mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2009, 20:13 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
coś w tym jest, mnie łażenie po stacji nie interesuje ale ciesze sie że gram w gre która jest rozwijana ciagle od wielu lat i końca nie widać :wink:


I to w roznych kierunkach wlacznie z grafika, clientem, contentem itd :D


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2009, 00:13 
Cytuj  
gorzej, jak przystopuja przez to z nowymi patchami dla shipow, a skupia sie na "simsach" przez pewien czas.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2009, 00:20 
Cytuj  
mnie tylko wkurza ze bardziej laguje we flotach teraz. nie bylo tak przed paczem


_________________
psn

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2009, 11:59 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
gorzej, jak przystopuja przez to z nowymi patchami dla shipow, a skupia sie na "simsach" przez pewien czas.


Mi tam jakos nie zalezy zeby mi shipy co pol roku zmieniali. Wole zeby cos calkiem nowego dodali jak np wlasnie chodzenie po stacjach.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2009, 14:32 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
mnie tylko wkurza ze bardziej laguje we flotach teraz. nie bylo tak przed paczem

ta, i prosza o info przed wieksza bitwa :roll:

mi z ostatnich zmian nie podoba sie np. obnizenie wymagan dla nauki overheatowania, za to super sa np dodatkowe sloty w faction shipach :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2009, 15:31 
Cytuj  
Lagi pewnie sa zwiazane z patchowaniem, oby je szybko usuneli razem z reszta bledow ;) Info o bitwach trzeba bylo dawac juz dawno temu po wprowadzeniu jakis tam zmian need for speed;]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2009, 16:42 
Cytuj  
Rufen jakbys wiedzial o Eve cos wiecej niz jak kupowac hacked isk na ebay....

Prosba o info 24h przed wieksza bitka jest po to, ze jakis czas temu dali mozliwosc reinforcowania nodow. Niestety trzeba to zrobic w trakcie DT, dlatego prosba o informacje.
Wiec nie jest to zadne: "Nie umiemy utrzymac stabilnosci servera, poinformujcie nas jak zamierzacie pograc coz we fail" tylko zwykla pomoc dla graczy. Wiec stfu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2009, 17:09 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Rufen jakbys wiedzial o Eve cos wiecej niz jak kupowac hacked isk na ebay....

Prosba o info 24h przed wieksza bitka jest po to, ze jakis czas temu dali mozliwosc reinforcowania nodow. Niestety trzeba to zrobic w trakcie DT, dlatego prosba o informacje.
Wiec nie jest to zadne: "Nie umiemy utrzymac stabilnosci servera, poinformujcie nas jak zamierzacie pograc coz we fail" tylko zwykla pomoc dla graczy. Wiec stfu.


nawet konta na ebay nie mam :roll: tak, nic sie nie znam, bo mam za dobrze platne zajecie, aby farmic*. rozpierdalaja juz mnie teksty takich napinaczy tutaj. ja sie nie czepiam na kazdym kroku, ze latacie jak zombie sluchajace swego mistrza nekromanty - w wielkich flotach po kilkaset/tysiecy shipow, albo czerpiecie tony funu z bicia ratow, plexow czy ch* wie czego w 00,10 czy gdzie tam. tak samo nie wytykam wciaz gornikom, ze maja w grze prace pasjonujaca i wymagajaca jak niektore kobiety w biedronce na kasie.

najlepiej od razu osobiscie sie innych czepiac *.*

co do tego proszenia sie o wysylanie im info o bitwach to rozwala mnie po prostu info o tym za kazdym razem,gdy sie ostatnio do gry czlowiek loguje :P

*tracic czas na robienie kasy w grze + edit dla Twojej informacji panie sumienie narodu - kupuje juz plexy teraz placac kredytowka,wiec FU


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2009, 20:47 
Cytuj  
Tak, to straszne ze CCP informuje o istotnym feacie. Wyjdz juz z tego forum cfelu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 01:27 
Cytuj  
haha tez sie potrafie napiac i powiem, abys sam wypierdalal. no, to zesmy sobie pogadali.

btw ktos jeszcze lata po ostatnich patchach Dramielem albo Daredevilem? chetnie bym sie na PM fitami powymienial - znow mozna czyms latac jak cepami przed nerfem ich speeda :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 07:47 
Cytuj  
pogadaliście to już wystarczy, nie ma co się spinać przed wigilią :P


_________________
psn

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 16:53 
Cytuj  
Jak dla mnie Dominion to kiepski patch. Praktycznie nic nowego fajnego nie dodali, bo ani shipow ani skili nic :-(.
Jeno to że dali gratis jakis stateczek do latania po WH. Ale musze przyznać że wygląda ślicznie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 17:14 
Cytuj  
grzegorz1 napisał(a):
Praktycznie nic nowego fajnego nie dodali, bo ani shipow ani skili nic :-(

No jesli dla ciebie nowe faction tier 2 BSy i zmiany w faction tier 1 BSach oraz zmiany w wymaganiach skilli (m.in.) to nic, to co bys nazwal "czyms"? :)

X.

PS. Nie mowiac juz o zmianach w SOVach, bo to dosc ostro namieszalo w grze ;)

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 16:45 
Cytuj  
Najbardziej to ktoś namieszał w grze w cenach t2 hehe.
Plotka niesie ,że niby jakiś spekulant wykupił jakiś konkretny surowiec dostępny na rynku?

Jak dla mnie duże zmiany nastąpiły w fakszyn frytach na duży plus - wcześniej w zasadzie bezużyteczne i traktowane jak bryloczek (za wyjątkiem firetaila wykorzystywanego do robienia deep ss :] ) teraz radzą sobie bez problemu z cepami i afami.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 16:54 
Cytuj  
Eve to kapitalizm, spekulacje sa mozliwe ale drogo kosztuja. Na dluzsza mete ciezko jest spekulowac cenami i to jeszcze w calej grze. Jesli czegos cena wzrasta to trzeba patrzec po kolei na elementy ktore skladaja sie na tego cene. Jesli moon minsy dostaly po tylku to wiadomo ze ceny pojda w gore. Ja sie takimi rzeczmi za bardzo nie interesuje chociaz sprzedanie hulkow za 170m jak sie je kupilo za 90m 3 miechy temu to calkiem niezly biznes;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 17:00 
Cytuj  
eh zrozumcie, zmiany są olbrzymie

1. zmiany w sovie zatrzęsą rynkiem. w nullsec aż sie roi od działań wojennych ze względu na zmiany w sovie - to gigantyczna zmiana !
teraz przejecie systemu to nie jest nieskończone spamowanie się wzajemnie posami.

2. ceny na rynku sie zatrzesą bo tak jak u nas chłopaki umawiają sie na farmienie anomali na kilkanascie godzin w dziesieciu. kazdy z nich wyfarmi miliard i tak można w nieskończoność (wystarczy mieć na wyłaczność zupgradowany system w 0.0) jak sie nie jest w korpie pvp. to zmieni ceny wszelkich frakcyjnych dropów, imo bedzie inflacja, ceny spadną generalnie.
takie anomalie spawnują sie nonstop im lepszy system tym lepsze anomalie


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 17:15 
Cytuj  
ceny wzrosna chyba, a nie spadna ;P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 18:18 
Cytuj  
moim zdaniem spadną już za około miesiąc. więcej frakcji na markecie ceny niższe itemów a nie wyższe ...
chodzi mi o itemy które wypadają te spadną, wiecej kasy z anomalii fakt ceny t2 mogą wzrosnąc ale przecież bedzie wiecej kasy wiec nie wiem czy bedzie drożej

myślę że farmiąc teraz anomalie można zarobić fortunę

myślę ze ceny plexów ostro skocza do góry


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 20:40 
Cytuj  
w sumie to fajnie, ze wiecej leci Wam tam sprzetu, bo lepsze dropy bedziemy miec w low secu od carebearow :D


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 23:07 
Cytuj  
Jak za duzo bedzie lecialo to tez nie dobrze bo cos z tym CCP w koncu zrobi ;) Ja tam sie tym nie zajmuje ale u nas juz w provi sa porobione systemy na lvl 5 i troche ludzi sie w to bawi. Redow troche przez to przybywa zwlaszcza ze wiekszosc systemow bez jammera i black opsy wskakuja, bija co nie zdazy sie schowac i uciekaja zanim contra gang sie pojawi ;p


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.