mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 22:06 
Cytuj  
Konkurs na najlepszą grafikę związaną z Eve-online uważam za otwarty. Oto zasady uczestnictwa:

1. Wielkość pracy - max. 1280x1024 piksele. W uzasadnionych przypadkach (np. komiks) wartość pionowa może zostać przekroczona.
2. Temat: W zasadzie wszystko co jest związane z Eve-Online. Mogą to być bannerki forumowe, reklamy korporacji, historyjki obrazkowe, komiksy, przeróbki screenów (coś na kształt WDA), grafika komputerowa, odręczne rysunki... W zasadzie pełna dowolność. W razie wątpliwości proszę pytać na pm.
3. Prace tylko w języku polskim - jeżeli występuje na nich tekst. Nazwy własne, korporacji, statków itp. można pozostawić w oryginale.
4. Praca nie może naruszać ogólnie przyjętych zasad netykiety oraz nie łamać w żaden sposób prawa.
5. Praca nie powinna być wcześniej publikowana.
6. W uzasadnionych przypadkach prace będą usuwane z konkursu.
7. Termin nadsyłania prac mija 31 stycznia 2007 o godzinie 20:00. Prace nadesłane po tym terminie nie biorą udziału w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie wyłoniony w głosowaniu (ankiecie) przez forumowiczy. Ankieta będzie trwała tydzień. W przypadku remisu zostanie ogłoszona dodatkowa ankieta dogrywkowa. Jeśli i ona nie przyniesie rozstrzygnięcia nagroda zostanie podzielona pomiędzy zwycięzców.
9. Przyznane zostaną jedna główna nagroda. Jeżeli znajdą się sponsorzy, ilość nagród może się zwiększyć. Zapraszamy do wspierania funduszu nagród. 8)
10. Prace nadsyłamy anonimowo do mnie na e-mail konkurs @ xarthias.pl, ja je umieszczam na serwerze i wystawiam na forum po terminie nadsyłania prac - w ten sposób każda praca będzie wisiała na forum tą samą ilość czasu.

Pula nagród na chwilę obecną - 60 mln ISK

Fundatorzy nagród:
Xarthias - 30 mln ISK
Aeon Horax - 5 mln ISK
Laira Ohtar - 5 mln ISK
Tomash Kovahlsky - 20 mln ISK

Zapraszam do wzięcia udziału oraz do wspierania funduszu nagród 8)
Wszelkie pytania, propozycje, dyskusje etc proszę umieszczać tutaj: http://eve-centrala.pl/index.php/topic,3586.0.html (wiem, że niektórzy żywią niczym nieuzasadnioną niechęć do Centrali ;) ale my naprawdę nie gryziemy :P ).


Ostatnio edytowano 10 sty 2007, 10:27 przez xarthias, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 12:46 
Cytuj  
Uaktualniłem info o nagrodach.
Mam prośbę jeszcze do wszystkich - dajcie info o tych konkursach na stronkach waszych korpów itp - niech jak najwięcej osób weźmie w tym udział.
Dodam jeszcze, że zwycięzkie prace mają szanse na pojawienie się na oficjalnej stronce (po przetłumaczeniu) - rozmowy trwają.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 10:28 
Cytuj  
Termin nadsyłania prac na prośbę kilku osób został przesunięty do 31 stycznia.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 20:34 
Cytuj  
Podział nagród:

1 miejsce: 35 mln ISK
2 miejsce: 20 mln ISK
3 miejsce: 15 mln ISK
4 miejsce: 10 mln ISK

Postanowiłem przyznać cztery nagrody - tyle ile wpłynęło prac - za odwagę. Jeżeli osoby sponsorujące nagrody mają inne zdanie - proszę o kontakt na pm.

Głosowanie odbywa się na centrali (adres odpowiedniego wątku poniżej).
Jeżeli ktoś nie jest tam zarejestrowany i nie chce się rejestrować proszę o pm z nickiem postaci z gry.

http://eve-centrala.pl/index.php/topic,3660.0.html

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 21:10 
Cytuj  
Wyniki konkursu:
1 miejsce: 35 mln ISK - Tomash Kovahlsky
2 miejsce: 20 mln ISK - Blaster Kroms
3 miejsce: 15 mln ISK - Tau IX
4 miejsce: 10 mln ISK - Mona X

Dziękuję za udział i gratuluję!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.