mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 09:05 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
A ja wciąż skilluje do Drake żeby "4" solować :roll: .Pewnie w inne cuda nie wsiąde prędzej niż za 3-4 miechy ...

Ale po co ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 09:06 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
A ja wciąż skilluje do Drake żeby "4" solować :roll: .Pewnie w inne cuda nie wsiąde prędzej niż za 3-4 miechy ...
zatrzymaj się na tym drake z pełnym fitem T2 na kilka miesięcy i rób wyłacznie inżynierie, elektronike i navigacje. dopiero potem rób wszystkie małe gówna T2

Ale po co ?
lvl4 to już niezła kasa dla początkującego, a są względnie łatwe i nie trzeba być w 0.0 żeby zarobić.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 09:56 
Cytuj  
Jestem w corpie co prawda, który siedzi w 0.0 ale już taki drake na solo lvl 4 to niezły zarobek w relatywnie krótkim czasie a w międzyczasie mogę sobie skillować do bsów czy np pod intercept do pvp czy inne ustrojstwa :) .Chyba, że się mylę !

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 10:09 
Cytuj  
lvl4 misja to nedza w porównaniu z ratami w 0.0

jak masz dostęp do ratów w 0.0 nie rób misji lvl4 zamiast - chyba że jako odskocznia.

osobiście skiluje na maxa górnika, świetnie się na tym wychodzi w 0.0, raty u nas czasem wybite a asteroidów zawsze na kopy.

standa na misje klepie amarrem żeby mieć na wszelki wypadek tanią rafinerie w empire (stand)


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 10:27 
Cytuj  
Z tymi ratami w 0.0 to chyba różnie Desh jest, słyszałem wiele opinii - różnych opinii .Ostatnio jak wylecialem z naszego WH to 7% struct mi zostało :D .Może i latanie w 0.0 jest dochodowe ale zanim zaczne miningowac itp i nie będę musial się martwić o zakup statku z fitem to jeszcze jakieś pół roku :F ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 11:02 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Z tymi ratami w 0.0 to chyba różnie Desh jest, słyszałem wiele opinii - różnych opinii .Ostatnio jak wylecialem z naszego WH to 7% struct mi zostało :D .Może i latanie w 0.0 jest dochodowe ale zanim zaczne miningowac itp i nie będę musial się martwić o zakup statku z fitem to jeszcze jakieś pół roku :F ?

Przesadzasz ... raty w 0.0 to 20-40 mil /h. Podobnie jak masz mecroxit do kopania, czy tam inne rare skałki.
HAC to ok 100 mil isk, fit do niego powiedzmy 30-40 mil. to średnio 3-7 h "ciężkiej pracy ". Jak latasz intercepotrem bez rigow to co 1,5h masz nowy ship.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 11:04 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Z tymi ratami w 0.0 to chyba różnie Desh jest, słyszałem wiele opinii - różnych opinii .Ostatnio jak wylecialem z naszego WH to 7% struct mi zostało :D .Może i latanie w 0.0 jest dochodowe ale zanim zaczne miningowac itp i nie będę musial się martwić o zakup statku z fitem to jeszcze jakieś pół roku :F ?
chyba nie rozumiesz. masz outpost korpa w 0.0, obok masz 20 pasków. lecisz i zabijasz, jak nie dajesz rady wiekszym zabijasz mniejsze a duże olewasz.
nawet jak bedziesz zbierał loot którzy koledzy zwyczajnie olewają i lecą dalej dla bounty, zbierzesz kilkadziesiąd milionów w około 3 godziny. jak trafisz jakiś rare loot możesz zarobiś z rata kilkaset w pare godzin.

u nas ten złom mieli sie na darmowe ammo t2 ale na starcie to zbierałem na sprzedaż. zarobiłem indykiem 60 mln w 2 godziny.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 11:27 
Cytuj  
Tak czy siak skillować trzeba :P, nie lubie byś balastem :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 11:32 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Tak czy siak skillować trzeba :P, nie lubie byś balastem :roll:
przecież nie musisz ssać korpa. skiluj powoli ale dokładnie. wyskiluj cokolwiek ale dobrze czyli np. jeżeli chcesz latać BSem to Battleships na 5, Advanced Weapon Upgrades na 4 i Large T2 ofc.

zawsze staraj się żeby mieć takie skile żeby twój statek był wymaxowany zanim zaczniesz skilować następny. lepiej miec mniejszy wymaxowany niż wiekszy ze słabymi skilami.

zawsze patrz na bonusy statku (w opisie) którym latasz !
zawsze używaj EFT - przy amarrach interesuje cię STABILNOŚĆ CAPA przy danym ficie i z danym ammo (+ vs -)


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 12:21 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
standa na misje klepie amarrem żeby mieć na wszelki wypadek tanią rafinerie w empire (stand)

Chcesz latać z nieprzemielonym ore do emporium? Przeciez to pierdzyliard razy więcej zajmuje miejsca.


_________________
Obrazek

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 12:26 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Deshroom napisał(a):
standa na misje klepie amarrem żeby mieć na wszelki wypadek tanią rafinerie w empire (stand)

Chcesz latać z nieprzemielonym ore do emporium? Przeciez to pierdzyliard razy więcej zajmuje miejsca.

pewnie raczej z szmelcem z ratów do przetopu w empire wtedy się opłaca

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 12:34 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Deshroom napisał(a):
standa na misje klepie amarrem żeby mieć na wszelki wypadek tanią rafinerie w empire (stand)

Chcesz latać z nieprzemielonym ore do emporium? Przeciez to pierdzyliard razy więcej zajmuje miejsca.


ore i szmelc można przemielić na outpoście (własnym) samemu albo kogoś poprosić kto ma lepsze skille.
potem darmowy, corpowy JF do Jita i już. To się dzieje od miesięcy.

standa chce mieć w empire gdybym kiedyś chciał kopać w empire np velda (może przyleci ktoś i nas wyrzuci albo mnie wyrzucą whatever). zmielony tryt nie zajmuje duzo a zwykły fracht jest dość tani. dodatkowo zawsze moge kogos poprosic zeby mi przewiózł
własciwie to takie zajęcie dla zabawy skillujac BSy amarrskie pod PvP (klepie sobie misje geddonem nie dla kasy to wymyslilem cel - stand)
dopóki nie mam Large T2 klepał bede misje, potem głównie PvP (amarrem robie tylko BSy na teraz)
Veld to absolutna rewelacja jak ktoś nie kopie w 0.0 lepsze niż lowsec LOOK >>> http://mo.fraek.nl/oog/

ze szmelcem nie latam, to było raz na samym początku potrzebowałem na implanty i miałem zgode dyrekcji żeby troche se sprzedać.
ogólnie szmelc mieli korp i robi z tego T1 i T2 free ammo dla wszystkich.


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 14:58 
Cytuj  
rafgate napisał(a):
pewnie raczej z szmelcem z ratów do przetopu w empire wtedy się opłaca

No tak, true.

Bo wozenie velda troche sie mija z celem. Lepiej juz zmielic na POSie/Outposcie ze stratą.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 15:08 
Cytuj  
szmelc z ratów to w jita sie nieźle w sumie sprzedaje bez przetapiania jak ktos nie ma jak (skille, outpost). jest duzo ofert kupna po uczciwych w miare cenach.

nie twierdze, że nie warto przetapiać, ale ceny za jakieś modułki nawet meta1 nie są jakieś złodziejskie.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 15:12 
Cytuj  
Pytanie:

Po wyskilowaniu bc do sensownego poziomu skilować raczej do bs czy skillować pooowooli do t2 fregat/cruiserów np albo innego ustrojstwa do pvp?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 15:19 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Pytanie:

Po wyskilowaniu bc do sensownego poziomu skilować raczej do bs czy skillować pooowooli do t2 fregat/cruiserów np albo innego ustrojstwa do pvp?
wyskilowanie BC do sensownego poziomu zajmie Ci pół roku.
T2 Artylerie wsadz i termodynamike zrób i drony T2. jak wsadzisz T2 guny to sie okaże że inżynierii ci brakuje bo za mało grida itd

zrelaksuj się, BC to bardzo duzo skilowania - skonczysz na poziomie zadowalajacym jak bedziesz mial około 7mln SP

btw. BUFU otwiera akademie dla takich jak Ty - oficjalne info soon :wink:
bedziemy uczyć poza 0.0 (LS głównie wiec bedzie można siedzieć w empire)


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 15:46 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Pytanie:

Po wyskilowaniu bc do sensownego poziomu skilować raczej do bs czy skillować pooowooli do t2 fregat/cruiserów np albo innego ustrojstwa do pvp?
wyskilowanie BC do sensownego poziomu zajmie Ci pół roku.
T2 Artylerie wsadz i termodynamike zrób i drony T2. jak wsadzisz T2 guny to sie okaże że inżynierii ci brakuje bo za mało grida itd

zrelaksuj się, BC to bardzo duzo skilowania - skonczysz na poziomie zadowalajacym jak bedziesz mial około 7mln SP

btw. BUFU otwiera akademie dla takich jak Ty - oficjalne info soon :wink:
bedziemy uczyć poza 0.0 (LS głównie wiec bedzie można siedzieć w empire)


Dla mnie sensowy poziom to solo misje lvl 4 bo wiadomo, że skillowanie do t2 to już troche kk SP jest..

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 16:18 
Cytuj  
mój BC jest cały T2 i zajęło mi to jakieś 2-3 miesiące. doskilowanie reszty zajmie mi jeszcze ze 100 dni. ogólnie wymaxowany bcek to od zera z learninigami na 4/4 to jakieś pół roku.

BS wyskilowany jako tako ale T2 i leci to jakieś 4 miesiące wiecej. same large guny t2 to 2 miesiące.

nie wiem kto ci powiedział ze zrobisz lvl4 misje sam w T1 besie z T1 fitem. problemy bedziesz miał juz przy lvl3 ale powiedzmy że dasz rade. lvl 4 fit wyglada tak (takim bede to robił)

[Abaddon, EVEMON Abaddon Level 4 Solo Fitting]
Capacitor Power Relay II
Damage Control II
Large Armor Repairer II
Large Armor Repairer II
Energized Adaptive Nano Membrane II
Armor EM Hardener II
Armor Thermic Hardener II

Cap Recharger II
Cap Recharger II
Cap Recharger II
Cap Recharger II

Mega Pulse Laser II, Conflagration L
Mega Pulse Laser II, Conflagration L
Mega Pulse Laser II, Conflagration L
Mega Pulse Laser II, Conflagration L
Mega Pulse Laser II, Conflagration L
Mega Pulse Laser II, Conflagration L
Mega Pulse Laser II, Conflagration L
Mega Pulse Laser II, Conflagration L

Capacitor Control Circuit I
Capacitor Control Circuit I
Capacitor Control Circuit I

Vespa II x1

na chłopski język taki fit nie daje rady skończyć prądu przy właczonych dwóch naprawiaczkach i strzelając czyli jest cap stabilny (do tego EFT).

żadna z moich postaci nie gra nawet pół roku, ja początkujący jestem :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 16:29 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
problemy bedziesz miał juz przy lvl3 ale powiedzmy że dasz rade.


loleo loleo w BSie? problemy? z lvl3? to jest Overkill...... Ja robie lvl3 na T1 ficie w BCku z palcem w dupci. No ale to Drake na passive. :-)
Znam ludzi co robie duzo lvl3 misji w Cruiserze - da sie.
Koles jeden u mnie w corpie jak sie nudzi to robi Blockade lvl2 w desce. Albo Recon 2/3 lvl2 tez w desce. Troche schodzi ale DA SIE.

W tej grze PvE to zerowe wyzwanie i nie strasz go Desh ze czegos tam nie zrobi. Lvl 4 potrafi dac w kosc ze zlym fitem ale wszystko co wczesniej spokojnie jedziesz w BCku - dobrze sfitowany BattleCruiser z T2 modulami i rigami to juz jest overkill na misje lvl3.
Drake T2 z odpowiednimi rigami i zajebistym passive tankiem robi wiekszosc lvl4 misji - niektore, te latwiejsze mozesz robic na AFK. :-)
Raven to juz nie mowie - bo to jest ultimate mission device. :-)
Pierwszy raz sie spotkalem zeby ktos napisal o problemach z misjami lvl3 w BSie. No bez jaj. :-)

Ofc z innymi rasami i statkami moze byc roznie ale generalnie - wszystko jest do zrobienia. :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 16:37 
Cytuj  
@zaboleq

acha i pamiętaj o dronach, w BSie słaby tracking wiec cieżko trafić małe fretki. najlepiej T2 medium dronki (hammerheady II na przykład).
ogólnie drony dobra rzecz (ECMy 300 albo 600 się przydają też - 900 nie bo za wolne)

ja też biore jedna dronke do naprawiania armora. możesz sobie taką naprawić uszkodzoną drone w przestrzeni :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.