mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 13:10 
Cytuj  
Ciii bo Master Desh ma nas w dupie i jesr Pro EvE Player a my/wy nie...Desh oczywiście możesz mieć swoje zdanie ale nie myl tego z pierdoleniem głupot .Oczywiscie każdy może twierdzić, że jak wsiądze do F1 to nauczy sie w koncu jak się tym jeździ ale na pewno nie zrobi tego lepiej jak go miszczu poinstruuje (na czuja tez mine rozbroisz ale wpierw na kilka wejdziesz...)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 13:27 
Cytuj  
Zawsze twierdzilem ze 0.0 w eve to podstawa i ten co nie gra w corpie, ktory tam siedzi to nie wie co to za gra, teraz twierdze ze sporo ludzi tak jak ty Deshroom zamyka sie w 0.0 i nie widzi reszty contentu w grze.
Zapewniam cie ze corpy grajace w hisec jak i lowsec moga dawac wiecej zabawy niz zergowanie mniejszego zergu w 0.0 co ma najczesciej miejsce, nie chce generalizowac ale sam przyznasz ze to naczesciej spotykana rzecz w 0.0, ewentualnie zerg wpada do lowsec zwiekszyc epeena na killboard.
Eve jest tak gigantyczna gra ze trudno ja ogarnac cala, a czytajac twoje posty widze ze jak narazie zobaczyles tylko troszke tej gry siedzac w 0.0 w dobrym corpie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 13:31 
Cytuj  
skąd ta agresja nie rozumiem. mam inne zdanie.

lepiej od razu załapać się do prawdziwego korpa i tam się uczyć prawdziwego pvp - nie rozumiem jak siedzenie w jakieś szkole grania może mieć plusy.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 13:38 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
skąd ta agresja nie rozumiem. mam inne zdanie.

lepiej od razu załapać się do prawdziwego korpa i tam się uczyć prawdziwego pvp - nie rozumiem jak siedzenie w jakieś szkole grania może mieć plusy.


Lol desh a ty po co poradniki czytałeś ...Czlowieku nie zadawaj glupich pytan...Wole pograc i posiedziec na vencie i miec na "zaraz" odp na moje pytanie niz grzebac w jakichs pdf i zapewne uczyc sie jakiegos starego info etc...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 13:47 
Cytuj  
ok, dlatego masz inne zdanie a ja nie wole i mam inne. ot taka różnica.


_________________
psn

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 15:04 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
skąd ta agresja nie rozumiem. mam inne zdanie.

lepiej od razu załapać się do prawdziwego korpa i tam się uczyć prawdziwego pvp - nie rozumiem jak siedzenie w jakieś szkole grania może mieć plusy.

Przeszedłem triala, nikogo u was nie znam, weźmiecie mnie do BuFu? ;) Bez jaj. Wiesz, że noobów nikt nie chce w "poważnych" corpach. Poważny corp chce gracza nauczonego, umiejącego o siebie zadbać i mającego konkretną ilość sp.
Imo taka nauka w corpie szkoleniowym jest przyjemniejsza niż tylko czytanie poradników.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 15:09 
Cytuj  
wiesz ile miałem SP jak przyszedłem do BUFU i jaki mailem statek
było to rok temu z kawałkiem 1.8 mln SP i szufla (grałem miesiąc)

masz okazje zweryfikować swoja opinie.
trzeba sie starac, byc ogarnietym i robic wrażenie potencjalnie wartosciowego gracza.
pomijam ze ostatnio przyjęliśmy kilkudziesięciu początkujących i większość dala rade.

wiec zapisz sie do UA a ja poczytam poradniki - FREEDOM


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 17:25 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Z tego co zauwazylem to Deshroom napewno pojecie o tej grze ma ale z cala pewnoscia nie powinien dawac rad poczatkujacym :)


Nooo... jesli o to chodzi to niestety, bez obrazy Deshroom, ale musze sie zgodzic :) Rozmawialismy pare razy na temat EVE i dostalem od niego fajne TOMISZCZA ;) ktore generalnie opieraly sie na wzorach itp.

Dla poczatkujacego gracza jest to zupelnie niepotrzebne, aczkolwiek jest w stanie w jakiś tam sposób zainteresować grą.

Z mojego punktu widzenia wyglada to w ten sposob ze kazdy z poczatkujacych powinien skonczyc te nowe tutoriale ktore dodali. Genialne pokazuja one co i jak dziala w EVE. Potem kazdy powinien zdecydowac sie co go interesuje, ja ominalem ten punkt i chce wyprobowac bardziej praktycznie wiekszosc ciekawych funkcji (hacking, salvaging, kopanie itp.) i zobaczyc co jest oplacalne a co nie i co mnie wciagnie a co odrzuci :)

A do corpa to codziennie dostaje po piec zaproszen, wystarczy wejsc na Polish a tam juz sami sie po Ciebie zglosza ;)

edit:
@up

A wiesz, ze teraz jak zaczynasz gre to masz okolo 10.000sp? :p


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 11:20 
Cytuj  
10k to moze nie, moja trialowa postac miala z 50. Co nie zmienia faktu ze jak dalo sie wybierac skille, to mozna bylo skonczyc ze 100k jak sie wbilo spaceship command IV :)

A filowanie na polski corp to troche fail imo :)


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 12:37 
Cytuj  
Zaczyna sie z 50k SP, ale za to do 1.6m SP jest podwojna szybkosc trenowania skilli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 12:57 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Zaczyna sie z 50k SP, ale za to do 1.6m SP jest podwojna szybkosc trenowania skilli.
kiepskie to jest bo kiedyś jak sobie zrobiłeś alta w obrębie konta to od razu był na przykład niezłym handlarzem a teraz to bez skilowania nie ma nic


_________________
psn


Posty: 41
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 13:43 
Cytuj  
To jest lepsze dla nowych graczy. Nie ma masy zbednych skilli, a dobicie 1,5mln na nowych zasadach jest szybsze niz kiedys.

Co do calej dyskusji o nowych graczach, ua etc. To uwazam, ze jesli ktos nie wie czym chce sie zajac w eve, albo planuje zajac sie carebearka/industry/etc. To moze isc do UA i tam albo odkryc co go w eve kreci albo zrobyc znajomosci z ludzmi, ktorych kreci to samo by pozniej rozpoczac cos na wlasna reke juz z znajomymi z EvE. Natomiast kazdy kto jets nastawiony od poczatku na pvp moze uderzyc do konkretnego korpa. Wiele "powaznych" korpow przyjmuje noobkow jako noobtacklerow i oferuje im dobre szkolenia oraz multum okazji do praktyki. Np. w c0ven sporo korporacji (w tym moja) przyjmuje graczy po trialach lub ex-cerebearow w swoje szeregi dajac okazje rozpoczecia przygody z pvp. Jestem pewien ze pare organizacji low secowych rowniez przygarnie mlodych wannabe pvperow.


_________________
Obrazek

eve online - sammani - pbn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 13:45 
Cytuj  
no wreszcie ktoś pokazuje że faktycznie można od początku do pvp korpa sie dostać. dziękuje

btw widzę że ładnie tam pszczółki klepiecie !


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 16:30 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
no wreszcie ktoś pokazuje że faktycznie można od początku do pvp korpa sie dostać. dziękuje

btw widzę że ładnie tam pszczółki klepiecie !


No ale z tego co sie orientuje to nikt nie pisal tutaj, ze nie mozna. Z tym, ze widzialem ze niektorzy tym po prostu NIE SA zainteresowani na starcie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 20:44 
Cytuj  
Jesli dobrze pamietam, to szkolenie w UA zajmuje 2-3 godziny i dotyczy podstaw orientacji w przestrzeni. Robia za darmo to samo, co kilka innych korpow za kase. Ale kiedys polskie korpy nie przepadaly za nimi, bo kradli ludzi do swojego normalnego korpa (phoenixa / chimery).
Kiedys korpy przyjmowaly po szkoleniu albo z 5mlnSP,nie wiem czy sie standardy obnizyly, czy w pvp korpach sa dobrzy ludzie co sie nubkiem zaopiekuja.W kazdym razie wiedzy o EvE sie z pdf nie wyczyta, a UA nie jest dla jako-tako obeznanych graczy.
Edit: O w morde, kolejke mam!

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 21:44 
Cytuj  
Obecnie szkoleń w UA jest dużo różnych, pakiet szkoleń podstawowych w sumie zajmuje z 16 godzin a do tego dochodzą fakultety (handel/kopanie/misje itp). Także dość dużo tego się robi. Ludzie znają się na tym co robią i początkujący mogą się dużo dowiedzieć. Sam jestem w trakcie robienia szkoleń i do niektórych informacji ciężkobyłoby dojść samemu, a przynajmniej trzebabyłoby trochę pokopać, tak więc jakby na to nie patrzeć goście odwalają kawał dobrej roboty. Z drugiej strony będąc w akademii wejście w świat pvp się trochę opóźnia, bo na początku nie wolno wlatywać kadetom do low/null, ale chyba jednak warto dać sobie trochę czasu na wklepanie skilli i poznawanie mechanik pvp stopniowo zamiast rzucać się od razu na głęboką wodę.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 02:12 
Cytuj  
Jest jakis nowy(sprzed 2 lat) trik z kamera? Non stop wraca mi do "okret z boku" . Jest to bardzo irytujace, warpuje z misji jak ostatni...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 07:50 
Cytuj  
Karghoul napisał(a):
Jest jakis nowy(sprzed 2 lat) trik z kamera? Non stop wraca mi do "okret z boku" . Jest to bardzo irytujace, warpuje z misji jak ostatni...
trzymaj drugi przycisk myszy (robię to podświadomie ale to chyba prawy jak z jednym obracasz to wraca jak z drugim to zostaje) i swobodnie obracaj kamerę nie będzie wracać :P

co do warpowania nie powinno mieć to znaczenia bo warpujesz klikając na coś w overview albo spod prawego przycisku myszy. bardzo rzadko właściwie tylko ociekając w nullsecu używa sie warpowania na celestal klikajac na backet w przestrzeni.

warpujac z misji ustawienie statku nie ma żadnego znaczenia, ale fakt przyjemniej widzieć zza rufy :P


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 10:35 
Cytuj  
Droga poznania i zrozumienia na przykładzie Desha ...

Deshroom napisał(a):
Wysłany: 03 Lis 2008 22:46
Lukis napisał(a):
Deshroom: nie myslales zeby rzucic to kopanie i kerberke w cholere i pojsc do jakiegos konkretnego korpa pvp? :D


kopanie to mój świadomy wybór

1. soldier kariera to farma misji
2. nudzi mnie salvager i granie vs npc na misjach
3. nie interesuje mnie siedzenie z corpem na ts czy vencie

4. tak, lubie kopać i im wolniej tym lepiej.

5. korpa chciałbym inter, ale na dziś nie czuje się na siłach gadać o mechanice eve po angielsku.

moze kiedys zmienie zdanie. plan mam taki ze bede kopał dopóki sie nie wyskiluje do kopania i do pvp/pve. wtedy bede kopał, ale nie tylko.

ogolnie cokolwiek ci odpowiem zaraz przyjdzie jakas madrala i bedzie mi tłumaczyć :wink:


O Desh z dnia Wysłany: 04 Gru 2008 15:12
Scorpio napisał(a):
Lukis napisał(a):
Scorpio napisał(a):
Desh jak chłopaki daja ci dostep to pogadajta, moze cię wezmą do siebie do korpa BeachBoys, oni maja dobry, tłusty 0.0 ... tylko trzeba walczyc :)



desh z tego co pisal kiedys wczesniej to lubi pokopac a pvp go nie jara

Kassei: jesli chodzi o kopanie to pvperzy u nas najwiecej ryja w e2-,
zasuwaja na kilka hulkow zeby na vagasy zarobic

w e2- jest miesiecznie tyle do zrycia ze nie idzie sie obrobic :)

Bo on nie zna PvP w 0.0 ... zwłaszcza w BoBsach ... i ogólnie nie wie pewnie czym się różni życie w 0.0 od empire i rypania misji, co najwyzej moze miec za malo SP na to zeby raty trzepać u was na belcie :D

Włsnie miałem napisac, też o tych PvP w hulkach ... z ust mi to że tak powiem wyjołeś :)


Wysłany: 05 Gru 2008 16:41

Scorpio napisał(a):
Deshroom napisał(a):
@Shadhun

jestem pewny że masz racje ale w sumie to juz bez znaczenia bo wczoraj zrobiłem około 150j (połowe shuttlem, połowe Hurkiem)

sytuacja jest taka że nie ma mnie już w empire i nie ma żadnej mojej rzeczy w empire. mój hurek jest w 0.0 i dziś sie bede zastanawiał czy znajdą się takie raty na pasku które dam rade rozwalić.

musze tylko jeszcze umrzeć bo ciągle mam medicala w empire i założyć sobie JC w Jita - tam mam robić zakupy potrzebne mi w 0.0.

no to głeboka woda :P przyznam że 0.0 to ogólnie kompletnie nie singleplayerowy klimacik.

aha co prawda w drodze powrotnej spodowali mnie i głowa pusta (tak wiem to głupie ale po 100j w shutle w drodze powrotnej po założeniu JC w 0.0 poszedłem sie odlać. nie było mnie mniej niż minute :P


I to było by podsumowanie kerbirzenia w empire. Graty :)
To jest to własnie o czym pisze, 0.0 urasta do rangi horroru u nieswiadomych niczego misjonarzy 8)
Bierzcie statek pod tylek, szukajcie korpa w 0.0 i bawcie sie !!! a nie memlacie te głupie misje w empire za jakies drobne iski, chcecie kopac AFK barka veldespar ... brr

Ale w sumie Desh, bez urazy mogłeś powiedzieć że zmieniłeś plany hrhrhr, nie musiałem się wczoraj logowąc i sprawdzać standow korpa hrhrhr


Chyba wie chłopak co pisze, zapraszając ludzi do 0.0, do korpa PvP.
Aczkolwiek, sam 2 czy 3 krotnie przeżyłem szkolenie UA, i powiem że jest naprawdę dobre, bardzo dobry jest/był support starszych graczy na korpowym. No, ale wiecznie tam siedzieć nie można.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2010, 18:28 
Cytuj  
Sprawdźcie @, 5 darmowych dni.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.