mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 23:03 
Cytuj  
Heja,

Zakonczylem swoja przygode z Eve gdzies w 2007 czy 2008 roku.
Mam cos ponad 10m SP.

Calkiem niezle wytrenowane covert opy, hacking, archeologie, skanowanie etc.

Zastanawiam sie czy nie zajrzec do eve spowrotem. Zakladajac ze nie mam za duzo czasu na granie w tygodniu.

Jak teraz po apokryfie i dominion wyglada skanowanie, hacking, archeologia, etc?
Mam ochote cos podzialac solo, ale zdaje sie ze hisec plexy i sajty sa tak slabe ze szkoda kasy na proby zeby tam w ogole latac. Jak mialem dostep do 0.0 to czasem udalo sie cos wyskanowac i wypadly z tego jakies skill booki i materialy do invention.
Fakt ze juz wtedy invention mial sie srednio, i ciezko bylo zepchnac stuff. Do tego czesc nawet hack/arch sajtow wymagala BSa na podoredziu zeby wybic wszystko, potem zlootowac, nie mowiac o przewiezieniu stuffu do domu.

Interesuje mnie jak to wyglada teraz, czy jest popyt na probe'row, jak wygladaja mozliwosci zarobku, etc.

Z gory dzieki za info.


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 23:41 
Cytuj  
Z tego co sie orientuje sa calkiem niezle mozliwosci zarobku solo w low/med level wormholes. Co prawda info z drugiej reki, bo sam tego nie robie, wiec dokladnych liczb ile mozna zarobic nie podam, ale nie slyszalem zeby ktos narzekal. :)

Najlepiej do takich akcji podobno sprawdzaja sie cruisery T3, ale pewnie czym innym tez mozna.

http://wiki.eveonline.com/wiki/Wormhole
http://wiki.eveonline.com/wiki/Wormhole_Reference


Posty: 41
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 1 sty 2010, 18:31 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Heja,
Mam ochote cos podzialac solo, ale zdaje sie ze hisec plexy i sajty sa tak slabe ze szkoda kasy na proby zeby tam w ogole latac.


Teraz proby sa na zawsze poki ich nie zapomnisz, poniewaz da sie je sciagac spowrotem.


_________________
Obrazek

eve online - sammani - pbn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 13:57 
Cytuj  
Jak to wyglada z solowaniem eksploracji / wormhole?

Cov-ops + Marauder wystarcza? Da rade ogarnac to wszystko bez wlasnego POSa ? Niespecjalnie widzi mi sie trenowanie skilli na anchoring tego wszystkiego, nie mowiac juz o wozeniu paliwa. Da sie to w ogole sensownie solowac? :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 16:47 
Cytuj  
mój kolega soluje wszystko grając na 3 kontach jednocześnie.

da sie solowac jednym czy dwoma ale takie których nikt nawet nie chce robić

pisze o plexach, WH nikt ze znajomych nie robi, podobno sie nie oplaca w porównaniu do plexów w nullsec


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 16:56 
Cytuj  
Moj problem polega na tym ze nie chce placic za 3 konta, i nie gram az tak duzo zeby bawic sie w tego typu inwestycje. Chce miec jakis fun grajac sobie solo.

Ewentualnie jakis corp/grupa ktora wspiera eksploracje etc. Moze tu sie cos znajdzie?

Szkoda ze na trialowym koncie nie da sie pisac na forum eve-o :(


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 17:21 
Cytuj  
rozumiem, głownie chodzi o to że nawet gdybyś chciał to robić z kolegami i grac jako jeden z kilku szipów to musisz to robic w 0.0

tylko w 0.0 sa naprawdę dobre plexy (drobre = trudne).

to co jest nie w 0.0 jest za łatwe i nie ma z tego kasy.

mój kolega w 2 tygodnie zebrał ma mothershipa solujac plexy na 3 konta :wink: (ten MS = 17 miliardów isk)


WH sa zajebiscie trudne, nie wystarczy polecieć w kilka bsów - doświadczenie mam żadne ale słyszalem o niemal insta zgonach takich grup


robienie plexów czy WH to nie jest prosta sprawa na niedzielne popołudnie. musisz zaciągnąć tam szipy i nie zginac w pvp, nie z ginąc w pve pomijam.
jak eskaluje musisz miec zaplecze logistyczne zeby poleciec tam gdzie eskaluje


_________________
psn


Posty: 41
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 18:49 
Cytuj  
Jest wiele polskich organizacji wh, ktore najpewniej przygarna ludzi chetnych do takiej zabawy. Wiadomo, ze konieczna bedzie pomoc w logistyce.


_________________
Obrazek

eve online - sammani - pbn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.