mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 22:04 
Cytuj  
Jakby ktos mial info i chcial sie nim podzielic ( nie chche mi si eprzez dev blogi przebijac i tyle ) to by bylo spoko. Jak ostatnio szperalem to chyba cos o pazdzierniku bylo no ale jest 23 a zadnego dodatku nie widac;)

Z gory dzieki za info ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 22:38 
Cytuj  
1. czesc kali w grudniu


_________________
retired...

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 22:53 
Cytuj  
ponoc od tego weekendu ma byc na sisi ale juz kilka razy mial byc :)

soon tm

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 10:35 
Cytuj  
Kali od dziś na testowym.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 12:34 
Cytuj  
Mr.FooT napisał(a):
1. czesc kali w grudniu


Czyli co wprowadzą dokładnie ktoś już może coś wie??

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 12:56 
Cytuj  
Mieli cos robic zeby ta gra dzialala normalnie a nie tak jak dziala ;) To jest dla mnie najwazniejsze bo parosekundowe otwieranie okna itemu w zakladce handel mnie nie bawi :/


_________________
Obrazek

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 13:14 
Cytuj  
kurde a ja myslałem że to lagi od tpsa :|

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 13:29 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
kurde a ja myslałem że to lagi od tpsa :|


Wszyscy laguja z TPSA i bez ;) ale fakt czasami to gra jest unplayable


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 13:51 
Cytuj  
ja ogólnie miałem dużo przygód z moim bistym DSL od TPSA, w stylu lagi w weekendy... potem cos z routerami spieprzyli mi i miałem lagi co paredziesiąt minut na 2-3 minuty(urywało połaczneie) do wybranych serwerów. albo z nikąd ping 4-5 sek do interii. Pracownicy z TPSA to albo ignoranci albo golemy nawijający z w kółko te same teksty że wszystko powinno działac i prosze sprawdzic oprogramowanie softem antyvirusowym, niepozwalajacy sobie uświadomić ze z mojej strony jest wszystko perfekt, a to łacze laguje. :|
no ale .. zły dotyk ehm lag boli całe życie

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 14:22 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
no ale .. zły dotyk ehm lag boli całe życie


Wiem coś o tym , też z nimi wojowałem i tez mnie boli :-?


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 16:30 
Cytuj  
grzegorz1 napisał(a):
Mr.FooT napisał(a):
1. czesc kali w grudniu


Czyli co wprowadzą dokładnie ktoś już może coś wie??


na eve-o jest oficjalne info, no i był blog co dokladnie w ktorej czesci revelations. proponuje zaczac od czytania oficjalnej strony gierki ;)


Posty: 11
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 23:38 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Mieli cos robic zeby ta gra dzialala normalnie a nie tak jak dziala ;) To jest dla mnie najwazniejsze bo parosekundowe otwieranie okna itemu w zakladce handel mnie nie bawi :/


Zamiast siedzieć tyle na markecie i generować laga poleciał byś kogoś zabić :lol: :lol:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 08:36 
Cytuj  
piaskal napisał(a):
Sou napisał(a):
Mieli cos robic zeby ta gra dzialala normalnie a nie tak jak dziala ;) To jest dla mnie najwazniejsze bo parosekundowe otwieranie okna itemu w zakladce handel mnie nie bawi :/


Zamiast siedzieć tyle na markecie i generować laga poleciał byś kogoś zabić :lol: :lol:


No a mnie nie bawi jak lecę na raty i wciskam orbitowanie po czym czekam 6-7s zanim statek zareaguje i tak ze wszystkim , w systemach 0.5 i wyżej jest ok ale w niższych to pewna śmierć ;)
to juz lepiej generować laga na markecie :P


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 14:38 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):

No a mnie nie bawi jak lecę na raty i wciskam orbitowanie po czym czekam 6-7s zanim statek zareaguje i tak ze wszystkim , w systemach 0.5 i wyżej jest ok ale w niższych to pewna śmierć ;)
to juz lepiej generować laga na markecie :P


to moze jednak jest cos z twoim łączem bo aż tak źle nie jest

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 16:32 
Cytuj  
Nom lagi tak normalnie to sa zwykle lagi wynikajace z tego ze ktos ma slabe lacze. Ale jak all jest ok a w momencie otwierania marketu gra mi staje to sorry;) Wiadomo ze jak u kumpla na jakims 3x mocniejszym kompie to robie to sie czeka 1 sekunde ale to wlasnie pokazuje jak ten system jest do dupy napisany ;) Nie wiem na czym to polega ze wywolywanie marketu tak zjada proca o_O Zreszta kazda inna rzecz tak samo "szybko" sie wywoluje ( escrow, bounty.... ).


_________________
Obrazek

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 08:12 
Cytuj  
Market i escrow w eve jest odwzorowaniem rzeczywistosci. Dziala na takich samych zasadach. Może własnie daltego takie opoznienie jest. Możliwe że on sprawdza market nie w jednym regionie a w kilku lub wszystkich i stąd ten lag?

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 18:47 
Cytuj  
Niewiem jak to robi ale robi to na pewno zle;]


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 23:58 
Cytuj  
:wtf: Jako ze nowy dodatek wyszedl a z nim kilka zmian o ktorych nie mam pojecia wiec chcialbym sie zapytac o ... Co chodzi z tymi wrakami? W opisie jest cos o tym ze jak uzyje na wraku "odpowiedniego" sprzetu to da sie cos z tym zrobic. I nastepne pytanie to o co chodzi z "rig slotami" przy fitingu?Wczesniej tego nie zauwazylem wiec moge sie mylic ale to chyba tez "cos" co zostalo dorzucone z dodatkiem.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 09:26 
Cytuj  
Rigi to takie implanty dla statkow;] Zakladasz a jak sciagasz to musisz je wywalic. Dzieki temu coraz trudniej w eve spotkac 2 takie same stateczki ;)

Wraki sa chyba do robienia rigow;] Uzywasz na nich skilla i dostajesz jakies tam materialy do robienia rigow.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 13:19 
Cytuj  
Dzieki za helpa Sou ... Swoja droga strasznie te wraki (przynajmniej mnie) wk.rwiaja ze wzgledu na to ze gubie sie jak przychodzi do zbierania "resztek" (tak wiem ze moge sobie nazywac te wraki zeby sie nie pogubic ale za leniwy jestem na to ... Bylo fajniej jak kontenery zostawaly) :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.