mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 17.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 10:04 
Cytuj  
i jak to bedzie .. czy 50lvl to tylko do morii czy moge wejsc do morii i nie moge nic tam zrobic ? .
Szukam tez konta z lifetime subs jak ktos chce sie pozbyc (pisac na pm)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 15:39 
Cytuj  
za friko moższ teoretycznie zlukać całą podstawkę. Do morii można wejść nawet na 45 lev ,ale trza mieć ją wykupioną. (klucze na allegro są za grosze , po kilkadziesiąt złotych podstawka jak i moria) Jak będzie grał i robił deed y za nie zarobisz punkty które możesz wydać np na quest paki lub rozszerzenia. Teoretycznie jeśli będziesz sporo grał porobisz all deedy to wykupisz sobie all co cię interesuje, teoretycznie. (tak jest w D&D, sporo contentu wykupiłem nie wydając ani złotówki)

*

Posty: 67
Dołączył(a): 2.04.2009
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 18:59 
Cytuj  
Takie szybkie pytanko: na jakim serverze jest sporo polakow i oplaca sie grac?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 19:04 
Cytuj  
Droidt napisał(a):
Takie szybkie pytanko: na jakim serverze jest sporo polakow i oplaca sie grac?


Na Snowbourn jest najwiecej polskich graczy i gildii. Swoje oddzialy maja tam m.in. Twierdza i IX Kohorta.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 17.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 12:43 
Cytuj  
Dobrze wiedzieć który realm omijać .

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 12:46 
Cytuj  
Birthfail napisał(a):
Dobrze wiedzieć który realm omijać .


To nie wow, community w LOTRO jest (bylo?) naprawde na poziomie.

*

Posty: 111
Dołączył(a): 1.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 13:49 
Cytuj  
Birthfail napisał(a):
Dobrze wiedzieć który realm omijać .


Podaj nicki, pod ktorymi grasz w LOTRO.
Bede wiedzial, ktorego debila wrzucic w ignore.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 17:20 
Cytuj  
No dramy sa, ale jedyna prawdziwa byla tylko z udzialem pana o nicku na H.
Snowbourn to jeden z ludniejszych serwerow europejskich, oprocz graczy z Polski siedzi tam sporo skandynawow i angoli. Kiedys byl tam nawet wloski guild.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 17:50 
Cytuj  
czy jest jakieś wspólne warehause dla wszystkich postaci na koncie i jeśli tak to gdzie?

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 18:06 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
czy jest jakieś wspólne warehause dla wszystkich postaci na koncie i jeśli tak to gdzie?


Jest do kupienia w adventurers packu, a po wyjsciu F2P dostepne za Turbine/Codemasters Points ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2010, 00:00 
Cytuj  
1. Czy to jest wszystko co muszę mieć żeby pograć?
http://allegro.pl/lord-of-the-rings-min ... 23341.html

2. Czy dobrze kojarzę, że to wkrótce będzie F2P, za to z itemshopem? Jeśli tak, to czy będzie w to sens grać bez kupowania jakiegoś badziewia w ich sklepie?


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2010, 00:29 
Cytuj  
1. W aukcji pisze, ze to sam dodatek natomiast pikczer jest z dwupacku SoA + MoM. Jesli to dwupak to jest w nim 30 dni free ...

2. Nie da sie grac bez kupowania. W podstawowej wersji Free oraz Premium masz dostepne tylko questy i deedy ze starowych zon + epic questline. Reszte questow i deedow w kolejnych krainach Eriadoru dokupujesz w quest packach za TP ( Jesli kupisz MoM, a pozniej SoM to masz dostep do wszystkich questow i bajerow w nich zawartych ). To czy dasz rade grac bez wyadawania kasy na TP to sprawa wzgledna. Jesli masz w choinke zamozaparcia i checi do napierdalania deedow i questow ze startowych zon na x postaciach to pewnie sie da ( Tu wchodzi ograniczenie free i premium kont jesli chodzi o ilosc postaci ). W FAQ na stronie jest wszystko elegancko opisane. W mojej opinii granie bez subskrypcji nie ma sensu ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2010, 07:59 
Cytuj  
Templair napisał(a):
W mojej opinii granie bez subskrypcji nie ma sensu ...


Lol, a dlaczego miałoby mieć sens? Zrobili free ze sklepikiem żebyś w ten (subskrypcja) lub inny (TP) wysyłał im kasę, ale i tak to bardzo dobry pomysł, taki trial bez ograniczeń czasowych.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2010, 08:34 
Cytuj  
Pojebawszy, chciałem to wkleić. Tu jest chyba podstawska i dodatek:
http://allegro.pl/lord-of-the-rings-onl ... 99393.html

Ja to rozumiem, że F2P musi się jakoś opłacać, nie pomyślałem nawet że ktoś robi opór gre i pozwala za nią nie płacić. Tylko zawsze mi sie wydawało że te azjatyckie mmo z itemshopami walą grzybem właśnie z powodu tego itemshopu. Mam nadzieję, że tu będzie inaczej.

Anyway poczytam jak to wygląda.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2010, 08:38 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Templair napisał(a):
W mojej opinii granie bez subskrypcji nie ma sensu ...


Lol, a dlaczego miałoby mieć sens? Zrobili free ze sklepikiem żebyś w ten (subskrypcja) lub inny (TP) wysyłał im kasę, ale i tak to bardzo dobry pomysł, taki trial bez ograniczeń czasowych.


Ja nie mowie, ze sam pomysl jest zly. Przeciwnie, uwazam go za bardzo dobry. Biorac jednak pod uwage wszystkie za i przeciw nadal bardziej oplaca sie placic abonament i co miesiac zbierac sobie 500 TP + pewnie pozniejsze bonusy i kupowac za nie dodatki. Osobiscie nie mam serca do grindowania wiec jestem bez szans na uzbieranie wystarczajace ilosci TP aby wykupic quest packi i inszy szajs ...

@Zychoo: Poczytaj poczytaj. Co zrobili to generalnie wzieli Lifetime Subscryption i podzielili na mniejsze chunks zeby ludkom latwiej bylo lyknac ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2010, 10:59 
Cytuj  
Templair napisał(a):

Ja nie mowie, ze sam pomysl jest zly. Przeciwnie, uwazam go za bardzo dobry. Biorac jednak pod uwage wszystkie za i przeciw nadal bardziej oplaca sie placic abonament i co miesiac zbierac sobie 500 TP + pewnie pozniejsze bonusy i kupowac za nie dodatki. Osobiscie nie mam serca do grindowania wiec jestem bez szans na uzbieranie wystarczajace ilosci TP aby wykupic quest packi i inszy szajs ...


T.

Hmm, jeżeli sprawdzą się przewidywania i przelicznik TP zostanie ten sam to 1$=100 TP. Czyli abonament i 500 TP za niego wygląda dość blado. :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2010, 11:21 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Templair napisał(a):

Ja nie mowie, ze sam pomysl jest zly. Przeciwnie, uwazam go za bardzo dobry. Biorac jednak pod uwage wszystkie za i przeciw nadal bardziej oplaca sie placic abonament i co miesiac zbierac sobie 500 TP + pewnie pozniejsze bonusy i kupowac za nie dodatki. Osobiscie nie mam serca do grindowania wiec jestem bez szans na uzbieranie wystarczajace ilosci TP aby wykupic quest packi i inszy szajs ...


T.

Hmm, jeżeli sprawdzą się przewidywania i przelicznik TP zostanie ten sam to 1$=100 TP. Czyli abonament i 500 TP za niego wygląda dość blado. :wink:


Na chwile obecna spodziewany przelicznik to 1:1 dolary/euro wiec juz nie wyglada tak rozowo ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2010, 13:13 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Gefaran napisał(a):
Templair napisał(a):

Ja nie mowie, ze sam pomysl jest zly. Przeciwnie, uwazam go za bardzo dobry. Biorac jednak pod uwage wszystkie za i przeciw nadal bardziej oplaca sie placic abonament i co miesiac zbierac sobie 500 TP + pewnie pozniejsze bonusy i kupowac za nie dodatki. Osobiscie nie mam serca do grindowania wiec jestem bez szans na uzbieranie wystarczajace ilosci TP aby wykupic quest packi i inszy szajs ...


T.

Hmm, jeżeli sprawdzą się przewidywania i przelicznik TP zostanie ten sam to 1$=100 TP. Czyli abonament i 500 TP za niego wygląda dość blado. :wink:


Na chwile obecna spodziewany przelicznik to 1:1 dolary/euro wiec juz nie wyglada tak rozowo ...

T.

Nawet jeżeli 1E=100 TP to 500 TP kosztuje 5E czyli pod 20 zł a abonament dający 500 TP 15$ czyli lekką ręką ponad 35 zł. Czyli 2000 TP w abonamencie kosztuje 140 zł za te same pieniądze wydane 'luzem' na TP dostał bym ich 3500. 8)


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2010, 13:25 
Cytuj  
Zauwaz, ze placac abonament masz dostep do pelnej gry i jako bonus 500 TP czyli grasz sobie w full wersje gry i zbierasz sobie TP na przyszle dodatki lub pozniejsze wykupienie questpackow z SoA. Grajac bez abonamentu wszystko powyzej startowych krain jest platne ( dolicz do tego wszystkie poboczne do questow rzeczy: torebki, miejsce w banku, ilosc postaci na koncie, ilosc posiadanego gola and shit ). Zobacz sobie chocby ceny Swift Travel. Ja osobiscie wyskoczylem z butow widzac te ceny w TP. Wez pod uwage rowniez, że są elementy ktorych za TP nie kupisz. Monsterplay for example ;) ...

P.S. Jesli chodzi o wyliczenia pieniezne to mozna to policzyc tez tak: Abonament 35PLN/miech ( 70PLNow kosztuje prepaid na 2 miechy) - 20PLN ( 500 TP ) = 15PLN. Taki abonament to chyba kazdy bylby sklonny zaplacic :) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**

Posty: 242
Dołączył(a): 25.07.2009
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 00:34 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Snowbourn to jeden z ludniejszych serwerow europejskich


To nie chcialbym widziec tych slabiej zaludnionych. Pogralem tydzien na Snowburnie (22lv) Jedyne skupiska ludzi widzialem w Bree a i tak bylo ich mniej niz na BLu w x'road :lol: Mialy byc epickie solo questy a lipa taka sama jak w innych mmo. Straszna nuda (pierwsza pseudo insta na 20lv) no i brak pvp bo ten monster play to jakas zenada. Nie dziwie sie, ze przechodza na sciemniony f2p...


_________________
http://www.movescount.com/pl/members/member1324323-Merkada

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.