mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 12:32 
Cytuj  
A ktos sie orientuje jak to jest z marza za wystawianie na markecie i na escrow? Jak sie cancelnie cos na markecie to jakas kase sie traci ? Czemu jak wystawiam itenm za 19999 to ludzie go kupuja za 21000 ?


_________________
Obrazek


Posty: 11
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 21:21 
Cytuj  
Jak wystawiłeś 1 item za 19999, a ktoś inny wystawil 10 sztuk tego samego za 21000 w tej samej stacji, to ktoś jeszcze inny może kupić 5 sztuk tego itemu za 21000, wtedy kupuje jeden od Ciebie i 4 od tego co wystawił za 21000.

Jak wystawiasz sell order, to masz 2 opłaty: brokers fee i sales tax.
Jak anulujesz sell order, to chyba tracisz tylko to pierwsze.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 21:49 
Cytuj  
A jak sie nie sprzeda to tak samo jak w przypadku cancelniecia?;]


_________________
Obrazek


Posty: 39
Dołączył(a): 1.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 22:13 
Cytuj  
OT
Cytuj:
No ale nie kazdy lubi kopac Zreszta kopanie w 0.0 tez nie jest takie wesole bo 99% czasu paskach jest tylko veldspar

oj, sorki, ale ty chyba nigdy nie kopałeś w 0.0 :o

koniec OT

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 00:51 
Cytuj  
Oj przykro mi bedzie cie rozvzarowac ale od miesiaca siedze w 0.0 i jakos nie widzialem paskow z cyzms innym niz veld i inne shitowe rudy. Moze akurat ty masz szczescie ze nie latasz w regionie opanowanym przez kopaczy :P


_________________
retired...

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 07:19 
Cytuj  
U mnie w systemie alliancowym mamy Dark Orche. Oranie tego daje grube miliony na koncie na godzine. Co do kopania w 0.0 to jest prosta sprawa: robicie gang 3 ludzi 1BS, 1 barka najlepeij t2, 1 hauler. Najpierw do pasa leci koleś w BS i tankuje spawna (nie ma potrzeby go rozwalać, bo to utrudnia sprawę), potem wlatuje barka i kopie co chce i ile chce co jakiś czas wpada koleś iteronkiem i zwozi towar.
Co do kopania barką to najlepszy jest HULK + Harvestery drony. Wtedy mówi się już o kilkudziesięciu M na godzinę.
Ratting w 0.0 potrafi przynieść nawet więcej pieniążków niż kopanie. Bo jak się postarasz i troszku pofarmujesz spawny to możesz mieć naprawdę duże pieniążki za bounty + loot.
A co do handlu to ja preferuję wywóz sprzętu z 0.0 do empire i tam sprzedaż. Niektóre rzeczy są mocno drogie w empire a często dostepne w 0.0 (np 1600mm Rolledd Tungsten Plates).
Jeśli chodzi o przewóz bardzo cennego towaru na odległość to besprzecznie najlepszy i najpewniejszy (prawie 100% pewności dotarcią na miejsce docelowe z towarem) dają carriery. Są w stanie zabrać nawet do 35-40 km3 towaru, a transport trwa sekundy :-) Co więcej w przypadku ataku na nie są w stanie bronić się wręcz rewelacyjnie (5-15 BC jako ochrona :-)), i możliwośc tankowania obstrzału nawet 4-5 BS.
Co do handlu w empire to ja często spotykam się z sytuacją że ktoś np sprzedaje jakieś goods powiedzmy za x, a 2 systemy dalej (2j) jest ktoś kto skupuje za x+100-500. Kilkakrotnie jako noob zarobiłem na takich operacjach sporo M w ciągu krótkiego czasu. Czasami zdarza się (mi się zdarzyło), że wystarczy skoczyć do innego regionu i cena potrafi być nawet 2-3 większa od ceny zakupu. Wtedy wystarczy tylko dać buy order na sporą ilość jakiegoś towaru na krańcu regiony (1j od tego z wyższą ceną) a ludzie sami dowiozą ci towar. Wtedy wystarczy tylko skoczyć jeden jump i jest kaska. Maksymalna przebitka jaka mi się trafiła to 400% :-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.