mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2011, 22:59 
Cytuj  
Pozwolilem zalozyc sobie nowy temat w zwiazku z ukazaniem sie dzisiaj nowej odslony jednego z najlepszych (z tego co wyczytalem) przewodnika po EVE. ISK The Guide. Wersja 3.0 jest firmowana przez EON. Rozwazane jest rowniez drukowane (uzupelnione) wydanie. Wiecej info na ten temat udzielone zostanie w pozniejszym terminie ...

http://www.isktheguide.com/

Polecam ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 00:07 
Cytuj  
To pozwole sobie przekopiować moją opinie z eve centrali :

"No nie wierze ,że ktoś mógł płacić za taki szajs . Zwykłe złodziejstwo.

95% informacji to chyba copy paste z eve wiki. Żadnych konkretów,kompletnie żadnych . Żadnych fitów... nic co by wskazywało ,że ta osoba ma w ogóle jakiekolwiek pojęcie o czym pisze .

Kolejne elo blubry na 400 stron.
Dlaczego to się w ogóle nazywa isk guide ? roftl.

Nie polecam nawet tam zaglądać."

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 00:44 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
To pozwole sobie przekopiować moją opinie z eve centrali :

"No nie wierze ,że ktoś mógł płacić za taki szajs . Zwykłe złodziejstwo.

95% informacji to chyba copy paste z eve wiki. Żadnych konkretów,kompletnie żadnych . Żadnych fitów... nic co by wskazywało ,że ta osoba ma w ogóle jakiekolwiek pojęcie o czym pisze .

Kolejne elo blubry na 400 stron.
Dlaczego to się w ogóle nazywa isk guide ? roftl.

Nie polecam nawet tam zaglądać."


Za nic sie nie placi ...

ISK - Industrial-Sized Knowledgebase ...

Ja dowiedzialem sie wielu ciekawych rzeczy co ulatwilo mi podjecie kilku wazkich decyzji ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 10:14 
Cytuj  
imo każdy guide jest dobry jeżeli podchodzi się do niego z dystansem.

zaczynając grać w eve przeczytałem z 1000 stron guidów, potem mi się to poukładało i przefiltrowało a dalej dowiaduje się zupełnie nowych rzeczy ostatnio np dowiedziałem się że siła sensorów statku wpływa na łatwość wykrywania go probami :P (nie, nie odwrotnie :P )

zabijanie idzie mi wciąż słabo za to nie zdycham jak szmata przez głupoty

iski ? iski to dobre skille, bez dobrych skilli zarabia się na tym samym 10 razy mniej wiec podstawa to zdecydować na czym się chce zarabiać i to wyskilować wtedy będzie rozpusta a nie gułag

osobiście własnie robie epic arc w 0.0 żeby podciagnać sobie standy i robic w 0.0 misje lvl 4 dla LP - brzmi banalnie, kasa jest masakryczna (mamy 6 agentów lvl4 Q20 w homesystemie :P )


_________________
psn

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 11:39 
Cytuj  
Ja po 4 latach nieobecnosci jestem zupelnym noobem, a ten guide pomogl mi sie zdecydowac na agentowanie i exploring. Kasy narazie malo bo nie mam nawet na podstawowe implanty (skillowanie powyzej 3lvlu jest kosmiczne bez tego ;P) i jakis wzgledny podstawowy fit. Latam na tym co z misji + jakies uzupelnienia z taniochy z marketu :> ale i tak jest przepasnie ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 12:46 
Cytuj  
no jak na misjach zaczniesz zarabiać w zależności od poziomu napierdalania od 1 000 000 000 isk dziennie lub tygodniowo tzn ze wyskilowales robienie misji :wink:

najważniejsze ze jesteś zadowolony 8)

pamiętaj, że najlepszy zarobek z misji to LP


_________________
psn

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 13:00 
Cytuj  
Zadowolony to bede jak jakiegos corpa zlapie dobrego ;). Narazie to takie pitu pitu ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 13:10 
Cytuj  
dlatego mówię że bez BUFU pewnie nie grałbym wcale, dobry korp to podstawa w tej grze.

jak zdecydujesz się na mordowanie w eve i przeprowadzkę do 0.0 to daj znać, nie mówię że rekrutacja otwarta ale dla ludzi którzy lubią się uczyć i kumają co się do nich mówi raczej drzwi są zawsze otwarte.
nie namawiam też bo u nas zawsze w drzwiach tłok i nie jest jak na wakacjach na trialu :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.