mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 14:03 
Cytuj  
erm.... poleciec gdzies gdzie sa lepsze plexy np?


_________________
retired...

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 14:03 
Cytuj  
Zacznij robic misje lv3 :-). Jest taka jaedna fajna robiona w komplexie. Ja ksie nie uwiniesz w godzinke przylatują posiłki całkiem fajne. kilka bs itp :-). Zmien agenta lub poszukaj wyższego :-).

Kopanie jest naprawde fajne :-).
A tak szczerze na początku jest trudno jak wszędzie. masz teraz kryzys przezwyciąz go jakoś i graj dalej z czasem bedzie coraz bardziej ciekawie :-)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 14:57 
Cytuj  
Mr.FooT napisał(a):
erm.... poleciec gdzies gdzie sa lepsze plexy np?


najblizszy niedronowy (0.2) 21 jumpow (a jak pisalem w 0.3 nei mam co szukac, nbo juz szukalem z kumplem i efekt byl taki ze wyladowalem na jajku) a do tego przelatuje sie przez 0.2,0.3,0.2,0.4 jeden po drugim albo jakos tak w kazdym razie poki ten destroyer to wszystko "co mam" w eve wole nie wystawiac go na obstrzal.

grzegorz1 napisał(a):
Zacznij robic misje lv3 :-). Jest taka jaedna fajna robiona w komplexie. Ja ksie nie uwiniesz w godzinke przylatują posiłki całkiem fajne. kilka bs itp :-). Zmien agenta lub poszukaj wyższego :-).


poki co agenci lv2 nie chca ze mna gadac :S

Cytuj:
Kopanie jest naprawde fajne :-).


siedzac przy kompie? sorry to nie dla mnie nie moge siedziec i gapic sie w asteroid i czekac co pierwsze sie skonczy miejsce w cargo czy asteroid ;-)

Cytuj:
A tak szczerze na początku jest trudno jak wszędzie. masz teraz kryzys przezwyciąz go jakoś i graj dalej z czasem bedzie coraz bardziej ciekawie :-)


spx dzis kupuje cruisera, poki co przewale sprzet z destroyera i zobacze plexa 0.3.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 12 gru 2006, 15:02 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 15:01 
Cytuj  
przeciez to tylko lowsec wlozysz jakies wcsy na wypadek gdyby ktos byl na tyle glupi zeby marnowac agresje na deske...
pozatym nie rozumiem skad ta lowsecofobia, ja zaczalem na 3tyg koncie latac po 0.0 i latam tam do tej pory, wiec nie wiem czego wy sie tak boicie...


_________________
retired...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 17:10 
Cytuj  
Mr.FooT napisał(a):
przeciez to tylko lowsec wlozysz jakies wcsy na wypadek gdyby ktos byl na tyle glupi zeby marnowac agresje na deske...
pozatym nie rozumiem skad ta lowsecofobia, ja zaczalem na 3tyg koncie latac po 0.0 i latam tam do tej pory, wiec nie wiem czego wy sie tak boicie...


co to wcs?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 17:30 
Cytuj  
http://www.eve-online.com/itemdatabase/ ... /10998.asp
krotko mowiac 1 wcs neutralizuje 1 pkt scrambla


_________________
retired...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 21:44 
Cytuj  
thx za info. jednak zrezygnuje z eve, death penalty jest zbyt wysokie (wlasnie zostalem z rookie shipem i 5M na koncie po przygodzie w deadspace 3/10 swoim nowiutkim cruiserem)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 05:28 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
thx za info. jednak zrezygnuje z eve, death penalty jest zbyt wysokie (wlasnie zostalem z rookie shipem i 5M na koncie po przygodzie w deadspace 3/10 swoim nowiutkim cruiserem)


Podstawowa zasada jakiej nauczyłem się po dwóch dniach w eve: Nie latasz niczym na stratę czego cię nie stać, mówiłeś że ile grałeś? Tydzień? Ja po dwóch tygodniach dalej fregatką latam, fakt że gram raz na ruski rok ale...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 09:42 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
thx za info. jednak zrezygnuje z eve, death penalty jest zbyt wysokie (wlasnie zostalem z rookie shipem i 5M na koncie po przygodzie w deadspace 3/10 swoim nowiutkim cruiserem)



Mam nadzieje ze leciales ubezpieczonym ?? ;>

Taka jest EVE tracenie statków to część gry i nauki , wiem ze w WoW było inaczej ale ja lubie EVE , nie musze przynajmniej siedziec 24/7 :)

Druga podstawa to fajny korp z fajnymi ludzmi , czasem połowę czasu spędzam gadajac na corpowym channelu :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 09:59 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Mam nadzieje ze leciales ubezpieczonym ?? ;>

tak, ale na 50% bo na 100% nie bylo mnie stac.

Goatus napisał(a):
Podstawowa zasada jakiej nauczyłem się po dwóch dniach w eve: Nie latasz niczym na stratę czego cię nie stać, mówiłeś że ile grałeś? Tydzień? Ja po dwóch tygodniach dalej fregatką latam, fakt że gram raz na ruski rok ale...


wiesz mi gra musi sprawiac fun, a latanie przez tydzien statkiem (destroyerem) na misje gdzie wszystkei statki sa one shot one kill dla mnie nie jest fajne. kopanie to nuda bo co jest interesujacego w: zrobieniu 2 bookmarkow (na pasie i do bazy) i warpowanie sie miedzy nimi co kilka minut a w przerwach miedzy warpowaniem patrzenie na asteroid i jedyny problem to co sie skonczy pierwsze asteroid czy miejsce w cargo.

EVE bezwatpienia jest gra zajefajna chodzby ze wzgladu na mozliwosci craftu i pole do popisu dla traderow, ale aby w jednym lub drugim mozna bylo wziasc udzial trzeba by miec na sam poczatek minimum 50M jak chodzi o trade, a o powazny crafting to juz wogle nie wiem. Coz fajna gra, ale ze wzgledu na death penalty dla mnie jest za trudna bo nie chce mi sie zaczynac znow od poziomu destroyera.

[flame]
@down o tym ze tata ci wchodzi do wanny to juz nas informowales, ale nie musisz swoich frustracji wylewac na innych. wroc na forum www.ja-mam-na-imie-ania-i-tez-mam-14-lat.pl gdzie twoje miejsce, a ludziom ktorzy pragna rozmawiac o mmo nie utrudniaj dyskusji.

[/flame]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 13 gru 2006, 13:50 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 10:05 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
thx za info. jednak zrezygnuje z eve, death penalty jest zbyt wysokie (wlasnie zostalem z rookie shipem i 5M na koncie po przygodzie w deadspace 3/10 swoim nowiutkim cruiserem)


sorry za ot ale nie moglem sie powstrzymac, rofl jaki carebear heeh


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 14:59 
Cytuj  
Ja też straciłem cruisera w pierwszym 20 minutach, tyle że to był exequor(ubezpieczony na 40% :| ), miałem niemiłe uczucia jak leciałem zebrać stuff z wrecka... Swoją drogą jest taka złota zasada w eve, nie lataj statkiem którego nie możesz kupić po stracie aktualnego. zresztą http://www.evegathering.com/golden.htm . no ale juz ponad 12 dni od tamtego czasu i mam 50m więcej :) . Może nic specjalnego ale nie gram hard corowo, 2-3 godzinny dziennie w EVE pogram i to wystarczy, dlatego też tak lubie EVE :)) .
Mam pytanie, kiedy można zacząć sensowne pvp? Póki co tylko grieferzy mi koło dupy latają, ale T2 statki czy BS to nie przeciwnik którego mogę pokonać. (a może raczej gdzie :D) .
Takie moje spostrzeżenie że jeszcze nie raz się w podzie albo i bez wyląduje oglądając i wdychając kosmos :p , chyba że się zostanie w korpie industrialnym i jako "pracownik" będzie się siedziało X_o


może by to warto przetłumaczyć i przykleić gdzieś ;]

Cytuj:
1. # Fly only ships you can afford to lose
2. # Inspect everything you buy CLOSELY for price and content
3. # Never trust anyone in EvE and "never" give your account info out to even your best out of game friend
4. # Research and Test your own questions and theories as others may have inaccurate information no matter how informed they seem
5. # Right Click and Show Info are your best friends in EvE
6. # There is no end all WTFPWNMOBILE
7. # Everyone loses ships and you will also
8. # Insurance is not a myth. If you do not use it, it is your own fault when you have no ISK after being shot down.
9. # Not cloneing is for mentally ill players. Not haveing a clone at all times can cost you to lose skill points.
10. # EvE is Risk vs. Reward - the more you risk the greater the rewards
11. # Going AFK, even in high security safe space, will get you killed sooner or later
12. # Auto-pilot will kill you in low security and 0.0 Space













Polityka, na jakiej zasadzie to wszystko działa, bynajmniej ta high endowanie a nie empire:)

Pozdra


Posty: 1
Dołączył(a): 13.12.2006
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 20:50 
Cytuj  
Witam evoviczow:)
Jako uzytkownik (jeszcze) trialowego konta, mam takie pytanie, czy jest mozliwe w praktyce posiadanie i utrzymanie stacji w pojedynke? Powiedzmy gdzies w 0.7 (czytalem, ze tam maksymalnie mozna umiescic), jakas mala stacyjke z nastawieniem na labolatoria na wlasny uzytek; interesuja mnie glownie handlowo-miningowo-badawczy aspekt tej gry (latwo mozna kopac w czasie pracy :> ), pvp niezbyt mnie pociaga, ciekawi mnie czy trzeba koniecznie pchac sie w jakiegos corpa czy mozna mniej wiecej przy jakims tam nakladzie czasu i srodkow osiagnac to samemu (glowny powod - publiczne labolatoria sa zajete od 20 dni naprzod i wyzej).


_________________
mg

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 22:09 
Cytuj  
Pewnie mozna - kwestia kasy... ale ta to juz sie moze przekladac na konkretne biliony, czyli albo masz fart w T2 BPO lottery i ci wpadnie ISk printing machine, albo kupujesz hurtowo ne ebayu, albo kupujesz GTC i pchasz za isk - rowniez hurtowo...
A zeby z samodzielnej gry utrzymac? Mysle ze jak doglebnie znasz mechanike gry, wiesz wszystko co i jak, to po 2-3 latach grania mozna sprobowac... ale wczesniej sie dorobisz znajomych z ktorymi zalozysz corpa i zrobisz to szybciej :D


_________________
Obrazek


Posty: 49
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 08:21 
Cytuj  
dla mlodego gracza, a tym bardziej na trialu, postawienie POS, graniczy z cudem, poniewaz POS wymaga paliwa, koszty sa na poziomie od kilkudziesieciu do kilkuset m / miesiac. Dodatkowo pos fuel, to nie tylko isotopy ale rowniez NPC komponenty,
podsumowujac , utrzymanie POSa jest strasznie kosztowne i czasochlonne.
dla przkladu large caldari tower plus ochrona (gunsy, wyrzutnie, electronic warfare) to jakies 1b, i dodchodzi jeszcze paliwo za jakies 500m.

Stawianie POS samemu raczej nie ma sensu... :cry:


_________________
Rekrutacja otwarta
Obrazek

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 07:45 
Cytuj  
Mamy z kumplami wlasnego POS-a i raz na 1-2 tygodnie trza skakac po paliwko w duzej ilosci. Niestety zabawa z POS-em to ciezka harowka. I nie polecam za szybko sie w to bawic. POS-y przydają się dopiero w systemach 0.0. Wyzej nie ma sensu ich stawiac bo sa stacje NPC.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 17:46 
Cytuj  
A jak sie na tym zarabia? W sumie w 0.5+ masz przynajmniej ochrone concordu co nie?;>


_________________
Obrazek

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 14:41 
Cytuj  
Jak masz dobry ksiezyc mozna z niego wydobyc fajne rzeczy. A glownie nie sluzy on do zarobkowania tylko do posiadania stacji w 0.0. W glebi kosmosu nie ma zadnych stacji. I to jest jedyna mozliwosc na posiadanie hangaru na shipy i staff.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 19:20 
Cytuj  
Czy posiadając mining barge i strip miner laser, potrzebuję kryształków do danych asteroidów? czy one sa tylko bonusem do miningu? :roll:



Można prosić o jakąś fotkę POS'a? jakiej to jest wielkości itp :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 05:56 
Cytuj  
Assault ships - ten skill cos daje oprocz tego ze jest wymagany do obslugi tej grupy statkow? Z info wynika ze niby nic wiecej ale ... :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.