mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 11:46 
 
iniside napisał(a):
Daj na med Weba + Afterburner, bedziesz sie mogl bawic w webowanie npc :D
no wreszcie ktoś obcził cały mój wywód :P

dobra to teraz potankuje armorem a jak przesiede sie na Rupture to poducze sie shieldów czy jakoś tak, jak mnie eomy zjada to wróce z płaczem. ogólnie robiłem już te misje tyle że robie je na 5 razy i zawsze warpuje sie na granicy boom, mam nadzieje że z hardnerami bedzie ok :wink:

nie, nie tankowałem jeszcze bo dzisiaj rano wskoczył mi hull upg na 4 i moglem je założyć. nie lece tam bez salvagera wiec stestuje za jakieś 6 godzin :wink:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 12:01 
 
Deshroom napisał(a):
mam hull upgrades na 4 wiec troche szkoda mi uczyc sie shieldow ale destroyer ma tylko 2 low sloty, a nie 3 jak rifter wiec kaplica


Odpusc sobie destroyery, sa bezuzyteczne poza specyficznymi zastosowaniami w pvp. Cruisers ftw. I niestety jako minmatar predzej czy pozniej bedziesz musial wyskillowac i shield i armor, ale na poczatek lepiej sie na 1 skoncentrowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 12:03 
 
Mac napisał(a):
Deshroom napisał(a):
mam hull upgrades na 4 wiec troche szkoda mi uczyc sie shieldow ale destroyer ma tylko 2 low sloty, a nie 3 jak rifter wiec kaplica


Odpusc sobie destroyery, sa bezuzyteczne poza specyficznymi zastosowaniami w pvp. Cruisers ftw. I niestety jako minmatar predzej czy pozniej bedziesz musial wyskillowac i shield i armor, ale na poczatek lepiej sie na 1 skoncentrowac.

oki, czyli zrobie tak, mam hulle na 4 to polatam rifterem, bede mial kase i skille na cruisera za 10 dni to poducze sie jeszcze shieldow troche i tam wskocze, deske oleje - zreszta od poczatku mi sie wydawala kiepska, sorka ale na huja mi 7 czy 8 high slotow na solo misje lvl 1 :wink: tyle że prądu mi troche brakuje i cpu bo nie mam skilli

rozumiem że deska włacza te 7 slotów i wali 10 minut w oblegany cel - taka rola dps
cruiser ma ładniej rozłożone sloty :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 12:07 
 
a ja się dzisiaj przesiadłem z Kestrela na destroyera, którego dostałem... gratis :)
za parę dni będzie cruisers II, to w Caracala wsiądę w końcu :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 12:11 
 
chwalipieta :P

ja sobie wyciąłem z planu EVEMON adv learning bo zobaczyłem ze każdy z trzech bedzie mnie kosztował 5 mln , a fuj.
najpierw Rupture :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 12:33 
 
Cytuj:
rozumiem że deska włacza te 7 slotów i wali 10 minut w oblegany cel - taka rola dps

Deska sie sprawdza, jako smieciarka 4 tractory + 4 salvagery.
Pozatym deska w niczym sie nie sprawdza bo:
malo capa
malo CPU
malo Shield/Armor

Ot taka latajaca tektura na ktora mozna wlozyc duzo dzial (i to cudem :P).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 12:54 
 
smieja sie ze mnie zawsze bo jak coś wklejaja to sie pytam "a ma dużo prądu" taki żart bo mi ciągle brakuje na shipie :wink:

zostaje na fregacie bo praktycznie 3 sloty med zostawiam puste, bo nie ma pradu i cpu po zaladowaniu 2 artyleri jednego dzialka , salvagera i w low 2 hardnerow i naprawiaczki. (uzywam Eve FItting Tool)
potem cruiser

chyba skillowac musze inzynierie i elektronike :har:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 13:02 
 
Skilowanie, wiecznie nie rozwiazny problem ,ciagle czegos brakuje. Jeszcze troche i beda skile na to zeby sie wysrać :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 13:04 
 
iniside napisał(a):
Skilowanie, wiecznie nie rozwiazny problem ,ciagle czegos brakuje. Jeszcze troche i beda skile na to zeby sie wysrać :D
ale fajnie, bo sie mozna polozyc spac i pomyslec ok, pospie 8 godzin to akurat wskiluje, nie ma sensu spac 6, bo bedzie za wczesnie :wink:


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 13:22 
 
W sumie tak na dobra sprawe to jak chcesz to chyba cruiserami mozesz tankowac i shieldem, bo i rupture i stabber maja taka sama ilosc low i med slotow i brak bonusow, jesli dobrze kojarze.
Natomiast lepiej shieldem, bo jak wyskilujesz sobie shield tank to bedziesz musial latac crapowatym cyclonem zamiast pieknym i zajebistym hurricanem;]

A, ktos napisal, zeby w meda dac warp disruptora. Nie dawaj. Nie do PvE.
Jak mi zostaje wolny med slot to zawsze wciskam tam jakiegos cap rechargera. Pradu nigdy za wiele.

A dla mnie prosze o rade jak zafitowac Huginna. Ma ktos doswiadczenie?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 13:46 
 
ja odkąd wyszkoliłem i kupiłem Reactor Control Unit i Capacitor Recharger mam teraz podczas fitowania raczej problemy z brakiem CPU niż prądu - zawsze czegoś jest za mało! :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 13:52 
 
Deshroom napisał(a):
iniside napisał(a):
Skilowanie, wiecznie nie rozwiazny problem ,ciagle czegos brakuje. Jeszcze troche i beda skile na to zeby sie wysrać :D
ale fajnie, bo sie mozna polozyc spac i pomyslec ok, pospie 8 godzin to akurat wskiluje, nie ma sensu spac 6, bo bedzie za wczesnie :wink:

Jak bedziesz musial na skil dwa tygodnie czekac to pogadamy czy to takie fajne :P


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 13:55 
 
iniside napisał(a):
Deshroom napisał(a):
iniside napisał(a):
Skilowanie, wiecznie nie rozwiazny problem ,ciagle czegos brakuje. Jeszcze troche i beda skile na to zeby sie wysrać :D
ale fajnie, bo sie mozna polozyc spac i pomyslec ok, pospie 8 godzin to akurat wskiluje, nie ma sensu spac 6, bo bedzie za wczesnie :wink:

Jak bedziesz musial na skil dwa tygodnie czekac to pogadamy czy to takie fajne :P
fajne, bede sobie znowu młucil w cod4 i pomysle ale mu heada jebnąłem a tam sie skilluje :wink:
nie skreslilem coda ale nie mam chwilowo na niego czasu 8)

btw mam lekkie problemy z ideą corpa, po co komu POS ?
tzn podoba mi sie budowanie statków ale nie dokońca czaje co motywuje ludzi do grania po 2 latach


_________________
psn

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 14:12 
 
Idea jest taka zeby byc najbogatszym i najslawniejszym ;) Jak nie wiesz po co cos jest to zazwyczaj z tych 2ch powodow;d


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 14:49 
 
Deshroom napisał(a):
nie dokońca czaje co motywuje ludzi do grania po 2 latach


Statki innych graczy maja ladne eksplozje. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 15:50 
 
Mac napisał(a):
Deshroom napisał(a):
nie dokońca czaje co motywuje ludzi do grania po 2 latach


Statki innych graczy maja ladne eksplozje. :D
to lubie, pvp :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 16:14 
 
ja bym wolał takie EVE,ale z walkami bardziej zręcznościowymi i możliwościami rozwalania konkretnych części statków (jak np. w homeworld), no ale nie ma gier idealnych, a w tą mi się fajnie gra póki co :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 17:20 
 
RufeN napisał(a):
ja bym wolał takie EVE,ale z walkami bardziej zręcznościowymi i możliwościami rozwalania konkretnych części statków (jak np. w homeworld), no ale nie ma gier idealnych, a w tą mi się fajnie gra póki co :)

Rozlwanie poszczególnych czesci to WIP [;. Kiedys bedzie na 100% [;.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 19:27 
 
ta wprowadzą bezpłatny dodatek z contentem w którym to będzie ;)

Deshroom skup się na razie na armorze, bo tym będziesz głównie tankował jako minmatar. Shieldy zrobisz jak dojdziesz do HAC-a czyli w 2009 (jak dożyjemy ;)
Oczywiście da się HAC-a wyskillować długo wcześniej ale latanie shipem T2 bez fitu T2 to ponoć przestępstwo. A wyskillowanie shipa, gunów, navigation, shieldów etc. etc. zajmie ponad roczek ;)

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 23:22 
 
(GTS 8800 640 mb, c2d 2,6 2gb ram.)
Sciagnalem sobie nowego patcha i ustawilem grafe na extreme, ale jednak grzeje mi karte bo po 2 h grania freezuje mi losowo gre na 1-2 s.
Eh! Jestem rozczarowany.
btw mialem dzisiaj "fajna" przygode jak mnie zgankowali przy bramie, a dopiero co nabylem rifterka.Da sie spakowac statek i go przewozic?Jesli tak to czym najlepiej na poczatku?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.