mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2009, 15:29 
Cytuj  
nie widze zeby bylo wczesniej :
http://www.youtube.com/watch?v=zDVEHE10nHc

:o :o
chyba najlepszy jaki do tej pory zrobili imo , no i koncowka z ruskimi samo zycie :P

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2009, 17:10 
Cytuj  
Zmiany do sova ( przynaleznosci terenu;>) duze. Teraz "swoje" systemy mozna ulepszac no i calkiem inaczej sie je zdobywa ( jeszcze wszystkiego z tym zwiazanego nie wprowadzono ). Wiadomo pelno zmian mniejszych. Nowa grafika dla planet i moonow. I inne takie rzeczy jak np w pelni funkcjonalna przegladarka internetowa czy modul do wyszukiwania flot.

O dziwo nie ma jakiejs duzej dramy zwiazanej z bugami po wejsciu patcha;p Wszyscy teraz sie zajmuja systemami bo jest tydzien na przesiadke na nowy "system". Czyli kazdy teraz ulepsza jak moze to co sie da i po 8 grudnia wchodza nowe zasady ;)


Ogolnie z tym sovem chodzi o to ze system mozna ulepszyc np tak ze lepsze w nim beda ratty. Oczywiscie to kosztuje utrzymanie odpowiednich instalacji ;) U nas w CVA bedziemy skupiac sie na tym zeby jak najwiecej neutow latalo dalej i za dokowanie placili a my im bedziemy utrzymywac fajne systemy :p


_________________
Obrazek

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2009, 17:28 
Cytuj  
... a my bedziemy wpadac do provi zeby farmowac tych neutrali na anomaliach :D


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 15:03 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Nowa grafika dla planet i moonow.
LOL w koncu. :) Wygladaly jak rysowane w paincie w palecie 16 kolorow... hehe.

"Dodatek wprowadza coś fajnego? Czy dramat jak z dodatkami w wowie" Nie da sie tego porownywac bo w EVE kazdy dodatek jest DARMOWY - to poprostu bardzo duzy content patch z fajna nazwa.

W WoWie jest dramat i w dodatku za ten dramat trzeba placic ze 150 w dzien premiery. :)


BTW. Moglby ktos opisac Epic Arci dla piratow? W sensie czy fajne.
I czy oprocz tych nowych faction shipow doszlo cos nowego w sensie contentu jako takiego.... cos do Tech3 moze? itp.... ??

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 16:30 
Cytuj  
Porzadnie przerobione faction shipy, nowe tier 1 bsy. Nowe upgrady do 0.0. Do tech 3 nic. Na wiosne maja byc t3 fregaty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 14:23 
Cytuj  
zastanawiam sie czy 16 vs 32 bity na niebie to duza róznica dla wydajności bo to wyglada świetnie - własciwie nie widze różnicy w FPS.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 14:38 
Cytuj  
Gief Incarna ffs :|

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 15:37 
Cytuj  
Ja osobiscie mam nadzieje ze nigdy tego szitu nie wprowadza do gry.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 19:17 
Cytuj  
Dokładnie to badziewie kompletnie rozpierdoli tą grę. Jak ktoś chce simsy to niech sobie kupi.Nie rozumiem dlaczego CCP tak uparcie trzyma się tego projektu.Ja tam nie widzę żadnych argumentów przemawiających za wprowadzeniem tego- jedynie same przeciw.


Ostatnio edytowano 18 gru 2009, 19:22 przez White Trox, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 19:22 
Cytuj  
ta, simsy w eve i polaczenie gry z pseudo fpsem na konsolach - malo napalonych osob na to widzialem, a mase "wtf" wysluchalem ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 14:42 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Dokładnie to badziewie kompletnie rozpierdoli tą grę. Jak ktoś chce simsy to niech sobie kupi.Nie rozumiem dlaczego CCP tak uparcie trzyma się tego projektu.Ja tam nie widzę żadnych argumentów przemawiających za wprowadzeniem tego- jedynie same przeciw.



Wydwacy CCP mysla logicznie. Maja w dupie to co ty sadzisz o lazeniu po stacjach. Jak ci sie nie podoba to siedz w statku do konca swojej gry w EVE. Nikt cie do wylazenia nie bedzie zmuszal. Wiedza ze wiekszosc graczy jednak bedzie chcialo sobie wyplynac z poda i troche pobiegac na wlasnych nogach.

Twoje myslenie jest bardzo ograniczone i egoistyczne. To ze tobie sie cos nie podoba i nawet 70% innym graczom, to nie znaczy ze tego maja nie wprowadzac zwlaszcza ze nie bedzie to mialo ZADNEGO WPLYWU na graczy ktorzy ze statkow nie wyjda.

Ale spoko. Pierdolisz pierdolisz a po stacji i tak bedziesz biegal za rok.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 14:53 
Cytuj  
Ja tam nie mam nic przeciwko - przynajmniej będzie można się trochę rozerwać i zasmakować czegoś nowego w przerwach pomiędzy "normalnym" graniem. Mam tylko nadzieję, że będzie to coś więcej niż tylko chodzenie po stacjach. Może jakieś mini gierki...? :roll:


_________________
...

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 14:54 
Cytuj  
Sou bedzie mialo wplyw. Wiecej sims fanow /dancujacych w stacji to mniej statkow do gankowania in space. Mniej ruchu na szlakach, mniej misjonerow do ninjasalvagowania etc etc etc.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 15:06 
Cytuj  
Myślę, że jakoś ten problem zostanie rozwiązany. Mam przynajmniej nadzieję, że CCP wie na co się porywa.


_________________
...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 15:14 
Cytuj  
teraz carebeary z nudow bija raty,albo cos innego w kosmosie kombinuja za rok beda siedziec w barze i /dance /clap /bow robic - gg.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 15:27 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
zastanawiam sie czy 16 vs 32 bity na niebie to duza róznica dla wydajności bo to wyglada świetnie - własciwie nie widze różnicy w FPS.


zadna. Trzeba powiedziec, ze zatrudniają skurczybyńsko zdolnych ludzi w firmie.
Jak zobaczylem dynamiczny Global Illumination + FSAO na prezentacji to mi szczena opadła..

[quoe]PostWysłany: 19 Gru 2009 14:54 Temat postu: Cytuj Ignoruj
Sou bedzie mialo wplyw. Wiecej sims fanow /dancujacych w stacji to mniej statkow do gankowania in space. Mniej ruchu na szlakach, mniej misjonerow do ninjasalvagowania etc etc etc.[/quote]
Nie prawda. Kto chce bys gankowany ten i tak jest. Chyba ze robisz samobojcze runy w hi-secu..
Incarna == wiecej zadowolnych graczy == nowi gracze= wiecej kasy == lepsza gra i zadowoleni developerzy.

Nie no ja tez bym woła zeby np. te kurwa jebane raile i rakiety normalnie wygladaly (huehue) albo byly Tech 3 BS/BC albo dokladniejsza fizyka loty i 10x wieksze okrety ale watpie zeby to bylo w ciagu najblizszych 6 lat ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 21:04 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Sou bedzie mialo wplyw. Wiecej sims fanow /dancujacych w stacji to mniej statkow do gankowania in space.

Dzis siedzi w hisecu, jutro lazi po stacji, zadna roznica dla low/null secowcow.

X.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 21:31 
Cytuj  
Nom, ja tam w 0.0 nie widze osob ktore mialyby nagle przerzucic sie z latania na siedzenie w kantynie...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2009, 12:43 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Dzis siedzi w hisecu, jutro lazi po stacji, zadna roznica dla low/null secowcow.


Dokladnie. A dla reszty zawsze bedzie jakas odmiana pomiedzy opami, z nudow etc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2009, 17:57 
Cytuj  
coś w tym jest, mnie łażenie po stacji nie interesuje ale ciesze sie że gram w gre która jest rozwijana ciagle od wielu lat i końca nie widać :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.