mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 16:34 
Cytuj  
Watek zgapiony z forum L2;p Zeby nie zakladac nowego tematu z kazda glupia sprawa mozna wpisac post tutaj :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 16:36 
Cytuj  
No wiec:> Gdzie lepiej handlowac. Pator czy Rens? Niby w Rens po 300 pilotow ale...to wszystko. Z kolei Pator ma mniej ale w okolo jest wiecej ludzi. Sprzedaje dzialka projectile i zastanawiam sie gdzie ustawic sprzedaz. W Rens dalem na noc to sie tylko pare sprzedalo. W sumie w Pator nie bylo lepiej;p Daje najnizsze ceny wiec ktos powinien cos kupic a tu zima:/ Jakby ludziom statki nie wybuchaly...


_________________
Obrazek

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 17:21 
Cytuj  
Ja osobiscie ,jezeli chodzi o kupowanie to wole okolice Rens bo jest w wielu przypadkach taniej jak w Jita.
Jeli bedziesz mial ceny w miare konkurencyjne to napewno handelek bedzie szedl dobrze

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 19:21 
Cytuj  
W Jita caldari siedza a oni projectile chyba nie uzywaja co nie? Rens to teren minmartow wiec tam dobrze sie handluje tymi dzialkami...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 20:40 
Cytuj  
W Jita siedza nie tylko caldari, fakt ze "moze" projectile to nie najlepszy towar do Jita ( ale nie bylbym taki pewny). Ale jesli chodzi o reszte to sie najpierw leci do Jita, proste;]

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 21:48 
Cytuj  
wszystkie drogi prowadzą do JITA :wink:

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 07:38 
Cytuj  
Osobiście cały swój towar wystawiam w Stacmon. System przelotowy między 0.0 a empire. 0.6 status więc bezpiecznie i sporo ludzi się tak przewija. A że głównie wystawiam sprzęt dla gallente więc to dla mnie głowny rejon handlu.


Posty: 44
Dołączył(a): 30.08.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 16:55 
Cytuj  
chyba mamy juz taki ogólny wątek o wszystkim... nazywa się Eve Online..
nawet dwa są, więc rozważę, czy nie skleić ;)
po co nam tyle śmietników...


_________________
EVE Online Trial | EVE Time Code
Perpetuum Online Trial

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 06:17 
Cytuj  
Tamte sa takie piekne;>

Jednak Pator to lepsze rozwiazanie. W Rens nie da sie nic sprzedac bo ciagle ktos cene zaniza:/ A w pator wystawilem po 00:00 a i juz mi sie sprzetu za 20+mln sprzedalo :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 13:08 
Cytuj  
sa ludzie ktorzy uwazaja ze najlepsza metoda sprzedazy jest danie najnizszej ceny i sprzedaz w ciagu 5 minut.
osobiscie ceny daje na srednim poziomie, wystawiam na miesiac. predzej czy pozniej sie sprzeda. a jak nie - wystawie jeszcze raz.
sztuczne zanizanie cen "aby sie sprzedalo szybko" to najglupsza rzecz jaka w gospodarce mozna zrobic. dumping do czego innego sluzy..


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 13:33 
Cytuj  
Wiesz dobrze ze jadnak czasem potrzeba zastrzyku gotowki, a takie jazdy mozna robic jak ma sie rozne zrodla dochodu albo sporo na koncie i
spokojnie mozna zainwestowac.

Prawde powiedziawszy to swoje przemyslenia opieram na sprzedarzy rudy. A tak z troche innej beczki to dziwie sie czemu ludzie mowia ze kopia nap tyle a tyle na godzine. Zwykle takie zalorzenia sa oparte na tym ze na godzine jestem w stanie wykopac tyle a tyle, i nie biora pod uwage ze rude trzeba zwiesc, przerafinowac, zawiesc na market, sprzedac. I nagle okazuje sie ze zeby np. zarobic 3 banki na Ombrze w emp trzeba robic nie godzine ale min. dwie :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 14:08 
Cytuj  
Ja staram sie dawac cene "srednia" i sprzedawac w miejscu gdzie jest duzo graczy ale malo sprzedajacych. Nawet jesli cena gdzie indziej jest nizsza to okazuje sie ze lepiej kupic dzialka za 199 ( zamiast 150 ) i nie robic paru jumpow... :wink:

Denerwuje mnie tylko podbijanie ceny na skupie :D 7 rano - podbijanie cen - uczelnia - okienki - podbijanie cen - uczelnia itd... ;p


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 18:04 
Cytuj  
Z lepszych rzeczy zapodaje:
http://podbase.com/details.dxd?id=264040


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 09:05 
Cytuj  
Ja sprzedaje przewaznie o 1% taniej niz najtansza oferta w regionie...
Bardziej zalezy mi na szybkim przeplywie towarow nizna maksymalizacji zysku, ale kosztem zamrozenia gotowki na dluzej.
Nie chce mi sie robic skilli trade na wysoki level, zeby moc wystawiac setki itemow, w tej chwili moge wystawic 29 itemow i to akurat mi styka.


_________________
Obrazek

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 17:59 
Cytuj  
ktoś wspominał o makrach, nieznalazłem tego w opcjach gry, ma się rozumiec że to bot do gry?

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 20:07 
Cytuj  
nie ma makr w grze... ban za botowanie grozi... w sumie z tego co wiem jedyne co ludzie makruja to podczas kopanai przekladanie rudy z cargo do puchy


_________________
Obrazek

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 08:01 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
Ja sprzedaje przewaznie o 1% taniej niz najtansza oferta w regionie...
... w tej chwili moge wystawic 29 itemow i to akurat mi styka.

Powiem Ci że ja mam 41 i to dla mnie mało. Ale jako minig and refiring officer to jest to moja rola :-). A co do cen stosuję dokładnie taką samą taktykę daję ciut niżej niż najniższa oferta, lub w tej samej cenie czasem.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 17:10 
Cytuj  
pytanie czy jest możliwość wyłączenia przezroczystości w oknach gry. denerwuje mnie ten prześwit (w opcjach gry ustawiłem na min ... ale to jest ciągle pewnego rodzaju przezroczystość która przy większej ilości okien spowalnia mi grę. Pozdrawiam

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 11:02 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
pytanie czy jest możliwość wyłączenia przezroczystości w oknach gry. denerwuje mnie ten prześwit (w opcjach gry ustawiłem na min ... ale to jest ciągle pewnego rodzaju przezroczystość która przy większej ilości okien spowalnia mi grę. Pozdrawiam


w gornej czesci okna masz minimalizacje, zamykanie i dwa inne przyciski. probowales kliknac to koleczko z kropka?

*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 18:45 
Cytuj  
Jako ze przez najblizszy czas nie bede mial innej mozliwosci zaplacenia za eve niz pre-paidem chcialbym prosic o pomoc kogos kto mieszka w dublinie a mianowicie czy sa tam gdzies jakies sklepy ktore sprzedaja te konkretne time cody i gdzie sie znajduja (ostatnio bylem w centrum ale nie udalo mi sie ich znalezc - pytalem sie przedawcow czy maja moze w inncyh punktach ale najczesciej po tym jak mowilem eve online reakcja byla taka :o mina). Z gory dzieki za pomoc.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.