mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 19:25 
Cytuj  
Ma ktos jakies zaproszenie? planuje zrobic nowa postac :p 21 dni jak ulal by mi pasowalo ;D pozniej na pewno zrobie subskrypcje


Posty: 31
Dołączył(a): 9.12.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 19:32 
Cytuj  
Podaj mejla na pm


Posty: 5
Dołączył(a): 9.06.2009
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 22:49 
Cytuj  
Właśnie kolega mi polecił to forum, gdyż można dostać dłuższego triala + nieco forsy.
Chętnie się na to piszę tylko proszę o info co i jak bo jestem w Eve centralnym newbiesem lecz z dużą motywacją :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 22:55 
Cytuj  
Dziggolo napisał(a):
Właśnie kolega mi polecił to forum, gdyż można dostać dłuższego triala + nieco forsy.
Chętnie się na to piszę tylko proszę o info co i jak bo jestem w Eve centralnym newbiesem lecz z dużą motywacją :D

podaj mi swojego maila na gg: 1347744 albo na PM

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 11:15 
Cytuj  
W dalszym ciągu dysponuję zaproszeniami, zapraszam na pm. Jeśli opłacisz konto dostaniesz 100mln ISK.


Posty: 5
Dołączył(a): 9.06.2009
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 11:45 
Cytuj  
Mam i już działam. Ta gra jest spasiona na maxa, ale wstydzę się przyznać jakich rzeczy nie czaję. To musi być porażka bo nawet o tym na forum nie piszą chyba :)

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 12:47 
Cytuj  
Nie nie musi byc porazka, tej gry w pelni nikt nie czai:) Pytaj o wszystko co ci trzeba.


Posty: 5
Dołączył(a): 9.06.2009
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 13:06 
Cytuj  
Zacząłem spoko, kilka misyjek tutorialowych, nawet dostałem nowego latawca.
Doszedłem do tego, że dobrym pomysłem jest zapisanie się do Unseenów.. tylko tak:
1. Nie wiem kiedy kończy się tutorial, bo co bym nie zrobił to za jakiś czas mam nowe komunikaty

2. Nie wiem jak joinąć do ich kanału, żeby pogdać co i jak.

3. Wyczaiłem, że atrribs są teraz defaultowe a potem można je zmienić. Gdzieś tam mi przemkneło, że jednak ich zmiana na początku ma znaczenie na sensowne. Chodzi mi o to, że jeżeli chcę robić konkretne rzeczy np walka, pve +pvp to bez sensu żebym pchał się na naukowca.
Tak czy siak, nie wiem jak je dobrze zmienić.

4. Średnio wiem co najpierw rozwijać, przypadkiem trafiłem na learningi w sklepie, które chyba są istotnem na początku gry - zakupiłem tyle ile mogłem.

5. Zrobiłem do tej pory pierwsze misje oraz 3 misje z kariery wojskowej i nie wiem właśnie czy robić kolejne 7 czy jakoś się spróbować przemknąć do Unseen, o ile podczas lotu ktoś przypadkowo nie zatłucze mnie ogniem z silników...

6. Niby poczytałem co należy rozbudowywać na początku u Amarrów i w sumie sensownie brzmi biorąc pod uwagę jakich broni używam itp. Tyle, że ja tych skilli wogole nie mam i nie wiem czy muszę je kupić dopiero, czy same przyjdą z czasem...

to na razie wsio.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 13:10 
Cytuj  
Dziggolo napisał(a):
Zacząłem spoko, kilka misyjek tutorialowych, nawet dostałem nowego latawca.
Doszedłem do tego, że dobrym pomysłem jest zapisanie się do Unseenów.. tylko tak:
1. Nie wiem kiedy kończy się tutorial, bo co bym nie zrobił to za jakiś czas mam nowe komunikaty

2. Nie wiem jak joinąć do ich kanału, żeby pogdać co i jak.

3. Wyczaiłem, że atrribs są teraz defaultowe a potem można je zmienić. Gdzieś tam mi przemkneło, że jednak ich zmiana na początku ma znaczenie na sensowne. Chodzi mi o to, że jeżeli chcę robić konkretne rzeczy np walka, pve +pvp to bez sensu żebym pchał się na naukowca.
Tak czy siak, nie wiem jak je dobrze zmienić.

4. Średnio wiem co najpierw rozwijać, przypadkiem trafiłem na learningi w sklepie, które chyba są istotnem na początku gry - zakupiłem tyle ile mogłem.

5. Zrobiłem do tej pory pierwsze misje oraz 3 misje z kariery wojskowej i nie wiem właśnie czy robić kolejne 7 czy jakoś się spróbować przemknąć do Unseen, o ile podczas lotu ktoś przypadkowo nie zatłucze mnie ogniem z silników...

6. Niby poczytałem co należy rozbudowywać na początku u Amarrów i w sumie sensownie brzmi biorąc pod uwagę jakich broni używam itp. Tyle, że ja tych skilli wogole nie mam i nie wiem czy muszę je kupić dopiero, czy same przyjdą z czasem...

to na razie wsio.


Jak masz komunikaty tutoriala to rob, misje tutorialowe zrob wszystkie dla rewardow i ogarniecia. Na kanal sie joinuje tak:

Po lewej masz menu pionowe, tam znajdujesz channels and mailing lists. Klikasz, dalej join klikasz i w okienku nazwe ich kanalu.


Posty: 5
Dołączył(a): 9.06.2009
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 13:22 
Cytuj  
No dzięki! Teraz wiem, co będę robił przez długi weekend :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 14:58 
Cytuj  
Dziggolo napisał(a):
1. Nie wiem kiedy kończy się tutorial, bo co bym nie zrobił to za jakiś czas mam nowe komunikaty
Jak sie skonczy to dostaniesz komunikat ze sie skonczyl. :) OPLACA sie zrobic wszytkie misje tutorialowe z wszytkich 3 karier. Dostaniesz pare statkow za free, troche skillbookow i kaske.
Dziggolo napisał(a):
2. Nie wiem jak joinąć do ich kanału, żeby pogdać co i jak.
CHANNELS AND MAILING LISTS --> kilkasz JOIN --> nazwa: "CENTRALA NOOBS"
Dziggolo napisał(a):
3. Wyczaiłem, że atrribs są teraz defaultowe a potem można je zmienić. Gdzieś tam mi przemkneło, że jednak ich zmiana na początku ma znaczenie na sensowne. Chodzi mi o to, że jeżeli chcę robić konkretne rzeczy np walka, pve +pvp to bez sensu żebym pchał się na naukowca.
Tak czy siak, nie wiem jak je dobrze zmienić.
Popytaj w grze najlepiej o to bo tutaj nie chce mi sie rozpisywac. :) Pamietaj ze mozesz to zrobic TYLKO DWA razy - potem dopiero po 12 m-cach.
Dziggolo napisał(a):
4. Średnio wiem co najpierw rozwijać, przypadkiem trafiłem na learningi w sklepie, które chyba są istotnem na początku gry - zakupiłem tyle ile mogłem.
Lerningi to podstawa. Skiluj je, jak uzbierasz troche kasy i wbijesz podstawowe na 4 to zakup komplet tych drozszych i je tez skiluj na minimum 4. Jako ze to troche potrwa to polecam najpierw doskilowac do cruiserow zebys mial czym latac misje i sie nie zanudzil patrzac jak odlicza sekundy. :)
Dziggolo napisał(a):
5. Zrobiłem do tej pory pierwsze misje oraz 3 misje z kariery wojskowej i nie wiem właśnie czy robić kolejne 7 czy jakoś się spróbować przemknąć do Unseen, o ile podczas lotu ktoś przypadkowo nie zatłucze mnie ogniem z silników...
Zrob sobie tutoriale. Unseen ci nie ucieknie. Zawsze tez mozesz podleciec i sie zapisac i wrocic do misji tutorialowych. W high sec na 99% nikt cie nie zatlucze. :)
Dziggolo napisał(a):
6. Niby poczytałem co należy rozbudowywać na początku u Amarrów i w sumie sensownie brzmi biorąc pod uwagę jakich broni używam itp. Tyle, że ja tych skilli wogole nie mam i nie wiem czy muszę je kupić dopiero, czy same przyjdą z czasem...
Jedyne skille jakie dostaniesz "od gry" to te z tutoriali. Reszte musisz kupic na markecie. :)


Posty: 5
Dołączył(a): 9.06.2009
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 15:18 
Cytuj  
Dzięki. W sumie widać, że dopiero ten tutorial zaczynam, bo mam tylko 3 misje zrobione w military...

Co do attribsów to spoko, wiem, że można tylko 2 razy. Ale wiem też, że to daje boosta na początku jak sprytnie je rozłożysz. Tylko właśnie nie mogę znaleźć sensownego info o tym ale tych helpów jest tyle co mrówek na ziemi więc pewnie jeszcze nieco mi zejdzie.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 08:03 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Dziggolo napisał(a):
1. Nie wiem kiedy kończy się tutorial, bo co bym nie zrobił to za jakiś czas mam nowe komunikaty
Jak sie skonczy to dostaniesz komunikat ze sie skonczyl. :) OPLACA sie zrobic wszytkie misje tutorialowe z wszytkich 3 karier. Dostaniesz pare statkow za free, troche skillbookow i kaske.

I chyba kilka implantów jeszcze.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 12:19 
Cytuj  
Patrzac na aktualne ceny plexow to ja

za przyjecie odemnie invite i przedluzenie konta daje...

z 200mln isk + swoj usmiech ; >

jak cos to gg: 1 378 98trzy


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 lip 2009, 19:37 przez Sou, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 12:34 
Cytuj  
Teraz mi to mówicie :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2009, 13:45 
Cytuj  
Czy jak jest "Active subscriber, 30 days added to your account" w buddy program to za jakis czas powinno sie pojawic info w subscription tez o tym, bo narazie nie widac ze dodany free miesiac ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2009, 13:47 
Cytuj  
embe napisał(a):
Czy jak jest "Active subscriber, 30 days added to your account" w buddy program to za jakis czas powinno sie pojawic info w subscription tez o tym, bo narazie nie widac ze dodany free miesiac ?

powinno, ale z doswiadczenia wiem,ze jesli buddy doladowywal konto plexem, to nie zawsze zaskakuje samo i trzeba napisac ticket.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2009, 14:06 
Cytuj  
Trzeba pisac ticket - mi na pare razy nie "zaskoczylo" ani razu. :)
Nawet w FAQ Buddy programu pisze ze system nie obsluguje doladowan ingame i zeby sie kontaktowac z supportem w takich przypadkach.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2009, 14:41 
Cytuj  
No teraz się zorientowałem, że nie przedłużyło mi, a typy chcą email i player name tego buddy. A ja nie nie wiem ktory to mi nie przedłużył, a co więcej, nie mogę sprawdzić buddy program, bo dostęp mają tylko opłacone konta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2009, 16:27 
Cytuj  
Ticket poslany i na drugi dzien zalatwione.
Teraz jeszcze pytanie jak to jest z iloscia tych free miesiecy z buddy bo druga osoba tez oplacila sobie triala i nie wiem czy sie zalapie na dwa free miesiace czy musze to jakos przedzielic plexem czy czasowo ograniczone ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.