mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 19 sty 2016, 10:02 
Cytuj  
Gram od 4 lat jednym kontem.
Nigdy nie zrozumiem jak ktoś może pisać że nie gra bo nie jest w stanie opłacić dwóch kont.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 sty 2016, 11:03 
Cytuj  
http://community.eveonline.com/news/dev ... -new-eden/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2016, 12:44 
Cytuj  
Mapryl napisał(a):
Gram od 4 lat jednym kontem.
Nigdy nie zrozumiem jak ktoś może pisać że nie gra bo nie jest w stanie opłacić dwóch kont.
jestem w stanie. napisałem że uważam że gra nie jest na tyle dobra żeby płacić prawie 100 zł na miesiąc.
Od czasu wprowadzenia chodzenia po statku uważam że gra jest niebardzo rozwijana. Wrocilbym może gdyby pojawiły się ciekawe opcje w nullsec pvp.

Jedno konto powoduje zbyt duże uzależnienie od innych osób. własny scout, własne cyno, jednoczesna smieciarka na misji, jednoczesny indyk przy kopaniu.


_________________
psn

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 25 sty 2016, 23:29 
Cytuj  
Kiedy wprowadzają cytadele?

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 10:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Mapryl napisał(a):
Gram od 4 lat jednym kontem.
Nigdy nie zrozumiem jak ktoś może pisać że nie gra bo nie jest w stanie opłacić dwóch kont.
jestem w stanie. napisałem że uważam że gra nie jest na tyle dobra żeby płacić prawie 100 zł na miesiąc.
Od czasu wprowadzenia chodzenia po statku uważam że gra jest niebardzo rozwijana. Wrocilbym może gdyby pojawiły się ciekawe opcje w nullsec pvp.

Jedno konto powoduje zbyt duże uzależnienie od innych osób. własny scout, własne cyno, jednoczesna smieciarka na misji, jednoczesny indyk przy kopaniu.

Nie ma chodzenia po statku, nie pomylily Ci się gry z StarCitizen.

To jest gra MMO więc logiczny jest podział na role, po to aby gracze że sobą współpracowali. Jak chcesz wszystko robić sam to faktycznie, lepiej graj w gry single player.

**
Avatar użytkownika

Posty: 251
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 10:12 
Cytuj  
Dziś będą testy.

http://community.eveonline.com/news/new ... n-duality/

What exactly is being tested?
Core functionality, involving a fleet fight and maybe a trip to a partially functional Citadel.

IMPORTANT: The Citadel is still in development, this is not a final and fully feature complete Citadel. Functionality, numbers, art, all these things are still in development and may change before release, this is a sneak preview of what is coming, not the 100% final product.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 10:15 
Cytuj  
Wracać?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2016, 23:29 
Cytuj  
jeżeli będą funkcjonować to myślę by wrócić i znów z nulla do C5 się przenieść

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2016, 20:03 
Cytuj  
a jakie są plany na najbliższe updaty do eve? Co planuja wprowadzić?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 08:46 
Cytuj  
Moje trzecie podejście do gry, w końcu mnie wessało ;)

Zawsze chciałem być tutaj kopaczem.
Większość poradników na yt poleca mining.
Natomiast w grze, na kanałach newbie wszyscy odradzają. :wtf:

Czy faktycznie nie ma co się za to zabierać?
90% ludzi, z którymi rozmawiałem polecało policje.

Jakieś rady na start od grających aktualnie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 09:29 
Cytuj  
Bo różni ludzie doradzają. Kopanie w Highsec jest fajne do pewnego momentu, na początku 10 mln to dużo bo składasz za to Destroyer z fitem, po pewnym czasie latasz czymś za 100mln i wtedy okazuje się że misje lvl3 przyniosą Ci więcej zysku.

Kopanie jest fajne w nullsec ale koparka kosztuje ze 200 mln i noob łatwo może ją stracić.

Osobiście kopałem czasem velda w highsec żeby ammo robić sobie do misji lvl4 i dobrym sprzętem na dwa konta da się wyciągnąć ze 20 mln na godzinę.

PS. Liczby mogłem trochę przełamać bo już nie pamiętam dokładnie ale mam tak wciąż hulka, carriera, fracht i z 20 T2 shipów


_________________
psn


Ostatnio edytowano 31 mar 2016, 09:32 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 09:32 
Cytuj  
No nie ma, bo to jest nudne
- zysk z tego jest marny:
a) w hisecu nie ma szalu, duzo latania,
b) w lowesecu/null lepszy, ale trzeba byc na uwadze 24/7, nie mozna robic tego semiafk, bo jak cie straca, to jestes kilka godzin kopania w plecy ze sprzetem, a jak straciles exhumera (najlepsze "koparki") to kilkadziesiat h w plecy nawet.
- trzeba rozwijac skille na biezaco, wiec jak nagle zdecydujesz ze chcesz robic cos innego, musisz sie liczyc ze bedziesz musial zaczac rozwijac inne skille zeby moc usiasc we fregatach i wyzej
- latwo sie wypalic

najbardziej sie poleca atm FW (factional warfrare) do PvP i robienie objectives ("plexow") do zarabiania dla nowych graczy, chyba ze cos sie zmienilo?

no ale jak juz ci to polecilem, to powiem ci ze ja tez od kilku dni, dolaczylem do mining corpa i kopie sobie skalki, bo takie semi-afk farmienie calkiem mi pasuje :)


PS. jest promocja ze mozna nieaktywne konto EvE za €1 na 10 dni zreaktywowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 09:33 
Cytuj  
Fajna promocja, może ktoś chce kupić konto? Mam dwa na sprzedaż. Każde po jakieś 30mln SP ma.


_________________
psn

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 14:37 
Cytuj  
Za ile? Jakby tanio to może opłacałoby się kupić dla zdrainowania spków :))

Ja mam <11mln sp i właśnie robię skille pod Curse (tydzień żeby móc pilotować i jakieś dwa miechy żeby był skuteczny). :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2016, 10:15 
Cytuj  
Zrobiłem wszystkie misje agentów, zagłębiłem się bardziej w temat kopania i faktycznie, z relacji innych kopaczy, nie ma szału z zarobkiem.
Aktualnie najbardziej spodobało mi się chyba skanowanie i latanie po anomaliach.
Da się z tego wyżyć?
Co najlepiej skanować? (data, relict itd)

Da się efektywnie grać na jedno konto i mieć z tego fun? Bo z kim rozmawiam, to mają ludzie po 2-3 konta ;)

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2016, 10:15 
Cytuj  
Zaczęła się wojna z goonami i jak ktoś chce to znajdzie mnóstwo contentu.

Co do kopania, to wytrwa jeden na dziesięciu.

Sam zaczynałem od kopania i przestałem grać po 3 miesiącach. Po pół roku było drugie podejście i wiedziałem, że ja kopania muszę unikać.

Kopiąc w null we flocie z bosstami wyciągniesz ponad 100m na godz. Może nawet 150 ale aby do tego dojść potrzebne jest kilka miechów skillowania.

Sam zaczynałem w milicji i trafiłem na zajebistą paczkę ludzi, plus tanie PvP więc można się uczyć do bólu.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2016, 10:17 
Cytuj  
Ja od czterech lat gram jednym kontem. Że skanowania wyzyjesz ale nic więcej na ten temat nie powiem bo tak nie zarabiam.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2016, 10:23 
Cytuj  
Mapryl napisał(a):
Ja od czterech lat gram jednym kontem. Że skanowania wyzyjesz ale nic więcej na ten temat nie powiem bo tak nie zarabiam.


Co polecasz jeszcze prócz milicji?

Z anomaliami chyba jest tak, że w miarę podobne skillowanie pod takie walki i pod pvp, dlatego wydaje mi się to ciekawym wyborem.
Ogólnie rzecz biorąc mam 51 dni (trial + starter) i chciałbym w tym czasie już konkretnie skierować moja postać w rozwoju, żeby np po opłaceniu później kolejnego miesiąca móc już zarabiać na plexa w grze.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2016, 10:50 
Cytuj  
Jakbyś jednak chciał dołączyć do milicji to jest Polski korp służący w milicji amarskiej.
Nie wiem co to za ludzie, jeszcze czekam na poprawienie neta + wyskillowanie kilku skilli.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2016, 10:55 
Cytuj  
Możesz zacząć skanować na początek wymaga to małego wkładu skilli i iskow. Skille do skanowania i tak będą przydawac Ci się przez całą grę a w między czasie mozesz się zastanowić nad milicją lub nullem. W null i milicji też można zarabiać skazując. Kwestia tego że w null zanim wyskillujesz statki potrzebne do PvP minie sporo czasu a w milicji odrazu wsiadasz we fregate i ogień.
Są ludzie którzy zarabiają lootujac wraki :)

Co ja bym polecał? Spróbuj sobie expliracji i zajrzyj do akademia milycyjnej ( polski korp szkoleniowy w milicji) tam możesz zostać jak długo chcesz lub w każdym momencie iść dalej do null :) plusem tego jest to że będziesz miał już jakieś zdanie na temat low sec i null sec :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.