mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 09:37 
Cytuj  
Pewnie overseers costam;] Wlasnie dlatego warto zrobic tutorial. potem dostaniesz 8stopniowe storyline z wartym banke implantem. Jezeli chodzi o price to nie bardzo wiem o co ci chodzi;]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 16:29 
Cytuj  
hmmm nie moglem dopowiedzi znalesc jednoznacznie na 2 sprawy:
1. czy jak komus otworze kontener i cos z ninjuje to on bedzie wiedzial ze to ja?
2. co sie stanie jak zabija mi pod'a a nie mam jeszcze klona?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 16:39 
Cytuj  
1. To zalezy, o ile dobrze pamietam to nie wywali mu jakiegos MSG na pol ekranu typu ---->Fabianek wlasnie podpierdolil ci rude<---
ale jak sie pojawisz blisko niego na tyle ze bedziesz w overview to twoja ikona bedzie flashing red. Co znaczy ze koles w tym momencie moze ci odstrzelic to i owo bez zadnych konsekwencji, na co ma 15 minut od kradziezy. edit: jak wezmiesz sobie cos z lootu w belcie to cie raczej nikt scigal nie bedzie ale lepiej kolesiowi nie wchodzic pod dzialka. Ale ore thieft to inna bajka.

2. Do takiej sytuacji nie ma prawa dojsc, to jest poprostu niemozliwe pomijajac niedbalstwo/glupote. Pierwsza rzecz do zrobienia zaraz po char create to klon. Zawsze nastawiaj lepszego niz masz obecnie SP.
A co sie dokladnie dzieje to nie wiem, podobno sie traci ilestam % najlepszego skilla, czy tam iles % ogolnych SP. Nie wiem dokladnie i nie chce sprawdzac, ty tez nie. Zrob klona;] Jak ktos cie podnie to pojawiasz sie w stacji w ktorej miales klona wiec od razu mozesz ( musisz) kupic nowego.

edi2: Fabianek jakie masz imie ingame?

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 17:26 
Cytuj  
Moge potwierdzić, że Gallente to dosyć prosta w obsłudze rasa, wygodna w PvP i faktycznie nie wymaga T2 żeby się dobrze bawić, z drugiej strony z dobrym fitem statki każdej rasy spokojnie radzą sobie w PvP bez T2 sprzętu.

Podstawowy plus Gallente to statki z dużym drone cargo, więc jeśli ktoś planuje kiedyś używać dron, to jest to jedyny słuszny wybór.

Z drugiej strony są Caldari i ich rakiety, które są w zasadzie najsilniejszą ze wszystkich broni, dodatkowo ze sporym zasięgiem.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 18:31 
Cytuj  
Huba napisał(a):
edi2: Fabianek jakie masz imie ingame?


silhouce


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 19:04 
Cytuj  
jestem ciekaw co jest takiego w EVE ze tak polecacie i chwalicie (chociaz sami nie gracie :roll: )
Grafa mierna, walka dupna, w WoW mamy farmowanie repu/itemow tutaj mamy surowcow; pseudo open PvP i looting niczego to jednak troche malo


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 12 sie 2006, 19:31 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 48
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 19:10 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
jestem ciekaw co jest takie w EVE ze tak polecacie i chwalicie (chociaz sami nie gracie :roll: )
Grafa mierna, walka dupna, w WoW mamy farmowanie repu/itemow tutaj mamy surowcow; pseudo open PvP i looting niczego to jednak troche malo


Wiesz, jedni lubią pooglądać planety, gwiazdy i fajnie zaprojektowane statki, a inni cartoonowe postacie w wowie, kwestia gustu.

Z tego co wiem to ludzi ciągnie do EvE przede wszystkim dlatego, że dużo można tam zrobić. Tak jak już pare razy tutaj podkreślano, w tej grze to gracze kreują świat.

Poprawcie jak się mylę, bo dalej niż przez połowę free triala nie przebrnąłęm :P (chociaż przez ten czas całkiem sporo poczytałem o EvE)

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 19:43 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
jestem ciekaw co jest takiego w EVE ze tak polecacie i chwalicie (chociaz sami nie gracie :roll: )
Grafa mierna, walka dupna, w WoW mamy farmowanie repu/itemow tutaj mamy surowcow; pseudo open PvP i looting niczego to jednak troche malo


gracie gracie;] grafa, walka kwestia gustu. Farm jest w kazdym mmo. pseudo open pvp? wtf?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 21:39 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
jestem ciekaw co jest takiego w EVE ze tak polecacie i chwalicie (chociaz sami nie gracie :roll: )
Grafa mierna,


^^ mierna???? lol?
Cytuj:
walka dupna,


imho duzo lepsza niz w wow bo nie liczy sie to kto szybciej kliknie skilla

Cytuj:
w WoW mamy farmowanie repu/itemow tutaj mamy surowcow;


hmmm pki co w eve farmuje ten kto chce a w wow kazdy musi farmic.

Cytuj:
pseudo open PvP i looting niczego to jednak troche malo


zajebisty crafting brak jakiegokolwiek "kurwa ppl"


to tyle na poczatek zobaczymy jak bedzie dalej


hint: ja gram (jeszcze) w wow i gram (od 2dni) w EVE

poki co (jeszcze nawet dobrze EvE nie liznolem) wydaje mi sie ze przepasc miedzy EvE a wow jest taka sama jak miedzy WoW a Diablo2


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 21:51 
Cytuj  
Cytuj:
imho duzo lepsza niz w wow bo nie liczy sie to kto szybciej kliknie skilla

To juz wiemy jaki byl kolejny powod ucieczki z pvp serwera :
Za wolno klikasz na skille rofl (nie dosc ze klika na skille to jeszcze za wolno !) noskill lal nic dziwnego ze cie tak bili strasznie:|

Eve to swietna gra z tego co mowia znajomi ale o ile rozumiem mozna latac po kosmosie ale juz wysiasc ze statku swoja postacia nie? To jak dla mnie odpada:| Nie kreci mnie bycie statkiem kosmicznym :|

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 22:37 
Cytuj  
Fabianek tutaj niestety sie mylisz, liczy sie kto pierwszy kliknie;]
Naprzyklad ucieczka przed scramblem, dogfight ceptorow, walki EWar shipow etc.

Craft w eve a wowie nie ma co porownywac. Chociaz w ogole WoW a EVE to calkiem rozne gry i tyle.
A bycie statkiem, bycie 2noga krowa albo elo elfem to tez sprawa gustu na dluzsza mete.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 23:32 
Cytuj  
Fabianek poprawka
Przepasc miedzy EvE a WoW jest tak jak miedzy WoW a Tibia.. :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 00:30 
Cytuj  
Nie chodzi o samo bycie stakiem ale mozliwosci jakie daje gra. Jak nie mozna wysiasc ze staku pozwiedzac planet stacji to slabo nie tak to sobie wyobrazalem

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 02:30 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
To juz wiemy jaki byl kolejny powod ucieczki z pvp serwera :
Za wolno klikasz na skille rofl (nie dosc ze klika na skille to jeszcze za wolno !) noskill lal nic dziwnego ze cie tak bili strasznie:|


skoncz swoj zalosny flame

Cytuj:

Eve to swietna gra z tego co mowia znajomi ale o ile rozumiem mozna latac po kosmosie ale juz wysiasc ze statku swoja postacia nie? To jak dla mnie odpada:| Nie kreci mnie bycie statkiem kosmicznym :|


hmmm to rozumiem ze bycie krowa cie kreci lol


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 02:32 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
hmmm to rozumiem ze bycie krowa cie kreci lol


nie porownuj statek kosmiczny do taurena :lol:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 03:29 
Cytuj  
Znajdź różnice :o

EVE http://www.eve-online.com/guide/en/g26.asp

WOW http://www.thottbot.com/?i=51823

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 06:24 
Cytuj  
IMHO te porownania Eve jak i innych gier do WoW robia sie nudne. Nudne tym bardziej, ze wogole nie mozna porownac EVE do WoW. Wie to chyba kazdy kto mial okazje zagrac w ww. gry. Ja rozumiem, ze czesc osob chce na sile udowodnic, ze produkcja Blizzarda to syf kila i mogila, ale sa jakies granice chyba. Zrobil sie z tego kolejny topic typu WoW vs... Jesli komus podoba sie EvE to nie siegnie raczej po WoW i vice versa. Po co sie bawic w jakies beznadziejne porownania? Kazda z tych gier jest wspaniala na swoj sposob i tyle.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 09:12 
Cytuj  
wg mnie nudny robi sie Vercin, no ale coz zrobic, tak to juz jest z osobami ktorych pierwszy MMORPG to WoW :|


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 09:15 
Cytuj  
Moim pierwszym MMO było RO i jakoś nie porównuję wszystkiego do tego (więc jednak to możliwe :P).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 09:16 
Cytuj  
Nudne to sie robia te wjazdy na wow. Oprocz pozdrowien dla fabianka ktorego bardzo lubie to cos sie chcialem dowiedziec o grze a ty trollu wpadles tylko zeby zaczac mnie obrazac. A tak wogole wczesniej gralem w uo na fri szrdach hhihi bety lineage2 i swg.


Keeli a czy ja tutaj porownuje wow do eve? Zapytalem sie czy mozna wysiasc ze statku i chodzic swoja postacia? Porownywac zaczely jakies trolle tekstami ze wow jest jak tibia:O


Fabianku krowy nie lataja statkami kosmicznymi:| Widze ze slabo u ciebie z rozumieniem tego co czytasz wiec podpowiem tobie i innym niekumatym ze nie ma tam zadnego odniesienia do wow bo jak pewnie wiesz w wow nie ma statkow kosmicznych wiec raczej tez nie mozna z nich wysiadac. Chodzi mi o to ze po grze mmorpg w tych klimatach oczekiwalbym jednak mozliwosci jakie ma swg(+tak rozbudowana czesc dziejaca sie w przestrzeni) a nie tylko latania statkami.
Pewnie ze taka gre zrobic dwa razy trudniej ale coz ja chce mmorpga a nie najbardziej nawet rozbudowany symulator statku kosmicznego:|

Skoro juz jednak upieracie sie aby porownywac te dwie gry to musze sie jednak zgodzic iz ilosc dostepnych stakow kosmicznyw w wow porwnaniu do eve jest zalosnie mala

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.