mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 05:02 
Cytuj  
Fps na nowym silniku jest boski, mam 200+ fps na premium w 1600x1080 na maksa detali z normal shadows ^^

Boski Fps, jak nie wlancze premium to takie cyferki wylatuja kolo 400~ fps na clasic lol Najlepsze jest to ze nawet na clasic planety/stacje etc maja nowe modele. Wielkosci stakow/planet/stacji nareszscie sie zgadzaja, i planety nareszcie sa DUZE !!! :D


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 07:14 
Cytuj  
Jak kobietom halas przeszkadza to kupcie router z funkcja torrenta;) Bedzie zasysal wam pliki bezposrednio na dysk uspionego kompa :D

Btw na 8800 gts na premiu jest 80 w stacji i 100 fps poza :wink: 1600x1200 oczywiscie;p


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 07:20 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Mi to nie przeszkadza, ba nawet sie lepiej przy tym spi bo czlowiek przyuczony do tego.
Syn kumpla (notabene mój chrześniak) to przez pierwszy rok w ogóle nie umiał zasnąć jak nie słyszał szumu komputera :lol: :lol: :lol: Nawet teraz najbardziej lubi spać w tym pokoju gdzie mają kompa ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 09:46 
Cytuj  
roball napisał(a):
w t f

taka moda w Islandii.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 10:19 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Wy jestescie jacys zboczeni z tym halasem. Jeszcze nikt nigdy nie narzekal z ludzi, ktorych znam na halas nawet w kompach sprzed 8 lat.

Wtf przeciez to jest maszyna, ktora chodzi.

Ok, sorry za offtop po prostu beke mam jak czytam co ktorys post, ze "wsadze se cos za 1k pln zebym mial 10db mniej hej hej!~".

;>

1. nie mnie przeszkadza tylko kobiecie z którą żyje i kocham - nie dziwie jej sie bo ten szum moze męczyć
2. stare kompy chodza ciszej bo nie wydzielaja tyle ciepła
3. powinno cie gówno obchodzić na co wydaje swoje pieniądze

ogólnie im mocniejszy komp tym bardziej cieszy sie mój kot bo na nim śpi i tym wieksze wyzwanie żeby go wyciszyć

Od czego mam zacząć w tym EVE ? jak skończe znowu ten tutorial i przygniecie mnie mnogość opcji to co mam robić ? czytać te dwa sie (polski i oficjalny ?)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 6 gru 2007, 10:23 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 10:21 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Wielkosci stakow/planet/stacji nareszscie sie zgadzaja


Wielkosc capitali vs pozostale statki niestety raczej slabo sie zgadza w dalszym ciagu. :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 10:22 
Cytuj  
u mnie po złożeniu wczoraj nowego kompa pomimo sporych wentylatorów w zasilaczu, na procku i grafie najgłośniejszy jest... stary hdd na ide :( (mam otwartą obudowę, bo jest totalnie syfiasta - wcześniej nawet athlon 1700 i GF4 potrafiły mi się w niej grzać.

wracając do tematu: dysponuje ktoś linkiem do direct download/torrenta najnowszego i pełnego klienta korzystającego z nowego silnika? :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 10:24 
Cytuj  
link podał Mac na poprzedniej stronie

http://www.eve-online.com/Download/windows.asp
napisał że to pacz ale się pomylił to full


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 10:39 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
link podał Mac na poprzedniej stronie

http://www.eve-online.com/Download/windows.asp
napisał że to pacz ale się pomylił to full


Nie pomylil sie bo masz tam patch z classic do premium i link do patcha do najnowszej wersji classic. :<

edit: HEHE
http://myeve.eve-online.com/ingameboard ... dID=651679
http://myeve.eve-online.com/ingameboard ... 488&page=1

Mnie to jakims sposobem nie dotknelo, moze dlatego ze uzywam bootloadera Visty? Nie wiem tbh. W kazdym razie XP sie odpalilo. (boot.ini na C juz nie mam hrhr). :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 10:44 
Cytuj  
może mnie się pomyliło jak tam klikałem to sciągało plik ponad 1GB i ściągnąłem pacza 550 mb clientem przy okienku logowania.

widocznie to mi się coś pomyliło


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 11:22 
Cytuj  
Cytuj:
Od czego mam zacząć w tym EVE ? jak skończe znowu ten tutorial i przygniecie mnie mnogość opcji to co mam robić ? czytać te dwa sie (polski i oficjalny ?)

Robić misje, kopać, wkrecic sie do korpa i ruszyc na 0.0 (lol).
Nie no wez odrazu Soldier Speca (Achura, zbalansowane atrybuty) i rob misje. Kopanie wiekszosci ludzi nudzi sie dosc szybko :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 11:28 
Cytuj  
dobra spróbuje choc przyznam ze samo tworzenie postaci mnie przytłacza, wolałbym zacząć grać i się powoli uczyć a tu na starcie juz trzeba wiedziec co i jak bo ani rusz 8)


_________________
psn

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 11:37 
Cytuj  
Z tą Achurą to mit, zrób postać jaką uważasz, ustawiając atrybuty w kolejności: perc, int, will, mem, cha - na perc najwięcej, na cha najmniej.
Co do rozpoczęcia to zapraszam do Unseen Academy - korporacja, w której nauczysz się podstaw, a potem zadecydujesz co dalej. Mamy znajome korpy i w hi-secu i w 0.0 - do wyboru do koloru :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 12:28 
Cytuj  
xarthias napisał(a):
Z tą Achurą to mit, zrób postać jaką uważasz, ustawiając atrybuty w kolejności: perc, int, will, mem, cha - na perc najwięcej, na cha najmniej.


Zaden mit. Jesli to ma byc combat char to Achura bez dwoch zdan. Nic z leadership nie bedzie trenowac przez dlugi, dlugi czas.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 12:58 
Cytuj  
mi też najbardziej achura przypasiła po przeczytaniu paru poradników - szkoda tylko, że male wygląda wymoczkowato (dlatego gram female) :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 13:28 
Cytuj  
hehe eve w domu 22" panorama full wypas a tu taka niespodzianaka, eve classic chodzi super na moim lapsie ibm t40 z karta ATI 7500 i 512 mb ram :wink: znaczy sie bede grał w pracy 8)
ciekawe czy zapamieta postep tutoriala pomiedzy komputerami


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 14:05 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ciekawe czy zapamieta postep tutoriala pomiedzy komputerami


nope :P

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 14:40 
Cytuj  
Mac napisał(a):
xarthias napisał(a):
Z tą Achurą to mit, zrób postać jaką uważasz, ustawiając atrybuty w kolejności: perc, int, will, mem, cha - na perc najwięcej, na cha najmniej.


Zaden mit. Jesli to ma byc combat char to Achura bez dwoch zdan. Nic z leadership nie bedzie trenowac przez dlugi, dlugi czas.


Mit.
Przy wymaksowaniu perca/willa w innej rasie, achura zyska może 5% sp w skali roku.
Warto dlatego sobie taką brzydką mordę robić? :lol:
I narażać na pogardliwe "dziecko z Kisogo"? :lol:
No i najważniejsze - combat char ma zaczynać natrudniejszą do pvp rasą?
Nie dziękuję :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 15:02 
Cytuj  
xarthias napisał(a):
Mit.
Przy wymaksowaniu perca/willa w innej rasie, achura zyska może 5% sp w skali roku.
Warto dlatego sobie taką brzydką mordę robić? :lol:
I narażać na pogardliwe "dziecko z Kisogo"? :lol:
No i najważniejsze - combat char ma zaczynać natrudniejszą do pvp rasą?
Nie dziękuję :)


Wymaksuj perc/will i zacznij trenowac drony/electornics etc. gl hf. :)

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 16:24 
Cytuj  
Ech, ja widzę, że tu trzeba wszystko łopatologicznie punkt po punkcie.
Dobrze zrobiona Achura po roku będzie miała o jakieś max 5% więcej sp od dobrze zrobionego np Gallente/Gallente. Co byś nie skillował. Jak oba chary będą jechały tylko skille na perc/will to achura mając 2 czy 3 punkty więcej perca będzie miała 8% sp więcej.
Sprawdzone empirycznie.
Kthxbye.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.