mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 11:47 
Cytuj  
Czy eve daje mozliwosc nauki pvp dla pojedynczego gracza ?
Chodzi mi o cos abym mogl polatac fregatami i bic sie z fregata.
Probowalem milicji i przejmowania minor sitow. Ale fregata nawet nie jestem w stanie doleciec tych pare jumpow w low. A nawet jak mi sie uda wykiwac poscig to zawsze mnie ktos udupi juz na miejscu, wlatujac deska za 200mln.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 11:51 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Czy eve daje mozliwosc nauki pvp dla pojedynczego gracza ?
pojedynczy gracz, dwa konta, noobscout.

nie gram bo szkoda mi kasy na plexy, nie mam czasu farmić.

jedno konto , jeden gracz, imo nie ma sensu solo pvp


_________________
psn

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 12:46 
Cytuj  
Eve to nie jest gra solo, a tym bardziej milicyjny aspet. Włącz sobie fpsa. 8)

Nauczyć się możesz w jakimś sensownym korpie w pvp np. duelując się, no ale w sumie szkoła "twardej dupy" też jest potrzebna. Ja do ludzi, którzy nie mają solo lossów nie mam zaufania. :)

Możesz jeszcze sobie pójść na test server, ale wtedy znika cała adrenalina związana z utratą statku (tam masz takie beacony do napirdalania rozłożone na klasy statków w jednym systemie, w którym się wszyscy zbierają- takie arenki w wowie, a w sklepiku wszystko za 1 isk).

Ja szczerze mówiąc zaczynałem od lataniem rupturem, ale w tamtych czasach ekosystem low seca wyglądał zdecydowanie inaczej- nie było blobowych milicji.
Chociaż jak spoglądałem pół roku temu na kb voodoo, to świeżaki po akademii ostro cięły solo w afach/dramielach po low.

Nie wiem jak teraz wygląda ta walka o tereny w milicji. Przed tymi ostatnimi zmianami te wszystkie site'y wyglądały raczej jak jedna bociarnia. Czyli wszyscy trzaskali raty, a jak tylko w krótkim skanie "coś się pojawiło" to robili warp out. Można było kombinować z bomberem, podlatywać w cloacku na jeśli dobrze pamiętam <2km od drabiny i wtedy warpnąć do środka w cloacku, czołgać się i wymusić pvp, a tak to ludzie kozaczyli solo na tych site'ach gdy site należał do ich milicji, a więc mieli support ratów.

Teraz niby na centrali wszyscy milicjanci się rozwodzą ach i och nad solo właśnie na tych site'ach.(no ale wiadomo jak tam u ludzi jest z obiektywizmem, wszystko powiedzą byle ktoś się do nich podłączył). Nie wiem, nie widziałem po zmianach, bywałem w zagłębiach milicyjnych solo nie raz i nikt tam nie odważył się mnie zaatakować solo, nawet jak się znajdowałem na gridze sam vs kilka fryt milicyjnych. Pewnie dlatego, że nie mogli dojść na kanale intelowym z kim trzymam sztamę i "kto się zwali", czyli srali w gacie, a raczej robili taktyczne wycofanie i potem mniej gonili w xx. No ale milicje to setki ludzi, dziesiątki kilku-letnich weteranów więc może prócz lemingów napierdalających f1 w blob bitkach, ktoś tam szuka sam zaczepki.

Solo to jak dla mnie przypadek w tej grze (czyli musisz znaleźć kogoś kto lata sam i chce podjąć jeszcze z tobą walkę) . Zdarzało mi się kilka razy zlatywać regiony nie znajdując ofiary.
Dla mnie ta gra to teamplay, a solo przy okazji.

Do solo polecam covert lokiego 500dps ssaczka do podróżowanie po łańcuchach wh i polowanie na raciarzy- mega fun, brak locala, szukanie przejść probami -prawdziwy kosmos (mega klimatycznie). 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 12:49 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Eve to nie jest gra solo
solo eve pvp jest fantastyczne (było kilka lat temu na 100% )


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 12:54 
Cytuj  
Nadal jest, ale nie dla nowego gracza. Jakies skille jednak trzeba miec.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 13:03 
Cytuj  
Wszystko sie rozbija o to ze trzymam sie zasady : "Lataj tym na co mozesz sobie pozwolic jesli wtopisz", problem w tym ze jak latam tanim statkiem to mnie zawsze tlucze cos 10x drozszego, a jak wyglada taka walka mozna sie domyslic.
Rozumiem ze na poczatku swoje trzeba stracic aby nabrac ogarniecia. Ale ja tu nie widze zadnych lekcji dla mnie jak walka trwa 5 sekund.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 13:12 
Cytuj  
weź 2 matarskie cepy i bij tylko to co możesz ubić a od większego spierdalaj.

mój znajomy robił clawem "straszna rzeź" w nullsecu, fun miał pierwszorzędny.


_________________
psn

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 14:29 
Cytuj  
Cytuj:
solo eve pvp jest fantastyczne (było kilka lat temu na 100% )


Eve to sandbox więc tu wszystko jest możliwe, ale przez te kilka lat trochę tej gry łyknąłem i nie będę komuś wciskać, że jak lognie się do evki to bez problemu złapie sobie walkę solo. Trendy są jakie są w tej grze.
Gra zdążyła się wywrócić parę razy do góry nogami w ciągu dwóch lat jeśli chodzi o regiony, balance statków itp itd.

-boost desek, boost af, boost hybryd, boost rocketów i przedewszystkim boost fakszyn shipów, które jak ja zaczynałem robiły za ozdobę w garażu, itd itp.

Weź się Desh lognij i przestań dawać rady z antyku. 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 15:54 
Cytuj  
Ta powoli mi sie zbiera ale bede musial placic za plexy.
Jak teraz najtaniej wychodzi za real cash? TC na shattered crystal ? Chyba przekrecam nazwe.

Tylko ze ja nam teraz ekran 17 cali...


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 16:34 
Cytuj  
Jak wrocisz i bedziesz chcial z kims polatac to daj znac :) Przy okazji mnie czegos moze nauczysz ;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 14:28 
Cytuj  
Panowie, kiedy to umialem zrobic a teraz za cholere nie dziala, chodzi o sortowanie "lokala". Chodzi o to aby np. neuty byly zawsze na gorze listy osob, a pozniej corpo itp.
Jak to zrobic? :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 16:22 
Cytuj  
warto teraz wrócić? Skończyłem z Eve w ~2009r. - dużo się zmieniło? Nie mam pojęcia o plexach etc.
Jest jakiś tutorial z nowinek lub miejsce gdzie o tym wszystkim można poczytac?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2012, 08:32 
Cytuj  
http://wiki.eveonline.com/en/wiki/Main_Page ;)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 2 lip 2012, 16:05 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
warto teraz wrócić? Skończyłem z Eve w ~2009r. - dużo się zmieniło? Nie mam pojęcia o plexach etc.
Jest jakiś tutorial z nowinek lub miejsce gdzie o tym wszystkim można poczytac?


Do tej gry zawsze warto wracać. Ja miałem 2 lat przerwy i teraz czerpię przyjemność na nowo tym razem w WH, a nie w 0.0 sov wars.
Nie powiem całkiem inna gra ;-) A ostatnio zmienia się na coraz lepsze. ZERO LAGA dzięki Time Dilation.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 06:46 
Cytuj  
Witam
Bedac trialu 14dniowym moge dorzucic jeszcze 21 dni z buddy program czy jednak musze juz wykupic abonament aby bawic sie dalej?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 07:50 
Cytuj  
Musisz kupic. Nie da sie przedluzyc triala tralem.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 11:12 
Cytuj  
Abonament wykupiony ,dzieki na info.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 20:17 
Cytuj  
tyż wracam - jak tylko złożę nowego kompa (z części które dostałem 3 tygodnie temu...).
Konto już nawet mam - btw. da się wrzucić jakieś skille do nauki bez instalowania gry? Jest do tego jakiś programik?

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 20:56 
Cytuj  
nie da się.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 21:02 
Cytuj  
@White Trox
Ty jesteś pewnie na bieżąco.

ostatnio chciałem mieć klienta zawsze uptodate ale ciągle miałem kłopoty z dociąganiem paczy. po fresh instalece było okej a jak tylko coś wyszło to się ten nowy updater krzaczył i mówił że to co dociągam jest uszkodzone i proponował fresh install - możesz mi coś poradzić ? nigdy nie miałem kłopotów z updatowaniem eve


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.