mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 84
Dołączył(a): 29.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2016, 17:46 
Cytuj  
Wybuchają zdaje mi się tylko ghost sites. Hacking potrzebujesz właśnie do nich i zwykłych data sites. Te wszystkie skille pomocnicze do skanowania itp. jak nietrudno się domyślić tylko ułatwiają/przyśpieszają cały proces. Core skillsy to wsio co potrzebujesz do relic analyzera II i covert ops cloaka. Astero zdaje się jako faction frigate daje Ci możliwość instalacji covopsa przy dość niskim pułapie skilli, ale w tym przypadku idziesz w koszta :wink:


_________________
Fail.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 maja 2016, 04:55 
Cytuj  
Btw. dla tych co nie wiedza. CCP wprowadzilo daily rewards. Co 22h za zabicie pierwszego NPCa dostaje sie 10k SP ~6h SP do przodu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2016, 16:13 
Cytuj  
Dobra, stwierdziłem ze Eksploracja, to jest to, czym chciałbym się zająć na poważnie. Jeżeli na relikach ciezko sie jakoś bardzo dorobić majątku, to podobno na sleepersach itp juz tak.

Ma ktoś tutaj jakiś fajny guide jak po kolei rozdawać skille żeby to wszystko sie ładnie zgrało ?
zaczynając od scanningu (skrócenie czasu "analysis", lepsza siła probów itp)
aż do zaawansowanych skilli exploracji typu Archeology V, siłe wirusa itp ?

*

Posty: 84
Dołączył(a): 29.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 cze 2016, 18:35 
Cytuj  
Na relic sites w null secu spokojnie można większe pieniążki robić, czasem tylko można nie mieć szczęścia i nie trafiać na dużo anomalek :) Archeology V to core skill, a nie zaawansowany bo bez tego będzie Ci trudno szybko i efektywnie otwierać puszki, polecam gorąco na sam początek kolejki skilli go wrzucić. Sleepersi to zależy jeszcze jakiego rodzaju site'y chciałbyś robić (lesser i standard sleeper cache aka te łamigłówki bez instant ratów można zrobić nawet w Astero jak masz dobre skille i fit), no i będzie potrzebny Hacking V (bez tego nawet nie próbuj). Archeology i Hacking na V mogą się wydawać odległe dla nowszego gracza, ale analyzery II są warte chwili cierpliwości, w zasadzie nie będziesz tracił puszek przez failed hacki + dużo szybciej wszystko będzie szło. Do skanowania skille wrzuć na III lub IV level w zależności od mnożnika danego skilla i Twojej cierpliwości.


_________________
Fail.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2016, 20:59 
Cytuj  
Oberst napisał(a):
Na relic sites w null secu spokojnie można większe pieniążki robić, czasem tylko można nie mieć szczęścia i nie trafiać na dużo anomalek :) Archeology V to core skill, a nie zaawansowany bo bez tego będzie Ci trudno szybko i efektywnie otwierać puszki, polecam gorąco na sam początek kolejki skilli go wrzucić. Sleepersi to zależy jeszcze jakiego rodzaju site'y chciałbyś robić (lesser i standard sleeper cache aka te łamigłówki bez instant ratów można zrobić nawet w Astero jak masz dobre skille i fit), no i będzie potrzebny Hacking V (bez tego nawet nie próbuj). Archeology i Hacking na V mogą się wydawać odległe dla nowszego gracza, ale analyzery II są warte chwili cierpliwości, w zasadzie nie będziesz tracił puszek przez failed hacki + dużo szybciej wszystko będzie szło. Do skanowania skille wrzuć na III lub IV level w zależności od mnożnika danego skilla i Twojej cierpliwości.


Mam czas :]
Póki nie stracilismy domu, to sobie spokojnie plexuje i skille lecą, a w dodatku z tego co mowią to przelicznik LP/isk niedlugo pojdzie w góre i przy odrobinie szczęścia wymiana 1,5miliona LP da mi jakies 2b+ za które chciałbym kupic injectory.

juz sie skilluje Archeology V, w razie natychmiastowej potrzeby innych skilli najwyżej pojdzie Pause.
znalazłem coś takiego które wydaję się być ułożone przez kogoś ogarniętego:
http://www.toptiertactics.com/21390/eve ... z4AQxADqVl

na dniach kumpel z akademi ma mi też potłumaczyć kilka rzeczy o scanowaniu, exploracji, shipach itp

No i przy dobrych wiatrach, gdy matarzy przejmą nasz system może liderzy zadecydują przenieść się gdzies bliżej nulla, co dla mnie by było akurat fajną opcją

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 cze 2016, 07:46 
Cytuj  
ja jak sie okazuje na eve czasu nie mam, po tym jak wrocilem do doty i OW wyszlo. dzis zrobilem uninstall i quitnalem corp :(

@wenth1, tu masz guide dla nowych zrobiony przez Signal Cartel - jest to tak jak pisalem wyzej neutralny corp zajmujacy sie exploringiem, znajdowaniem WH, linkowaniem ich i generalnie w PvP sie nie bawia. Polecam, chyba ze masz cos swojego, to sobie poczytaj.

https://docs.google.com/document/d/1HmZ ... cco2q7ev3l

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2016, 10:55 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
ja jak sie okazuje na eve czasu nie mam, po tym jak wrocilem do doty i OW wyszlo. dzis zrobilem uninstall i quitnalem corp :(

@wenth1, tu masz guide dla nowych zrobiony przez Signal Cartel - jest to tak jak pisalem wyzej neutralny corp zajmujacy sie exploringiem, znajdowaniem WH, linkowaniem ich i generalnie w PvP sie nie bawia. Polecam, chyba ze masz cos swojego, to sobie poczytaj.

https://docs.google.com/document/d/1HmZ ... cco2q7ev3l


Dzięki. Zajebisty docs. na pewno przeczytam na spokojnie i bede sie na nim wzorowal

Narazie jestem w Polskiej akademii Milicyjnej, a na militii nowy gracz moze naprawde sporo zarobic. Zobaczymy jak to dalej sie potoczy wszystko... jak cos nie pyknie to ten Signal Cartel zajebista sprawa widze

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 14 cze 2016, 17:38 
Cytuj  
http://imgur.com/oT1yeFc

nowy nabytek, do skrócenia czasu skillowania ^^

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 cze 2016, 08:58 
Cytuj  
Powoli ale nieustępliwie dochodzę do setupu Sin + tengu hotdrop :) chyba jedna z lepszych opcji na zarobek w tej grze, tengaczem szukam raciarek/plexujacych shipow i je sciagam po czym szybka ucieczka z lootem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 29 cze 2016, 21:36 
Cytuj  
ile takim sposobem można srednio zarobic przez dzien?

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 cze 2016, 23:08 
Cytuj  
To zalezy kto jest twoim targetem czy robisz to by łapać carebearów w wykoksowanych marauderach czy konkretnie sabotujesz dana konstelacje. Wada tego jest to ze ten setup jest drogi - hull sin kosztuje okolo 1 b + fit minimum 200 mln ( mozna byc bardziej blink ale tengaczem segregujesz cele ktore sa ciezkie i wybierasz latwe picki) i okolo 500-600 mln tengu. Ale sprawny gracz potrafi naprawde niezle wkurwic cala mase graczy, szczegolnie ze wlatujac i lapiac raciarki po 2-3 b mozna naprawde niezle zarobic. Kwestia szczescia i jak mowilem - regionu, po paru takich akcjach juz trzeba liczyc sie z bajtem, wiec hot droperzy czesto zmieniaja teren dzialania. Jeszcze troche mi zostalo do skillowania ale jak juz dociagne postaram sie zmontowac pare filmikow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 lip 2016, 17:13 
Cytuj  
@Arturnik

tak jak radziłeś, doszedłem do Signal Cartel, bo ta Polska akademia to troche kiła

Signal Cartel to zajebisty korp, wszyscy uprzejmi, pomagają na kazdym kroku, ale co najlepsze...
Mieszkamy w WH (zawsze chciałem tam mieszkać), do tego nie musze już spędzać dwóch godzin aby przedostać sie przez te wszystkie gatecampy do hubu żeby sprzedać loot, bo mamy BUYBACK program który jest bardzo fajną opcją.

Teraz wyskakuje z domu, skanuje sobie reliki, po chwili mam juz np 200mill, wracam z lootem na stacje, robie kontrakt dla Aliansa i oni mi to za darmo wywożą i sprzedają w Jita, a ja nie muszę się niczym przejmować

Jednym słowem - Idealnie

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 21:44 
Cytuj  
http://i.imgur.com/58OcLQl.png

jebać SOE

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 lip 2016, 14:05 
Cytuj  
Coś zrobił ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2016, 15:38 
Cytuj  
Ciekawe czy będzie miał konto na minusie po odbanowaniu.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 20 lip 2016, 15:25 
Cytuj  
prawdopodobnie będę mial bilans na minusie kilka b

Jednak 2 dni po banie, czuję że był mi on potrzebny, bo sie "troche" w tej grze zatraciłem, i teraz zaczynam odmulać
tylko szkoda ze nie perm :P


a za co? za dokupienie isków od graczy za $$

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 lip 2016, 17:46 
Cytuj  
Mam wrażenie że t3 cruzy są jakieś kosmicznie op. 2900 dps tanka na tengu to jakiś chory żart. Nie mówiąc o tym że może tankować sygnaturą i speedem. W tej metcie po prostu nie opłaca się ich olewać, bo zawsze jakaś t3 się do czegoś przydaje czy to w pve czy to w pvp. Podobnie sprawa z pirackimi Bsami, no sick shit jak one przerastają zwykłe bsy, niewspółmiernie moim zdaniem co do różnic cenowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2016, 18:47 
Cytuj  
Frakcyjne BSy są fajne, T3 dla nooba to strasznie dużo skilowania imho.

Zmaxowany frakcyjny bs to jest praktycznie endgame. Ludzie dyskutują czy lepiej raven czy golem i zdania są podzielone.

Do pvp to oczywiście t3 ale kogo na to stać na początku.


_________________
psn

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 31 lip 2016, 19:55 
Cytuj  
Mam pytanie, gram praktycznie solo, czasami z kimś ale w generalnie to nie mam czasu na partycypacje w CTA czy innych większych akcjach. Gdzie się ulokować? Jakiś mały korp w wh? może low sec bez korpa? Mam 2 konta. W sumie to teraz siedze w nullu i jednak coraz częściej dostaje zarzuty że nie jestem aktywny.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2016, 19:16 
Cytuj  
Pytanko. Gdzies w necie wyczytalem, ze mozna miec 30 dniowy trial. Jak zdobyc taki kluczyk?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.