mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 15:59 
Cytuj  
Na tym forum jeszcze mnie nie było :) wobec czego witam się pięknie :D

Chciałbym poinformować szanownych Eve-graczy o dwóch konkursach, które odbywają się/odbędą w najbliższym czasie.
Pierwszy to Konkurs Literacki z pulą nagród 80 milionów ISK.
Drugi, w przygotowaniu, to Turniej Fregat w którym pula nagród zależy od ilości biorących udział (5mln/osobę). Dodatkowo jest do wygrania kilka fajnych t2 shipów.
Zapraszam :)

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 15:31 
Cytuj  
Pula nagród w konkursie literackim zwiększyła się do 100mln ISK plus 50mln ISK nagrody specjalnej.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 17:53 
Cytuj  
Ja tam rpg nie lubie;p


_________________
Obrazek

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 18:21 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Ja tam rpg nie lubie;p

A to już Twój wyłącznie problem... Ale żeby zaraz się tym chwalić?
Chyba, że sztuka dla sztuki, żeby tylko posta nabić?

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 00:07 
Cytuj  
Chcialem ozywic ten temat bo jak sam widzisz nikt w nim nic nie pisze :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 08:22 
Cytuj  
xarthias napisał(a):
Drugi, w przygotowaniu, to Turniej Fregat w którym pula nagród zależy od ilości biorących udział (5mln/osobę).


nie sądzisz że taka oraganizacja turnieju typu: ze mozecie mi pomoc robic bm itp. to tak troszku nie wzbudza zaufania?? Jesli chcesz zrobic oficjalny turniej fregat to muszisz to przygotowac profesjonalnie w zmaknietym systemie z widzami. Po przeczytaniu tych punktow regulaminu to jakas tak nie bardzo mam zamiar uczastniczyc w takim turnieju jest zbyt ryzykowny. Przykro mi to stwierdzic ale rzuciles sie na gleboka wode i nie bardzo ci idzie plywanie po niej :-(

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 08:56 
Cytuj  
grzegorz1 napisał(a):
Po przeczytaniu tych punktow regulaminu to jakas tak nie bardzo mam zamiar uczastniczyc w takim turnieju jest zbyt ryzykowny.

omg ryzyko? :o utracenia frejki :o co ty robisz w eve? :o moze idz grac w wowa :roll:


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 12:02 
Cytuj  
Omg, a może chodzi o stratę pięciu baniek wpisowego? Lol...
Na szczęście turniej nie jest obowiązkowy, a jak dla kogoś 5mln ISK i frejka to duże ryzyko to raczej nie powinien brać w nim udziału, bo najwyraźniej nie wie zbyt dużo o grze...
Ciekaw jestem jak Ty wyobrażasz sobie "zamknięcie i przygotowanie systemu"? Może mam grzecznie gmów poprosić żeby na czas turnieju zamknęli dla nas jakiś system? :D
A skoro jesteś Pan taki Profesjonalista to zamiast bezsensownie krytykować może trochę pomożesz? Bo krytykowac to zawsze łatwo... Ale stworzyć coś to już nie ma chętnych...

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 08:52 
Cytuj  
Ireul napisał(a):
grzegorz1 napisał(a):
Po przeczytaniu tych punktow regulaminu to jakas tak nie bardzo mam zamiar uczastniczyc w takim turnieju jest zbyt ryzykowny.

omg ryzyko? :o utracenia frejki :o co ty robisz w eve? :o moze idz grac w wowa :roll:


Hm a jeśli masz komplet +4 implantów to starta frejki i jajka już nie bardzo Cię cieszy.

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 08:58 
Cytuj  
[quote="xarthias"] bo najwyraźniej nie wie zbyt dużo o grze...
[quote]

Hm gram już w EVE od 2 lat. Należe do 3FA jednego z najstarszych ally w grze. W 0.0 siedzę już ponad 1,5 roku. Fakt że opuszczamy go na dniach to inna kwestia. Poszukam Wam zaraz jakiś info o takich samych turniejach przygotowywanych przez nasze ally. Muszę pogrzebać na forum. Dajcie mi dzionek max 2. To wrzucę to co znajdę.

Nie chodziło mi o żadne wytykanie tylko o konstruktywną krytykę. Więc nie unoście sie honorem. Jeśli znjdę info pomocne dla was to je Wam udostepnię.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 10:23 
Cytuj  
Sory ale jak tracisz frejke to skad wymysliles ze tracisz i jajko ?;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 11:08 
Cytuj  
Oki oto co udało mi się znależć u nas a nie ma w tym regulaminie.

Nasze ally turnieje odbywały sie w 0.0 w ss. Osoby biorace udzial w turnieju tworzyly jeden gang. Drugi gang kilkukrotnie silniejszy tworzyly osoby campujace gate do innych systemow. Zazwyczaj byl on 4-5 razy silniejszy niz gang turniejowy. Oba gangi były na osobnym kanale na TS. To ochrona na możliwość wpadnięcia piratów i rozwalenia shipów i jajek graczy. Oprocz tego mielismy covert opsy w systemach do 2j od tego w ktorym odbywal sie turniej.
Droga powrotna była również ubezpieczana przez duże siły wsparcia. Nie chcieliśmy tracić jaj :-).

Tego punktu mi brakowało w zasadach turniejowych.

A swoją drogą piękny widok gdy najpierw oprzez brame skacze 20-30 shipów wsparcia a potem nagle kilka-kilkanascie jajek :-).

Jest tez inna mozliwosc. Dajesz posta na www.eve-online. Ze chcesz zorganizowac turniej tu i tu i piszesz reguly. I wtedy gaME MASTER MOZE DLA CIEBIE ZAMKNAC SYSTEM (caps mi sie wcisnal) : to znaczy nikt nie bedzie mogl do niego wskoczyc po prostu. Wiec masz pewna ochrone turnieju.

Ja kznajde wiecej szczegołów dam Wam znać.

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 11:31 
Cytuj  
wszystko pieknie, dopoki nie wpadnie liczniejszy gang. a organizowanie 40 osob oslony zeby siedziala i sie nudzila na gate..
predzej turniej odbedzie sie w hisecu z wykorzystaniem can-flaggingu miedzy zawodnikami. darmowa ochrone zapewni concord.


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 12:22 
Cytuj  
No to fakt. My po prostu zylismy w 0.0 i w ten wlasnie sposob organizowalismy turnieje. Osobiscie sam nigdy nie uczesniczylem - za male doswiadczenie w pvp. W dalszym ciagu uwazam ze jestem noobem w tych sprawach.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 14:03 
Cytuj  
ludzie co wy wogóle tworzycie za problemy? to tylko fregatki T1 z fitingiem T1. Po co wy chcecie jakis system zabezpieczac . Po prostu robisz turniej w 0.4 albo 0.3 w deep safespocie i w czym problem. Wszyscy uczestnicy w gangu i po sprawie. Naprawde jak slysze ze ktos gra w EVE 3 lata a sie boi wyleciec we fregatce t1 na turniej to mnie ogarnia żałość 8)

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 15:02 
Cytuj  
SharG napisał(a):
Naprawde jak slysze ze ktos gra w EVE 3 lata a sie boi wyleciec we fregatce t1 na turniej to mnie ogarnia żałość 8)


Tu nie chodzi o strach tylko o to że ja np wiem że przegram więc nawet nie startuje, bo po co mam sie tylko błaznic. Niech sie tym zajmuja ludzie ktorzy maja o tym sensowne pojecie i doswiadczenie.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 15:12 
Cytuj  
(...)

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 21:07 
Cytuj  
Ręce opadają :lol: :lol: :lol:

Próbuję zorganizować ten turniej. Po raz pierwszy zawsze coś będzie nie tak. Po prostu wszyscy jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy. Miejmy tylko nadzieję, że się na tych błędach czegoś nauczymy.
W każdym razie nadal oczekuję na wskazówki, konstruktywną krytykę i wszelką pomoc i za nią dziękuję.

A tak OT.
Freak, nie obraź się, ale chwalenie się przynależnością do 3fa? Hmm... :o
Wchodzisz czasem na fora eve-o? ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 22:39 
Cytuj  
Muszę się kurcze zapisać ... w końcu :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 08:11 
Cytuj  
xarthias jesli bedziesz ten turniej organizowal gdzies blisko stacmon, renyn to moge jakos pomoc. Nie wiem moge ci cany bilboardy porozrzucac po okolicy albo cos innego zrobic tylko nie wiem co potrzebujesz. Ja stacjonuje w tym rejonie jeszcze przez jakis max 14 dni bo potem lecimy gdzies gleboko w pizd... Szukamy se nowego domu wiec jak moge jakos w ten sposob pomoc daj znac cos sie wykombinuje.

xarthias napisał(a):
Freak, nie obraź się, ale chwalenie się przynależnością do 3fa? Hmm... :o
Wchodzisz czasem na fora eve-o? ;)


Tak OT:
Wiem. 3FA to juz przeszlosc. Rozpadlo sie :-(. Ale ja ich wspominam bardzo dobrze. W koncu razem z nimi uczestniczylem w swoich pierwszych bitwach capitali :-). I tak na fora eve wchodze co jakis czas.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.