mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 16:41 
Cytuj  
Ja preferuje Rakietki Desh - Solo L4 można robić fitem z battleclinic, który cieszy się tam duża popularnością .Oczywiście im więcej pkt w danych skillach tym lepiej/łatwiej :P .Pytanie tylko czy skillować pół roku tego drake z missile czy może brać się za coś innego ??

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 17:08 
Cytuj  
Kufa - ile ja wam mam pisac - do PvE nic nie trzeba skilowac pol roku. ja mam teraz nowe konto - dzis mija 22 dni i robie misje lvl 3 w Drake T1 - jak dociagne Tanka na T2 i Missile na T2 plus kupno rigow za ok. 60baniek to spokojnie moge nim robic wiekszosc lvl4. I nie trwa to pol roku lol. Zwlaszcza ze teraz pierwsze 1.6mln SP masz 100% szybciej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 17:13 
Cytuj  
@zaboleq

jasne, wiesz ja klepie standa wiec wpadam na lvl3 i chce bez lootowania skończyć to w kilkanaście minut.

ja na Twoim miejscu bym po BSie zastanowił się (ja nie robiłem najpierw BSa) co chce w eve robić, ja postacią do pvp nie robie bsów teraz wcale, BC > AF > HAC > reszte małych rzeczy jak dykta itd.

drugą postać mam wyłącznie do BSa i zaraz później bede robił wyłącznie Carriera - bardziej do własnej logistyki niż jakichś zadań bojowych.
BS sa mi badzo potrzebna do opów PvP w GBC (klepanie posów itp)

jeżeli chodzi o zarabianie nastawiam się na kopanie hulkiem w 0.0 i raterke/misje lvl4 moze jakies anomalie i plexy tu nie jestem pewny, ale BSem ewentualnie T2 BSem


_________________
psn


Ostatnio edytowano 15 kwi 2009, 17:15 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 17:15 
Cytuj  
@Zaboleq
EveMON sobie koniecznie sciągnij, według tego programu, potrzebuje 416dni żeby wyskillować Tytana :D


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 17:17 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
@Zaboleq
EveMON sobie koniecznie sciągnij, według tego programu, potrzebuje 416dni żeby wyskillować Tytana :D
żeby wsiąść do tytana, własnie na tym polega haczyk.

wyskilowanie shipa to nie jest uzyskanie skilli żeby do niego wsiąść :wink:

imo wyskilowanym shipem sie zajebiecie lata, poprostu przyjemnie. na poczatku taki BCek wydawał mi się krową, a teraz widze jaki może mieć potencjał z odpowiednimi skillami


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 18:13 
Cytuj  
Desh skillowanie na lvl 5 niektórych skilli rzeczywiście trwa długo ale po co to skillować na lvl 5 skoro w tym czasie można zrobić kilka na lvl 4?Na t2 warto skillować to co najważniejsze a potem dorobić resztę .Potem, chcąc bawić się w PvP pewnie zacznę coś innego skillować, okaże się pewnie za te 2-3 miechy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 18:20 
Cytuj  
ogólnie masz racje, ale ja nie skiluje na 5 i to tyle schodzi. na 5 skiluje tylko to co potrzebne do fitu T2, ale inżynieria, elektronika, nawigacja, mechanika nawet na 4 te dodatkowe rzeczy to się schodzi.
zobacz takie skille jak Adv. Weap. Upgrades czy Hull Upgrades, Energy management, Enargy System Operation

nie sfitujesz dobrze statku jak nie zrobisz rzeczy pobocznych - poczujesz że jakoś tak hujowo leci to sam zrozumiesz :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 18:23 
Cytuj  
Dlatego latam Caracalem póki co:P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 18:25 
Cytuj  
oki, tak sobie gadam, wiesz staram się być pomocny w PvP wiec maksuje takie rzeczy ale przeciez to nie mus :wink:
my latamy na okreslonych fitach, jak nie ma skilli to sie nie miesci np. brakuje Grida zeby sie sfitować


_________________
psn

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 18:33 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
szmelc z ratów to w jita sie nieźle w sumie sprzedaje bez przetapiania jak ktos nie ma jak (skille, outpost). jest duzo ofert kupna po uczciwych w miare cenach.

nie twierdze, że nie warto przetapiać, ale ceny za jakieś modułki nawet meta1 nie są jakieś złodziejskie.


ano niesą złodziejskie ale skoro ktoś skupuje to się opłaca to przetapiać jak masz dobre skile do refina i większe ilości szmelcu to ładna kasa musi być

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 18:35 
Cytuj  
Nie no tutaj Desh masz racje oczywiście .Jak brak PG albo CPU to wiadomom, że trzeba doskillować bo wsadzanie jakichs tańszych odpowiedników "na stałe" to nie jest wyjście .Obecnie chce tego Becka wyskillować do przyzwoitego poziomu a potem pewnie się zastanowie czy skillować coś innego ale małego co nie będzie mnie bolało gdy mnie ktoś zjedzie w 0.0 .Czy raczej na coś dużego i być sporą siła ogniową .Ale ja noobek jestem to co ja wiem :P .

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 18:44 
Cytuj  
jedna sprawa jeszcze :P
pamietaj ze T2 jest tańsze niż dobre named T1 - to argument jak czesto sie spada.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 22:19 
Cytuj  
Fail On

Właśnie przyuważyłem że learningi na postaci mam tylko na lvl i advenced tez na 4 :F .Dobijać na V czy potem może :P?

Fail Off

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 22:37 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Fail On

Właśnie przyuważyłem że learningi na postaci mam tylko na lvl i advenced tez na 4 :F .Dobijać na V czy potem może :P?

Fail Off

ustaw sobie roczna kolejke skilli w evemon, to Ci podpowie program co i na jaki lvl dobic w learningach i jak zrevampowac atrybuty. ogolnie warto imho nabic wszystko co sie da jak leci na lvl 2-3, zabiera to malo czasu a daje duze mozliwosci doboru sprzetu+w razie czego wystarczy skilla podkoxac. kluczowe skille odpowiedzialne za powergrida,cpu, capacitor jak sie da na 4 albo 5 jak sa rank1, amory lub shieldy bardziej nakoxane tam, gdzie bardziej uzywamy. robic resisty skillami tu i tu. ofc cybernetics i implanty+3 to minimum.
ja po zalozeniu mojej glownej postaci, ktora gram pvp nie gralem ponad miesiac - tylko skillowalem same learningi.
nawpierdalaj w evemon makabryczna kolejke i zobacz co Ci sie oplaca robic z atrybutami ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 00:08 
Cytuj  
learningi polecam wszystkie oprócz charyzmy na 4 i adv.4

wiele osób powie coś innego ale mnie sie w pierwszym roku sprawdza, potem doskiluje. eve mon w sumie nie sugeruje mi douczania sie przy planie na rok wiec nic nie zaoszczedze lvlujac wyżej.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 00:55 
Cytuj  
łe no to jest ok :P .4 dni wolnego ti sie zobaczy co i jak powoli .

Desh:
Aplikacja na iPhone - przydaje się ;]?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 07:31 
Cytuj  
wiesz nie siedze jakoś nad nia codziennie, ale przydaje się. zawsze moge się upewnic że nie zapomniałem skilowania :>


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 08:37 
Cytuj  
Learningi podstawowe na 5 level to jest niecaly tydzien na kazdy skill, wiec warto pojechac je do końca.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 08:47 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Learningi podstawowe na 5 level to jest niecaly tydzien na kazdy skill, wiec warto pojechac je do końca.
każdy tak mówi ale ja mam 4/4 mówie, eve mon nie napisze ci ze ucząc sie na 5 zaoszczedzisz coś w pierwszym roku, a uczenie się to dodatkowy miesiąc.

dla początkującego miesiąc to dużo dla rocznego nie :wink: imo najpierw coś wyskilować do latania a potem na 5, bo się dłuży.
warto na 5 na 100% ale niekoniecznie asap

takie mam zdanie, szanuje odmienne


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 10:39 
Cytuj  
No trochę w tym racji. Jak zaczynałem robić charka to nie było takiego ciśnienia na wymaksowanie skili do latania, więc mogłem sobie komfortowo podciągnąć learningi. Teraz jest trochę inaczej, bo młoda postać musi jednak zdobyć trochę specjalizacji w którejś z dziedzin.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.