mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 16:03 
 
Jako ze robi sie nas coraz wiecej proponuje zrobic chociaz tymczasowy kinship, bo rozmowa z kilkoma osobami na tell jest miejscami meczaca ;)

glownie zalezy mi by dolaczyl jeszcze konrador + krzyk, kalafior bedzie pewnie chetny + znajomy kupil dzis gre, wiec bedzie akurat 5 osob ze mna.

w razie czego dajcie msg co o tym sadzicie i propozycje nazwy..


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 16:08 
 
Eeee a co ze mną zdrajco ! :P


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 16:34 
 
Mozna by siegnac do korzeni. Co powiecie na 'The Outcasts' ? :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 16:38 
 
kassei: ty masz gre ? :)

coval: mi nie przeszkadza, ale cos slyszalem ze z angolami grasz ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 18:00 
 
Ashton napisał(a):
wiec bedzie akurat 5 osob ze mna.
.


to u nas na Snowbournie jest juz 75 osob :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 18:22 
 
Na snowburn rzeczywiscie spora gildia jest. Co najwazniejsze w wiekszosci dorosli ludzie i mila atmosfera. Dobrze pogadac w ojczystym jezyku. :) Jesli chodzi o rajdy to potrzeba 24 osob, wiec gildia powinna liczyc przynajmniej 33-35 osob. Mniej chyba nie ma sensu i lepiej dolaczyc do czegos wiekszego.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 18:48 
 
ilosc < jakosc

dlatego gram na evernight :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 18:53 
 
ta evernight nie jest zly.
szkoda tylko ze nie mam czasu kurde na lotro :-/

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 19:12 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Na snowburn rzeczywiscie spora gildia jest. Co najwazniejsze w wiekszosci dorosli ludzie i mila atmosfera. Dobrze pogadac w ojczystym jezyku. :) Jesli chodzi o rajdy to potrzeba 24 osob, wiec gildia powinna liczyc przynajmniej 33-35 osob. Mniej chyba nie ma sensu i lepiej dolaczyc do czegos wiekszego.


Ciekawe ilu nas dotrwa do lvl50 :) Bo wtedy sie dopiero pewnie zacznie gra na "powaznie" .

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 19:22 
 
jak znam zycie to zrobie 49 do q1 2008 potem wyjdzie who i wsio pojdzie w ....
:-)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 19:29 
 
Poki co jestem w jakims random guild, ale niewiele sie w nim dzieje. Jak tylko powstanie cos polskiego to sie przeniose.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 19:45 
 
Dla mnie też ilość<jakość. Żaden tam ze mnie specjalista, ale moje prywatne zdanie po kilku już latach tułaczki po wszelakich mmogach jest takie, że na początku gildia powinna być mała i składać się ze sprawdzonych osób, a dopiero potem się w miarę potrzeb rozrastać na potrzeby endgame. Najlepiej też w oparciu o konkretnych graczy, a nie przypadkowe osoby. Nie jest sztuką werbować każdego i w rezultacie stworzyć grupę kilkudziesięciu osób, które znają się tylko po nicku. Oczywiście wybór serwera nie ma tu nic do rzeczy, ja jednak pewnie się zdecyduję na evernight, ze względu na znajome twarze ;)

Z doświadczenia też muszę powiedzieć - choć to przykre, że im mniej polaków tym mniej dram, lamentu, płaczu, kłótni i wszelakich podziałów.

Ashton napisał(a):
kassei: ty masz gre ? :)
Czekam jeno aż mi przyjdzie z ultimy :) Ponoć już wysłali.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 19:50 
 
Dokładnie.

20 doświadczonych osób, odpowiedzialnych, ze średnim wiekiem 25 lat zrobi znacznie większy prostęp niż 50 osób w wieku 18 lat. Doborowy skład się zam zrobi w takiej gildi, ale 60% graczy zrobi flame.

Poza tym. Trzeba najpierw poznać grę, żeby werbować 80 osób do gildi. Dla mnie jest to przeginka troszku :), zwłaszcza, że te 80 osób jest w gildi nie potrzebnych.

Najprawdopodobniej wybiorę server na którym przez kilka tygodni będę biegał sam, żeby poznać o co chodzi w grze, bo pchać się w gildie w której jest 80 ppl jest totalnie bezsensu, nie mając totalnie doświadczenia w grze. Poza tym, mój znajomy powiedział zajebiste zdanie kiedyś, oczywiście nie ujmując nic nikomu. "Nie bierz do gildi polaków, bo zawsze rozpierdolą coś"

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 20:07 
 
Sobtainer napisał(a):
"Nie bierz do gildi polaków, bo zawsze rozpierdolą coś"


fajnych masz znajomych :)
rownie dobrze to samo mozna powiedziec o kazdej innej nacji :)
jest takie przyslowie "wszedzie dobrze gdzie nas nie ma" :) Oczywiscie to sa mity bo wszystko zalezy od ludzi i wcale nie uwazam zeby Polacy jakos sie wyrozniali wsrod innych narodowosci. Wszedzie jest tak samo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 20:26 
 
Cytuj:
20 doświadczonych osób, odpowiedzialnych, ze średnim wiekiem 25 lat zrobi znacznie większy prostęp niż 50 osób w wieku 18 lat.


Wypraszam sobie. Niektorzy z tych 18 latkow sa bardziej dojrzalsi od 2 latkow, wiec wiek >18 nie ma tutaj nic do rzeczy. Sam latek mam 20 i wcale nie czuje sie gorszy od starszych graczy, wiec ten argument do mnie nie przemawia. Poza tym, wole grac na Snowbourn z jednego wzgledu: Nie jest to serwer hiszpanskiego community, jak zostalo nieoficjalnie ogloszone na oficjalnym forum LOTRO. :)

PS: To, ze mamy w swych szeregach 75 graczy, nie znaczy ze sa to przypadkowo brani gracze. Dlatego, radze najpierw zalogowac sie, wstapic a potem osadzac.


_________________
Pawson#2704

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 20:39 
 
Ale zaraz, Panowie nie wjeżdżam w nikogo, weźcie na chill wrzućcie .

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 20:46 
 
Wydaje mi się, że ten temat ma służyć organizacji czegoś na evernight, a nie dyskusji, czemu nie chcę grać na snowburn :lol: Nie twierdzę, że na snowburn jest źle, po prostu wybiorę evernight ze względu na znajomych i na moje "widzi mi się". Hiszpańskie community mi nie przeszkadza kompletnie.

Chłopaki zluzujcie. Nie ma się o co obrażać. Nie ma też po co rozpoczynać jakiegoś flame'u. Kolega raczej nie miał nic złego na myśli.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 29 kwi 2007, 20:47 przez Kassei, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 20:46 
 
Sobtainer napisał(a):
Ale zaraz, Panowie nie wjeżdżam w nikogo, weźcie na chill wrzućcie .


no pojechales ostro... po wszystkich Polakach :)
Sobtainer, wszedzie mozna spotkac "crazy ppl".. np. ostatnio chcial do nas dojsc koles o nicku Kurwok, tlumaczyl sie ze to po slasku znaczy jakas kaczka :) hehehehehehehe

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 23:15 
 
Nie spotkalem nikogo mowiacego po hiszpansku, bynajmniej do mnie albo na chacie... Co do polakow - prawda jest taka ze wszystkie masowki, i regionalne gildie ssaja. Aktualnie wiekszosc polakow ktorych znam na evernight jest ok i chetnie bylbym z nimi w gildii, dlatego zreszta zalozylem ten topic, gdyby nie to bylbym pewnie ostatnim ktory by chcial grac w pl gildii.

Inna sprawa ze nie uwazam by gildia musiala byc tylko dla polakow, jak dla mnie moglibyscie nawet francuzow invitowac, tak dlugo jak byliby to ok ludzie, zreszta pierwszego lepszego polaka tez bym nie bral ;p
Pozatym calkiem latwo rozpoznac po chwili rozmowy czy osoba bedzie ok czy nie ;p niektorzy emituja swego rodzaju aure ;)

p.s. mam w dupie snowbourn i mega gildie polaczkow na tym serwerze, zalozylem ten topic by uslyszec zdanie innych, znajomych mi graczy ktorzy akurat graja na evernight ;p

Darujcie se powiekszanie waszego e-peniska w tym topicu ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 29 kwi 2007, 23:18 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 23:17 
 
I tak aura właśnie buduje nieraz zdanie o Polakach przynajmniej na serverach WoW :). Pamiętny /general w MC by Mroczny Legion.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.