mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 11:08 
Cytuj  
Znalazłem takie coś, miał ktoś z tym styczność, bezpieczne ?

http://mofiki.com/skilltrainer.php


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 11:41 
Cytuj  
nielegalne.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 13.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 12:54 
Cytuj  
Ciekawe czy mozna komus udowodnic korzystanie z takiego programu

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2009, 16:53 
Cytuj  
Gerhardt napisał(a):
Ciekawe czy mozna komus udowodnic korzystanie z takiego programu

Zapytaj tych co dostali za niego bana :lol: :lol: :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2009, 18:54 
Cytuj  
to juz jest przesada - skillowanie nie jest w EVE jakos szczegolnie ciezkie!!! jak wiem, ze przez pare dni nie bede mial czasu na to aby wejsc do gry to ustawiam jakiegos dlugiego skilla i sie nie martwie ;)
atm brakuje mi w evemon mozliwosci ustawienia kolejek skillowania certyfikatami (na starcie pozwalaja w miare sensownie rozwijac postac w roznych dziedzinach). jest jakis konkurencyjny program, ktory posiada taka mozliwosc?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2009, 19:33 
Cytuj  
Te certyfikaty sa kiepskie, lepiej rozwijaj postac planem do konkretnych modulow, amunicji, dron, mining krysztalow czy co tam cie interesuje.
EveHQ sprawdz, nie rozgryzalem ale bardziej rozbudowany jest.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 112
Dołączył(a): 13.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2009, 21:36 
Cytuj  
xarthias napisał(a):
Gerhardt napisał(a):
Ciekawe czy mozna komus udowodnic korzystanie z takiego programu

Zapytaj tych co dostali za niego bana :lol: :lol: :lol:


Nie znam nikogo takiego

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2009, 22:02 
Cytuj  
Gerhardt napisał(a):
xarthias napisał(a):
Gerhardt napisał(a):
Ciekawe czy mozna komus udowodnic korzystanie z takiego programu

Zapytaj tych co dostali za niego bana :lol: :lol: :lol:


Nie znam nikogo takiego


Jedynka z logiki :lol:

*

Posty: 112
Dołączył(a): 13.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 08:14 
Cytuj  
xarthias napisał(a):
Gerhardt napisał(a):
xarthias napisał(a):
Gerhardt napisał(a):
Ciekawe czy mozna komus udowodnic korzystanie z takiego programu

Zapytaj tych co dostali za niego bana :lol: :lol: :lol:


Nie znam nikogo takiego


Jedynka z logiki :lol:


Nie musisz sie tak surowo oceniac.
Zebys jednak na przyszlosc nie musial male wyjasnienie

Skoro nie znam nikogo kto dostal bana za uzywanie takiego programu nie moge zweryfikowac czy ktokolwiek dostal bana za uzywanie programu do skilowania, czy np za podejrzenie o uzywaniu.
Skoro tak to nie moge miec pewnosci, ze uzycie tego programu jest wykrywalne i mozliwe do udowodnienia.
Zatem stwierdzenie, ze za uzywanie takich programow jest ban nie jest logicznym wnioskiem jak sugerujesz, a zwyklym bezpodstawnym zalozeniem.
Mozna by tez zapytac CCP, ktore na pewno wie jak to wyglada, ale wtedy to tez nie bedzie wiele warte bo bedzie pytanie o wiarygodnosc odpowiedzi

Teraz pytanko Czaisz roznice pomiedzy podejrzeniem, a udowodniona wina, czy faktem a zalozeniem?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 11:25 
Cytuj  
Gerhardt napisał(a):
xarthias napisał(a):
Gerhardt napisał(a):
xarthias napisał(a):
Gerhardt napisał(a):
Ciekawe czy mozna komus udowodnic korzystanie z takiego programu

Zapytaj tych co dostali za niego bana :lol: :lol: :lol:


Nie znam nikogo takiego


Jedynka z logiki :lol:


Nie musisz sie tak surowo oceniac.
Zebys jednak na przyszlosc nie musial male wyjasnienie

Skoro nie znam nikogo kto dostal bana za uzywanie takiego programu nie moge zweryfikowac czy ktokolwiek dostal bana za uzywanie programu do skilowania, czy np za podejrzenie o uzywaniu.
Skoro tak to nie moge miec pewnosci, ze uzycie tego programu jest wykrywalne i mozliwe do udowodnienia.
Zatem stwierdzenie, ze za uzywanie takich programow jest ban nie jest logicznym wnioskiem jak sugerujesz, a zwyklym bezpodstawnym zalozeniem.
Mozna by tez zapytac CCP, ktore na pewno wie jak to wyglada, ale wtedy to tez nie bedzie wiele warte bo bedzie pytanie o wiarygodnosc odpowiedzi

Teraz pytanko Czaisz roznice pomiedzy podejrzeniem, a udowodniona wina, czy faktem a zalozeniem?
Xarthias pewnie bana dostał :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 11:41 
Cytuj  
Słuchajcie, ale o co ta cała gadka ... "third party programs and tools" ... nie sa dopuszczone. EOT

Czy są bezpieczne ? Nie są, bo w przypadku kradzieży danych konta, czy czegokolwiek z konta brak jest supportu ze wzgledu na uzywanie "third party"

Czy są do wykrycia .. są, czy CCP banuje za nie, nie wiem, sądze ze jak ktoś złoży doniesienie to tak, w innm przypadku ignorują ten fakt.
Choć, wbrew pierwszemu wrażeniu w EvE dość łatow dostać ban-a ...

*

Posty: 112
Dołączył(a): 13.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 12:34 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Xarthias pewnie bana dostał :]


To moglby wprost powiedziec, ze on dostal za to ban, bo mu to udowodniono i nie byloby tematu

Scorpio napisał(a):
Słuchajcie, ale o co ta cała gadka ... "third party programs and tools" ... nie sa dopuszczone. EOT


Tyle, ze topic jest o tym czy sa one bezpieczne, a nie czy sa dopuszczalne itp Z punktu widzenia gracza jednym z elementow bezpieczenstwa jest to, czy dostanie za uzywanie programu bana. A ze ciekawi mnie czy takie rzeczy sa do wykrycia to o to pytam

Scorpio napisał(a):
Czy są do wykrycia .. są,


Skad pewnosc, ze program jest do wykrycia?

Scorpio napisał(a):
czy CCP banuje za nie, nie wiem, sądze ze jak ktoś złoży doniesienie to tak, w innm przypadku ignorują ten fakt.


Jezeli CCP banuje tylko z donosu to by sugerowalo, ze taki program albo jest nie do wykrycia, albo nie da sie udowodnic, ze ktos z niego korzysta. Ewentualnie, ze te czynosci sa mocno pracochlonne
Inna mozliwosc to taka, ze dla CCP nie ma znaczenia czy gracze uzywaja takich programow czy nie. No ale wtedy nie powinno byc za to banow. Powiedzialbym nawet, ze wtedy takie programy powinny byc tak samo dozwolone jak np evemon czy EFT

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 12:46 
Cytuj  
Po co dalej to ciagnac i lapac sie za slowka?

CCP moze banowac i banuje za third party. Kropka.

Lepsza alternatywa to kolega z twoim kluczem API w eveMon i przykazem zmiany skilla gdy np. siedzisz w pracy.


/thread


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 12:47 
Cytuj  
Słuchaj, takie gadki są prowadzone przy praktycznie kazdym mmo .. .czy third party są do wykrycia czy nie są ... w 99,9% przypadków okazuje się że są, tylko że nie są scigane.
Tak samo jak handel np isk-ami, czy postaciami za rl cash ... niby robi to kupa ludzi, niby mozna kupić, niby nie do wykrycia ... a bany lecą ... tak samo tutaj ... CCP nie sciga zbytnio makrominerów czy innych kozystajacych z third party ... robi dopiero akcje jak dostają złoszenie bo wtedy sprawa jest publiczna... i nie wypada nie zrobić nic ... w jaki sposób oni to robią nie wiem, ale skoro mogą wykryć makro minerów to mogą i makro skillchange ...
Dla mnie program nielegalny z punktu widzenia EULa nie jest bezpieczny, bo kożystajacy nei jest chroniony, a w przypadku kiedy CCP bedze m,usiało sprawdzić logi czy coś tam pewnie im wyjdzie co i jak i powiedzą, ... sorry mate, we can't help you ue to use a thrid party program and beacuse you put in public acces place you login informations ...

*

Posty: 112
Dołączył(a): 13.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 13:28 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Po co dalej to ciagnac i lapac sie za slowka?


Po prostu zaciekawilo mnie ten temat w zwiazku z tym chcialem sie dowiedziec co jest na rzeczy.
A jak cos mnie ciekawi to o to pytam.

No ale widze, ze raczej nikt nic nowego tu nie powie, wiec nie ma sensu ciagnac dalej tego tematu

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 17:32 
Cytuj  
Gerhardt napisał(a):
ble ble ble

Nadal nie zrozumiałeś :lol:
Enyłej.
Skoro już tak wymagasz kawy na ławę.
Tak, CCP może wykryć coś takiego.
Tak, to jest zabronione i grozi banem.
Tak, są osoby, które dostały za coś takiego bana.
Tak, znam takie osoby, bo płakały do mnie, żebym coś zrobił :roll:
Nie, nie pomogłem im :lol:
I nie, nie dostałem bana :lol: :lol: :lol:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 19:05 
Cytuj  
Zaden program do jakiegokolwiek MMO, w ktorym musisz podawac login i haslo zeby dzialal jest z gruntu podejrzany. Ja nie mam zamiaru takich uzywac.

A jak ktos chce autozmieniacza skilli to prosze wyslac dane konta na moj email. Ja bede mu zmienial. OBIECUJE!


_________________
Obrazek

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 20:41 
Cytuj  
xarthias napisał(a):
I nie, nie dostałem bana :lol: :lol: :lol:

potwierdzam - ostatnio napazalismy się w UA z X i było spoko :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2009, 05:56 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Zaden program do jakiegokolwiek MMO, w ktorym musisz podawac login i haslo zeby dzialal jest z gruntu podejrzany.

O, to jeszcze loginu/passa wymaga? To ja zachęcam do jego użytkowania :lol: bo ruscy farmerzy za mało mają słupów do sprzedaży isk :lol: :lol: :lol:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2009, 08:28 
Cytuj  
xarthias napisał(a):
O, to jeszcze loginu/passa wymaga?

No nie wiem, ale jak ma zmieniac skill to chyba trzeba podac pass.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.