mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 11.03.2007
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 16:31 
Cytuj  
Czy da radę grać (i coś osiągnąć) kupując TimeCode za ISK? Tzn nie wpłacać żądnej prawdziwej kasy?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 18:33 
Cytuj  
da rade, najlepiej jakbys zaplacil za pierwszy miesiac gotowka a potem juz spokojnie dasz rade iskami.
Tylko, ze jak dla mnie gra traci wtedy caly swoj urok - wszystko ingame czlowiek od razu przelicza na zlotowki, kazda strata shipa bije po kieszeni - nie wiem czy to taki fun. Wole grac dla funu, a zarabiac pieniazki na rozrywke w realu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 19:49 
Cytuj  
Da rade, tylko nie meich, a tak z 2-3 a potem ISKami.

Wszystko zalezy ile czasu grasz.
W pewnym momencie gry jak nie jestes uposledzony ekonomicznie, i tak nie masz co robic z ISKami, zaczynasz z nudow oplacac alty, kupowac po 10 BSow z fitem na pvp takim samym i inne bzdurki :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:18 
Cytuj  
Osobiście zawsze raz lub dwa razy do roku kupuje zapas GTC (time code). I gram sobie bez stresowo do kolejnego zakupu. Teraz w lutym kupiłem gtc na 7 miesiecy, wiec dopiero we wrzesniu czeka mnie kolejna dawka. fakt jednorazowo to duzy wydatek rzedu 700M-1,2B iskow ale zawsze jakos tak sie to szybko da uzbierac. No i zawsze to zlotoweczki sa w kielni i mozna je inaczej spozytkowac (brpwarek :-) ).
Ale powiem wam ze grajac z ludzmi ze stanow czy zachodniej europy oni mowia ze nie uzywaja gtc tylko i wylacznie placa za gotowke, bo iski im sie zawsze przydaja. Ale w sumie u nich sa troszku inne zarobki :-)

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 15:20 
Cytuj  
grzegorz1 napisał(a):
No i zawsze to zlotoweczki sa w kielni i mozna je inaczej spozytkowac (brpwarek :-) ).

Jak wymienić ISKi za GTC, który nie przedluża automatycznie konta? (tzn numery na maila, czyli "zlotoweczki" jak wspomniałeś)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 21:16 
Cytuj  
Tak jak kiedys ;] Ale jak cie ktos oszuka to nie odzyskasz kasy :D

Co do GTC to ja pierwsze 4 miechy kupilem za zlotowki teraz juz tylko ISK ;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 07:10 
Cytuj  
zax napisał(a):
grzegorz1 napisał(a):
No i zawsze to zlotoweczki sa w kielni i mozna je inaczej spozytkowac (brpwarek :-) ).

Jak wymienić ISKi za GTC, który nie przedluża automatycznie konta? (tzn numery na maila, czyli "zlotoweczki" jak wspomniałeś)


To wyglada tak. Jakies 2-3 miesiace temu CCP prowadzilo nowa procedure zakupu GTC. Jest to w pelni bezpieczne bo placisz pieniazki i automatycznie przedluza ci to gre o czas GTC. Zeby zakupic kod ktory moglbys komus dac musisz zakupic GTC tradycyjna metoda czyli piszesz maila do goscia ze chcesz kupic, on ci odyla jaki GTC i za ile. Wtedy ty mu przelewasz kase a on ci wysyla eve-mailem. Wtedy mozesz tego GTC komus dac.
A co do bycia oszukanym to po prostu szukaj ludzi ktorzy juz posprzedaweali GTC i sa pewni. Jak potrzebujesz jakis ksyw to ja ci moge podac tych ludzi od ktorych kupowałem. Sa juz sprawdzeni.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.