mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2007, 23:57 
Cytuj  
Moze mi ktos przyblizyc jak ta eksploracja dziala etc?

Czy da sie cos wysolowac i zarobic jakas porzadna kase? W chwili obecnej koncze skille na spec op crusy/destroyery.

Archeologii, hacka i calej reszty nie mam jeszcze, ale chcialbym sie tym zainteresowac i poznac jak to dziala i co mozna z tego wyciagnac.

Ile czasu to zajmie, i jakie wymierne korzysci moge z tego miec?
Jak to wszystko sprawdza sie teraz w 1.4 ?


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2007, 15:54 
Cytuj  
W hi-secu nie wysilając się zbytnio (w sensie nie poświęcając zbyt dużo czasu na to - 2-3h dziennie) zarobiłem circa 100mln w tydzień, nie licząc pasków z jaspetem i hemorphitem odstąpionych korpowiczom (pewnie wyszłoby drugie tyle). Krótka wyprawa do low secu przyniosła mniej więcej 600 baniek - 2xencryption method skill.
Archeologia i Hacking są w zasadzie niezbędne. Bez nich to jedynie paski są warte szukania.
Poniesione koszty - 8mln na sondy (a zużyłem połowę z zakupionych) oraz wtopione przez laga enyo (15mln wliczając fit).
Poradnik odnośnie skanowania i eksploracji: http://eve-centrala.pl/index.php?option ... 3&Itemid=5

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 12:09 
Cytuj  
Da sie poexplorowac jesli sie nie ma imba ilosci SP i duzo iskow do zainwestowania? Chetnie bym sie pobawil, ale do convert-opsa to mi jeszcze duuuzo brakuje.

Wiadomo, ze plexa 1321/10 nie zrobie, ale jakbym jakies pole bitwy pelne wrakow znalazl to przynajmniej moglbym polsalvagowac, albo troche pokopac jesli bym trafil na pasek.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 12:21 
Cytuj  
Potrzebujesz

- Astrometrics
- Hacking
- Archeology

I pewnie jeszcze jakies skille do boostowania sa. Oczywiscie wszystkie prereq do nich, nie zdziwilbym sie jakby tam byl Electronics V i Science V gdzies :P


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 15:49 
Cytuj  
W tej chwili nie potrzebujesz zadnych skilli zeby eskplorowac. Nowy skaner wbudowany pozwala na znajdowanie pomniejszych explo-sitow - takich minipleksow oraz paskow.
Zeby zajac sie tym na powaznie, to minimum napisal powyzej Nestor. Dodam, ze do wymienionych skilli potrzeba jeszcze Survey na 5 i czegos tam z elektroniki na 5 (nie pamietam w tej chwili). Hacking i archeo na lvl 3 w hi wystarcza, astrometrics potrzeba 4. Do tego jeszcze signal acquistion na lvl 3, zeby sie wyrobic w czasie dzialania proby multispectral.
Dalej warto zrobic jeszcze astrometrics triangulation i astrometrics pinpointing - zwieksza szanse i dokladnosc.
Aby przyspieszyc (bo z powyzszymi skillami jeden skan trwa ponad 7 minut, a takich skanow robi sie kilka/kilkanascie zeby cos znalezc), warto zrobic coverta, ktory ma wbudowany bonus do predkosci skanowania, ktoras jeszcze frejka (amarrska?) tez ma maly bonus do predkosci.
Przy skillach Covert 5, signal acquistion 4 i dwoch rigach, zszedlem z czasem skanu ponizej 2 i pol minuty. Przy sig acquist 5 i rigach t2 ten czas spada jeszcze o 45 - 50 sekund. Podobno pojawil sie tez implant zwiekszajacy szybkosc skanowania, ktory ujmie nam kolejne 20-30 sekund. Czas skanowania wychodzi wtedy okolo minuty i 10-15 sekund.
Skanowanie statkow - ja 32s, minimum to 20s.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 15:22 
Cytuj  
Moglby mi ktos wyjasnic WTF?

Puszczam multispectrala i nic mi nie znajduje, innymi sondami tez sie bawie, czasem mi cos znajdzie (quest magnetometric na przyklad znalazl mi jakies szipy Oo). Najzabawniejsze jest to, ze na multispectral nie ma NIC, kompletnie zero wynikow, a onboard skanerem znajduje deady pieknie i to kilka AU od miejsca puszczenia sondy. Zupelnie nie mam pojecia czemu tak sie dzieje. Jakies pomysly?

Bawie sie eksploracja od jakiegos czasu i wprawdzie troche udalo mi sie zarobic na deadspace (niewiele, ale zawsze cos), natomiast jeszcze nigdy na przyklad nie znalazlem zadnej proffesion site. TO kwestia szczescia czy moze onboard skanerem nie znajde nic poza jakims plexem na pewno.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 19:59 
Cytuj  
1. Puszczasz Multispectral na cosmic signature.
-- Typ znalezionych encounterow zalezy od skilla, wiec musisz miec astrometrics na IV zeby znalezc wszystko
2. Jak znajdujesz cos poza unknown to zaczynasz rzucac sondy danego typu naokolo planet
-- Jak jest unknown to kazda sonda to wyciagniesz
3. Jak znajdziesz profession site, to potrzebujesz albo troche towarzystwa zeby to wyczyscic, albo HACa zeby wytankowac caly plex, wessac co potrzebujesz z puszek i dac noge. Od biedy mozesz powalczyc.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 21:34 
Cytuj  
Chyba nie zrozumiales.
Wiem jaka jest teoria. Tylko po puszczeniu multispectrala nie zjadowalo mi nic, ale juz wiem w czym byla rzecz. Sonda za krotko leciala. Ale dzieki za checi;]


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.