mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 15:08 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Teraz też jest 14 dni.


zalozylem nowe konto 3 dni temu i mialem 7. mozliwe ze istotne jest gdzie sie zaklada, a scislej - ktoredy.


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 15:11 
Cytuj  
Ja mialem 14;) Aktywowalem karta co mialo mnie kosztowac 20$ a kosztowalo 14.9$... jak widzicie EVE jest tajemniczy :wink:


_________________
Obrazek


Posty: 44
Dołączył(a): 30.08.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 01:28 
Cytuj  
Jak nie wiesz jaką postaćrobić to rób równą ;).
Statystyki w miare równo, charyzma mała.
Reszty nie da się zepsuć :)

Trial jest cały czas 14 dni, ale są źródła, które oferują 7,
np promocje w serwisach różnych.


_________________
EVE Online Trial | EVE Time Code
Perpetuum Online Trial

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 08:11 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Kromer, Dana i jak sie wam gra ?. Ja wymiękłem :). Cały czas zastanawiam sie czy dobrze zrobiłem.


Gra mi sie w miare fajnie, ale to straszny pozeracz czasu...
Ofc sa takie momenty ze mam ochote wbic zeby w sciane - wczoraj zaczalem kopiowac BMy z korpowego hangaru.
Ogolnie to ja to widze tak ze zaczalem w imperium i max w sobote przenosze sie do korpowego 0.0 i tam pewnie bede zaczynal od poczatku (jest latwy i szybki sposob, ale nie zabierzesz nic ze soba).
Ogolnie trzaskam misje, troche kopalem, do kompleksow nie mam sily bo zwykle nie ma klucza... Ale ponoc imperium jest nudne do wyrzygania :P

Wymyslilem fajny sposob na nekanie innych graczy (yarr!! you are a pirate!!) ale jako czlonek korpa nie moge w tak perfidny sposob dzialac :]

A pozatym... dalej sie tej gry ucze. :) Mysle ze jak na konto zaczna wplywac kolejne mln ISK to gra spodoba mi sie jeszcze bardziej (nawet w WoW czulem pewien dyskomfort jak poziom golda spadal ponizej magicznej granicy 150g) :D

Jedno jest pewnie. Po przesiadce z WoW okazalo sie ze nie wszystkie gry mmo sa proste, latwe i przyjemne, nie wszystkie maja swojego thottbota i ze smierc w grze boli... :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 13:05 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Wymyslilem fajny sposob na nekanie innych graczy (yarr!! you are a pirate!!)

chyba ktos nie lubi hotlinkowania ;)


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 13:14 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Kromer, Dana i jak sie wam gra ?. Ja wymiękłem :). Cały czas zastanawiam sie czy dobrze zrobiłem.


Narazie nie narzekam, a tu pokopie asteroidy, a tu wsiąde w mojego niszczyciela i piratów porozwalam :)
Jeszcze za krótko grałem, za tydzień się wypowiem więcej.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 23:01 
Cytuj  
A ja sie spytam, jak sie teraz deski sprawuja? Jak zaczynalem to raczej nie byl to zbyt popularny typ statkow dla "nowych". Sprawdzic nie ma co i jak bo moje skille do gunnery nie istnieja.

PS. Moze jakies forum EVE? Bo pisanie w 2 roznych threadach mija sie z celem a troche nam sie nazbieralo ludzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 23:12 
Cytuj  
Uzbroiłem Gallanteńskiego destroyera w osiem 125mm scout railgun i praktycznie rozwalam po 5 piratów naraz bez mrugnięcia okiem w systemach do 0.5 :) Miałem misję z 20 piratami to mi nawet 1/4 tarczy nie zjechali.

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 23:35 
Cytuj  
Huba napisał(a):
A ja sie spytam, jak sie teraz deski sprawuja? Jak zaczynalem to raczej nie byl to zbyt popularny typ statkow dla "nowych". Sprawdzic nie ma co i jak bo moje skille do gunnery nie istnieja.

PS. Moze jakies forum EVE? Bo pisanie w 2 roznych threadach mija sie z celem a troche nam sie nazbieralo ludzi.


Jesli sie nie ma odpowiednich skili na odpowiednim lvl to najlepszy statek bedzie sie zle sprawowal, wszystko zalezy od tego jakie sie ma skile


Posty: 44
Dołączył(a): 30.08.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 00:01 
Cytuj  
Urok eve polega na tym, że w każdym momencie jesteś do czegoś przydatny. W końcu w każdej flocie potrzebne są większe i mniejsze statki, a trenuje się je po kolei. :)


_________________
EVE Online Trial | EVE Time Code
Perpetuum Online Trial

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 00:07 
Cytuj  
Ja latam deska;p Calkiem niezla laduje na nia 7 lekkich dzialek 200mm + 1 wyrzutnie rakiet ;) Wlatuje w plexa i biore kilkunastu typow na klate;p Tylko naprawiaczka az sie kopci od tego x] Oczywiscie trzeba miec troche skilli ja mam niewiele ale zawsze to wiecej niz postac 2 dniowa;p Teraz bede cruisera sobie fundowal i zobacze jak sie sprawuje;) Robie sobie sam amunicje z mineralow ktore zdobywam sam w plexie z dronami i jakos sie to kreci ;p Niestety zafundowalem sobie implant +3 za 24mln i nie za bardzo moge poleciec do jakiegos corpa w low lvl :wink: No ale jak skoxam learning to implant bede mogl poswiecic :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 07:55 
Cytuj  
Sou pamietaj ze jumpclones save your implants;] Zrob standing z jakims corpem npc do 8.0, infomorph psychology na II conajmniej, porob sobie klony i dopiero idz do corpa ( jak jestes w corpie nonnpc to corp i ty musi miec 8.0 wiec to juz jest ciezkie). Jak zamierzasz latac po low sec to jump clone i implant zostaje w stacji bezpieczny;]

A co do deski, akurat pytalem o deske low skilled bo to zwykle bron trialowcow w walce z plexami/misjami lvl 1;]. Jakos tak wychodzi ze nad deska nikt sie nie zatrzymuje tylko idzie w cruisa i wyszedl troche martwy statek. Czesc skilluje pozniej ale to dla interdictora.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 08:27 
Cytuj  
Misje lvl 1 w destro wygladaly tak, że musialem sie zwarpowac na miejsce i odpalic dziala...
Upierdliwe bylo potem zbieranie lootu... bo trwalo najdluzej z misji.

BTW ja mialem
1x missile
4x AC
3x artilery

Ale mysle ze na 7x AC byloby moze nawet i lepiej. Piraci pekaliby jak bombki na choince.

Co do jump clones to wszystko zalezy od twojego korpa. Okazuje sie ze np. moj moze zakladac z miejsca w wszystkich stacjach na "naszym" terenie. Warto sie dowiedziec.

A cruzy fajnie sie sprawdzaja w misjach lvl2. Ale z assalut luncherami i dronami (latam rupture), bo medium AC maja problemy z trafieniem we frygi i drony.

Ps. Wczoraj wsiadlem we fryge stara i ja zfitowalem na swoje mozliwosci obecne :) Fajnie sie lata 720m/s :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 09:51 
Cytuj  
Upierdliwe to bedzie zbieranie lootu BSem :)
Ja w sumie tez deski olalem zupelnie tworzac nowego chara, od razu do cruiserow, a teraz do battlecruisera... i poki robie misje dla agenta lvl 2 z loyalty ~10.000 to mysle ze cruiser lepszy bo raptem mialem jedna czy dwie kiedy BC sie lepiej sprawil...


_________________
Obrazek

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 10:13 
Cytuj  
Potem loot można przyciągać do siebie :D


_________________
Gzzzt


Posty: 11
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 12:55 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Piraci pekaliby jak bombki na choince.

Nie lubię, jak ktoś na NPC w eve mówi piraci. :P
Można by pomyśleć, że jeszcze nie spotkałeś prawdziwego pirata. :lol: :lol:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 12:57 
Cytuj  
Czepiasz sie :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 9
Dołączył(a): 12.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 21:06 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Misje lvl 1 w destro wygladaly tak, że musialem sie zwarpowac na miejsce i odpalic dziala...
Upierdliwe bylo potem zbieranie lootu... bo trwalo najdluzej z misji.

Bo to sie robi inaczej. Niszczysz jednego i niech tam dziala pracuja, a ty w tym czasie latasz od lootu do lootu - po rozwaleniu wszystkich masz tylko 1-2 contenery do przeszukania :).

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 07:46 
Cytuj  
piaskal napisał(a):
KromeR napisał(a):
Piraci pekaliby jak bombki na choince.

Nie lubię, jak ktoś na NPC w eve mówi piraci. :P
Można by pomyśleć, że jeszcze nie spotkałeś prawdziwego pirata. :lol: :lol:


piraci to gracze.
frakcyjni npc strzelajacy do graczy to raty (rats)
idac dalej: strzelanie do npc dla bounty i lootu to ratting.


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.


Posty: 44
Dołączył(a): 30.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 16:38 
Cytuj  
No prosze.. ktoś usłyszał wołanie i mamy własny dział :).
Jeżeli przydałby się dodatkowy moderator, to polecam się.


_________________
EVE Online Trial | EVE Time Code
Perpetuum Online Trial

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.