mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 12:26 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Tak to jest jak sie bierze iski od frajerow;]

kwestia podejscia do gry i cenienia swojego czasu jesli chodzi o wskazywanie palcem frajera :]


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 12:33 
Cytuj  
Ta, kupiles lewa kase, ktora ci skasowali. I teraz albo stracisz kolejne PLNy, albo musisz jechac raty jak bezmozg. Gratz, you won:)

Serio tak dlugo trzeba myslec, zeby wpasc na to ze underpriced iski na ebaju sa z hackowanych kont? Farmerzy sie cenia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 12:51 
Cytuj  
poza tutorialem nie zrobilem zadnej misji; poza momentami, gdy jakies raty byly na gacie podczas kampy i wkurwialy, nie zabilem zadnego rata i wierz mi, tak pozostanie.
a co do kupowania poza oficjalnym zrodlem, to pomimo chwilowych problemow atm i tak jestem do przodu na tym mocno, wiec nie narzekam jakos specjalnie.

btw. jak ktos jeszcze chce mnie meczyc o ISKi, to wole mu przelew wyslac bankowy/moneybookers.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 13:21 
Cytuj  
A wiec taka rada dla bioracych kase za buddy invite: pytajcie skad te iski sa, bo jak traficie na takiego elo zioma jak Rufen to beda zbedne klopoty.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 16:31 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
poza tutorialem nie zrobilem zadnej misji; poza momentami, gdy jakies raty byly na gacie podczas kampy i wkurwialy, nie zabilem zadnego rata i wierz mi, tak pozostanie.
A chuj to kogos interesuje? Kupujesz i sprzedajesz ISKI w mojej ulubionej grze i juz to sprawia ze jestes frajerem dla mnie i pewnie dla 90% spoleczenstwa EVE.

I jesli jestes tak zajebiscie do przodu po uj rozdajesz buddy invity? przeciez masz tyle buly nakupowane ze sobie mozesz 15 konto oplacic... phew...

Przepros za wciskanie ludziom non-legit kasiorki i tyle a nie opowiadaj nam tutaj wzruszajacej historii swojego zycia bo uj nas interesuje co robisz w EVE.

BTW. Jesli te invity sa z twojego glownego konta, ktore chciales w ten sposob legelnie oplacic to mam nadzieje ze dobiora ci sie do dupy i banik na twoja zajebista, nie-robiaca-misji postac poleci z predkoscia swiatla.

"kwestia podejscia do gry i cenienia swojego czasu jesli chodzi o wskazywanie palcem frajera" Najbardziej idiotyczne tlumaczenie ludzi ktorzy sa za tepi aby osiagnac cokolwiek w grze video swoja wlasna praca. Jak nie masz czasu lub nie podoba ci sie czasozernosc EVE to w nia nie graj, proste. Znajdz sobie jakas casual gierke ktora ceni i szanuje twoj czas a nie oszukuj w EVE.

*

Posty: 67
Dołączył(a): 7.11.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 17:56 
Cytuj  
To nie ty czasem szukales prywatnego serwera do wowa?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 18:08 
Cytuj  
RYJ KABRAXIS.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 18:12 
Cytuj  
Xardias napisał(a):
To nie ty czasem szukales prywatnego serwera do wowa?
A co to ma do tematu oszukiwania i wciskania ludziom non-legit ISKow w EVE? Ale odpowiem ci... tak szukalem kiedys i nawet znalazlem. Co teraz?

RYJ KABRAXIS. Twoja Stara. Wklej moze jakiegos kutasa czy cos ale nie pierdol.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 18:53 
Cytuj  
ja tez sprzedawalem timecody za isk i co z tego.
eve jest gra, ktora na to pozwala wiec z czym masz problem?
tez wolalem wydac pare zlotych co 2 miesiace i miec w dupie farmowanie tylko przelaczac skille.

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 19:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja tez sprzedawalem timecody za isk i co z tego.
eve jest gra, ktora na to pozwala

Z tego co obserwuje to bany/debety lecą gęsto za to. Nie wiem z czego tu się cieszyć. Zresztą samo przyznawanie się do kupowania waluty OOG jest słabe.
Z czego tu się chełpić?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 19:10 
Cytuj  
to zle obserwujesz. bo samo ccp udostepnia narzedzia do LEGALNEJ sprzedazy timecodow za ISK. zorientuj sie najpierw a potem wypowiadaj.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 19:11 
Cytuj  
Mozna sprzedawac jesli sie to robi w odpowiedni i usanskcjonowany przez CCP sposob. Mendol nie porownuj zalegalizowanych przez CCP rzeczy z obrotem SAMYMI ISKAMI.

Tak czy siak to co robi Rufen nie ma z tym nic wspolnego. Dawanie illegal iskow, kupionych od jakis chinczykow czy Bog jeden wie gdzie, (ewentualnie wymienionych za GTC na smiesznych warunkach) ludziom za 30 dni grania, BEDAC SWIADOMYM TEGO ze jest ogromna szansa ze te ISKI zostana skosnfiskowane i GMowie zrobia nowemu graczowi "kuku" jest weak.

"zorientuj sie najpierw a potem wypowiadaj." Moze CHOC RAZ zastosowalbys sie do swoich, jakze szczodrze rozdawanych na prawo i lewo rad ? Topic nie jest o sprzedazy Timecodow za ISKI, wjechales tu jak pan i wladca ze stwierdzeniem ze ty tez kupowales no to przeciez wszytko musi byc w porzadku (ciekawe czy przeczytales cokolwiek niz 2 ostatnie posty lol). No i juz w drugim poscie zaczyna sie najezdzanie, "nie znasz sie", itp.... ja pierdole... opanuj sie.


Ostatnio edytowano 17 lis 2009, 19:16 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 19:16 
Cytuj  
Mendol: może nie sprecyzowałem dokładniej myśli. Wiem, że zamiana GTC na plexy i ich sprzedaż jest legalna. Chodzi mi o kupowanie isk/plexów w necie niezależnie od CCP.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 20:20 
Cytuj  
no przyznam sie szczerze, ze twoich postow kabraxis nie czytam.
takze zluzuj, potem sie zastanow i moze w koncu kiedys uda ci sie napisac cos sensownego.
idz do darmowych bo widac jednak tam sie najlepiej odnajdujesz.
prywatny serwer do wow'a ahehehe. nic dodac nic ujac.

rokkyu ale taka 'sprzedaz' istnieje w kazdej grze. i wedlug mnie nie wiem o co chodzi z robieniem 'zadym' i banowaniem kont. ok o ile gold ze zhackowanych powinien byc 'usuwany' ale reszta? ktos poswieca czas i farmuje gold, ja go pozniej kupuje zeby moc sie cieszyc sama gra.
tak bylo w uo, daocu, wowie, warze, aoc - w kazdym mmo, ktore sie pojawia na rynku.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 21:52 
Cytuj  
Ale w EVE isk mozesz kupic poniekad bezposrednio od CCP, wiec po prostu nie chca tolerowac konkurencji ktora sprzedaje taniej, proste. :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 09:34 
Cytuj  
Mendol: doskonale wiem jak wyglądają realia w mmo, gram w nie od 10 lat. Musimy jednak rozgraniczyć pewne sprawy.
Owszem - każdy może spędzać czas w grze jak mu się podoba, w tym na farmieniu.
Mowa tu jednak o handlarzach, którzy zapuszczają boty na dziesiątkach kont (vide kolejki dwarfów w Lineage2 zbijające
lvl na strażnikach, by dalej farmić nisko levelowe itemy - oczywiście na globalu). Tzw "unfair advantage" jest wbrew EULA,
więc jeśli klikasz na accept pod tym regulaminem to ustawiając boty łamiesz go. Powiesz pewnie "No i co z tego?".
A ja odpowiem: jeśli spotkam kogokolwiek, kto przyzna się do kupowania kasy, botowania, grania postacią z ebaya to
narobie mu koło dupy zarówno wśród graczy jak i podpierdole go GM'om. Ktoś pokroju RufeN'a rzekłby: "Chcę pokazywać
mój skill i nie tracić czasu na zdobywanie siana". W takim wypadku odsyłam takie osoby do CS'a, Quake'a czy innych
gier gdzie z doskoku grasz i prezentujesz skill. To jest mmorpg, gatunek charakterystyczny, od początku do końca wymagający
zaangażowania, a oszukiwanie w nim i CHWALENIE SIĘ TYM jest bardzo, bardzo, BARDZO słabe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 10:42 
Cytuj  
heh no nie dojdziemy do porozumienia w tej kwestii.
mmo jest gatunkiem charakterystycznym masz racje.
ale niestety argumenty w stylu 'eula' 'regulamin' nie do konca do mnie trafiaja w tym przypadku. mam ochote pograc w mmorpg a nie cs'a.
i z tym od poczatku do konca to przesadzasz, skoro spokojnie mozna przeskoczyc 'poczatek'. nie widze nic fajnego w tym zeby poswiecac godziny na farmienia kasy, ktora jest potrzebna do dalszej gry. ja 'kupuje' czas poswiecony przez inna osobe.
dla mnie to tak jak w zyciu. moge sam sciagnac instrukcje i naprawiac pralke tydzien. albo moge zadzwonic, zaplacic i miec ja naprawiona w 2h. oszczedzam czas i nerwy. a niestety wiekszosc mmo w dzisiejszych czasach jest zrobiona bzdurnie pod tym wzgledem (z wyjatkiem mo na ta chwile).
sa inne rzeczy, ktore mi sie podobaja w tych grach i nie widze powodu dla ktorego mam z nich zrezygnowac bo 'tak'.
rozumiem twoje podejscie i ok. ale postaraj sie zrozumiec i moje :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 11:25 
Cytuj  
Rozumiem, bo mnie też wkurwia grind.
Handlujcie sobie za real cash, ja po prostu nie chce o tym wiedzieć i być w to zamieszanym (do czego niestety doszło dzięki
RufeN'owi). Nie chcę po roku czy dwóch stracić postaci, bo CCP zrobi tracking moich transakcji.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 12:38 
Cytuj  
CCP chuja robi, znam kolesi ktorzy graja w to EVE bardzo dlugo kupili, sprzedali miliardy iskow i nic.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 12:41 
Cytuj  
Co nie znaczy ze nigdy ich nie zlapia. :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.