mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 23:32 
Cytuj  
Mam kilka pytanek bo rerolnalem z wowa na lotra. Tzn mam taki zamiar.
Jaka obecnie jest wersja gry?
http://community.codemasters.com/forum/ ... p?t=172356 - czy sciagajac z ff (1 link - ver. 1.12) wystarczy mi ten client? czy bede pozniej potrzebowal jeszcze jakis pathy? jezeli tak to skad je sciagnac?
Ewentualnie maly link gdzie dowiem sie na co mi pozwala trial.
I poprosilbym chetnie jeszcze raz o pomoc mianowicie jezeli ktos ma buddy niepotrzebny to chetnie wezme :) Jeden juz dostalem od znajomego ale chetnie bym z bratem pogral.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 07:09 
Cytuj  
Uzywalem przez jakis czas tego klienta, spatchuje sie do najnowszej wersji (troche to potrwa na kiepskim laczu, niektorzy zglaszali problemy z patchowaniem, u mnie poszlo gladko) i da rade grac normalnie. Z gory jednak trzeba zaznaczyc, ze ten klient to nie to samo co klient zawarty na plycie z gra, brakuje u niego hi-resowych tekstur, nie ma faq-a in game, page-gm nie wyslesz itp...
Grac spokojnie sie da, ale pewnych funkcji nie obsluzy.


_________________
Obrazek

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 15:05 
Cytuj  
Zamierzam zacząć grac w LotRO, jednak zanim kupie chce pograć na buddy key.

I teraz rodzi sie pytanie, czy na tej wersji da sie grac ?

http://files.filefront.com/Lord+of+the+ ... einfo.html

*

Posty: 139
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 16:25 
Cytuj  
Czy może ktoś mieszka w Wawie okolice Trgówka i mógłby mi wypalić klienta na dziś :) Podjadę i odbiorę osobiście, płytkę oddam.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 19:24 
Cytuj  
Elogor napisał(a):
Czy może ktoś mieszka w Wawie okolice Trgówka i mógłby mi wypalić klienta na dziś :) Podjadę i odbiorę osobiście, płytkę oddam.


mozesz isc do Empiku i kupic sobie gre.

*

Posty: 139
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 20:40 
Cytuj  
Raczej nie będę przepłacał 70 zł jak mogę kupić w UK za 100 :)

OK już nieaktualne

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2007, 21:39 
Cytuj  
Czy ma ktoś może link do sensownego torenta lotro?
Chciałem pograć na koncie kolegi ale dwie ostanie próby zassania gry skończyły sie niepowodzeniem. :((

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 09:26 
Cytuj  
Czy te butle leczące morale robią tylko gracze, czy można je u jakiegoś vendora dorwać, bo ceny na AH są jak dla mnie (13lev) nie do zaakceptowania? :roll:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 10:57 
Cytuj  
O.K. Widzę, że poprzednie pytanie należy do zbyt trudnych, więc może spróbuję z innej beczki: gdzie się kupuje/zdobywa faje i zioło i czy jest jakiś sposób na rozpoznanie hmmm powiedzmy trudności moba? W tym drugim chodzi mi o to, że biłem mobki questwe (te takie kolorowe z czerwonym kółka do okoła portretu) ze swojego leva i nie miałem problemów wcześniej a wczoraj zabrałem się za moba questowego 3 levy niżej i sklepał mi michę ino świst :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'


Posty: 26
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 19:41 
Cytuj  
Poty sa robione tylko przez graczy

Lales siga czy elita:)?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 07:58 
Cytuj  
hm guardian human ma jakis sens? z tego co czytalem na wyzszych levelach rasa nie ma znaczenia.
na poczatku wydawalo mi sie ze human z 10agi w porownaniu do dwarfa z 2 agi bedzie troche lepszy (mniej missow) ale z tego co zauwazylem roznica jest minimalna, za to human nie ma bonusa do vitality.
co polecacie?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 08:36 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
O.K. Widzę, że poprzednie pytanie należy do zbyt trudnych, więc może spróbuję z innej beczki: gdzie się kupuje/zdobywa faje i zioło i czy jest jakiś sposób na rozpoznanie hmmm powiedzmy trudności moba? W tym drugim chodzi mi o to, że biłem mobki questwe (te takie kolorowe z czerwonym kółka do okoła portretu) ze swojego leva i nie miałem problemów wcześniej a wczoraj zabrałem się za moba questowego 3 levy niżej i sklepał mi michę ino świst :wink:

Fajke ma kazdy, wystarczy wpisac /smoke.
Ziola choduje farmer

Monsterki w opisie jak najedziesz na niego mysza maja np normal, signature, elite, master elite ... pozatym roznice zwykle widac szybko, bo kazdy inny typ przeciwnika niz standard na danym poziomie ma wiecej Morale, zwykle kilka razy wiecej :D
O ile normalne i signature mozna sie pokusic o solowanie na odpowiednim poziomie o tyle np z elite albo master elite bym nie probowal :)
Mi sie udalo zsolowac kilka elite 5-6 lv słabszych, ale to nie byly humanoidy :) i walka na granicy zgonu :) Siganture zwykle bez problemu soluje, gram hunterem


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 08:46 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Czy te butle leczące morale robią tylko gracze, czy można je u jakiegoś vendora dorwać, bo ceny na AH są jak dla mnie (13lev) nie do zaakceptowania? :roll:


napoje leczące można jeszcze otrzymać jako nagrody za wykonane zadania i czasem jako dropy z mobków

mam 32 Huntera (obecnie na wakacjach) i w walce rzadko stosowałem napoje leczące - przy zasadzie, że jeśli przeciwnik ma 50% hp i ja również 50% hp powinno się zwiewać, można wyeliminować stosowanie napojów (i zostać przy żywności)


_________________
http://www.phdcomics.com/comics.php

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 15:06 
Cytuj  
O.K. dzięki za podpowiedzi/odpowiedzi :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2007, 03:24 
Cytuj  
Dzisiaj wkurzylem sie niemilosiernie na wowa... Chcem sprobowac czego innego. Jestem fanem Tolkiena i chcem akurat pobawic sie w Lotro. Ale ze mnie akurat gracz pvp bardziej i boje sie ze gra mnie odrzuci, bo slyszalem ze pvp marne jest tutaj.

Czy wiadomo cos na temat rozbudowy pvp w lotro?? Jezeli tak kiedy to ma nastapic i jak by to wygladalo??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 23:33 
Cytuj  
widze ze jednak nikt nawet na forum tu nie zaglada wiec raczej malo osob w to gra:(... trudno


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 11 sie 2007, 01:27 
Cytuj  
To raczej kwestia tego, ze niewiele wiadomo o tych zmianach w PvP. Ja nic nie wiem nic konkretnego na ten temat.

*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 08:38 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
widze ze jednak nikt nawet na forum tu nie zaglada wiec raczej malo osob w to gra:(... trudno


to raczej nadinterpretacja - ludzie grają i odpowiedzi na swoje problemy/pytania znajdują na stronach typu wiki i u GM (to szok jak po wysłaniu ticketa GM zjawia się w ciągu 10 minut i restartuje zje... instancje)


_________________
http://www.phdcomics.com/comics.php


Posty: 15
Dołączył(a): 13.09.2007
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:52 
Cytuj  
Mam takie pytanie zwiazane z gildiami:Czy gildie moge toczyc ze soba bityw albo odbierac tereny?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 14:36 
Cytuj  
Nie. PvP ogranicza sie do "Monster Play" vs. normalni gracze i /duel.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.