mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 19:53 
Cytuj  
Masa ludzi gra, ale pisza albo na centrali, albo na forach swoich corpow, albo po prostu w grze :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 22:03 
Cytuj  
Nom, na centrali srednio 50 osob online wiec tyle co teraz na tym forum ;) ALe tu tez mozna pisac tylko dobry temat ktos musi zalozyc;p


_________________
Obrazek

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 11:21 
Cytuj  
I mam jeszcze takie pytanie pogladowe...
Czy postacia stworzona jako 'kopacz' mozna jakos sensownie powalczyc?
I odwrotnie:
Czy postacia stworzona jako 'fighter' mozna sensownie kopac tak, aby sie utrzymac z tego?

Moze w koncu, po kolejnym trialu wykupie normalna subskrypcje EVE, ale to jeszcze jest sprawa do namyslu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 12:00 
Cytuj  
Nishruu napisał(a):
I mam jeszcze takie pytanie pogladowe...
Czy postacia stworzona jako 'kopacz' mozna jakos sensownie powalczyc?
I odwrotnie:
Czy postacia stworzona jako 'fighter' mozna sensownie kopac tak, aby sie utrzymac z tego?

Moze w koncu, po kolejnym trialu wykupie normalna subskrypcje EVE, ale to jeszcze jest sprawa do namyslu.


Postać stwożona jako "kopacz" - WTF ?
Mówisz o tych 800 000 SP na starcie ? Zauważyłeś żeby w opisach skillz jakie mozesz kupic poza wymogami dla tych bardziej zaawansowanych i zaostrzeniem typu "can't train on trail accounts" były jakies inne blokady .. typu tylko dla absolwentow military school ?
Nie ma takich zoastrzeń , masz możliwosc kupic kazdy skillpack w grze obecnie i go wytranowac o ile spelniasz warunku co skilli przygotowawczych .. np caldari cruiser aby wyuczyc wymaga caldari frigate lv 4 i spaceship command lv 4 ... ale skille bazow np drones, mining, industry, electronic mozna sie uczyc z marszu ... nie ma wymogow przygotowawczych wiec kupujesz, trenujesz i masz.
Rozwijając wypowiedz, gornik na starcie pierwszego, drugiego i 5 dnia ma latwiej kopac bo moze uzywac juz wydajnego sprzetu, wojownik moze bardziej efektywnie walczyc , ale po jakims czasei wszystko sie wyrownuje.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 12:05 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
(...)
Rozwijając wypowiedz, gornik na starcie pierwszego, drugiego i 5 dnia ma latwiej kopac bo moze uzywac juz wydajnego sprzetu, wojownik moze bardziej efektywnie walczyc , ale po jakims czasei wszystko sie wyrownuje.

Glownie o ten czas potrzebny do 'wyrownania' mi chodzilo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 13:38 
Cytuj  
a ktos sie bardziej w pvp zaglebial?
Maly gang 3-4 osoby, ja narazie jestem noobem i jakies rady na poczatek chetnie bym przyjal.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 13:40 
Cytuj  
Ja sie wlasnie zastanawiam czy nie wykupic retaila, wtedy bym zapewne smigal i misje robil i generalnie przygotowywal sie pod 'fighting'. Ale to jeszcze jest opcja brana dopiero pod rozwage. ;)
Ale jak by sprawy nie ujmowac to tez noob w ta gre jestem.

EDIT: Wybor zostal dokonany. Uwaga EVE-Online, nadchodze!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 21:51 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
a ktos sie bardziej w pvp zaglebial?
Maly gang 3-4 osoby, ja narazie jestem noobem i jakies rady na poczatek chetnie bym przyjal.


Oo.. grasz? :o

Co chcesz wiedziec? Albo po prostu convo in-game, char name masz w podpietym temacie. :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 20:07 
Cytuj  
jezeli ktos sciagnal tego patcha to prosba o wrzucenie go gdzies, bo nie moge sie dopchac.. :cry:

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2007, 10:10 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
a ktos sie bardziej w pvp zaglebial?
Maly gang 3-4 osoby, ja narazie jestem noobem i jakies rady na poczatek chetnie bym przyjal.


Jesli masz jakies pytanie to zapraszam.
Freak Johner w grze poszukaj i mozemy sobie porozmawic. zazwyczaj od 18 do 24-2 rano gram.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2007, 16:29 
Cytuj  
Aenimka was naciaga, jest w korpie PvP ;)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2007, 19:07 
Cytuj  
jak pisalem to nie bylem:)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.