mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 18:16 
Cytuj  
1. Ludzi na serwerach jest caly czas masa. Nie wiem jak wygladaja tereny startowe, bo rzadko tam zagladam, ale mysle, ze wciaz przybywaja nowi, bo gra zbiera dobre oceny w recenzjach, miala w miare dobry start itp. Serwerow w samej Europie jest 11, w tym 5 angielskojezycznych.
3. Wszystkie lokacje sa wykonane bardzo szczegolowo. Co krok sa jakies piekne widoki, ruiny zabudowan na szczytach gor, piekne doliny poprzecinane rzekami itp. Jest bardzo malo miejsc, o ktorych mozna by powiedziec, ze sa puste.
4. Wiekszosc XP zdobywa sie robiac questy, wiec zamiast mob grindu jest troche przyjmniejszy (przynajmniej za pierwszym razem) quest grind.
5. Do zrobienia wielu quetsow potrzebna jest grupa. Czym wyzszy level tym jest ich wiecej. Instancje czy jakies nieinstancjonowane lokacje z elite mobami - nie poradzisz sobie z nimi sam. Sa tez oczywisice instancje solo i questy do solowania, ale je tez mozna robic w grupkach...
6. Jest podzial na serwery normalne i RP. W tej chwili jest dostepny jeden angielskojezyczny serwer RP.
7. Raczej cos ok. 5GB. Na pewno duzo wiecej niz 850MB.


Posty: 28
Dołączył(a): 9.06.2007
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 19:09 
Cytuj  
Aha, wielkie dzieki za odpowiedz. Ta gra coraz bardziej mnie sie podoba :)

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy autorzy gry zapowiedzieli jakis patch-dodatek typu Battlegrounds ? I czy takie cos jest w ogole mozliwe w tej grze, bo jednak uwazam, ze nie samym questowaniem czlowiek zyje :)

Aha, i jeszcze dwa pytania... Czy jest podzial na dzien i noc (tak jak w WoWie) podczas gry ?
No i czy miasta sa puste, czy chodzi po nim duzo NPCów typu cywile, mieszkańcy, itp. ?

Z gory dzieki.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 22:45 
Cytuj  
Jest podzial na dzien i noc, ale nie ma synchronizacji z rzeczywista strefa czasowa jak w wow. Tzn. tyle, ze czas LOTRO plynie szybciej.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 22:58 
Cytuj  
Miasta nie sa puste, jest w nich sporo NPC-ow. Pracuja, sprzataja, rozmawiaja, chodza z miejsca na miejsce. Sa wyjatki, ale w wiekszosci tak to wlasnie wyglada. Do tego w wiekszych miastach z bankiem, brokerem itp. jest sporo ludzi w primetime (zreszta poza nim tez), ktorzy poza lagiem tworza ciekawa atmosfere grajac na instrumentach itp. Zeby nie bylo za pieknie, mimo wszystko od takich skupisk PC/NPC wole trzymac sie z daleka, bo niestety engine nie wyrabia z moim 1GB ram i jest przez to okropny lag, przez co przejscie przez Bree przykladowo zajmuje 5x wiecej czasu, niz zajmowaloby normalnie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 08:39 
Cytuj  
Jeżeli chodzi o zdobywanie xp to zdecydowanie questy - za zabicie moba dostaje się tak znikomą ilość xp że szkoda gadać;)

Do lvl 30 spokojnie dasz radę solo większość questów (chyba że grasz minstrelem wtedy zapomnij o solowaniu od lvlu mniej więcej 18-20).
A co do podziału dzień - noc - jest sporo questów które możesz wykonać tylko w nocy:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 09:07 
Cytuj  
dzien i noc zmienia sie bodajze co 4 godziny (jesli dobrze pamietam).

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 09:53 
Cytuj  
Ja tam soluje minstrelem sobie w Angmar/Misty Mountains atm, takze nie wiem ocb z zapominaniem o solowaniu po ~20... Moze jak ktos biega w szmatach od merchanta i ma jakis gimp spec. Biore na klate 2-3 moby z mojego lvlka, ew. 1 signature... Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze champ zalatwilby mobka, ktorego ja bije 2 minuty w 20 sek, ale w koncu jestem klasa od healowania, nie dps. Solowanie jest troche trudne, ale nie niemozliwe.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 10:34 
Cytuj  
No właśnie na tym to polega - bijesz moba 3 minuty zamiast kilku sekund. Sorka ale ja wymiękłem - lepiej pobiegać ze znajomymi:)
A co do specu - wszystkie traity mam faktycznie pod heal. W końcu to klasa lecząca:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 33
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 23:22 
Cytuj  
Mam jedno małe pytanie, w jakich godzinach jest maintenance serwerów w LOTRO i w jakim dniu. Dzięki za odpowiedź.

*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2007, 00:11 
Cytuj  
zwykle sroda od 8 do 14


_________________
http://www.phdcomics.com/comics.php

*

Posty: 57
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 cze 2007, 13:09 
Cytuj  
Mam kilka pytan, poniewaz zastanawiam sie nad nowym MMO, poniewaz WoW jakos za cholere nie potrafi mnie juz przyciagnac, no i planuje zmiane na cos innego:

1)Czy istnieje jakis ciekawy crafting?
2)Jaki jest maksymalny lvl cap?
3)Czy zeby do czegos dojsc trzeba jak w WoWie codziennie poswiecac godziny na monotonne raidy?
4)Czy istnieje PvP?

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 cze 2007, 15:53 
Cytuj  
qLA napisał(a):
Mam kilka pytan, poniewaz zastanawiam sie nad nowym MMO, poniewaz WoW jakos za cholere nie potrafi mnie juz przyciagnac, no i planuje zmiane na cos innego:

1)Czy istnieje jakis ciekawy crafting?
2)Jaki jest maksymalny lvl cap?
3)Czy zeby do czegos dojsc trzeba jak w WoWie codziennie poswiecac godziny na monotonne raidy?
4)Czy istnieje PvP?


1. IMO crafting jest bardzo dobry. Mi podoba sie o wiele bardziej niz ten w WoWie.
2. Jest ale pewnie beda go zwiekszac w miare wychodzenia dodatkow.
3. Powiem tak: w WoWa gralem hardcorowo. Liczyly sie tylko server-firsty i epiki. No i farma w PvP. W LotRO gram na pelnym luzie, powoli leveluje postac, spokojnie rozwijam crafting, nie ekscytuje sie itemkami, no i czerpie olbrzymia radosc z RP. Gildiowe wypady do instancji to sama radosc i zabawa, zupelnie nie mysli sie o itemach. Ta gra jest nastawiona na czerpanie frajdy z samej rozgrywki, a nie z osiagania jakis postawionych celow tak jak w WoWie. Ktos sie moze z tym nie zgodzic ale ja tak to widze i mi osobiscie to odpowiada.
4. Teoretycznie tak ale praktycznie to raczej slabo z PvP. W przyszlosci maja cos z tym zrobic.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 19.05.2007
Offline
PostNapisane: 14 cze 2007, 16:02 
Cytuj  
2. 50
4. tylko w postaci Monster Play.


Posty: 28
Dołączył(a): 9.06.2007
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 15:42 
Cytuj  
Ja mam pytanie dotyczące jedynie klienta tej gry. Ściągnąłem obie wersje klienta opublikowane na Fileplanet.com. Jedna wersja ma rozmiar ponad 800MB, a druga ok 5 GB. Jednak, ani jedna z nich nie chce sie rozpakowac, gdyż wyśepuje błąd:

LOTRO_EU_112.zip: Wieloczęściowe lub uszkodzone archiwum ZIP.

No i przyznam szczerze, ze nie wiem co z tym zrobić. Sciagalem klienta 5 razy (3 razy wersje 800 MB i 2 razy wersje 5 GB).

Z gory dzieki za pomoc :)

Posiadam 1024 MB DDR2, GForce 7600GT, Athlon 3000+ XP, płyta główna MSI K9N Neo z PCIe. Mam Windows XP home edition.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 15:55 
Cytuj  
re 2up
Co za bzdura!

PvP istnieje po obu stronach barykady. Z tą różnicą, że po stronie ciemności nie expisz od lvl1, a startujesz od 50. Inna jest też waluta.
Wszystko ładnie opisane na różnych stronach o LoTRO, po szczegółowe informacje odsyłam :)
Osobiście mam nadzieję, że kiedyś zmienią ten Monster Play i pozwolą na normalną grę drugą stroną mocy ale od zera.

re 1up
Pobierz nowa wersje winzipa :P
(już możesz dziękować ;) )


Posty: 28
Dołączył(a): 9.06.2007
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 16:28 
Cytuj  
Dzieki za pomoc :)
Jutro sciagne poraz kolejny tego klienta i zobacze czy da sie g otworzyc WINzipem, bo caly czas sprawdzalem WINrarem, i to raczej starsza wersja.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 19.05.2007
Offline
PostNapisane: 16 cze 2007, 08:15 
Cytuj  
??? Nie chodziło mi o to, że można grać jedynie potworem, ale o nazwę całej opcji. Nikt przecież nie nie mówi o Hero Play.

By nie było OT zadam jedno małe pytanie:
Zbliża się czas kupna mounta, potrzebuje ponad 2 golda. Znacie jakies dobre miejsca do farmy?


Posty: 31
Dołączył(a): 3.06.2007
Offline
PostNapisane: 16 cze 2007, 20:46 
Cytuj  
Witam, nie moglem sie tego doszukac...jest jeszcze jakas mozliwosc sprawdzenia tej gry? tzn tak jak w wow, trial na tydzien, bo nie chce ryzykowac kupna w ciemno..


Posty: 28
Dołączył(a): 9.06.2007
Offline
PostNapisane: 16 cze 2007, 21:17 
Cytuj  
Xiem napisał(a):
Witam, nie moglem sie tego doszukac...jest jeszcze jakas mozliwosc sprawdzenia tej gry? tzn tak jak w wow, trial na tydzien, bo nie chce ryzykowac kupna w ciemno..


Musisz zalatwic sobie buddy keya i klienta, którego mozna sciagnac z fileplanet.com.
Najlepiej jak poprosisz o "keja" tutaj: viewtopic.php?t=24505&start=80

Z tego co widze, to trafiles w dobry moment bo nadchodza wakacje/urolopy i ludzi kupuja gry - w tym LotRO - więc masz większą szanse na otrzymanie buddy keya.

Pozdrawiam


Posty: 28
Dołączył(a): 9.06.2007
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 06:49 
Cytuj  
Mam pytanie.
Skąd można jeszcze ściągnąć Klienta do LotRO, bo najwidoczniej na fileplanet.com jest niepełny plik. Ściągałem już wiele razy, ale caly czas nie dziala. Przyznam sie, ze bardzo mi zalezy, zeby zagrac na trialu, bo po doswiadczeniu z WoWem nie jestem pewien tego typu MMORPGów.

W skrócie: Podajcie strony (oprocz fileplanet.com) z których mozna sciagnac LotRO klienta, cobym mogl zobaczyc ta grę.

Aha, no i co sie stalo z polska strona nt. LotRO ? I czy kiedykolwiek jeszcze bedzie tego typu serwis ?

Z gory dzieki.
Pozdrawiam!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.