mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 12:30 
Cytuj  
Sou napisał(a):
... to zrobia cos 2x wieksze od titana i stwierdzisz ze i tak 100 carierow jest w stanie go rozwalic?;] O co ci chodzi? Zajebisty statek jest i tyle;) Kolesie na niego duzo kasy dali ale tak bywa jak sie zamiast 10 carrierow chce miec 9 + titana...


Chodzi mi tylko o to że koleś będzie się bał go opuszczać na dłużej zanim go nie uzbroi bo jest po prostu wrażliwy na ostrzał. Bo ktoś mu może go pozazdrościć i chcieć go !killim! i podałem przykład że da się to zrobić bez większych problemów.

A co do tego że jest zajebisty to jak najbardziej się zgadzam :-)

I nadal jestem ciekaw jaki fit na nim będzie miał, bo chyba nie ma jeszcze osprzętu specjalnie pod titana przystosowanego bo capital equipment będzie dla niego za słaby.

xarr napisał(a):
Polecam screen


Prawie się popłakałem ze wzruszenia. I nadal twierdzę że najładniejszy Titan to Gallente jest :-)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 18:07 
Cytuj  
SharG napisał(a):
można zadokować w capital ship hangar array w POS'ie


Ale to nie to samo co stacja.

I polecam obrazek.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2006, 20:33 
Cytuj  
Mac napisał(a):
SharG napisał(a):
można zadokować w capital ship hangar array w POS'ie


Ale to nie to samo co stacja.

I polecam obrazek.


no ale nie jestes uwiazany do statku i nie musisz zostawiac go luzem :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.