mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 15:46 
Cytuj  
agree ja do EVE wracałem 3 razy:) ta gra ma coś w sobie czego nie mają inne gry

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 16:14 
Cytuj  
ja dopiero zaczynam ale wydaje mi sie ze eve bedzie grą w którą sie bede uczył grać z rok.

własnie odkryłem evemon i sobie wszystko planuje, czy mi sie znudzi zobaczymy ale wyglada ze nieprędko :wink:

btw spotkalem juz z 5 polaków ingame którzy mnie stad znają :lol:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 16:26 
Cytuj  
Ja juz wracalem chyba z 5 razy do EVE, i pewnie nie jeden raz jeszcze sobie zrobie przerwe w tym stylu co Soul wspomnial :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 15:48 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ja dopiero zaczynam ale wydaje mi sie ze eve bedzie grą w którą sie bede uczył grać z rok.


Eve tylko wydaje sie bardzo skomplikowana. Powinienes
ogarnac wiekszosc rzeczy w pare dni. Moze wiecej wymaga dobre rozeznanie w pvp. Proponuje od razu zapisac sie do jakiegos corpa. Ja podchodzilem do eve 2 razy i postanowilem rozwijac sie sam i bawic w misje i pod koniec triala nie moglem patrzec na ta gre. Poza socjalem(jak wszedzie) i ponoc dobrym pvp nic ciekawego w tej grze nie ma. Chyba pierwszy raz sie zgadzam z markiem. Gracze buduja wokol niej atmosfere elitarnosci i tajemniczosci, ale rzeczywistosc okazuje sie znacznie bardziej prozaiczna. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 15:54 
Cytuj  
no widzialem jak kolesie ustawiali turniej droga mailowa :P tak sobie to porównałem z areną w wow 8)
ale podoba mi sie bo szukam czegos gdzie trzeba duzo sie uczyć a mozna casualowo

najwieksza zaleta eve ze statek leci sam a w wow trzeba trzymac przycisk :wink:
mozna z kobitą pogadać podczas jumpów :]


_________________
psn

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 17:55 
Cytuj  
Ta najwieksza zaleta EvE jest to, ze mozna nie grac a skill i tak sie uczy. Druga najwieksza zaleta ze nie trzeba nic naciskac a statek sam leci. Normalnie tylko oplacic konto i nie grac :D.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 19:39 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
Ta najwieksza zaleta EvE jest to, ze mozna nie grac a skill i tak sie uczy. Druga najwieksza zaleta ze nie trzeba nic naciskac a statek sam leci. Normalnie tylko oplacic konto i nie grac :D.
100zł za 3 miechy i sie skilluje nonstop :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 19:42 
Cytuj  
No super gra. Place za 3 miesiace i albo afk zeby miec jakies skille i cos porobic albo do zrzygania robie te same misjce (czekajac na skille of course ;E ).

Nie, nie, nie. 4ty raz nie dam tej grze szansy ;<

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 19:48 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Deshroom napisał(a):
ja dopiero zaczynam ale wydaje mi sie ze eve bedzie grą w którą sie bede uczył grać z rok.


Eve tylko wydaje sie bardzo skomplikowana. Powinienes
ogarnac wiekszosc rzeczy w pare dni. Moze wiecej wymaga dobre rozeznanie w pvp. Proponuje od razu zapisac sie do jakiegos corpa. Ja podchodzilem do eve 2 razy i postanowilem rozwijac sie sam i bawic w misje i pod koniec triala nie moglem patrzec na ta gre. Poza socjalem(jak wszedzie) i ponoc dobrym pvp nic ciekawego w tej grze nie ma. Chyba pierwszy raz sie zgadzam z markiem. Gracze buduja wokol niej atmosfere elitarnosci i tajemniczosci, ale rzeczywistosc okazuje sie znacznie bardziej prozaiczna. hehe


Heh no świat się kończy.

Poznasz GUI, poznasz podstawy fitowania, zajmie ci to tydzień i odkryjesz wielką tajemnicę Eve. Reszta jest prostacka do bólu. Ale zyskasz na tym. Eve to jedyny mmorpg w którym żaden no-life Cię nie przegoni (to nie znaczy, że ty kogosz dogonisz lub przegonisz bo to działa w obie strony), więc decydując się na Eve odkryjesz, że masz mnóstwo czasu na kino i puby, co więcej nawet grając masz czas by czytać zaległe książki, kupować przez neta, uczyć się, etc. etc, a to jest niemożliwe w żadnym innym mmo.
Idealny mmo dla takich starych zabieganych pryków jak ja, jedyne o czym trzeba pamiętać to przełączyć skill, reszta sama się robi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 20:15 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No super gra. Place za 3 miesiace i albo afk zeby miec jakies skille i cos porobic albo do zrzygania robie te same misjce (czekajac na skille of course ;E ).

Nie, nie, nie. 4ty raz nie dam tej grze szansy ;<


rofl. Twoja wina ze ciagle czekales na skille zamiast grac. Tak mozna w nieskonczonosc, nie wazne ile sie ma SP. ;)

Misje sa nudne. Kopanie jest nudne. EVE to pvp.


Ostatnio edytowano 10 gru 2007, 20:16 przez Mac, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 20:15 
Cytuj  
double post. :har:

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 23:05 
Cytuj  
EVE to polityka, PvP jest tylko jej pochodna :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 00:00 
Cytuj  
Polityka to odmiana pvp. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 16:36 
Cytuj  
Kiedy wychodzi wersja pod dx 10 ?


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 16:36 
Cytuj  
Chyba razem z ambulation? Czyli za jakis rok pewnie.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 16:51 
Cytuj  
Silnik graficzny dopiero co zmienili, więc szybko kolejnego (pod dx10) chyba nie będzie.
Ale tak samo jak z ambulation - można sobie spekulować. Żadnych oficjalnych informacji, zaprzeczeń czy terminów nie ma.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.