mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2016, 15:44 
Cytuj  
Moim zdaniem best profit w hi sec to incursie. Statek w miare do nich gotowy robisz w ciągu 34 dni według eve wiki z tego co pamiętam, albo nawet i szybciej. Polecam na początek Warp To Me a jak już wyskillujesz do jednego statku z wielkiej trójcy (mach <- tego najbardziej polecam, vindi, night) możesz dołączyć do grup które zapewniają nawet 150-200 mil/h.
Mission blitz = HAMgu, sporo skilli, ale 100 mil + w miare bezpiecznego profitu jest kuszące.
Jeżeli wolisz ryzyko to jest FW missioning, profity są jakieś chore ale podobno to znerfowali. Robi się 8-9 misji w ciągu godziny za pomocą stealth bombera, ryzyko jest bo to się robi w low sec, ale 200+ mil/h przy wkladzie wlasnym 30 mil z fitem? .

Jeśli chodzi o kopanie to jest najlepszy profit biorąc pod uwagę użycie wielu kont. W nullu siedzi sporo corpów którzy z otwartymi ramionami przyjmują kopaczy, hulka wbijesz w ciągu 40-50 dni, ale już na poziomie covertora profit rzędu 50 mil/h jest możliwy z rurką.

Ratting też jest opłacalny, zależy od regionu jaki statek, ale generalnie to ishtar/VNI są uniwersalne i w odpowiednim fit można robić site afk z tickiem do 20 mil, pomijając fakt że jest to zwyczajnie nudne, to jestem zdania że afk jest po prostu głupie.

To są rzeczy które jest się w stanie wyskillować podczas trwania triala, natomiast jak ma się więcej niż 1 konto i troszkę bardziej ogarnięta postać to moim zdaniem najlepsze opcje do farmienia isków to:
-Eskalacje kapitalowe w c5/c6, lub jak solo to odpowiedni fit do Thanatosa ewentualnie marauder lub setupy z RR rattlesnake, profity nawet do 600 mil/h i wiecej niestety duze ryzyko
- Smartbomb ratting 3 bs np Abbadon navy issue frakcyjne large EMP smartbomby + machariel który dobija. Ticki 90 mil/h na konto + salvage daje nawet do 400-500 mil. Problemem jest to że w momencie DC = spada statek i pod
- Incursje w minimalnych setupach (np. 5 marauderow, 10 nightmare i jakieś inne wariacje)

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2016, 16:21 
Cytuj  
Misje w FW znerfili, jakiś czas temu dało się je robić stealth bomberem ale to już przeszłość, zarobek był ok 200-300m/h ale tylko przy dobrym tierze , czyli że dwa razy do roku... Sam tak zarabialem ale po zmianach musiałem się przeprofilowac na coś innego.

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2016, 19:28 
Cytuj  
przymierzam się jeszcze do eskalacji, które w sumie są fajne jeżeli masz dostęp do nulla i jakiegoś trade huba gdzie ludzie wrzucają bookmarki na sell. To chyba najlepsza opcja dla ludzi co maja 1-2 konto i siedzą w nullu i chcą skillować pod pvp a pve do jakiegoś tam małego zarabiania. Z tego co wiem to nerf na stelath bombery byl, nie na same misje w sensie jest malo misji co teraz mozna je robic stelath bomberami, i robia teraz T3.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2016, 19:29 
Cytuj  
WilkuDemon napisał(a):
Moim zdaniem best profit w hi sec to incursie. Statek w miare do nich gotowy robisz w ciągu 34 dni według eve wiki z tego co pamiętam, albo nawet i szybciej. Polecam na początek Warp To Me a jak już wyskillujesz do jednego statku z wielkiej trójcy (mach <- tego najbardziej polecam, vindi, night) możesz dołączyć do grup które zapewniają nawet 150-200 mil/h.
Mission blitz = HAMgu, sporo skilli, ale 100 mil + w miare bezpiecznego profitu jest kuszące.
Jeżeli wolisz ryzyko to jest FW missioning, profity są jakieś chore ale podobno to znerfowali. Robi się 8-9 misji w ciągu godziny za pomocą stealth bombera, ryzyko jest bo to się robi w low sec, ale 200+ mil/h przy wkladzie wlasnym 30 mil z fitem? .

Jeśli chodzi o kopanie to jest najlepszy profit biorąc pod uwagę użycie wielu kont. W nullu siedzi sporo corpów którzy z otwartymi ramionami przyjmują kopaczy, hulka wbijesz w ciągu 40-50 dni, ale już na poziomie covertora profit rzędu 50 mil/h jest możliwy z rurką.

Ratting też jest opłacalny, zależy od regionu jaki statek, ale generalnie to ishtar/VNI są uniwersalne i w odpowiednim fit można robić site afk z tickiem do 20 mil, pomijając fakt że jest to zwyczajnie nudne, to jestem zdania że afk jest po prostu głupie.

To są rzeczy które jest się w stanie wyskillować podczas trwania triala, natomiast jak ma się więcej niż 1 konto i troszkę bardziej ogarnięta postać to moim zdaniem najlepsze opcje do farmienia isków to:
-Eskalacje kapitalowe w c5/c6, lub jak solo to odpowiedni fit do Thanatosa ewentualnie marauder lub setupy z RR rattlesnake, profity nawet do 600 mil/h i wiecej niestety duze ryzyko
- Smartbomb ratting 3 bs np Abbadon navy issue frakcyjne large EMP smartbomby + machariel który dobija. Ticki 90 mil/h na konto + salvage daje nawet do 400-500 mil. Problemem jest to że w momencie DC = spada statek i pod
- Incursje w minimalnych setupach (np. 5 marauderow, 10 nightmare i jakieś inne wariacje)


Szczerze mówiąc, to wielu rzeczy nie zrozumiałem i nic mi tak naprawdę nie mówią.
Gram od dwóch dni ;)

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2016, 22:56 
Cytuj  
Na bombery nerfa nie było ale znerfili zarabianie w FW na misjach, poprzez dodanie npc webbujacych i nie da się robiąc je bomberem już tankować speedem :)

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2016, 08:26 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
WilkuDemon napisał(a):
Moim zdaniem best profit w hi sec to incursie. Statek w miare do nich gotowy robisz w ciągu 34 dni według eve wiki z tego co pamiętam, albo nawet i szybciej. Polecam na początek Warp To Me a jak już wyskillujesz do jednego statku z wielkiej trójcy (mach <- tego najbardziej polecam, vindi, night) możesz dołączyć do grup które zapewniają nawet 150-200 mil/h.
Mission blitz = HAMgu, sporo skilli, ale 100 mil + w miare bezpiecznego profitu jest kuszące.
Jeżeli wolisz ryzyko to jest FW missioning, profity są jakieś chore ale podobno to znerfowali. Robi się 8-9 misji w ciągu godziny za pomocą stealth bombera, ryzyko jest bo to się robi w low sec, ale 200+ mil/h przy wkladzie wlasnym 30 mil z fitem? .

Jeśli chodzi o kopanie to jest najlepszy profit biorąc pod uwagę użycie wielu kont. W nullu siedzi sporo corpów którzy z otwartymi ramionami przyjmują kopaczy, hulka wbijesz w ciągu 40-50 dni, ale już na poziomie covertora profit rzędu 50 mil/h jest możliwy z rurką.

Ratting też jest opłacalny, zależy od regionu jaki statek, ale generalnie to ishtar/VNI są uniwersalne i w odpowiednim fit można robić site afk z tickiem do 20 mil, pomijając fakt że jest to zwyczajnie nudne, to jestem zdania że afk jest po prostu głupie.

To są rzeczy które jest się w stanie wyskillować podczas trwania triala, natomiast jak ma się więcej niż 1 konto i troszkę bardziej ogarnięta postać to moim zdaniem najlepsze opcje do farmienia isków to:
-Eskalacje kapitalowe w c5/c6, lub jak solo to odpowiedni fit do Thanatosa ewentualnie marauder lub setupy z RR rattlesnake, profity nawet do 600 mil/h i wiecej niestety duze ryzyko
- Smartbomb ratting 3 bs np Abbadon navy issue frakcyjne large EMP smartbomby + machariel który dobija. Ticki 90 mil/h na konto + salvage daje nawet do 400-500 mil. Problemem jest to że w momencie DC = spada statek i pod
- Incursje w minimalnych setupach (np. 5 marauderow, 10 nightmare i jakieś inne wariacje)


Szczerze mówiąc, to wielu rzeczy nie zrozumiałem i nic mi tak naprawdę nie mówią.
Gram od dwóch dni ;)

Luzik, kilka miesięcy w grze i już będziesz łapać o co kaman.
Incursje to takie raidy na dużą skalę jak w WoW-ie Tak w skrócie :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2016, 09:02 
Cytuj  
pokopalem sobie ze 3 dni i juz mam dosc hehe

na inny tryb gry nawet nie bede probowal przejsc bo EVE pochlania zdecydowanie za duzo czasu, nawet kopiac skalki

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2016, 14:57 
Cytuj  
Eee, ja teraz czasem zaloguje się na 2-3 godzinki w tygodniu a czasem przysiade w jeden wieczór 3h. Wszystko zależy jak mam czas. Generalnie bez spiny.

EVE to takie trochę simsy, więc nie tylko PvP i PvE ale także zakupy statkow, modułów, zabawa w składanie set up' ów na różne statki, zarządzanie tym wszystkim w różnych bazach, można nawet spekulować na rynku ;)
Można nawet bawić się w kolekcjonowanie rzadkich itemkow i statków.
Więc trzeba to lubić.

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 06:59 
Cytuj  
Arturnik, dołącz do jakiejś corpo, ja osobiście polecam jakieś korporacje z C0VENu, Shocki z tego co wiem zajmują się przemysłem i profity bedziesz miał też większe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 07:32 
Cytuj  
Simsy, ale jak się mało gra to trzeba plexy kupować za real cash.

Ja parłem do przodu do momentu kiedy własnym carrierem skakałem na własne cyno.
Potem mi się znudziło bo nie miałem czasu i warunków do pvp (pół nocy bez semi afk nie jest dla mnie już)


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 10:43 
Cytuj  
Są jakieś welcombacki, zaproszenie etc do już isntniejących kont? Nie chce mi się płacić hajsu za coś, w co pogram być może 15min i mi się znudzi, a jednocześnie chce mieć moje stare konto :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 10:58 
Cytuj  
jest coś takiego że możesz aktywować konto na godzinę czy coś żeby kupić i aktywować plexa za iski.

nie pamiętam szczegółów ale użyłem tego na dwóch kontach kiedyś, podobno jak nie użyjesz zgodnie z przeznaczeniem to zablokują tą opcję na przyszłość.


_________________
psn

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 11:12 
Cytuj  
Ostatnio dawali 10 dni za free dla powracających

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 11:40 
Cytuj  
No właśnie obecnie nic nie ma :(

@Desh
Dzięki za tip - te 4h myślę, że mi starczy ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 18:25 
Cytuj  
Noob pytanie:

Jak efektywnie przerzucić stuff z jednej stacji na drugą? Chodzi mi głównie o okręty.

Mogę jedynie pojedyńczo przelatywać?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 18:28 
Cytuj  
możesz usunąć fit i spakować ship, będzie ok 5 razy mniejszy nie pamiętam. wtedy zmieszczą sie na industrial lub frachtowiec. przy spakowaniu traci się rigi ale pewnie nie masz drogich. jak wcisniesz repackage to fit trafi do hangaru a rigs zniszczą się.

możesz tez tak popakować i zamówić kuriera z za grosze z odpowiednim ubezpieczeniem, robiłem to wiele razy ale nie pamiętam dobrze nazw już. nie można nadać niespakowanych.

niespakowane całe shipy wozi carrier ale carrier nie moze wlecieć do highsec i nie mieści się w gate.

chyba zainstaluje klienta :P gdzie najtaniej TC x 2 paypalem i gdzie ten link żeby włączyć na 4 h ? przypomnicie?

EDIT
ja pierdole jaki launcher! to ja mogę zapamiętać hasła i włączyć 2 konta jednocześnie ? WOW!


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 21:23 
Cytuj  
Kilka statków zmieści ci się w hangarze Orki. Ale nie BSy (max pojemność Ship Baya Orki to 400k, wejdą np. 2 w pełni zfitowane Hulki) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 22:44 
Cytuj  
Eeee, no fajnie, ale ja mam 4 dniową postać :v

No nic, będę musiał ręcznie podymać za jakiś czas.

Generlanie gdzie machać misje PvE na początek jak skończyłem te career agent? Bo się zdeka gupie :[

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 23:17 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Eeee, no fajnie, ale ja mam 4 dniową postać :v

No nic, będę musiał ręcznie podymać za jakiś czas.

Generlanie gdzie machać misje PvE na początek jak skończyłem te career agent? Bo się zdeka gupie :[


Gdzie chcesz, lataj, stawiaj sobie cele, sprawdzaj co Ci się podoba. Pobaw się eksploracją, zobacz jak działają fabryki na planetach, wyprodukuj coś sam... pomyśl skąd możesz kupowac tanio materiały, gdzie sprzedawać drożej. Dołącz do milicji, dołacz do corpracji jakiej szkoleniowej... the choice is yours :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2016, 07:16 
Cytuj  
Na początek misje PvE najbardziej opłaca się dla Sisters of EVE (przynajmniej tak było jakiś rok temu), mówimy o misjach Security.

Jeśli chcesz coś przewieźć wystawiasz kontrakty z opcją courier, collateral (czyli kaucję) ustalasz tak aby była wyższa niż wartość towaru, ja zawsze daje kilkaset procent więcej ;)
Masz pewność że nikt z tym towarem nie spieprzy.

Do najpopularniejszych korpo zajmujących się transportem należy Red Frog wchodzisz na ich kanał ingame o tej samej nazwie i jest tam FAQ i w razie czego można też na czacie pytac. Mają oni wyzssze stawki ale masz pewność że na pewno wezmą kontrakt, bo z publicznymi różnie bywa.

Możesz w EVE wejść na kanał Akademia Milicyjna jest tam dosyć mało trolli i generalnie chłopaki odpowiadają na pytania. Jeden koleś będzie cię usilnie namawiał do wstąpienia do korpa ale noe musisz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.