mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 377 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2010, 19:01 
Cytuj  
Ja mam poprawione ale jakiejs roznicy nie odczulem.Nadal mam ze musze wykupic swift travel.

zeby kupic SOM trzeba 2k punktow i teraz musze kupic 2500 pkt za 35 $ bo wczesniej wywalilem 1200 na traity.


war pisal o dodawaniu 10 pkt na poczatku .Niestety to niedziala na jednym koncie po wykorzystaniu.Pozatym trzeba zrobic mase questow.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2010, 23:31 
Cytuj  
mi zmienili z free na premium
tyle , że z premium zostało mi:
-5 slotów na postacie
-postacie istniejące mają po 5 bagów
-limit golda - 5 ( zabrali mi niecałe 3 goldy przy koncie free , teraz oddali kase)
-chyba 3 skrimishe

reszty nie ma
napisałem do nich , że nagle questy, które miałem w grze zrobiły się płatne, , że oddawałem npc questa i gdy chciałem wziąć od niego następnego nagle kazano mi za to płacić, jednym słowem content miałem zapłacony ( SoA i MoM ) a nic z tego nie mam

odpowiedzieli mi , że to normalne, część questów nie jest w ramach premium- z tym , że ja nie mam żadnych questów- postać na 37 lvl i nic nie mogę robić bez kupowania
poszedł kolejny mail , że nie zamierzam im płacić , za coś co już zapłaciłem- jeśli okaże się , że faktycznie po zakończeniu subskrypcji nagle blokują się wszystkie questy z danej lokacji to ja im dziękuję
w FAQ pisało , że content i features z danego dodatku zostają- czyżby więc odnosiło się to tylko do MOŻLIWOŚCI grindu na mobkach z danego dodatku?
jakieś jaja sobie robią- ta wersja free i premium po prostu jest niegrywalna bez kupowania pkt
taaa już widzę jak ludzie robią te same questy po 100 razy 100 postaciami dla pkt :D - w pewnym, momencie odechce się im grać

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2010, 00:00 
Cytuj  
Pograłem trochę dłużej, mam "aż" 8 lvl, jestem w.. nie wiem, pod Archet, coś tam na C. Ogólnie to bardzo podoba mi się klimat, taki na luzie. Bardzo ładne lokacje i fajna muzyczka w tle. Nie wiem na jak długo to F2P starcza, ale jak na razie jest miło.

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2010, 00:12 
Cytuj  
@lordyp

Mając konto premium masz dostęp do questów w krainach Ered Luin, Shire i Bree-land czyli w krainach startowych z podstawki SoA oraz do wszystkich questów z MoM i SoM (jeśli je kiedyś kupiłeś). Wynika z tego, że tak naprawdę od 20 do 50 lvlu za questy musisz płacić (lub opłacać abonament), a później mając MoM i SoM już nie.

Możesz rzucić okiem na tabelę pod linkiem: http://img840.imageshack.us/i/f2ptabela.jpg/ i zobaczyć jakie inne ograniczenia są zaimplementowane w zależności od typu konta.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 lis 2010, 01:07 
Cytuj  
@Ulisses
to ja ci wkleję FAQ oryginalny :
http://www.codemasters.com/lotro/freetoplay/info/
zauważ , że przy questach masz gwiazdkę ,a na dole pisze , że przy zakupie MoM dochodzi mi content , czyli questy z Morii

z FAQ wynika , że następujące regiony wchodzą w skład AoS :
Lone-lands, North Downs, Trollshaws, Misty Mountains, Angmar, Evendim, Forochel, and Eregion,
a z MoM : Moria, Dimril Dale and Lothlórien

ja to tak rozumiałem- mam questy z danego dodatku to po skończeniu subskrypcji dalej te questy mam- a tu mam przypadek , że dany quest moglem wsiąść ( czyli z danego contentu) , a teraz jako gracz F2P ( premium) nie mogę tego samego questa już wsiąść

cytat z FAQ:

What happens to quests if I downgrade from VIP to Premium?
(Last updated: 01-11-2010 09:04:13)
If you downgrade to Premium from VIP, you can complete any quests you are currently on (quests in your journal) even if it is not one that you would normally have access to with the areas unlocked on your account. You can only start other quests in the area or chain if you have access to the applicable area with your Premium status, (it is included free, you've purchased the pack that includes the area, etc).


czyli jeśli mam zakupiony access do danych lokacji to te questy powinienem móc robić - chyba , że źle sobie tłumacze, a mój angielski faktycznie trochę słaby

bo jeśli tu chodzi o to , że kupuje się dodatek i potem szybko w ciągu miesiąca trzeba zrobić cały content, bo potem nie ma się już do niczego dostępu- to ja dziękuję, mam gdzieś zakup SoM, bo w wersji F2P chce grać laitowo a nie patrzeć czy się wyrobie z lvl , questami itp, bo po miesiącu cholera wie co będę miał zablokowane a co nie


Ostatnio edytowano 5 lis 2010, 01:34 przez lordyp, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2010, 01:25 
Cytuj  
Masz rację, ale przeoczyłeś jedna rzecz. W punkcie wymieniającym krainy SoA jest też taka informacja:
Cytuj:
While Free players can explore and kill monsters in these areas they cannot complete the side quests contained there without first purchasing the Quest Packs for those areas.


Niestety zarówno Free Player jak i Premium Player podpadają pod powyższe.


Ostatnio edytowano 5 lis 2010, 01:31 przez Ulisses, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2010, 01:30 
Cytuj  
Mines of Moria to content od 45-50 lev, a ty piszesz o zonach z SoA czyli podstawki. Nawet mając podstawke trza wykupywać jakieś quest packi ( prawdopodobnie te questy które pozmieniali /dodali nowe) Na allegro chyba są klucze do Soa i Mom w dużo niższej cenie , niż normalnie (może warto zlukać sklepy wysyłkowe lotro za dobrze nie schodziło i swego czasu all sie wyzbywali za ułamek ceny) Na upartego da się lev up bez questów(epic booki, które można powtarzać, skirmishe, instancje no i grind mobów) no ,ale sporo się traci.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 lis 2010, 01:35 
Cytuj  
proszę przeczytajcie zedytowany 3 posty wyżej tekst
ja kupiłem we wrześniu SoA i MoM- subskrypcja skończyła mi się 21 X :D

i zaznaczam nie jestem Free player a Premium Player :)


Ostatnio edytowano 5 lis 2010, 01:38 przez lordyp, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2010, 01:38 
Cytuj  
To może ticket do code ? Dalej mają burdel z punktami kontami free i premium, może narazie jeszcze nie ogarniają. Albo zlukać forum us w tym temacie jesli tam jest pozytywnie rozwiązane to u nas też będzie. Mi się wydawło podobnie jak czytalem masz wykupione soa i mom to masz dostep do tego contentu, no ale moze nie doczytalem czegos. Info chyba byo w poradniku . Jutro poszukam i wkleje z forum code.


Ostatnio edytowano 5 lis 2010, 01:40 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 lis 2010, 01:40 
Cytuj  
no kolejny mail poszedł- zresztą będę pisał i pisał , bo bez odblokowanych questów nie ma co grać , a uparty jestem i nie lubie płacić 2x za to samo a tu tak wychodzi- raz place przy zakupie dodatku a drugi żeby teraz móc brać questy

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2010, 01:41 
Cytuj  
Masz rację nie odpuszczaj :D To musi być ich wina i burdelu jaki teraz mają.

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2010, 02:01 
Cytuj  
Próbować możesz, ale niestety obawiam się, że to nic nie da. Free Player od Premium Player na dzień dzisiejszy różni się jedynie kilkoma rzeczami takimi jak: gold cap, ilość postaci na serwerze oraz drobnymi pierdołami związanymi ze funkcjami społecznościowymi i serwisu.
Dla starych graczy, którzy mieli konto i postaci przed wejściem F2P dochodzi, kilka dodatkowych rzeczy związanych z ilością posiadanego już złota, ilością posiadanych już toreb, szafą ubraniową oraz ilością postaci, które można wykorzystywać w ramach statusu Premium. Poniżej po angielsku:
Cytuj:
I am currently a subscriber to LOTRO. What will happen if I decide to unsubscribe before or after the launch of LOTRO Free-to-Play? What will happen to my characters?
(Last updated: 27-07-2010 09:28:00)
If you feel the VIP program is not meeting your play style and needs as a gamer and decide you don't want the benefits and features of being a VIP, you will be automatically downgraded to Premium player status when your subscription lapses. You can continue to play the game for free with all the benefits offered to Premium players, which are detailed here.

As a Premium player, you initially have access to 3 characters per server but can unlock more character slots at any time by purchasing them in the LOTRO Store (up to 8 additional slots per server). You may decide to unlock more slots if you want to play more than 3 characters. Other previously created characters will be visible but not accessible unless you unlock more character slots.


Cytuj:
If I decide to downgrade from VIP to Premium player, what will happen to the gold I have earned through gameplay? Will I lose the gold beyond the 5 gold cap that Premium players have by default?
(Last updated: 04-06-2010 06:35:29)
If you downgrade from VIP to Premium player, you will not lose any of the gold that you have earned through the game. Because you were a VIP, you will not be subject to the gold limit of Premium players.

If I decide to downgrade from VIP to Premium player status, what will happen to my inventory bags?
(Last updated: 04-06-2010 06:36:34)
If you downgrade from VIP to Premium player, you will not lose any of the inventory bags that you had as a VIP. Because you were a VIP, you will not be subject to the inventory bag limit of Premium players.

If I decide to downgrade from VIP to Premium player status, what will happen to my wardrobe slots?
(Last updated: 04-06-2010 06:40:23)
If you downgrade from VIP to Premium player, all items placed in the wardrobe will be held on a remove only basis. You will be able to access them and remove them from the wardrobe to use them but you will not be able to use the emptied slot to Store another item.
At any time, you may visit the LOTRO Store to purchase more inventory bags or more wardrobe slots.

If I decide to downgrade from VIP to Premium player, what will happen to my characters?
(Last updated: 04-06-2010 06:41:07)
If you downgrade from VIP to Premium player, you will have access to 3 characters slots per server by default. You will also have access to any other character slots that you have purchased. You may decide to unlock more slots if you want to play more characters or pick the characters you want to play. Your other previously created characters will be visible but not accessible unless you unlock more character slots. At any point, you can unlock more character slots in the LOTRO Store, up to 11 per server.


Wspólną natomiast rzeczą dla kont Free i Premium jest brak dostępu do questów z krainek należących do podstawki SoA (oprócz tych 3 początkowych). Tak to sobie wymyślili, że zarobią najwięcej na graczach do 50 lvlu niezależnie czy posiadają nowego klienta F2P czy kupili kiedyśtam SoA.

Ale jak wspomniałem na samym początku próbować możesz, a nuż coś przeoczą i Ci uruchomią :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2010, 04:29 
Cytuj  
Lordyp nie masz racji. Pisz sobie maile ale i tak nic nie wskorasz. Dostep do quest packow zon z lvli 20-50 z SoA jest tylko przez sklepik albo dla VIPow i niewazne ze kiedys kupiles SoA pudelkowe i kiedys oplacales abonament.
I nie pierdolcie ze maja burdel bo akurat w tym przypadku to bylo wiadome od pol roku. Ponadto nic ci sie nie "nalezy" i za nic nie bedziesz placil 2 razy bo kiedys placiles abo za dostep do tego contentu teraz abo nie ma i za te zony trzeba bulnac w sklepiku - to nie jest nowosc i dokladnie to we wszytkich FAQach pisze.
Zycie jest ciezkie - jak chcesz te questy w zonach 20-50 to albo kup w sklepiku albo oplac abo i w miesiac przeleveluj do 50.

Ogolnie jest tak:

TOTAL FREE - Shire, Ered Luin, Bree-Land - reszta zon z SoA za oplata w sklepie (jednorazowa dla KONTA) i dla FREE i dla PREMIUM.
Zakup MoM - full unlock MoM
Zakup SoM - full unlock SoM
Enedwaith - zakup w sklepiku dla i FREE i dla PREMIUM.

PREMIUM i FREE nie roznia sie dostepem do contentu jako takiego tylko featuresami i pierdolami.
VIP ma all w dupie i musi sobie tylko kupic dodatki.

A jak ci sie tak bardzo nie podoba to niegraj albo poczekaj bo to pewnie bedzie wszytko zmianiane - np. juz w next patchu (listopad) maja dac dostep do zon i Epic Chainnow z MoM i SoM dla FREE i PREMIUM (bez kuppowania dodatkow, quest packi dla zon ofc beda osobno do zakupu). Ogolnie likwiduja pojecie "dodatek" i beda one jako normalne content packi traktowane (tak jak Enedwaith). Bedzie whine no ale coz - mi to wisi a Turbine niech zarabia coby mi szybciej Rohan wypuscili. :)

A na temat - mi sie nowe LOTRO bardzo podoba. O dziwo mimo "burdelu" nie milalem problemow ze sciagnieciem nowego klienta, wejsciem do gry, sklepem, bugami, itd... Wszytkie zmiany (moze oprocz nowego Vaulta) zdecydowanie na plus (zwlaszca Wardrobe - w koncu!). Czy ludzi wiecej na Snowburn to nie wiem - w XXI Hall tnie jak zwykle. :) W zapowiedziach juz na ten miesiac nowy content questowy ("Tasks" dla lowlvli), poprawki Vault'a i dosc mocny revamp mojej klasy (Loremaster). Zyc nie umierac. :) Punkty na przyszly packi (bo cos czuje ze nawet VIP nie bedzie mial all za free) juz sie odkladaja i czekam na Dunland (pewnie po nowym roku).

PS. Lordyp -> thread na forum LOTRO o dokladnie tym samym: http://community.codemasters.com/forum/ ... s-f2p.html

*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2010, 06:21 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
...............
PREMIUM i FREE nie roznia sie dostepem do contentu jako takiego tylko featuresami i pierdolami.
VIP ma all w dupie i musi sobie tylko kupic dodatki. ...........


Jak sie ciesze, ze wykupilem sobie lifetimea... :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2010, 07:07 
Cytuj  
No sorki,że narobiłem zamieszania Kabraxis jest bardziej w temacie . A co do lotro, może jestem fanbojem i moja ocena nie jeste obiektywna , ale odjebali kawał dobrej roboty z tym f2p. Mam nadzieje ,że wezmą się za pvmp (dodadzą w końcu jakieś nowe battlegrundy nowe creepy no i otworzą pvmp dla all bo to dopiero przyciągnie tłumy na dłużej.)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2010, 08:35 
Cytuj  
Do wypowiedzi Kabraxisa dodatm tylko, ze content z MoM i SoM nie jest ograniczony czasowo. Kupujesz i masz ...
Kabraxis piszesz, ze likwiduja pojecie dodatku. Czy bedzie nadal mozliwosc kupienia calosci SoM jako jednego packa, a nie kolejnych quest packów? Nie chce mi sie jebac w jakies microtransakcje :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2010, 09:03 
Cytuj  
Ja jednak postanowilem kupic PP (~52 zl) moim zdaniem P2P jest tansze niz F2P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 lis 2010, 09:03 
Cytuj  
@Kabraxis
dzięki za wyłożenie kawa na ławę
przyznam, że po prostu inaczej rozumiałem tę gwiazdkę przy questach,

@sola
jakie 52?
chyba opłaca się kupić na Allegro 2 miechy za 69 zl- samych pkt za nie masz 1000, a za tą kwotę możesz kupić 1500 points- więc chyba to najbardziej opłacalne
żeby cieszyć się LOTRO w pełni trzeba jedna odblokować wsie quest packi ( 5540 p) i traity

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2010, 09:13 
Cytuj  
Może opyla sie kupic podstawkę(SoA) za 38 zeta chyba wtedy daja 30 dni free ? Wtedy jak już masz morie (można wejsc od 45 lev) pozostaje ci w miech wbic ten 45 i pozniej grac za free.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2010, 09:15 
Cytuj  
sola napisał(a):
Ja jednak postanowilem kupic PP (~52 zl) moim zdaniem P2P jest tansze niz F2P


No jesli masz zamiar regularnie grac to dlaczego nie ;p.
Ja jeszcze mam EQ2, który mimo paskudnie strasznie grafiki, ma ciekawszy klimat ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 377 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.