mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2015, 12:26 
Cytuj  
No dobra, to może jakiś pomysł organizacji, albo każdy kto ma zamiar coś wspólnie pograć to napisze jaki ma cel, co obecnie robi, co zamierza itp. ? No chyba, że ktoś nie chce grać wspólnie albo może jakaś propozycja by gdzieś dołączyć itp.

Highlander Northcourt:
- Cel na teraz: Podskillowac się trochę, jeszcze trochę porobić PvE, tanio pobawić się w pierwsze pvp frytką
- PvE: robię misje security dla Republic Security Services lvl2, niedługo powinienem móc lvl 3, ale i tak nie mam skilli/statku na to. Mysle czy nie switchnąć na caldari navy (mam obok). Skilluje amarrów, obecnie Omen, później Harbinger.
- PvP: skilluje sobie fregatkę Riftera by później tanio je tracić... ciekawi mnie też Factional Warfare, raczej po stronie Amarr/Caldari.
- Corp: na razie jestem u Desha, myslalem o szkoleniu w Unseen Academy. Co dalej to nie mam pojęcia ani preferencji, nie zastanawiałem się nad tym. Może ktoś ma jakąś propozycję?
- Mój czas na grę: bliżej nie określony, czasem gram semi-afk, używać mirofonu mogę, na razie problem z późnymi godzinami nocnymi i nie używam wtedy, ale chyba się to zmieni.

Dziś wieczorem chyba mogę coś polatać.


_________________
.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2015, 14:39 
Cytuj  
PVP - jakoś nie określony jestem co do tego
PVE - muszę podskliowac maina żeby moc spokojnie racic i alta minera żeby sobie skałki kopać, teraz kopie i robię misje l4
corp - jestem u Desha ale mam zamiar się przenieść do null, znajomi siedzą w korpie rentierskim w Absolution Alliance, sporo się płaci (400kk/miesiąc), ale za nielimitowaną ilość postaci i kont, nie ma obowiązkowych CTA
czas gry - zazwyczaj jak dzieciaki pójdą spać, czyli: codziennie 22/23 - 1, mikrofon i możliwość jego używania również.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2015, 15:02 
Cytuj  
Przeniescie sie do null, trochę pvp. Zawsze możecie do mnie wrócić. Takie pisanie to strata czasu.

Przynajmniej FW może w lowsecu pograjcie.

Fregaty pvp z fitem t2 to kilka milionów isk i 2 miechy skilowania.


_________________
psn

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2015, 15:34 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
PVP - jakoś nie określony jestem co do tego
PVE - muszę podskliowac maina żeby moc spokojnie racic i alta minera żeby sobie skałki kopać, teraz kopie i robię misje l4
corp - jestem u Desha ale mam zamiar się przenieść do null, znajomi siedzą w korpie rentierskim w Absolution Alliance, sporo się płaci (400kk/miesiąc), ale za nielimitowaną ilość postaci i kont, nie ma obowiązkowych CTA
czas gry - zazwyczaj jak dzieciaki pójdą spać, czyli: codziennie 22/23 - 1, mikrofon i możliwość jego używania również.

PvP - najpewniej tylko okazjonalnie - za mało czasu aby bawić się w północne latanie flotą :]

PvE - podobnie jak Ossur i istnieje realna szansa, że zabiorę się Ossurem do Null. Oprócz tego tak dokładnie celując to interesuje mnie skanowanie i eksploracja. Pierwszym celem jest doskilowanie i kupienie od Sisters fretki do tego, później cruza, a na końcu mam zamiar pobawić się covert ops :]

Desh - akurat szybkie sklecenie co kto chce zrobić przyda się nie tylko dla innych ale także dla samego siebie :]


EDIT: Z ossurem dość często robimy misje lv4 - głównie dla Caldari ale że mogę już robić misje u minmatarów to także zapraszam chętnych(początkujących również)


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2015, 15:42 
Cytuj  
Oraz pokaze to z kim można ewentualnie pograc. itp.
Fajnie tez jakby co poniektórzy uzupełnili dane w "kontaktach", ze względu na rozne nicki czasem trudno mi skojarzyć kto jest kto ;)

Poza tym będzie to temat w stylu: "kto ma czas polatac w ten weekend?" ;)

Skąd ja wezme 400 baniek ;<


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2015, 15:51 
Cytuj  
podrzuccie w widocznym miejscu ten fit na fregaty do pvp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2015, 16:00 
Cytuj  
Proponuje tutaj wrzucić fity o jakich ogolnie ostatnio dyskutowaliśmy.
viewtopic.php?f=71&t=21425&start=60

Bo później giną w odmętach jednego tematu.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2015, 18:01 
Cytuj  
pilot Coffintext:

- jeszcze przez ok 2,5-3 tyg. skilluje pod pve missile, bsa potem jeszcze nie jestem pewien
- aktualnie klepię misje lvl4
- nie planuję przenosin do jakiegoś większego pro korpa, bo nie mam czasu na latanie po kilka h w roamach, ale chętnie w małych gangach w low, null coś postrzelam do innych
- w pvp mogę latać matarskimi t1 z fitem t2 do bc włącznie


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2015, 18:15 
Cytuj  
Jak znajdziecie coś w null to jednego chara zabiorę z wami chętnie. Ja chętnie z wami polatam tylko nie w moim korpie i nie chcę tygo organizować - brak czasu.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2015, 19:32 
Cytuj  
Polatałbym z wami, ale ostatnio nie mam ani czasu, ani chęci jakoś ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2015, 19:33 
Cytuj  
Jakbyś polatal jak nie masz chęci, trochę bez sensu.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2015, 19:48 
Cytuj  
Bo polatałbym, ale nie mam chęci siedzenia przy grze jakotakiej ;)

X.

PS. Oj tam, oj tam.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2015, 19:50 
Cytuj  
Heh, no dobra jesteś miły :-)

Ważne że skillujesz to jesteś z nami.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2015, 22:43 
Cytuj  
http://allegro.pl/item4963973165_4963973165.html


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2015, 22:52 
Cytuj  
Mogę 500kk rozdzielić między was, ot takie forumowe wsparcie za nazwanie mnie hehe miłym ;)

X.

PS. Pisać, kto ma jaką nagłą potrzebę :)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2015, 23:04 
Cytuj  
Xanth to najlepszy i najmilszy admin jakiego znam! ;)


_________________
.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2015, 23:26 
Cytuj  
zbieram na raven navy issue... :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2015, 23:27 
Cytuj  
Najlepiej wesprzeć tych co niedawno zaczęli, żeby mieli trochę grosza na shipy, fity i zajawkę na opłacenie kolejnego miesiąca. :) Ja na swoje skromne potrzeby mam, więc nie potrzebuję...


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2015, 06:30 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Mogę 500kk rozdzielić między was, ot takie forumowe wsparcie za nazwanie mnie hehe miłym ;)

X.

PS. Pisać, kto ma jaką nagłą potrzebę :)

właśnie na misji straciłem Dominixa z fitem T2 - z chęcią przyjmę pomoc finansową, bo jak kupie za swoje to mi na wyposażenie może nie starczyć :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2015, 10:43 
Cytuj  
Iski poszły do Highlandera, Ossura i Farina ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.