresie kiedy dotyczy korpa SHCK, bo bylo nie bylo jestem jednym z tych "Debili" na ktorych wydaje się wam że "pracujecie" i kotry sobie waszym kosztem oderagowuje niepowodzenia w rl i lubi spedzac 5h na kopaniu gruzu z innymi baranami kopiacymi ten gru, bo sprawia mu fraje granie w grupie, budowanie interakcji w grupie, wspolna zabawa etc ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 13:32 
Cytuj  
no i dlatego pewnie cie to tak boli, ze nie kazdy zgadza sie z Wasza Wysokoscia, a powiem wiecej ma w dupie Wasza Wysokosc.
masz swoich ziomali do kopania i ok ciesze sie, tylko nie miej pretensji do nas, ze nas to nie bawi.
nie wiem co za interakcje mozna budowac kopiac kurwa 5h kawalek skaly ale widocznie jest to mozliwe.

no juz juz starczy tego, skupmy sie na temacie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 13:35 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no i dlatego pewnie cie to tak boli, ze nie kazdy zgadza sie z Wasza Wysokoscia, a powiem wiecej ma w dupie Wasza Wysokosc.
masz swoich ziomali do kopania i ok ciesze sie, tylko nie miej pretensji do nas, ze nas to nie bawi.
nie wiem co za interakcje mozna budowac kopiac kurwa 5h kawalek skaly ale widocznie jest to mozliwe.

no juz juz starczy tego, skupmy sie na temacie.

:wtf: :lol: :lol: :lol:

czuje okropny bol, oj jak boli, omg ..

wiesz, calkowicie mi zwisa twoje nastwienie i myslenie itd .. absolutnie mi to wisi, ale nie skladaj podania do shck, szkoda twojego i naszego czasu dla ciebie :roll:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 13:37 
Cytuj  
hehheheehehhehehehehe
a czy ja mowilem ze chce zlozyc jakies podanie? czy probowalem?
wez no sie pierdolnij w glowe moze bo widze ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem :-)

"Dlaczego warto grać z Shocky Industries Ltd.
Ponieważ SHCK tworzą najbardziej twardogłowi gracze w EVE to będziesz miał szansępoznać wszystkie tajniki gry. Zostań członkiem naszej społeczności i wspólnie z nami bij głową w ścianę z wściekłością, zaciętością i dla samej przyjemności bycia częścią wspólnoty."

taaa
bede nawalal baranki w sciane i na kolanach do was przyjde.
ej ale jedno przyznam, dawno sie tak nie ubawilem ;-)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 13:39 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hehheheehehhehehehehe
a czy ja mowilem ze chce zlozyc jakies podanie? czy probowalem?
wez no sie pierdolnij w glowe moze bo widze ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem :-)

"Dlaczego warto grać z Shocky Industries Ltd.
Ponieważ SHCK tworzą najbardziej twardogłowi gracze w EVE to będziesz miał szansępoznać wszystkie tajniki gry. Zostań członkiem naszej społeczności i wspólnie z nami bij głową w ścianę z wściekłością, zaciętością i dla samej przyjemności bycia częścią wspólnoty."

taaa
bede nawalal baranki w sciane i na kolanach do was przyjde.
ej ale jedno przyznam, dawno sie tak nie ubawilem ;-)

enjoy


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 13:40 
Cytuj  
nie no a tak powaznie to o co chodzi w tym tekscie?
bo powiem szczerze nie bardzo zalapalem sens

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 13:42 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie no a tak powaznie to o co chodzi w tym tekscie?
bo powiem szczerze nie bardzo zalapalem sens

:o

edit

http://www.dict.pl/


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 13:46 
Cytuj  
hm coraz wieksze mam wrazenie ze to naprawde twoje zdjecie w awatarze :-)

"Zostań członkiem naszej społeczności i wspólnie z nami bij głową w ścianę z wściekłością, zaciętością i dla samej przyjemności bycia częścią wspólnoty."

potrafisz wyjasnic sens TEGO tekstu?
bo chyba sam nie bardzo dajesz sobie z tym rade.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 14:00 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hm coraz wieksze mam wrazenie ze to naprawde twoje zdjecie w awatarze :-)

"Zostań członkiem naszej społeczności i wspólnie z nami bij głową w ścianę z wściekłością, zaciętością i dla samej przyjemności bycia częścią wspólnoty."

potrafisz wyjasnic sens TEGO tekstu?
bo chyba sam nie bardzo dajesz sobie z tym rade.


Dlatego że to trzeba czuć a nie rozumieć. Nie poczujesz tego jesli trkatujesz korpa jak wspolny chat # a sama eve jako przeosnietego singla do trzepanai solo misji.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 14:35 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hm coraz wieksze mam wrazenie ze to naprawde twoje zdjecie w awatarze :-)


To jest moej zdjecie w avatarze, tak naprawde wygladam. :roll:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 14:35 
Cytuj  
mhm
no z pewnoscia jak przyjebie w sciane to poczuje :-)
a tak serio chodzi mi bardziej o twoj tekst odnosnie mojego podania o przyjecie do was. sorry scorp ale jak czytam takie opisy zachecajace to mnie odrzuca, poza tym skad ty wiesz co ja czuje? telepata jakis czy co.
nie wmawiaj mi wiec co potrzebuje zeby czuc klimat gry, czy grania w gildii bo obawiam sie ze tego mozesz nie zrozumiec. widocznie ktos cie skrzywdzil wczesniej i teraz przenosisz zle doswiadczenia na pole eve.
a zapewniam cie ze dobry fun ze znajomymi nie polega tylko na wypelnianiu polecen przelozonych.
moze kiedys to zrozumiesz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 14:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
mhm
no z pewnoscia jak przyjebie w sciane to poczuje :-)
a tak serio chodzi mi bardziej o twoj tekst odnosnie mojego podania o przyjecie do was. sorry scorp ale jak czytam takie opisy zachecajace to mnie odrzuca, poza tym skad ty wiesz co ja czuje? telepata jakis czy co.
nie wmawiaj mi wiec co potrzebuje zeby czuc klimat gry, czy grania w gildii bo obawiam sie ze tego mozesz nie zrozumiec. widocznie ktos cie skrzywdzil wczesniej i teraz przenosisz zle doswiadczenia na pole eve.
a zapewniam cie ze dobry fun ze znajomymi nie polega tylko na wypelnianiu polecen przelozonych.
moze kiedys to zrozumiesz.

Nie bardzo rozumiem czemu starasz sie mi wcisnac za wszelka cene i przy kazdej okazji ze mam jakis problem i cos odreagowuje na czlonkach korpa ... jedyny argument jaki stosujesz od kilku postow to taki ze ja mam jakis problem ze soba i ze cos ci nakazuje lub innym bo mam jakis problem i w ten sposob odreagowuje np kompleks malego penisa czy impotencji czy co tam jeszcze mozna podac jako problem z rl ...
Ja nie mam żadnego problemu ktory przenosze z rl na EVE, i jestem jedna z tych niewilu osob dla ktorych wladza = obowiazki i odpowiedzialnosc wiec staram sie miec jak najmniej tej wladzy i jak najmniej z niej kozystac, a caly czas piszesz i ty i mark jakie to sa okropne tyrany w SHCK, jakie straszne reguly i wogole ... smiec mi sie chce z tego waszego myslenia.

Korporacje w EvE to nie gildie z WoW. Nie wiem czy zwróciłeś uwagę na to jakie opcje są dostępne w korporacji player owner dla CEO ... pewnie nie, podpowiem ci :
- skala podatkowa 0-100%
- 7 hangarow z definiowalnymi uprawnieniami w podziale vive/take itp
- corporation wallet
- specjalne uprawnienia np configure pos itp ..
- war declaration
- akcje
- glosowania w korpie w oparciu o posiadane akcje
- wyplaty zysku z korpa w oparciu o posiadane akcje
itd .. itp ...
No ale dla ciebie korp to #, a Edmund ma problem z osobowascia i dlatego wydaje polecenia na prawo i lewo bo w ten sposob odreagowuje kompleks malego penisa, i wogole jak on smie oczekiwac od ludzi ktorzy weszli do korporacji udzialu w OP-ach, czy obecnosci w 0.0 .. omg, TYRAN !!! :roll: :lol: :lol: :lol:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 14:52 
Cytuj  
Kazdy gra jak lubi, sa corpy ktore kazdemu przypasuja.

Jak chcesz byc w dobrze dzialajacej grupie ktora potrafi cos zdzialac to musisz byc w miare dyspozycyjny i sluchac tego co commander mowi.

Ja wiem ze niektorzy musza odreagowac stresy IRL i sie wozic z nastawieniem 'a chuja, nikt mi nie bedzie mowil co mam robic'. Ale w grach zespolowych takich jak eve z takim nastawieniem to mozna conajwyzej umrzec w meczarniach 3 minuty za plotem wlasnej bazy :)

Fun jest z tego ze robi sie cos razem i we wspolnym kierunku, to ze ktos wyznacza ten cel to zadna ujma na honorze, chyba ze ktos ma problemy ze soba :)


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.