mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 10.01.2009
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 18:06 
 
cze!
skoro juz o tym mowa to chcialem sie zapytac bo nowy jestem a wlasnie doszedlem do calkiem duzego 0.0 korpa w czym leciec na takie duze bitwy?
myslalem zeby brac mojego moa na blasterach ale mam tylko t1 i nie wiem co teraz robic :(


Posty: 4
Dołączył(a): 10.01.2009
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 18:18 
 
buli napisał(a):
ale tu śmierdzi Chujem


Czesc! moze ty mi pomozesz skoro nie podoba ci sie to co pisali ci przede mna.
z twoim doswiadczeniem pewnie bedziesz duzo wiedzial!

dzieki!


Posty: 10
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 18:20 
 
Shenanigangs napisał(a):
cze!
skoro juz o tym mowa to chcialem sie zapytac bo nowy jestem a wlasnie doszedlem do calkiem duzego 0.0 korpa w czym leciec na takie duze bitwy?
myslalem zeby brac mojego moa na blasterach ale mam tylko t1 i nie wiem co teraz robic :(


Najlepiej w tym czym akurat potrzeba i co każe FC proste ;]


_________________
Lękliwy stokroć umiera przed śmiercią;
Mężny kosztuje jej tylko raz jeden.
- William Szekspir


Posty: 4
Dołączył(a): 10.01.2009
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 18:22 
 
fc?
ja wiem ze bede lecial w tym co mi dowodca rozkaze ale nei zdaze dowiezc wczesniej stateczku do domu gildii zanim nie powiedza, wiec chcialbym miec juz przygotowanego np feroxa albo moa

wiec jak mam sie przygotowac???!!

pomozcie bo chce latac a tak nie bede mial w czym :((


Posty: 10
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 18:25 
 
Shenanigangs napisał(a):
ja wiem ze bede lecial w tym co mi dowodca rozkaze ale nei zdaze dowiezc wczesniej stateczku do domu gildii zanim nie powiedza, wiec chcialbym miec juz przygotowanego np feroxa albo moa

wiec jak mam sie przygotowac???!!

pomozcie bo chce latac a tak nie bede mial w czym :((


Skoro dolonczyles do duzego corpa przebywajacego w 0.0 zapewne jest on wstanie zapewnic sobie logistyke Jump Frachtem badz Jump Bridge.Jezeli jednak niezdazysz proste bierzesz to co masz bo lepiej byc w czymkolwiek niz niebyc wcale :D


_________________
Lękliwy stokroć umiera przed śmiercią;
Mężny kosztuje jej tylko raz jeden.
- William Szekspir


Posty: 4
Dołączył(a): 10.01.2009
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 18:27 
 
buli napisał(a):
Skoro dolonczyles do duzego corpa przebywajacego w 0.0 zapewne jest on wstanie zapewnic sobie logistyke Jump Frachtem badz Jump Bridge.Jezeli jednak niezdazysz proste bierzesz to co masz bo lepiej byc w czymkolwiek niz niebyc wcale :D


ok!!! super! dzieki za pomoc
polece wiec moim moa bo nie stac mnie na strate battlekruzera!
ale przed chwila mowili bardzo doswiadczeni ludzie ze battlekruzer jest glupim wyborem na taka walke

prosze wytlumacz mi to bo nie rozumiem ;((


Posty: 10
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 18:32 
 
Shenanigangs napisał(a):
ok!!! super! dzieki za pomoc
polece wiec moim moa bo nie stac mnie na strate battlekruzera!
ale przed chwila mowili bardzo doswiadczeni ludzie ze battlekruzer jest glupim wyborem na taka walke

prosze wytlumacz mi to bo nie rozumiem ;((


bo to Trole które dużo pierdolą farmazonów a nawet nie grali w Eve dłużej niż trial.I tyle na ich temat :D

BC jest spoko shipem w zależności jak się go sfituje Snipe/Nano/Tank/itd
Jeśli masz kasę na MOa zmień go na Caracala lub Blackbirda z Jamami zawsze to coś w ostateczności Moa z małymi działkami pomoże zabić suport.


_________________
Lękliwy stokroć umiera przed śmiercią;
Mężny kosztuje jej tylko raz jeden.
- William Szekspir

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 18:33 
 
Tu mozna zadawac pytania i prosic o porady:
viewtopic.php?t=21767&start=0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.