mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 19:24 
Cytuj  
Planuje uzyc moje 2 laptopy do grania :-P zastanawia mnie w jakie sposoby moge sobie obie postacie wyprofilowac. Z gory dziekuje za porady. Moja pierwsza postac to galente, troche miner troche misjonarz. wszystkiego po troche, no bo co mozna z 6mln SP....

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 19:36 
Cytuj  
ja mam jedna postac do pvp, druga jest skillowana na Jump Freightera itp, a trzecia poki co koxa trade, a potem pojdzie w manufacturing.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 19:44 
Cytuj  
Ja mam na mysli jak moge uzywac 2 postacie na raz, w najbardziej efektowny sposob.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 19:47 
Cytuj  
jedna na scouta, druga do pvp ;) heh, tak na serio to na pare kont sie najczesciej kopie, ew. raci.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 22:32 
Cytuj  
Scout + pvp jesli chcesz byc taki fajny:
http://veto.griefwatch.net/?p=pilot&pil ... 20Starsong

;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 22:34 
Cytuj  
Maciej spac~

Btw. odswiezam sub'a EvE :(

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 23:51 
Cytuj  
Ma znaczenie jaka rasa wybrac dla drugiego konta? Bede grac obiema postaciami na raz, wiec zastanawiam sie :] Ja ciagle raczkuje w swiecie eve.... Na pewno na poczatek mysle nad czyms takim jak nauczenie sie podstaw poprzez misje :P.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 00:24 
Cytuj  
Nie ma znaczenia rasa. Po ostatnim dodatku postacie roznia sie miedzy soba tylko skillem rasowa fregata I. Atrybuty mozna zresetowac pozniej, ale i tak kazda rasa mozesz miec te same na start. Rasa = wygląd i tyle.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2009, 00:37 
Cytuj  
Dobra rozumiem ze rasa to ryjek itd, ale mi chodzi ktorymi statkami latac, co sie najlepiej uzupelnia. Poprawie pytanie "statkami ktorej rasy najlepiej latac" albo w jaki sposob uzupelniac sie podczasd misji :p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 maja 2009, 22:41 
Cytuj  
Do misji bym wzial np. dowolny amarr BS w wersji gank + guardian. Ale swoja droga troche szkoda 2 kont na misje...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2009, 22:47 
Cytuj  
Cytuj:
w najbardziej efektowny sposob
najlepiej chyba bedzie lecieć koło siebie i pisać na lokalu tatatatata.

podstawowa rzecz, jak masz mocnego kompa mozesz grac trzema kontami na jednym kompie z ustawieniami na max. imo gorzej wychdzi na dwóch czy trzech kompach zamiast alt tab

natomiast jeżeli chodzi o efektywność to doskonale sie sprawdza mój tandem:
1. dowolna postac która ostro młuci raty
2. mały transport ship z dwoma salvagerami który zbiera loot

albo

1. Hulk
2. duży transport ship

na plexy kombinuj
1. dps
2. armor/shield booster dla dpsu

albo

1. tanker
2. dps

osobiscie mam 3 konta i żadna postac sie nie nudzi. czesto gram dwoma rzadko trzema (chyba że jedna na opie a dwie farmią razem :P ) na raz ale grupuje je w zależnosci od zadań jakie w danym momencie wykonuje - gram głównie pvp a 3 chary zapewniaja mi logistyke i zaplecze do pvp.

długoplanowo mam mieć na tych kontach taki podział

1. pvp small shipy t2
2. bsy / capsy / logistyki / coverty
3. transport / fracht / scanowanie (coverty)

potem zobacze

co do ras, do pve polecam amarra (bsy i HAC zealot), do pvp matar (hace, cepy, afy, recony)


_________________
psn

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2009, 23:35 
Cytuj  
Jeszcze nie wiem co bede robic w eve, tak poraz n-ty wrocilem do gry. wiec ehm probuje cos wykombinowac. musze poszukac jakiegos rozsadnego korpa tez. Poki co zastanawiam sie jak wykorzystac drugie konto.
:] dzieki za odpowiedzi :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2009, 23:39 
Cytuj  
spróbuj w 0.0 może zostaniesz na dłuzej :wink:


_________________
psn

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2009, 01:19 
Cytuj  
No, no wlasnie tak mysle aby to porobic, przed ostatnia przerwa bylem w korporacji co miala male miejsce w 0.0, ale to byl noob land.. ide chyba popiracic w low--sec, tak dla doswiadczenia ;-) bo inaczej to sie chyba pvp nie naucze.... Zwlaszcza ze lvl4 misje daja taki kosmiczny przychod ze o koszty pvp nie mam sie co martwic. Musze tylko sie nauczyc jump clonow uzywac :p aby mi nie ustrzelil nikt moich implantow :roll: . Szczerze to bardziej pasjonujace dla mnie niz robienie misji jest kopanie... tyle ze przychod tego w low/hi-sec taki ze zaden... barka i indyk haulajacy robi tylko grosze... no nic ide spac :P jutro po pracy i po zajeciach innych zabiore sie za meczenie kogos. :P

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2009, 13:53 
Cytuj  
Jak to jest z graniem 2 kontami na raz na jednym kompie? bo mialme na poczatku uzywac 2 osobne lapki, ale teraz mysle o rozwiazaniu alt-tab. Jednakze gdy probuje wlogowac drugie konto wyskakuje mi informacja. Czy to ma znaczenie ze jedno konto jest trialowe? Czy hjest jakies obejscie

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2009, 13:58 
Cytuj  
nie ma.

Nie mozesz zalogować się na dwa konto jeśli jedno z nich nie jest opłacone.


_________________
Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 09:32 
Cytuj  
wychodzi miłość CCP do graczy :]
Zresztą to w sumie logiczne jak masz jedno konto opłacone tz że triala już nie potrzebujesz.Nawet jak chcesz zagrać innym rodzajem postaci.Jednak to skurw... z ich strony.


_________________
Kleiv - [Warcry]
De Marquiz / Marquis Blackk [Spain] - Potbs
Cereminretus - EvE - frozen.

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 10:51 
Cytuj  
Ta blokada trial jest bardzo dobra, przeciez mozna by zrobic sobie flote trialowych fregatek i latac tym bez problemu po kilku godzinach.

Zerknij na centrale do dzialu rekrutacji, napewno cos ciekawego znajdziesz, a gra w corpie nadaje sens eve.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.