mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 7.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 15:34 
Cytuj  
Witam, mam mały problem z opłaceniem gry przez PayBycash. Wygląda to tak, że po wybraniu sposobu płatności (PBC) powinno nastąpić przekierowanie ze strony eve na strone PBC, ale zamiast tego wczytuje sie w nowym oknie strona eve. Próbowałem używać serverów proxy (trik z płatnością w $) ale efekt końcowy jest ten sam. Prawdopodobnie popełniam jakiś prosty błąd, ale patrzę na to z tak bliskiej odległosci, że nie ogarniam go moim wzrokiem. Przeszukiwałem forum, ale nic na ten temat nie znalazłem.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 20:25 
Cytuj  
Witam!
Wszystkie opcje płatności kartą są zwyczajnie bez sensu (PBC w szczególności). Aktualnie jedyną sensowną i mocno promowaną formą opłacania gry są time cody (są zdecydowanie tańsze od innych opcji płatności). W Polsce sprzedaje je play (ale dlugo sie czeka i nie zawsze mają) i sporo ludzi na allegro (np ja :-) ) przykładowy link:
http://www.allegro.pl/item164422060_eve ... ybko_.html

Pozdrawiam

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 21:48 
Cytuj  
No nie wiem jak ja chce zaplacic karta to mnie to kosztuje juz nie pamietam chyba max 15$ co daje 45zl :wink: 90 dni chyba 120zl .


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 23:10 
Cytuj  
Kliknij my account, tam masz "ETC retailers". Ostatnio przez jednego z z tych posrednikow kupuje gametime'y bo nie wiedziec czemu billingowi CCP przestala sie podobac moja CC. :har:

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 20:50 
Cytuj  
zero napisał(a):
Witam, mam mały problem z opłaceniem gry przez PayBycash. Wygląda to tak, że po wybraniu sposobu płatności (PBC) powinno nastąpić przekierowanie ze strony eve na strone PBC, ale zamiast tego wczytuje sie w nowym oknie strona eve. Próbowałem używać serverów proxy (trik z płatnością w $) ale efekt końcowy jest ten sam. Prawdopodobnie popełniam jakiś prosty błąd, ale patrzę na to z tak bliskiej odległosci, że nie ogarniam go moim wzrokiem. Przeszukiwałem forum, ale nic na ten temat nie znalazłem.

Wracając do tematu i kończąc te reklamy 8)
Na stonce oficjalnej jest info, że są chwilowe problemy z płatnościami. Prace nad usunięciem ich trwają.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 22:03 
Cytuj  
Chwilowe? :roll:

Nie moge placic od jakis 3 miesiecy.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 15:56 
Cytuj  
A jaką kartą płacisz?
Ja mam VISA CLASSIC i żadnych problemów.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 19:44 
Cytuj  
eKarta, ale to jaka place ma raczej srednie znaczenie, skoro przez ok rok placilem bez problemow, a teraz nie moge. Chyba ze ja przestali nagle akceptowac. Tak czy inaczej, gametime mozna kupic w tylu miejscach ze mi to zwisa. :har:

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 09:46 
Cytuj  
No właśnie - część systemów billingowych przestała akceptować eKartę. Ten, który obsługuje Evkę też. Także eKartą (przynajmniej na razie) nie zapłacisz i nie ma to nic wspólnego z obecnymi kłopotami z płatnościami.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.