mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 13:26 
Cytuj  
wstap do unseen academy to raczej nikt Cie nie pogoni ignorem za pytania ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 13:36 
Cytuj  
Jesli dobrze paietam to istnieje (albo istnial bo dawno nie gralem) kanal "CENTRALA NOOBS". Siedza tam ludzie z CentraliEVE i Unseen, tam mozna zadawac pytania nie bedac w Unseen. Ewentualnie mozesz wejsc na Rookie Channel.

Natomiast nie polecam pytac o nic na polishu, wogole nie polecam tam wchodzic bo sie czasem mozna przestaszyc. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 13:54 
Cytuj  
ja nie polecam noobcorpów aka UA, traktują ludzi jak bydło ... ale to moja opnia.
nie polecam wogóle dodawać polisza w grze i centrali forum.

dobrze sprawdza się anglojezyczny kanał ingame, tam duzo ludzi spokojnie odpowie na wszystkie pytania.

jak chcesz możesz pomęczyć mnie, ale nie ingame. jak jestem ingame nie mam czasu gadac :wink:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 14:02 
Cytuj  
Ja sobie wstapilem do malego corpa 'Unholy Asylum' zorientowanego na eksploracje i wormhole 0.0; W tej chwili wstepujemy do alliance, ktory zyje sobie w Solitude, na casualowe PVE w sam raz. Pvp pewnie tez sie znajdzie dla tych ktorzy szukaja.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 14:05 
Cytuj  
no myślę że będziesz zadowolony, polecanie wszystkim nowym UA to zbrodnia imo.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 14:09 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ja nie polecam noobcorpów aka UA, traktują ludzi jak bydło ... ale to moja opnia.
nie polecam wogóle dodawać polisza w grze i centrali forum.

dobrze sprawdza się anglojezyczny kanał ingame, tam duzo ludzi spokojnie odpowie na wszystkie pytania.

jak chcesz możesz pomęczyć mnie, ale nie ingame. jak jestem ingame nie mam czasu gadac :wink:

ja juz wczoraj roballa do Ciebie odsylalem, bo masz normalniejszy niz ja sposob grania w eve ;)

btw. Voodoo Pirates szuka wciaz juz w miare ogarnietych w grze pilotow do lowsecowego piracenia (hurek/drake/cep/af na start w sumie starczaja jesli codzi o skille).


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 14:13 
Cytuj  
jestem słabym pilotem pvp, ale wszytko ogarniam i na wszystkie pytania odpowiedź znam :P

teorie mam obcykaną na maksa gorzej z praktyką :lol: jestem troche zmęczony evką, nie mylić ze znudzony - chyba za stary jestem na taki styl grania, szkoda mi czasu ...


_________________
psn

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 19:07 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jestem troche zmęczony evką, nie mylić ze znudzony - chyba za stary jestem na taki styl grania, szkoda mi czasu ...


wez nie smuc :D

dzisiaj AAA zaatakowalo 49-


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 19:11 
Cytuj  
widziałem ale chyba tylko KKRT poleciał, lecimy dojebać Goonsom please !


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 23:07 
Cytuj  
To jest w stanie przekonac do powrotu.

http://www.youtube.com/watch?v=oq2oxt7Nrxo


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 08:42 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
no myślę że będziesz zadowolony, polecanie wszystkim nowym UA to zbrodnia imo.


Desh jest kilka osób z tego forum, które na UA nie narzeka, np ja + moi znajomi a reszty z nicków nie będę wymieniał chyba, że sami się wypowiedzą...Także proszę powstrzymaj się od takich opini ok?? Ja póki co mam od nich full support ze wszystkim .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 08:49 
Cytuj  
SvD - ten filmik jest fajnie zrobiony,ale raczej robili go na zachete dla tych, ktorzy o EVE nic nie wiedza - w rzeczywistosci zycie nie jest takie proste ;)

co do UA, to nie wiem w czym problem - nowemu graczowi jak najbardziej moge polecic tego corpa jako szkoleniowego - sam przeszedlem u nich kiedys szkolenie z latania we flocie, scanowania, robienia BMek itp - zupelne podstawy gry w dwa wieczory. ofc na dluzsza mete bym nie ujechal w UA albo jakims jej bratnim corpie, ktoremu wartosci graczy z E-C.pyly sa bliskie, ale jako szkoleniowy corp sa wg mnie swietni ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 10:06 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Deshroom napisał(a):
no myślę że będziesz zadowolony, polecanie wszystkim nowym UA to zbrodnia imo.


Desh jest kilka osób z tego forum, które na UA nie narzeka, np ja + moi znajomi a reszty z nicków nie będę wymieniał chyba, że sami się wypowiedzą...Także proszę powstrzymaj się od takich opini ok?? Ja póki co mam od nich full support ze wszystkim .


Exacly. Podpisuje sie pod tym w 100%. Wiadomo ze UA nie jest korpem na stale (chyba ze kogos rajcuje uczenie innych) ale jako pierwszy korp i szkoleniowka dla osob bez znajomosci w EVCE jest zajebisty.

Nie sposob pominac rowniez ich wielkiej roli w ksztaltowaniu polskiego community EVKI. Bez UA pewnie 3/4 ludzi by w EVKE nie gralo bo by sie odbili od gry jak ping-pong zaraz po tutorialu (jak ja za pierwszym razem np.).

Desh skoncz pierdolic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 10:43 
Cytuj  
Cytuj:
Bez UA pewnie 3/4 ludzi by w EVKE nie gralo bo by sie odbili od gry jak ping-pong zaraz po tutorialu


może nie każdy Polak jest na tyle ułomny że musi iść do korpa który ma szkolenia dla początkujących bo inaczej sobie nie poradzi.
nie ma mnie na poliszu, nie loguje się na centrali i nigdy nie myślałem o UA - wolałbym np. poprosić chłopaków z Voodoo o pomoc niż jakieś UA :lol:

mam swoje zdanie i go nie zmienię. możecie mieć swoje. nie może ktoś mi narzucać jaką mam mieć opinie.
generalnie mam to w dupie - miłego dnia


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 11:10 
Cytuj  
Jendak jestes idiota i to sporym.

Potrafisz czytac ze zrozumieniem? Napisalem BEZ ZNAJOMOSCI. Nie wiesz ze istnieje BuFu, VooDoo czy jakikolwiek inny corp. Przechodzisz tutka i wchodzisz na polish.... gdzie pojdziesz? Do BuFu? Do "chlopakow z Voodoo" ? Jak nie znasz NIKOGO i nie masz bladego pojecia o grze? LOL

Uwierz mi ze ten dzial sporo zyska jak przestaniesz wypisywac swoje herezje na temat EVE.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 11:30 
Cytuj  
oplułeś sobie brodę :wink:
twoja opinia o mnie jest mi całkowicie obojętna.

dyskusja nie ma sensu bo zakładasz że każdy polak chce grac z polakami i nie umie sobie poradzić sam ze znalezieniem korpa. jak również nie umie przeczytać poradników zawartych w grze i w internecie jak np. Battle Clinic.
moim zdaniem jeżeli ktoś nie planuje 0.0 / lowsec korp w ogóle nie jest mu potrzebny chyba ze towarzysko dla przyjemności grania ze znajomymi.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 11:57 
Cytuj  
ta dyskusja nie ma sensu za bardzo.
deshroom nie bierze pod uwage faktu, ze nie kazdy rodzi sie takim pr0 playerem jak on, nie kazdy ma czas zeby przekopywac sie przez kilkadziesiat stron poradnikow, nie kazdy lubi ta forme nauki, nie kazdy gra po to zeby wygrac gre tylko wlasnie np. po to zeby polatac ze znajomymi.
nie wspominajac o tym, ze z tego co czytam to eventy UA sa calkiem fajnie zorganizowane, plus mozliwosc uzyskania odpowiedzi w momencie kiedy pojawia sie problem (bez koniecznosci przewijania kolejnych stron zeby 'doczytac') tez pomaga i to w kazdej grze.

ulomny jest czlowiek, ktory zaklada, ze wszyscy musza i maja ochote postepowac tak jak on.

ciekawe jak desh by sobie w dfo poradzil z takim podejsciem...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 12:12 
Cytuj  
Z tego co zauwazylem to Deshroom napewno pojecie o tej grze ma ale z cala pewnoscia nie powinien dawac rad poczatkujacym :)

**

Posty: 221
Dołączył(a): 15.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 12:15 
Cytuj  
Desh mysle ze jestes zbyt radykalny w swoich twierdzeniach bo gdyby kazdy mogl wszystko wyczytac z ksiazek to po co komu szkoly, nauczyciele itp ;)

Ja tez jestem zwolennikiem dochodzenia w grze do wszystkiego samemu. Jestem w tej chwili jeszcze w UA i przyznam że tak z max 20% rzeczy o których się tam dowiedzialem wyczytalem sam z roznych poradnikow, stron, forum itp. A i tak to glownie podstawy podstaw. Ale mysle ze dla mniej doswiadczonych graczy zwlaszcza w dziedzinie MMO taki korp sluzy przede wszystkim szybszemu wprowadzeniu w swiat gry. Z tego co czytam to wielu zawdziecza korpom szkoleniowym jak UA fakt, ze nie popelnili od razu tylu bledow, ktore popelnili by gdyby probowali dochodzic do podstaw samemu.
Czytanie nie zastapi jednak praktyki a tam tego ucza, np: tacklowania, latania w roamach, skanowania itp.


_________________
YARWP - Yet Another Retired Wow Player
YAREP - Yet Another Retired EvE Player

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 12:17 
Cytuj  
z podrecznika nie nauczysz sie gry w 'teamie'.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.