mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 23:41 
 
Dowolnym industrialem.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 23:50 
 
Mac napisał(a):
Dowolnym industrialem.
no to trzeba sie nauczyc skilla next 18 h zajete bleh


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 23:59 
 
imho totalnie nieoplacalne jest ladowanie skilli i kasy na poczatku gry w industriala po to,aby sobie fregate wozic!!!! polecam nielatanie na autopilocie ;) naprawdę jest wielka różnica między warpnięciem się bezpośrednio pod bramę, a wywarpowaniem się 15km od niej i dolatywanie do niej na 200-300m/s :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 00:06 
 
@RufeN
Heh, juz mi ktos to tlumaczyl in-game, gdy zaprosil mnie do sys. 18 jumpow od mojego homelandu.Widac za leniwy jestem :P


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 00:17 
 
a ja dzisiaj poznałem "pierwszą zasadę EVE": nie lec statkiem, na ktorego strate Cie nie stac :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 07:54 
 
RufeN napisał(a):
a ja dzisiaj poznałem "pierwszą zasadę EVE": nie lec statkiem, na ktorego strate Cie nie stac :wink:
ja zostałem oszukany pierwszy raz w eve.

corp poprosił o pomoc w misji - taki maly sklad 2 osoby we flocie ale niby ci najwazniejsi. napisalem im że mam tam 16 jumpow, na rifterze mam gunny za 2mln (tech2), a w głowie implanty za 10mln i boje sie ze mnie rozwala, mowie dajcie troche poskilowac bo misje lvl 4 to mnie rozwala, oni ze beda trzymac aggro (słyszalem ze sie nie da) i zebym lecial, to lece, pisze im słuchajcie nastepny system 0.3 leciec, spoko, spoko.
wpadlem na 30 statków rozjebali mnie i poda. a oni ze nie lata sie rifterem w 0.3, no kurwa, mowielm

kasy mi nie oddali wiec sie wkurzylem, bardzo. kase mam juz wszystko odkupilem zreszta znowu na polishu znajomy dal 15mln, dobrze sie zbiera tez salvagerem, ale poprostu zostalem potraktowany jak idiota, noobem jestem idiota nie.

nie lubie juz vide, zostane w npcowym Native Freshfood


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 11:53 
 
Idz do Eve University, serio. :)

A jak ci zbili tego riftera w 0.3? Musiales leciec na autopilocie imo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 12:10 
 
Mac napisał(a):
Idz do Eve University, serio. :)

A jak ci zbili tego riftera w 0.3? Musiales leciec na autopilocie imo.
no lecialem bo to 16 jumpów było (herbate chorej kobieci erobilem :P ) i nagle widze ze 30 statków z takimi czaszkami w ikonce to nawet nie uciekałem :P byłem w szoku :wink:

kupilem sobie deske przełozyłem salvager, kupilem sobie tractor beama i bede robil misje. duzo sie wyciaga z tego salvagera tylko na rifterze cargo małe (potem kupie kilka tractorow i salvagerow). bede zmienial statki po misji , mam nadzieje ze jak zbookmarkuje wrak to po oddaniu misji da sie tam wrocic
wczoraj artylerią eomy juz masakrowalem (gunnery mam na 5)
do cruiserów si enie spiesze musze sie generalnie podskilowac

tak zrobie, to podobno nie jest prawdzywy corp ale zawsze jakiś bede mial staż :wink:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 12:17 
 
Deshroom napisał(a):
no lecialem bo to 16 jumpów było (herbate chorej kobieci erobilem :P ) i nagle widze ze 30 statków z takimi czaszkami w ikonce to nawet nie uciekałem :P byłem w szoku :wink:

W takim razie jestes sam sobie winien, trzeba bylo sprawdzic na autopilocie trase, widzialbys ze bedziesz leciec przez low sec. Albo trzeba bylo ustawic "prefer more secure" w opcjach autopilota zamist "prefer shorter", jesli jeszcze tego nie zrobiles.
Deshroom napisał(a):
kupilem sobie deske przełozyłem salvager, kupilem sobie tractor beama i bede robil misje. duzo sie wyciaga z tego salvagera tylko na rifterze cargo małe (potem kupie kilka tractorow i salvagerow). bede zmienial statki po misji , mam nadzieje ze jak zbookmarkuje wrak to po oddaniu misji da sie tam wrocic
wczoraj artylerią eomy juz masakrowalem (gunnery mam na 5)
do cruiserów si enie spiesze musze sie generalnie podskilowac

tak zrobie, to podobno nie jest prawdzywy corp ale zawsze jakiś bede mial staż :wink:


Moze to nie jest prawdziwy corp, ale prawdopodobnie w przeciwienstwie do corpa w ktorym byles, zamiast czegos od ciebie chciec, beda ci pomagac i naucza cie gry. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 12:24 
 
Mac napisał(a):
W takim razie jestes sam sobie winien, trzeba bylo sprawdzic na autopilocie trase, widzialbys ze bedziesz leciec przez low sec. Albo trzeba bylo ustawic "prefer more secure" w opcjach autopilota zamist "prefer shorter", jesli jeszcze tego nie zrobiles.
wiesz dzieki, nie wiedzialem ze jest takie cos ale ja uwazam ze to oni powinni zareagowac na to ze napisalem ze nastepny system mam 0.3 a nie pisac spoko spoko.
bo ja mam prawo nie wiedzieć wielu rzeczy i dlatego nie bardzo chciałem leciec wogóle :har:
jak ciagną nooba 16 jumpow i im pisze że ma 0.3 to mogli napisac coś innego.

Mac, powiedz prosze:
1. można jakoś sprawdzić na markecie czy nie kupuje sie w low sec ?
2. czy z assets i marketu mozna wklejac linki itemów do czata ?
3. czy mozna jakoś wkleic ship z fitem do czata a nie goły ship ?
yhx :wink:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 13:06 
 
Deshroom napisał(a):
1. można jakoś sprawdzić na markecie czy nie kupuje sie w low sec ?
2. czy z assets i marketu mozna wklejac linki itemów do czata ?
3. czy mozna jakoś wkleic ship z fitem do czata a nie goły ship ?
yhx :wink:


1. right click -> location czy cos w tym guscie
2. z assets mozna (search), z market chyba nie z tego co pamietam
3. nie

edit: mozesz wkleic dowolny item piszac jego nazwe w chacie, right click na tekscie i potem link

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 13:20 
 
Mac napisał(a):
edit: mozesz wkleic dowolny item piszac jego nazwe w chacie, right click na tekscie i potem link
własnie widze że wszyscy to robią. mozsz dłuzsze zdanie o tym napisac please. nie umiem :har:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 13:32 
 
Deshroom napisał(a):
Mac napisał(a):
edit: mozesz wkleic dowolny item piszac jego nazwe w chacie, right click na tekscie i potem link
własnie widze że wszyscy to robią. mozsz dłuzsze zdanie o tym napisac please. nie umiem :har:

ja tak zawsze wkejam Ci itemy ;)
piszesz na chacie nazwe itemu, np. salvager i klikasz na nim ppm (albo podswietlasz jak do kopiowania i klikasz ppm) -> pojawia sie menu co zrobic z tym tekstem i na samym dole masz opcje "add link" czy jakos tak. klikasz to i pojawia sie lista itemow z tym slowem w nazwie (dlatego czasem lepiej podswietlic i znalezc link dla calosci, bo po wpisaniu "turret" i klinieciu na tym bedzie od cholery itemow do wyboru :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 16:07 
 
aaa widzisz, dziekuje :]

w ten sposób łatwo mi bedzie wkleic cos czego nie moge wkleic a widze nazwe :wink:


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 18:36 
 
A w ogole co do zdan ze 'przez 0.3 sie nie lata rifterem' to takie pierdolenie. Lata sie tak samo jak wszystkim innym. Tylko ze nie na auto ;]


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 19:03 
 
pamietasz zys jak rozjebali nam twojego hulerka?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 20:54 
 
eh nie myslalem ze deska przyda mi sie jedynie jako 4x4 traktoro salvager do zbierania złomu :P


_________________
psn

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 21:18 
 
Ja dopiero ucze sie salvagery.Mam nadzieje, ze corp wezmnie mnie na misje 4 lv to sobie na rupture, a nawet i moze hurrka zarobie :) Mowia mi, ze moge zbierac frytka, najwyzej bede warpowal do stacji co chwila.
Troche to mnie dziwi, ale wporzadku, byle mnie zabrali :P
btw salvagering 900k duzo ?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 23:08 
 
Nie duzo, zwraca sie BARDZO szybko. Salvaging jest dosc randomowy ale oplacalny, ceny niektorych komponentow sa kosmiczne jak dla n00ba.
Jak cie wezma na lvl 4 to bierz same salvagery bo z 1 to sie mozna zamalamac czasem zanim sie przepali wrak. Najlepszy pomysl to deska z traktorami i salvagerami.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2007, 20:12 
 
Mac napisał(a):
Idz do Eve University, serio. :)

A jak ci zbili tego riftera w 0.3? Musiales leciec na autopilocie imo.


zabijaja nawet shuttle i to nie lecące na autopilocie. 2 BSy ze smartbombami w kilku slotach, pada wszystko co małe i nie trzeba targetować. Sam tak zginałem 2 razy (w 0.4 w shuttlu bez autopilota). Raz nawet gate mi się nie zdązył załadować ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.