mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 13:54 
Cytuj  
No i imo to jest glupota. Zeby zaczac juz sie choc troche bawic wystarczy skille bojowe sobie walnac chociazby na 2-3 lvl co zajmie nie wiecej niz 24h. Mozna wtedy sobie latac juz na jakies misje itd itp. A tutaj poswiecisz kupe czasu na robienie learningow podczas czego nie bedziesz mial co robic a gra w ogole nie bedzie miala sensu.

Learning trzeba umiejetnie wplatac w inne skille tak zeby moc normalnie grac a nie koxac koxac i koxac. Jak tak zaczniesz to skonczy sie na tym ze bedziesz sie logowac raz na miesiac zmieniajac skilla...


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 14:10 
Cytuj  
Sou napisał(a):
No i imo to jest glupota. Zeby zaczac juz sie choc troche bawic wystarczy skille bojowe sobie walnac chociazby na 2-3 lvl co zajmie nie wiecej niz 24h. Mozna wtedy sobie latac juz na jakies misje itd itp. A tutaj poswiecisz kupe czasu na robienie learningow podczas czego nie bedziesz mial co robic a gra w ogole nie bedzie miala sensu.

Learning trzeba umiejetnie wplatac w inne skille tak zeby moc normalnie grac a nie koxac koxac i koxac. Jak tak zaczniesz to skonczy sie na tym ze bedziesz sie logowac raz na miesiac zmieniajac skilla...

zapomniałem dodać, iż nie mam czasu na granie przez grudzień (przedterminy, koła, praca, święta itd.), więc zaplanowałem sobie deep learning na start ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 15:58 
Cytuj  
A no to co innego :wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 19:44 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Fiu Fiu, possałem triala, zagrałem wczoraj i się za głowę złapałem. Trochę braków mam.... mam rozumieć, że te stronki które są podane w tym dziale EvE sa jak najbardziej OK dla newbie?

No i nie zapomnil o kanale polish ^^


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 19:53 
Cytuj  
Chyba zapomnij :lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 04:45 
Cytuj  
No to sie zaczelo, 24h downtime aby zaladowac Trinity na serwery ^^

Zaczyna sie nowa era dla EVE ^^


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 05:16 
Cytuj  
W piątek uderzam w świat, szykujcie się na /w jeżeli są w ogóle :).

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 08:48 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
W piątek uderzam w świat, szykujcie się na /w jeżeli są w ogóle :).

nie ma /w jako takich. sa kanaly jak na irc, listy mailingowe, kanaly korporacji(odpowiedzik gildiowego), aliansow, local (cos jak general-miasto). zeby pogadac z kims obcym (nie jestescie w swoich adressbookach) otwierasz konwersacje ale ta osoba musi wyrazic zgode. pozostaje jeszcze wyslanie emaila

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 09:27 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
No to sie zaczelo, 24h downtime aby zaladowac Trinity na serwery ^^

Zaczyna sie nowa era dla EVE ^^

mnie to nie boli - mam ustawiona nauke learning 5 i potrwa to do poniedzialku, wiec odpuszcze sobie granie swierzo po wyjsciu Trinity (pewnie beda jakies crashe serwerow itp. po wejsciu dodatku) :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 11:46 
Cytuj  
juz sa nowe shipy w markecie (czasami można się wbić na kilka minut), btw. czy można już skądś ściągnąć trinity, by bylo szybciej?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 12:01 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Fiu Fiu, possałem triala, zagrałem wczoraj i się za głowę złapałem. Trochę braków mam.... mam rozumieć, że te stronki które są podane w tym dziale EvE sa jak najbardziej OK dla newbie?
ten trial jest na nowym silniku czy to jest to co sciągnąłem miesiąc temu ?


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 12:13 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
juz sa nowe shipy w markecie (czasami można się wbić na kilka minut), btw. czy można już skądś ściągnąć trinity, by bylo szybciej?


Naprawde nie rozumiem czemu grasz w EVE skoro tak ci sie nie podoba. :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 12:20 
Cytuj  
napiszcie plx, to jest tak że kupuje EVE i dokupuje Trinity, czy to jest free patch czy jeszcze jakoś inaczej ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 12:24 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
napiszcie plx, to jest tak że kupuje EVE i dokupuje Trinity, czy to jest free patch czy jeszcze jakoś inaczej ?

Polityka CCP jest taka ze wszystkie dodatki i patche sa za darmo [;.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 12:27 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Deshroom napisał(a):
napiszcie plx, to jest tak że kupuje EVE i dokupuje Trinity, czy to jest free patch czy jeszcze jakoś inaczej ?

Polityka CCP jest taka ze wszystkie dodatki i patche sa za darmo [;.
Ok, mozna gdzieś kupic EVE przez net kartą i sciagnąć na dysk ?


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 12:39 
Cytuj  
Klienta gry ściągasz z oficjalnej strony za darmo (radziłbym się wstrzymać przynajmniej na kilka dni po Trinity update, bo wtedy sobie spokojnie i bez nerwów ściągniesz najnowszego i zpatchowanego klienta). Tworzysz nowe konto w grze i sobie możesz śmigać na trialu. Do tego miejsca masz koszt zerowy.

Za eve najlepiej (najtaniej) płacić obecnie timecodami. Można oczywiście timecodem aktywować trialowe konto do full wersji. Są dostępne regularnie w dużych ilościach np. na allegro, a koszt to 90-100zł za 90 dni gry... Choć pewnie można też taniej :P


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 12:43 
Cytuj  
Edit: Kassei mnie wyprzedzil i odpowiedzial na pytania

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 12:51 
Cytuj  
Najtaniej kupić gtc na shatteredcrystal - jeśli ma się kartę kredytową. 30 dni kosztuje poniżej 40zł, 90 dni kosztuje poniżej 100zł. Jest też polski serwis PRIPP.com, który oferuje inne sposoby płatności, ale jest trochę droższy (47zł 30 dni).
Z allegro sprawa jest o tyle śliska, że niektórzy sprzedawcy pod pozorem tc sprzedają iski, za które potem się kupuje tc. Jeśli ma się pecha, to za coś takiego można dostać bana na evkę.

Klienta ściągasz z www.eve-online.com/download/ za friko, z "zainstalowanymi" już wszystkimi dodatkami. Jeżeli Twój komp spełnia wymagania nowego silnika graficznego to w opcjach będziesz miał przycisk pozwalający na ściągnięcie w tle tegoż silnika. Prawdopodobnie będzie też link, z którego nową grafę będzie można ściągnąć i spatchować klienta. Wszystko za free - bo taka jest polityka CCP. Płacisz tylko za abonament.
Na początek polecam jednak 30 dniowy trial, mające pewne ograniczenia (nie można użyć wszystkich skilli i nie można przelewać kasy na inne postaci), i jeśli gra ci podpasuje, możesz w dowolnym momencie go aktywować przez gtc, nie tracąc tych darmowych dni, a usuwając ograniczenia triala.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 13:47 
Cytuj  
Dla znudzonych DT:
polska.irc.pl #unsee


Posty: 44
Dołączył(a): 30.08.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2007, 13:59 
Cytuj  
Xarth.. moze sie myle, ale z oficjalnych zrodel dostalem informacje, ze te 30 dniowe triale to juz historia ;)


_________________
EVE Online Trial | EVE Time Code
Perpetuum Online Trial

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.