mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 18:27 
Cytuj  
Bo kupowanie iskow nie jest banowalne. Co najwyzej ci skasuja kase, jesli ponad wszelka watpliwosc kasa pochodzi z hacked accounta. I tyle.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 21:30 
Cytuj  
Trzeba bylo odemnie buddy keya wziac;] Juz kilka osob zadowolonych bylo. No i wiadomo ze Husar jest uczciwym graczem i jego kasa jest legalna! :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 23:12 
Cytuj  
Mnie ciągle rozpierdala jak ludzie napinaja się nad tymi nielegalnymi iskami ,a 40% serwera jedzie na botach i 4 kontach - wystarczy sobie zerknąć na centrale co rusz ktoś się chwali ile to on ma kont (że niby co na 3-4 kontach jedzie na raz i obsługuje jedną myszką ? )
Na zachodzie ludzie nie chcą się w to bawić ,kupują plexy i sprzedają tym wszystkim farmerą z bloku wschodniego.
Jakbym miał plexa za kanapke z maca to też bym tak pewnie robił regularnie.

Chinole jadą na botach,ludzie wpadają przez to ,że CCP robi od czasu do czasu transakcje kontrolowane.Gdyby tego nie robili gospodarka w grze by się załamała.
Co by było gdyby zachodni gracze przestali wystawiać plexy na sprzedaż dla farmiących iski biedaków?
Odpłyneli by gracze , a ccp zarabiałoby mniej $.

Ot realia evki.

Teksty ,że mam spędzić życie farmiąć uczciwe na statki do mnie nie przemawiają.

Inna sprawa ,że przy obecnych cenach u chinoli bym raczej nic u nich nie kupił.Czasy 100m po 6 zetka to było to ech..

Jak już to bym radził kupować od polaków na allegro (pytanie tylko czy nie skupują isków od chinoli i odsprzedają czy jadą uczciwie na botach ) albo in game dogadać się z jakimś pewnym farmerem.

Za kupione iski najlpiej nakupować przedmioty od kogoś znajomego przebitka (lub zrobić zakupy i przekazać itemy na inną postać ) i przezornie usunąć postać na którą pierwotnie wpłyneła kaska i założyć nową.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 02:23 
Cytuj  
Ja tam mam 2 konta ale nie gram na 2ch w tym samym czasie:D Ci co to robia zazwyczaj maja lapka i stacjonarny albo 2 monitory. Wszystko legalnie. Nikt powazny nie bedzie sie bawil w jakies kopanie na makrze;d


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 14:29 
Cytuj  
White Trox: i właśnie ci chińscy farmerzy rujnują ekonomię gry, sprawiają, że ISK dewaluuje się w chuj.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 14:33 
Cytuj  
Aha... dopóki CCP robi sobie jaja nie banując często gęsto wszystkich pomakrowanych barek o nickach ufsjhsdhsdf w empire 0.8 + tak długo inflacja będzie narastać :]


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 12:59 
Cytuj  
juz idzie, jakbys mial jakiekolwiek pytania: gg 1364716

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 13:08 
Cytuj  
Czym zamierzasz grac?;]

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 13:23 
Cytuj  
mnie zamuliło robienie misji single player. Jak pytałem o jakieś pvp to min fregaty T2 z odpowiednim fitem a to już pół roku skilowania... :-/

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 14:10 
Cytuj  
Z takim podejściem w ogóle nie warto zaczynać grać. Ewentualnie kupić czyjeś konto ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 14:18 
Cytuj  
polecam przez pierwsze dwa miesiace niegranie i zrobienie learningow ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 14:39 
Cytuj  
ja zalozylem konto w pazdzierniku, i jakos pod koniec stycznia mialem zrobione learningi oraz interceptora na podstawowym ficie i wtedy wstapilem do korpa i zaczalem grac ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 14:49 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
polecam przez pierwsze dwa miesiace niegranie i zrobienie learningow ;)


Lerningi mozna zrobic na trialu w czasie tych bonusowych SP. Na pewno da sie zrobic all na 4/4. Robienie wszytkich na 5/5 i tak zwroci sie dopiero po niewiem? roku grania? Ja zawsze robie na 5 podstawowe i na 4 te drugie - robienie ich na 5 jest dla mnie mocno dyskusyjne w poczatkowej fazie gry.

"Jak pytałem o jakieś pvp to min fregaty T2 z odpowiednim fitem a to już pół roku skilowania... :-/" Nie wiem z kim tam w EVCE rozmawiales ale to gowno prawda. :) Jak ostatnio gralem w EVKE to po 2 tygodniach latalismy (corp z hi-seca) we flotach fregat/desek i cruzow do najblizszych low-secow i 0.0 na "treningi" czyli bezstresowe tracenie stateczkow. :) Ja sam po niecalym miesiacu latalem moze nie super wyskilowanym (ale wystarczajaco aby byc efektywnym w walce) Caldari Jammerem (walka elektroniczna, zagluszanie systemow namierzania wrogich statkow, itp...) w Cruiserze T1. Flota mnie kochala i bylo calkiem fajnie.

Kwestia podejscia - w tej grze nie da sie "ownowac" jak w wowie bo gram paladynem. Wyskilujesz nie grajac lerningi i fretki T2 po tych paru miechach po czym wrocisz do gry, kupisz ISKI na allegro, wsiadziesz w swoja uber zajebista (w twoim przekonaniu) fregate T2, zfitujesz ja w fit T2 a i tak zostaniesz zestrzelony na pierwszej bramie 0.0 :)
Taka to jest gra.

EVE jest wlasnie chyba jedynym MMO, ktory oferuje endgame wlasciwie od poczatku i w ktorym wcale nie trzeba "skillowac pol roku" aby sie dobrze bawic.

Poczytaj o statkach i ich rolach w PVP - wybierz sobie czym i jak chcialbys latac i konsekwentnie daz do tego od pierwszych minut gry. Kwestia jest taka zeby ten cel byl realny i osiagalny na poczatek (bo jak sobie powiesz ze "chce latac capitalami" albo "chce latac cruzami T3" albo "Fregaty T2 z NAVY fitem bo bede ownowal" a dopiero zaczynasz grac w EVE to zapomnij - znudzisz sie na 99% i nigdy nie dojdziesz do takiego etapu).


Ostatnio edytowano 4 gru 2009, 14:54 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 14:52 
Cytuj  
nawet dluzej niz rok, ja stwierdzilem,ze jak zaczynam grac, to nastawiam sie na skillowanie przez pare lat, wiec warto zrobic je porzadnie (przy czym nie mam charyzmy na 5/5 bo nie jest mi ona potrzebna). inna sprawa,ze zapomnialem o bonusie do SP jaki jest od wiosny, to sporo ulatwia.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 14:58 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
nawet dluzej niz rok, ja stwierdzilem,ze jak zaczynam grac, to nastawiam sie na skillowanie przez pare lat, wiec warto zrobic je porzadnie
Oczywiscie. Tylko ze jak ktos zaczyna dopiero grac w EVE (pierwsza postac) to raczej bardziej wazne jest aby sobie polatal statkami T1, liznal 0.0, pokopal troche aby zobaczyc jak nudne to jest :), pobawil sie w exploracje, stracil kilkanascie statkow, itd... - ogolnie zeby cos robil i sie bawil bo inaczej pierdolnie EVKA w cholere.

Jak zakladasz juz ktoras z kolei postac i ktores z kolei konto - znasz gre i mechanike to wiadomo ze dazych do perfekcji... zaczynasz sciagac Fitting Toole, EVEmon'y i cala ta reszte i jedziesz z koksem. :)

Ja sam wyszlem poza statki T1 dopiero bodajze za 4tym podejsciem do EVKI ale wtedy znalazlem zajebistego corpa i zajebiscie sie gralo. :)

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 16:06 
Cytuj  
Kilka hintow:

1. Rufen wypierdalaj z tego forum.

2. Learningi warto zrobic na 4/4, cybernetyka 1 i implanty +3 na start.

3. Gowno prawda ze pvp=fregaty t2. Jest filmik jak 2 gosci ownowalo w rifterach na drugi dzien grania. Nisza znajdzie sie dla KAZDEGO, trzeba tylko chciec, no i pomyslec/zapytac kogos z doswiadczeniem zeby doradzil. Mozna tez latac cruiserami t1, nie sa zle. I nie sa drogie.

4. Na kase wcale nie trzeba robic misji single player, sa sposoby zeby i noob zarobil niezla kaske.

Eve jest nudne tylko i wylacznie w jednym przypadku. Jesli gracz sobie tego życzy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 16:25 
Cytuj  
no dla 1st day chara sposob na niezla kase to isc rozdawac ulotki caly dzieni kupic GTC :P

ofc, rifter to swietna fregata, ale ledwo ogarniajacy mechanike noob nie ma wg mnie szans na "wymiatanie w nim" (jak i w niczym innym) :P w tej grze skill ma w pvp bardzo duze znaczenie.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 16:32 
Cytuj  
Tak a najbardziej pr0 jest kupowanie iskow na ebayu i wciskanie ludziom.
Won.

Zeby latac po lowsec/ provi 0.0 wcale nie trzeba takiego skilla. Wtopi ktos ze 3 riftery i sie nauczy odrozniac cele. Jakies biedne raciarki, koparki, i leszczy rifterem mozna spokojnie zabic.

I najwazniejsze: NIE grac w eve solo. Dolaczyc do korpa szkoleniowego jak sie jest zielonym, isc do 0.0 po trialu. Gwarantuje ze nudno nie bedzie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 16:36 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Tak a najbardziej pr0 jest kupowanie iskow na ebayu i wciskanie ludziom.
Won.

Zeby latac po lowsec/ provi 0.0 wcale nie trzeba takiego skilla. Wtopi ktos ze 3 riftery i sie nauczy odrozniac cele. Jakies biedne raciarki, koparki, i leszczy rifterem mozna spokojnie zabic.

I najwazniejsze: NIE grac w eve solo. Dolaczyc do korpa szkoleniowego jak sie jest zielonym, isc do 0.0 po trialu. Gwarantuje ze nudno nie bedzie.

:* przeciez napisalem GTC


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 16:39 
Cytuj  
tylko pokazcie mi corpa co zechce przyjac zielonego w cruiserze...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.