mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 16:29 
Cytuj  
Ruszył nowy projekt chłopaków z centrali - EVE fanzin.

W pierwszym numerze:

-recenzja
-opowiadanie
-komiks
-Opis sytuacji politycznej w 0.0 - czyli wielkiej wojny ?

Numer do pobrania tutaj :
http://www.eve-camp.com/centrala/yulaitimes/yt01.pdf


cytat za :
http://www.eve-camp.com/centrala/forum/ ... pic=7605.0

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 18:06 
Cytuj  
Troche mi brakuje poradnika jakiegos :)
Wskazówek dla newbie, co robic aby sie nie zniechecic w pierwszym miesiacu itp
Tak za bardzo nie wiem do kogo jest ten magazyn adresowany.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 18:59 
Cytuj  
Poradnik... no ja mam na to jedną odpowiedź wstąpić jak najszybciej do Unseen Academy :).

Tak w zasadzie nie wiem co powiedzieć.Jak za pierwszym razem odpaliłem evke to po 2h usunąłem . Potem przez ramię u kumpla widziałem co tam odprawia swoim stateczkiem i zainstalowałem na nowo.
Przez pierwszy miesiąc w zasadzie przełączałem skille i niczym innym sobie głowy na zawracałem ,a potem... yaarrr side of eve :]
Noobek wśród weteranów wpuszczony na głęboką wodę i rupieć (rupture) tracony co dwa dni na solo akcjach ^^.

Szczerze to sobie nie wyobrażam zaczynać grę w eve nie mając jakiegoś znajomego gotowego służyć radą i walletem .


Co do Zina to pewnie autorzy sami się zastanawiali do kogo ma być skierowany.To jest w końcu pierwszy numer.
Sam z przyjemnością przeczytałem całość przy porannej kawce. Dowiedziałem się w końcu co tam słychać w wielkim świecie,ale prócz tego ,że są dwa power bloki to już tych wszystkich wymienionych corpów nie pamiętam hehe.-niektórych występujących skrótów mogę się tylko domyślać ,ale zgaduje ,że bardziej łopatologicznie nie dało się tego wyłożyć.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 11:21 
Cytuj  
Magazyn z założenia ma być adresowany do wszystkich zainteresowanych.
I do takich, co o Eve nie mają pojęcia (recka, opowiadanie) i do tych, co już na niej zęby zjedli (polityka).
W kolejnym numerze (druga połowa lutego) postaramy się podtrzymać ten kierunek. Planujemy opublikowanie kilku opowiadań, jeden lub dwa poradniki, kolejny artykuł o sytuacji politycznej i kilka innych rzeczy...
Czy wszystko wypali - ciężko powiedzieć, mam nadzieję, że autorzy się wyrobią.
A propos autorów - każdy może pisać do TYT, wystarczy się zgłosić do mnie ze swoim pomysłem. A jak ktoś nie ma pomysłu, to niech zajrzy tutaj, może coś wybierze dla siebie.
Jednym słowem, objętość i tematyka kolejnych numerów zależą także od Was, i póki będą chętni do pisania, póty TYTek się będzie ukazywał.


Posty: 41
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 14:45 
Cytuj  
Recka to genialny pomysl jak jakis czas temu chcialem zachecic kumpla do EvE poprosil mnie o recenzje. Niestety na necie nie bylo nic aktualnego i ciekawego. :(


_________________
Obrazek

eve online - sammani - pbn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 15:49 
Cytuj  
Bardzo dobrą recką jest obecny filmik EvE, ten z infem o tym co mozna robic w grze ... if you have curage and ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 16:03 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Bardzo dobrą recką jest obecny filmik EvE, ten z infem o tym co mozna robic w grze ... if you have curage and ...

http://www.youtube.com/watch?v=yNyfI4dv1dg yep


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 12:26 
Cytuj  
Jeśli ktoś chce zareklamować swoją korporację w zinie, tutaj znajdzie szczegóły. Kolejny numer wychodzi za dwa tygodnie, jeśli reklama zostanie zgłoszona do końca tego tygodnia, to się jeszcze załapie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.