mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 17:09 
Cytuj  
Generalnie Najwiekszym minusem achura jest krzywy pysk ;P Generalnie jak nie planujesz Trade/Social/Misji Etc czyli nie potrzebujesz Charyzmy to Achura jest bardzo dobra klasa. Osobiscie moja postac zrobilem wiele lat temu kiedy eve dopiero wyszlo, nie bylo zadnych poradnikow, nie bylo niczego. Trzeba bylo samemu kombinowac :) Dzis moze i zrobil bym inaczej ta postac, ale prawda jest taka ze Da sie grac kazda postacia, a w puzniejszej fazie gdy masz lerning wymaksowany i implanty +4 (albo +5 jak nie masz co z kasa robic) To te pare punktow nie robi takiej roznicy juz. Tymbardziej ze te punkty nie znikaja, a jedynie sa rozlozone troche inaczej.

Gdybym dzis robil sobie postac poszedl bym glownie w Perception/Inteligence potem Willpower/Memory a na koncu Charyzma
Czemu tak ? Najwazniejszym wyznacznikiem czasu treningu jest glowny atrybut. Wiekszosc skili uzywa Perc/Int za glowny. W tej chwili mam Perc/Will focus i wsumie to troche zaluje tego dzis, np w ostatnim miesiacu skilowalem prawie wszystko z Int jak Mechanic/Electronics/Eng etc


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 17:33 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Deshroom napisał(a):
ciekawe czy zapamieta postep tutoriala pomiedzy komputerami


nope :P
dobra prawie cała ryze wydrukowałem z eve centrali i oficjala, mam biblie do metra :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 19:50 
Cytuj  
Help !!! :har:

Deshroom Nooby, nie moge znaleźć jak Warpowac do Deadspace Complexu żeby kontynuować tutorial.

obiecuje że nie bede wam dużo marudził :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 20:49 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Help !!! :har:

Deshroom Nooby, nie moge znaleźć jak Warpowac do Deadspace Complexu żeby kontynuować tutorial.

obiecuje że nie bede wam dużo marudził :wink:

Zapytaj na polish, wpadnie niezachwiany i cie do 0.0 pokieruje :P

Sprawdz w overview poiwines widziec complexy


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 20:56 
Cytuj  
jakoś sobie dalem rade, znalazlem polish channel.nawet sa mili ludzie, zreszta na generalu tez sa mili tylko 100 rozmów na raz.

robie pierwsza misję - daje rade, dobry ten ingame tutorial

mam nick "Deshroom Nooby"


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 23:28 
Cytuj  
Obrazek

:lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 23:38 
Cytuj  
mam fregate, ale troche długo sie zabija tych piratow, mam 3 miejsca na wyrzutnie rakiet ale ze 3 wymagan brakuje mi czegoś co sie zwie Power Load, mam sobie kupic jakiec generatory pradu czy coś ?

1680x1050, High i High bez HDR (czy HRD) 90-150 fps, nie jest źle :wink:
gra mi sie bardzo podoba, ludziska miłe tylko trza robic tutoriale i da rade sie połapać 8)

Obrazek


_________________
psn

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2007, 15:14 
Cytuj  
breacher ftw widze :)


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2007, 15:33 
Cytuj  
mam już riftera :wink: musialem za nim polatac,
działa mi wreszcie wszystko i mam troche wiecej sprzetu do mordowania :wink:

ah, podoba mi się ale myslalem ze bedzie trudniej 8)

Obrazek


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2007, 16:49 
Cytuj  
Im dalej w las tym wiencej drzew :roll: Sam zobaczysz :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 00:14 
Cytuj  
mam nadzieje bo by mi sie znudzilo :wink:

ide spac, poszalalem dzis :P


_________________
psn

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 12:12 
Cytuj  
ciekawy setup shieldboostery + armour/hull rep i cargo expander lol:P
nie żebym sie czepiał ale raczej używaj albo shield tank albo armour tank a cargo expander ci spowalnia strasznie shipa i zabiera low slota który sie przyda na przykład na hardenera albo co innego

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 15:59 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Im dalej w las tym wiencej drzew :roll: Sam zobaczysz :)


odwrotnie, jak poznasz GUI to gra stanie się prosta do bólu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 17:28 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
mam już riftera :wink:


Rifter (i pochodne) to najladniejszy stateczek w eve ^^


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 18:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Khebeln napisał(a):
Im dalej w las tym wiencej drzew :roll: Sam zobaczysz :)


odwrotnie, jak poznasz GUI to gra stanie się prosta do bólu.


A co ma GUI do skomplikowania gry ? GUI poznasz w dwa dni. Jest proste jak w kazdej innej grze. Za to ekonomia, zaleznosci, polityka, POS etc, tam jest zabawa.

Mark twoj problem polega na tym ze patrzysz na eve tylko przez pryzmat solowania statkiem. Cos takiego kazdemu moze sie znudzic :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 19:07 
Cytuj  
Primo Eve się nudzi kazdemu i to normalne. Sekundo, nie mam żadnego problemu, po prostu lubię ponarzekać na Eve bo kupa aspektów w tej grze jest totalnie zjebana, a fanboje tego oczywiście nie raczą zauważyć. Tercio, w Eve skille idą same, więc gra się tylko i wyłącznie dla kasy, a dla mnie najstabilniejsze i najpewniesze źródło kasy to misje. BYłem w 0.0 ze 3 miesiące i w dalszym ciągu uważam, że więcej zarobię na misjach.
Teraz mainem sobie misjononuję (100mln dziennie srednio grając ~2-3h max), a altem bawię się w invencję (150mln w plery w ciągu 2 tygodni, ale jest jakieś światełko w tunelu, po prostu poustawianie pewnych spraw wymaga cholernie dużo czasu, czasu, czasu i jeszcze raz czasu).

GUI - jest trudniejsze niż w innych grach - tutaj masz nawet tutorial, w Tibii go nie ma bo GUI tam jest praktycznie intyuicyjne.

Ekonomia - dokładnie taka jak w innych grach - tanio kupuj, sprzedawaj drogo.
zależności - ??
polityka - tak, każdy ze 175 000 graczy w Eve uprawia politykę, Deshroom bierz się za to jak najszybciej i politykuj.
POS - przez pierwszy rok nawet nie musi wiedzieć co ten POS oznacza oprócz tego, że to taka baza graczy dla graczy.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 21:11 
Cytuj  
Skrzywdzony Mareczek part x


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 22:21 
Cytuj  
Pewnie, nie ma gier idealnych i bez wad :)
(Fan)boy? ...Może parę lat temu :P
Ale gdybym miał grać tylko i wyłącznie dla kasy, czy narzekałbym tak na jakąś grę, to już dawno wyladowałaby na półce, tudzież w koszu :P
Mark - wrzuć na luz i pozwól newbiem odkryć wady i zalety gry na własną rękę, a nie przez twój cynizm :)

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 23:21 
Cytuj  
szczerze mark24 ty masz problemy czy tylko tak sciemniasz twoje płacze zaczynają ludzi dołować traktujesz tak praktycznie każdy temat

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 01:22 
Cytuj  
Jak dla mnie EVE jest drugim MMO do ktorego wrocilem po przerwie.
Pierwszym byl Neocron :)
A w EVE zawsze jest co robic. Polityka i polityka to podstawa. Wejsc gdzies zostac tym trybikiem w Wielkiej Wojnie to cos pieknego. Opowiedziec sie po ktorejs ze stron tylko po to by nie zabijac bezsensownie :)
EVE radosnie latwo sie samo utrzymuje za pomoca GTC kupowanych za ISKi, ISKi sie zarabiaja prawie same, o ISKi sie czlowiekn ie martwi dopoki nie lata capitalami. Devsi pracuja nad gra i ciagle cos nowego i dodatki.
Po prostu wiem, ze jak mi sie EVE znudzi to zapuszcze dlugie skille i przeczekam pol roku, rok czy dwa, a potem wroce do lepszego silniejszego chara po prostu :)
A poki co pvp :D Misje sa nudne, kopanie super nudne, ratowanie nudne... ale jakos zarabiac trzeba. A pvp sie nie nudzi, zawsze cos nowego zawsze sie kogos sklepie overkillem, underkillem, albo sie dostanie w pape od stada wypasionych pvperow, albo od jednego mizernego ktory mial farta :D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.