mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 16:51 
Cytuj  
amarr dobry wybór, świetne battleshipy (pvp apoc, misje abaddon i geddon) i battlecruzy z duzym DPSem świetne ma misje.
amarr to LASERY

wiecej nie pomoge, jak zaczynałem grać przeczytałem kilkaset stron przewodników i w sumie czuje że to max półmetek. warto poczytać samemu niz pytac - jest to taka ilośc informacji że pytanie na forum uważam za bezsensowne. takie moje zdanie.

rada, słuchaj jak najwiecej pvp w korpie na ventrilo. jak mówią o czym dyskutują, jakie maja problemy - to świetna nauka.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 17:07 
Cytuj  
-Zap- napisał(a):
Widziałem także że tutorial się zmienił w Apocryphie, jakieś resety itd. na czym to polega?


Zrob wszystkie trzy tutoriale - dostaniesz kilka statkow ( w tym dwa Industriale ktore jesli sprzedasz beda stanowic powazny zastrzyk gotowki dla poczatkujacej postaci) i sporo ksiazek ze skillami.

Reset atrubutow mozesz zrobic na poczatku dwa razy - polecam zrobic na poczatku max Int i Mem aby jak najszybciej sie uczyc, miedzy innymi lerningow. jak juz sie w miare wyskilujesz to rozloz sobie pod PvP.

Lerningi - podstawowe na 4 i advanced na 4 to podstawa dla kazdego. Ale ! Zanim sie wezmiesz za lerningi to wyskiluj sobie najpierw chociaz fregate jako tako ewentualnie do cruza bo sie ZANUDZISZ. :-) W Apocryphie do 1,6mln Sp masz 100% bonusu do uczenia sie wiec to cruiser to kwestia paru dni.

A Amarr to w wiekszosci laserki i armor tank wiec skiluj sie w tym kierunku.

To tyle tak bardzo ogolnie. :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 17:09 
Cytuj  
znajdz kogos kto gral dlugo i ma dobry humor.
wiecej dowiedzialem sie o eve na gg dzieki znajomym (nie bede wymienial moze ;p) niz bym gdziekolwiek kiedykolwiek przeczytal.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 17:15 
Cytuj  
Co prawda to prawda. :-) Ale jak juz bys mial ochote czytac to prosze bardzo - http://dl.eve-files.com/media/corp/Logi ... on_1.5.pdf

800 stron o EVE - czesc juz troche nie na czasie ale masz w pizdu podstawowych info w jednym miejscu. :-)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2009, 17:34 
Cytuj  
Pytanie za 100 pkt,
Czy ty chcesz złożyć nową postać, czy ciągnąć istniejąca ?
Jeśli to ma być nowy avatar, to nie powiem ci tak na już, musiał bym założyć trial acc i zobaczyć skille jakie oferuje starter packa dla amarr, i dopiero wtedy podam ci ścieżkę, jeśli chcesz robić postać sam, od zera lub istniejącą to tak jak ci pisali :
1. skille w enginering
2. skille w mechanics
3. skille w gunnery
Jak zrobisz 4 do cap-a, i 5 w mechanics, podciągając przy okazji learningi to czas robić spec-a w medium energy i skille na hac do PVP.
Tak na szybko do
PvP :
- Interceptora potrzebujesz fregaty na 5, Evasive Maneuvering 5, plus proponuje reszte na 4 minimum oraz propulsion jaming na 4 minimum.
- do heavy assult craft - HAC - zajrzyj, tam są wypisane, plus medium energy turret tech II.
PvE :
- Harbringer + fit named, przy czym harbi działa bardzo dobrzez fitem t2 ;)

*

Posty: 62
Dołączył(a): 8.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 06:03 
Cytuj  
Chciałbym założyć postać nową, od zera (ze względu na wiele nowości). Jakaś osoba mogłaby wysłac mi buddy key na 21dni? Wiele by mi to pomogło (tydzień dodatkowy na ogarnięcie to super sprawa, raczej pewniak że przedłużę subskrybcję)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 08:08 
Cytuj  
-Zap- napisał(a):
Chciałbym założyć postać nową, od zera (ze względu na wiele nowości). Jakaś osoba mogłaby wysłac mi buddy key na 21dni? Wiele by mi to pomogło (tydzień dodatkowy na ogarnięcie to super sprawa, raczej pewniak że przedłużę subskrybcję)

Jasne, wyślij mi PM email i masz.
A postać dopiero wieczorkiem moge zrobić, tak od zera, wczoraj wlaczyłem timer na kasowanie alta :)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 10:46 
Cytuj  
No ja od czwartku gram na buddy keyu, nagle stwierdziłem że statki caldari wyglądają do kitu (delikatnie mówiąc) i one raczej do pve, więc rozpoczełem zabawę od nowa, tym razem i mam nadzieję że na zawsze amarr. Póki co zrobiłem revmapa atrybutów i skiluje learningi. Rozumiem że mechanic + enginering to dla salvage?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 11:00 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
No ja od czwartku gram na buddy keyu, nagle stwierdziłem że statki caldari wyglądają do kitu (delikatnie mówiąc) i one raczej do pve, więc rozpoczełem zabawę od nowa, tym razem i mam nadzieję że na zawsze amarr. Póki co zrobiłem revmapa atrybutów i skiluje learningi. Rozumiem że mechanic + enginering to dla salvage?

Nie, do tanka na armorze i zwiekszenia capacitora ... wiesz, przydaje sie miec LAR II i EANM II + duzy cap do Tychonków II na pew pew ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 11:08 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
mechanic + enginering
mechanic, inżynieria i navigacja jest po to żeby latac dobrze a nie wsiadać.
te trzy grupy skilli są zajebiście ważne ogólnie (nie traktuj tego wyłącznie jako wymogi żebyś mógł użyc sprzetu i statków)

mechanika to głównie armor tank
inżynieria to prąd i tarcze.
elektronika to stealth, komputery pokładowe czyli namierzanie, elektroniczna walka itp
navigacja to ogólnie latanie - podstawa w pvp (atak ale tez uciekanie)

duży skrót :P
generalnie dobrze poczytać chociaż opisy skilli w grze ! :wink:


_________________
psn

*

Posty: 62
Dołączył(a): 8.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 14:30 
Cytuj  
Okej, dzięki za wskazówki etc.

Mam jeszcze czysto techniczne pytanie dot. samego klienta gry - da się jakoś manualne dociągnąć pliki? ściągnąłem klient premium apocryphy, który po zainstalowaniu chce mi dociągać kolejne 2gb. Nie miałbym nic przeciwko temu bo i moje łącze szybko się z tym upora, gdyby nie maniakalna prędkość 20kb/s! W takim tempie do usr*** śmierci nie zagram.

Jakieś zalecenia?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 14:35 
Cytuj  
nie da się nic zrobić. Powinien być kompletny premium, dziwne czemu che ci zassać apocryphe ... sciagnołeś permium ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 14:37 
Cytuj  
-Zap- napisał(a):
da się jakoś manualne dociągnąć pliki?
http://www.eveonline.com/patches/patche ... system=win

włącz gre i w rogu na górze na ekranie logowania masz wersja aktualna. potem wybierz pod linkiem taki numer jaki masz z rozwijalnego menu.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 14:40 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
-Zap- napisał(a):
da się jakoś manualne dociągnąć pliki?
http://www.eveonline.com/patches/patche ... system=win

włącz gre i w rogu na górze na ekranie logowania masz wersja aktualna. potem wybierz pod linkiem taki numer jaki masz z rozwijalnego menu.

To nic nie da, bo i tak bedzie z tego samego miejsca sciągał agentem. Dziwne że mu nie pobrało full bulida. Obecnie jest wystawiony 85476, i do takiego patchue ostatni patch sciągany ręcznie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 14:57 
Cytuj  
podstawowa rzecz, eve instaluje sie raz w życiu. potem sobie możesz pokopiować to na 10 klientów i reinstalować windowsy do woli. troche jak z warcraftem. nie trzeba nic nigdy reinstalować (oby tylko mieć duży dysk)


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 19:54 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
podstawowa rzecz, eve instaluje sie raz w życiu. potem sobie możesz pokopiować to na 10 klientów i reinstalować windowsy do woli. troche jak z warcraftem. nie trzeba nic nigdy reinstalować (oby tylko mieć duży dysk)

Trzeba trzeba ... ja EVE reinstalowałem naście raazy. Nie tylko ja...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 19:59 
Cytuj  
po co ? może spróbuj czy działa bez reinstalacji :lol:
możecie to robić dalej, ale nie musicie. ja sie nie upieram :]

po reinstalacji systemu wrzucasz zbackupowany folder settings ktory zawsze jest na dysku systemowym i masz identiko jak przed reinstalacja systemu. wszystko w evce jest identiko, tak samo kopiujesz miedzy klientami jak masz ich na kompie kilka i każdy klient ma wtedy identyczne ustawienia.
folder settings zawiera wszystko co nie jest po stronie serwera czyli masz wszystko wszystko (rozmiary i ustawienia okienek itp) :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.